Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
8. okt 2010

@oacka my sme dostali od kamosky take capacko topanocky z Hand M hello kitty a tie jej davam, ale inak neplanujem kupovat boty alebo podobne veci, sak v zime bude vo fusaku a na jar to poriesim podla potreby

jeiny
8. okt 2010

aj moja urcite bude revat a ked bude aj v tomto po mame-teda mne, tak aj kopat doktorku jak diva🙂 ja som neznasala injekcíe, aj neznasam 🙂

pripajam foto mojej malej slecny 🙂

denisse
8. okt 2010

@oacka
stale kojim poleziacky, neviem, ci este stale by sa dusila .. uz je toho mlieka tak akurat, su dokonca dni, ked mam pocit, ze prsia su prazdne ... ale poleziacky je to pohodlne ... ale musim vyskusat v sede, lebo sa pohravam s myslienkou, ze by sme isli do PO a cestou v aute budem musiet kojit po sediacky ...
ale z tej cesty mam strach, tak neviem ci sa odhodlam .. moje dieta totiz aj v aute spi tak pol hodiny a koniec ... a ked ju polozim do autosedacky, tak reve tak strasne, ze ju obcas musim znova vybrat a upokojit, lebo sa zda, ze sa zadusi ... a utisi sa az ked nastartujeme a ideme ...

oacka
8. okt 2010

@jeiny zlatuľa modrooká! ona začne revať,ešte jej len doktorka chytí ruku... aj naša tak....

oacka
8. okt 2010

@denisse my máme to isté. navešala som jej okolo autosedačky hračky hrkálky,aby som nimi rámusila,kým vyštartujeme. naša pospí v autosedačke, ale nie vždy. ke´d ju niečo preberie,tak už sa jej ťažšie zaspáva.

denisse
8. okt 2010

@oacka
ja sa chystam s tou autosedackou doma nanecisto trenovat ... 😀

denisse
8. okt 2010

@oacka
stale nemate dudku? my nie .. nechce ju ani za svet 😝

mirka285
8. okt 2010

@denisse jaj len to nazakrikni 😀 ked clovek pracuje tolko rokov co ja len v noci,spozna kadekoho....mne sa mala v pohode zmesti este do kocika,dufam ze tam vydrzi co najdlhsie....

alllexa
8. okt 2010

@denisse - nie, uz nie. Ked sme boli u ortopeda, tak povedal, ze uz nemusim, ze staci raz za tyzden, ze to sa same upravi.
Inak, moj tiez neskoro zaspava, vcera az o pol noci zaspal... Snad sa to zlepsi...

lulu1983
8. okt 2010

@merikac 🙂 🙂 🙂 no tie masaze a pletove masky ma tiez pobavili, ale z celej knihy som si vzala k srdcu asi toto: jest pravidelne 5x denne s dorazom na ranajky a kazdy vecer, ked maly spi cvicim 3 druhy cvikov a zvykla som si, akurat ja mam vyhodu v tom, ze takto som sa stravovala po cheme este davno pred tehu 🙂 a este moja oblubena veta v bud na seba dobra je: povedzte manzelovi, ze ho lubite 🙂 aj jemu by trebalo taku knihu

bambola
8. okt 2010

@denisse deni a preco nejdete autovlakom? jedny nasi znami chodia z prg do kysaku autovlakom, vraj je to pohodlnejsie a navyse domaci pan nieje moc dobry sofer 😀 a predsalen po vlaku sa mozes prechadzat a tak.

oacka
8. okt 2010

@denisse cumlík jej už ani nenúkam, ona má palec, prsty,päsť,bohate si vystačí. teraz hrozne často cmúľa a ja neviem,či je hladná alebo sa len ukľudňuje, ona aj zo sna cmúľa ako divá, a potom ďalej spí.

bambola
8. okt 2010

jeeeeeeej ved my mame dnes tri mesiace 😵 no som to ja ale matka, skoro som zabudla 😕

bambola
8. okt 2010

@jeiny jej aj vy mate dnes tri mesiace 🙂

noemarta
8. okt 2010

baby, vidim, ze vam ten kollar nie a nie dat pokoj.... hihi 🙂
@mirka285 miri, dost dobre vyznela ta tvoja posledna odpoved, "ked clovek pracuje tolko rokov co ja len v noci,spozna kadekoho..." noooo, keby som ta nepoznala a keby som si spatne neprecitala clanok, tak si myslim vselico, ze ake remeslo - pracu si mala 😀 😀 😀
Akoze ked sa dari tak sa dari, dost ze mam migrenu od vcera , tak sa mi teraz dodrbkala prackaaaa 😠 😠 😠
Vecer dojde opravar, akoze bubon plny vody a nevypusta....

merikac
8. okt 2010

@alllexa keby som nemala ozaj vobec nic na robote, tak by som si lahla,,ale za ten cas od 21-24 najviac porobim 🙂

alllexa
8. okt 2010

@mirka285 - ja by som skor ocakavala, ze mi ich skor sam ponukne... A od frajera som uz mala pozicane, lebo moji rodicia potrebovali na zahradu, a vratili sme mu ich do pol roka aj s urokom.

merikac
8. okt 2010

@lulu1983 ved to,,oni radia dobre- ale to hadam kazda z nas vie 🙂 ,,,nepoviem, ze niektore veci ako rady s potravinami a niektorymi cvikmi a podobne su fakt dobre,,ale drzat sa toho ozaj neda,,,,,,,a hlavne ked zena koji a ako tam odporucaju total nevhodne jedla pre kojacu matku,,,,ved ja tu knihu mam na wc- lebo mne sa da citat len tam,,,a nenapadne vidim, ze obcas-ked su tam neni ziadne noviny, aj mm do nej nazrie 😀 ..........

meruska
8. okt 2010

ahojte babule 😉
@oacka my sme dostali taketo cizmulky Macko Pooh

merikac
8. okt 2010

@alllexa tie cierne pevne capacky si tiez kupila??....a mas ich doma?, lebo emma ma take cizmicky a nezapne ich cez lytka,,, 😠

meruska
8. okt 2010

chcem sa opytat aj ked je este mozno skoro...moja teta ...detska lekarka mi hovori ze po novom sa prirkmuje i kojene dieta od 17 tyzdna ale velmi easy... ale kamaratky co mali deticky vsetky ze neeee az po 6 mesiaci mam zacat...ako budete robit vy?

mirka285
8. okt 2010

@meruska jezis tie su chutne 🙂
@noemarta no esteze ma poznate....
@alllexa no zjavne to s nou nemyslel vazne ked jej ich neponukol,lebo ja by som tak ako ty ocakavala od partnera ze mi ich ponukne...ja som dnes nepohla prstom doma,teda vyvesala som jenu pracku to je vsetko...no mala by som sa hanbit..

merikac
8. okt 2010

@jeiny krasna babulka a vobec nevyzeera, ze by mala tolko kg 😵 ..emma ma ked mala 3mesiace mala 6480 a prisla mi stasne puckata,,,,,,,,,,, 😀

meruska
8. okt 2010

@mirka285 nehanbi sa, ved niektory den si neskutocne makala..nemozes kazdy den prevratit byt do uplnej dokonalosti

merikac
8. okt 2010

@mirka285 😀 😀 ..mirka a coze si to mala za pracu po nociach 😉

mirka285
8. okt 2010

@merikac robila som v zivom kasine...a tam kde sa tocia prachy,tcia sa aj bohati ludia a obcas aj ludia ktori sa tvaria ze su bohati 😀

noemarta
8. okt 2010

@jeiny mala je strasne zlataa 🙂
@mirka285 ja tiez nic dnes nerobim, upratala som si vcera a pracku vyvesit nemozem, lebo je plnaa vody 😒 som zvedava co jej je...
kazdu chvilu sa nela zobudi a ideme von.

kafoditka
8. okt 2010

Babule uz som doma... s obockom som spopkojna, uvidime, ako to bude vypadat, ked sa spravia chrasty a opadnu. O mesiac idem na pretetovanie, tak uvidime..
@oacka ja som to mala lokalne umrtvene takou vodickou, citila som len take skrabanie - akoby si sa klucom od bytu skrabala po oboci.. 😉

@mirka285 uplne presne si to vystihla.. ja som mala tiez tu cest s kopou znamych ludi a velakrat som ostala s otvorenymi ustami pozerat.. 😕

merikac
8. okt 2010

@mirka285 kruperku?jaka som zostala zvedava,,,,,,,,,,,,,,,,a Gabko ta kde zbalil,,tiez v tom kasine?!

carrie84
8. okt 2010

@oacka @denisse - baby, tak to moj maly je v autosedacke brutal stastny. Dokonca, ked mi doma place, dam ho tam a hned stichne - si mysli, ze pojde autom 😀 A ked nastartujem auto, zvacsa hned zalomi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre