Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
13. okt 2010

@silvia.vesela ja mam ten isty problem.. kazdy den mi padaju hrste vlasov :( a tak isto pocas tehu ani vlasok... teraz su vsade ☹ dufam ze to prejde cim skorej...

@carrie84 ten Revalid mozem aj pocas dojcenia???

merikac
13. okt 2010

@meruska ...to mas pravdu, Timotejkovi, by zverejnenie foto vo velkej vani neprekazalo,,no tatino by asi protestoval 😀

merikac
13. okt 2010

@lela1809 Rozpis co od kedy maju deti papat a hlavne kedy zaradit do jedalnicka muku,,nam da meruska,,len ta musi cakat na svoju tetu,pretoze ona ten rozpis da zase meruske- takze musieme vsetky cakat na tetu 😀

merikac
13. okt 2010

@lenkaaninka skore vyzdravenie a odsoplikovanie prajeme 😀

merikac
13. okt 2010

@maxara baby musim vas poschvalit,,ze vam to na spolocnej foto moc sekne,, 😉

merikac
13. okt 2010

@maxara nech to u zubara dopadne najsamlepsie pre tvoj chrup
@oacka Vas nech na poradni chvalia,,ake ste sikovnice
@monline- no co uz tebe zapriat,,tfuj, tfuj- nech to mas co najrychlejsie za sebou....ked mam ist na gyndu,,tak si vzdy pomyslim, ze by som radsej k tomu zubarovi ako maxi,,a zas naopak..............

a vsetkym ostatnym Vam prajem krasny jesenny slnecny dnik.......... 😀
a
@bambola - postrehla som tu nejaku gratulku,,ale nejako som pri citani nepostrehla k comu,,tak aby som len tak bezhlavo negratulovala k niecomu o com nemam ani paru,,,aky mate vy dnes sviatok?!

sarai
13. okt 2010

baby, ako ratate tyzdne babatka? vzdy ten isty datum v mesiaci (21.8., 21.9., 21.10...), ci tyzden za tyzdnom:? lebo na konovi to rata asi podla dna v mesiaci a na tyzdne sa to posuva.

merikac
13. okt 2010

@sarai neratam na tyzdne,,niekde som sa v tom zamotala,,,,takze som s tym uz sekla,,,

merikac
13. okt 2010

Babule, vcera som sa tak zamiala na jednej prihode zo skoly mojho syna:
Denis sa mal do skoly ucit basen MOR HO od Sama Chalulpku,,,,ucitelka vyvovala ustrachanu spoluziacku a ta z rostrasenym halsom zahlasila,, JANKO chalupka HORMO! 😀 😀 😀 😀 - cela treida do vybuchu,,a ona len zdesene zahlasila a na com sa mi smejete?-)))

merikac
13. okt 2010

Ja som aky pako- pisem ako chroma,,,prehadzujem si pismenka ako ma napopadne,,tak este raz a hadam to uz je dobre napisane :
Babule, vcera som sa tak zaSmiala na jednej prihode zo skoly mojho syna:
Denis sa mal do skoly ucit basen MOR HO od Sama Chalupku,,,,ucitelka vyvolala ustrachanu spoluziacku a ta S rostrasenym hLAsom zahlasila,, JANKO Chalupka HORMO! - cela triEda do vybuchu,,a ona len zdesene zahlasila a na com sa mi smejete?-)))

bambola
13. okt 2010

@merikac gratululku 😕 nemame ani jedna ziadny sviatok 😅 ale mozno nam niekto poblahozelal ako mala konecne konickuje 😀

@sarai lekarka sa ma vzdy pyta na tyzdne tak ja viem aj tyzdne a mesiace su lahke ved to je vzdy 8. v mesiaci 😉 a konik to rata na mesiace (ked pise "presne tri mesiace" tak je 8.den v mesiaci- v nasom pripade 😉 )

@lela1809 @silvia.vesela o vlasoch som pisala uz aj vcera, ze su naozaj vsadeee, samozrejme aj v plienkach 😠 musim do seba zacat ladovat nejake vitaminy. alebo zacnem vlasy zbierat a potom si z nich dam spravit parochnu 😀 inac mne padali aj asi do polovice tehotenstva, potom prestali asi v 8.mesiaci a zacali zase dva mesiace po porode 😠

merikac
13. okt 2010

@bambola no tak jasne,,to je na Gratulku,,,,ved take konikovanie,,nezvlada len tak hoc kto, zo dna na den,,,to je riadna drina a uspech ked sa to podari,,,,takze gratulky malej sikovnici 😉

mirka285
13. okt 2010

dobre ranko,ja len tak na skok som vas rychlo precitala,minule ako som pisala ze mne vlasy nepadaju som to zakrikla,uz padaju aj mne ☹ no musim sa ist obliect,sme dnes spali az do desiatej a ideme tata odviezt do mesta a potom naspat domov...som chcela na obed robit palacinky,ale vsak to ani nestihnem,takze to vidim na MCdonald,no vsak ale Tomas sa len potesi...

noemarta
13. okt 2010

dobre ranko,
nooo tak moj gynekolog mal v pondelok pravdu, ze kazdu chvilu pride mrcha, hm... dnes raaano 😒
som si myslela, ze este aspon dva mesiace budem bez nej, co uz.... aleee, pozitivum je, ze nemam ziadne bolestiiii!!! 🙂 🙂 to my tvrdil gyncos, ze sa mi to po porode upravi, ze nebudu bolesti.
ja robim fazulovy privarok, to budu u nas vetri dnes, hi hi 🙂 🙂
pekny den prajem.

kafoditka
13. okt 2010

ahojte babule, tak ja som si akurat prefarbila vlasy a kym som si zmyla farbu a umyla si samponom a znova zmyla, naplnila som plne dve sytka z odtoku.. 😒 vlasy su vsade, najviac ma vytaca, ked ich najdem v postielke alebo na Filipkovom obleceni, pripadne v jeho ruke 😠 Mne teda zvyknu padat na jesen ale toto je extrem.. Spominali ste tu tablety revalid - tie naozaj zaberaju, ale su strasne tazke na zaludok, ja som ich uzivala dva mesiace a byvalo mi z nich fakt zle.. maleho mam zaveseneho na sebe v satke lebo od rana strajkuje, tak si aspon v klude kavu vypijem a idem si vas poriadne docitat, lebo som vas len preletela... co dnes varite?? dajte nejaky tip... 😉

bambola
13. okt 2010

@mirka285 ty potvora 😠 mekac by som si dala 😝

bambola
13. okt 2010

@merikac dakujeme, ja som vcera aj slzicku vyronila 😅 ked som videla ako jej to ide , teraz sa uz tak nebojim tej navstevy neurologa 😎

bambola
13. okt 2010

@kafoditka ja varievam az veceru a dnes som si vybrala taku rychlovku, grilovany hermelin a hranolky, to mame velmi radi 🙂

mirka285
13. okt 2010

hii,to co je vonku,ze 5 stupnov???fu to asi aj zimnu bundu vytiahnem,asi fakt pride tento rok ta tisicrocna zima 😀
@kafoditka a z toho Revalidu je podla mna zle kazdemu,mojej mamine tiez bola tak mi ich darovala,mne bolo tiez a nakoniec skoncili v kosi ☹
@bambola dam si jeden hambac aj za teba 😉 no uz fakt idem,pa

bambola
13. okt 2010

viete mi niekto poradit lebo ma uz z toho upsvaru raz porazi 😠 poslali mi dnes 514,65€ a ja vobec neviem co to je 😕 mal mi prist rodicovsky od jula co je 4x164€ co nesedi, este rodinne pridavky za tento mesiac , co je 22€.... no neviem sa nejako dopocitat k tejto sume, musia to tak idiotsky posielat? ani sa nedivim ked niekoho odrbu 😒

bambola
13. okt 2010

aha, tak som na to prisla, ako vzdy ked poziadam o radu vzapati na to pridem 😀
je to 3x164+22, rodicovsky prispevok sa posiela za predchadzajuci mesiac? cize za oktober mi pride v novembri?

mojalili
13. okt 2010

Ahojte kočky,

@mirka285 daj si mekac aj za mna, lebo mm mi slubuje uz mesaic, ze ked podje do BA tak mi donesie a prd prd cililing 😠
@kafoditka ja mam vlasy tiez vsade mozne, len na hlave nedzria....hroza, denne musim vysavat, co su vsade a Danko ked ma za ne kmáse, tak to je sila 😒
@noemarta ja na ne cakam tiez kazdu chvilku, i ked by nemuseli, ale bolesti bruska mam strasne...
@monline - tak ako som sa v tehotenstve tesila ku gynekologovi, tak teraz obchadzam ho sirinu maninu... 😀

NO kočky, vcera sa ma rehabilitacna sestra spytala, ci uz si chyta nozicky....a co jej sisi??? KOlienka si chyta,ale nohy a este k tomu ich davat do pusy? Boze, ved mi z neho urobia neschopaka a ja si ajtak mysli, ze je sikovnicek sikovny.. 😉

oacka
13. okt 2010

@sarai ja rátam na týždne, lebo ju každý týždeň vážim a píšem,koľko ppribrala, a na koňovi to fakt nejako blbo ukazuje, moja dnes končí 16. týždeň. a podľa dňa narodenia to zas rátam na mesiace, takže budúcu sobotu má 4 mesiace.

adelaine
13. okt 2010

ahojte babky, som rada, ze to pisete, akurat som riesila, tak strasne mi padaju vlasy, az
mi je do placu...kvanta vlasov pri cesani, na vankusi, aj ked si len prejdem rukou po vlasoch 😢 😢
davam si Revalid a prd makovy to pomaha 😖 som zvedava, kedy sa to zastabilizuje, lebo sa mi
nechce riesit to podanie vlasov strihanim, ked som 2 roky cakala, ze mi narastu....

adelaine
13. okt 2010

@noemarta a k mrche, aj u mna e to tak...som tiez prekvapena, nemam ziadne bolesti 🙂
predtym som mavala dost silne, bez liekov sa to nedalo...ale co ma prekvapilo,
zemavam zase priserne bolestivu ovulku, co predtym az taketo nebolo 😖 😖

janka256
13. okt 2010

@bambola presne tak posielaju aj mne aj matersku aj nieco doplacaju na starsiu asi aj rodinne pridavky na 3 deti a kazdy mesiac ina suma a kazdy mesiac im aj vyvolavam nech mi to vysvetlia kolko coho presne urcite sa tam zo mna smeju aky som pako 😅 no a co ja chcem vediet ze ako to vlastne je...

janka256
13. okt 2010

no baby a s tym padanim vlasov to mam aj ja len ja to furt nevydrzim a dam sa ostrihat uplne nakratko a potom mi je to luto no a mne vypadavali pri strarsej rok a pol presne dokedy som kojila potom uz nie ze vraj je to kojenim mne sa teraz aj zuby strasne kazia po detoch ale vraj su este nejake vitaminy femina na to ze sa len nedavno zacali vyrabat tak si asi kupim ... 😅

lulu1983
13. okt 2010

dobry den vsetkym kraskam julovym,

@bambola: jeeej, tvoja matka je uz teraz krasavica. My sa s mm tiez striedame pri kupani vo velkej vani s nasim riskom, takze ked je to na nejaku diagnozu, tak aj u nas 🙂
@oacka: ale vam to pristane s tou klokankou, vyslovene si materstvo teraz uzivas - tie stastne oci hovoria za vsetko
@kafoditka: ja mam uvarene baklazanovo-paradajkovo-porovo-mrkove rizoto s kuracim maskom
@mojalili: to hadam nemysli vazne, ved za nozicku sa chytaju cca 6 mesacne deti az, to je nejako skoro

K vypadavaniu vlasov a slabnutiu nechtov a krvacani dasien - hlavne u dojciacich mamiciek - pocas celej doby dojcenia sa odporuca dalej uzivat tehuvitaminy, aby deticky nepokradli vsetky vitaminy a mineraly, co mame

vcera ste riesili prikrmy, nevyznam sa, ale skusene mamicky poradia, dojcene deti dostavaju prikrmy az okolo pol roku, vsak?

boooze, kde si schoval slnko? do australie? 😠

lulu1983
13. okt 2010

@janka256 ano, femina je fajn a aj femibion 400, tusim aj calibrum ma dobre vitaminy tiez

bambola
13. okt 2010

@janka256 tak ale ja chapem ze posielat to po castiach nema zmysel ale takto som z toho jelen a aby som kazdy mesiac striehla a pocitala ci som dostala to co som mala dostat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre