Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
31. okt 2010

@mirka285 - super, esteze si tu o tom vsetkom pismenkujeme 🙂
@ywett - cez den je taka nesvoja, smutnucka a vecer to prepukne. :( posledne dnicky to ma taketo. mozno to vazne bude suvisiet s tymi zubkami. bodaj by to tak aj bolo aspon by sme vedeli ze to nieje nic ine a vazne...

mirka285
31. okt 2010

@ywett no jasne uz si spominam...juj tak to muselo byt hrozne,aspon teda ze uz je lepsie,ja si to ani predstavit neviem ☹

ywett
31. okt 2010

@katty17
A nie je to skoro? No radsej zubky, aby nieco vaznejsie...mne mala tak plakala asi dva krat a bolo to brutal, plakala som s nou....ked nevies preco a nevies pomoct, je to bezmocnost, ale neboj bude OK

@mirka285
Ani si to nepredstavuj, bolo to desne, od zaciatku zistenia diagnozy, porod a az doteraz, ani som si tak malu nemohla uzit, ale uzje to ok a vdaka Bohu, ze malej nic nie je, ja sa z toho dostanem

macik27
31. okt 2010

@katty17 moja bola pár dní taká nervozna aj si dávala pästičku do pusy a strašne slintala ale už ju to prešlo

katty17
31. okt 2010

@ywett - uz tu mame medzi sebou prvozubkovu julovku. tak asi to zacne uz aj pri dalsich babatkach. mna len prekvapilo ze ked lekar kukol sandre do pusiny videl hned aspon styri zubky ktore sa chcu predrat. a to mi prislo dost vela ... som cakala jeden a nie styri... ☹

katty17
31. okt 2010

@macik27 - sandra si uz dava aj dudlik a do toho este aj pasticku. som cumela ako to dokaze 🙂 dnes som jej dala hryzatko do pusiny a cele si ho ozuzlavala a strkala co najhlbsie slo...

ywett
31. okt 2010

@katty17
a kto je prvy?
Leiluška slintá o život a všetko dáva do pusy, prstíky, hračky, oblečenie..

katty17
31. okt 2010

@ywett - prva je mala barunka od Denisse

mirka285
31. okt 2010

@ywett teraz som pozerala tvoj album velmi sa mi pacia tvoje tehu fotky,kto ta fotil?kazda je robena inde,to je fotene v jeden den?

ywett
31. okt 2010

@mirka285
Mirka sesternica..si na fb? ma tam fotky a nie je to v jeden den...postupne

katty17
31. okt 2010

maminky, idem si lazkat k malej. prajem vam dobru nocku a sladke sny. 🙂

katty17
31. okt 2010

@ywett - posli aj mne do IP kde by som nasla na FB jej fotky. som zvedavucka 🙂

tinaki1275
31. okt 2010

@katty17 jezis chuda male,tie zuby nas vsetky asi potrapia..😢

ywett
31. okt 2010

@katty17
odoslaneeee

@mirka285
odoslaneee a pridana na fb, mas ma?

macik27
31. okt 2010

pozerám malinkej fotečky aký to bol chrústik a aká je z nej baba veliká 🙂

mirka285
31. okt 2010

dnes tu neni ani Monline ani Merikac??dievcata pisem Vam A cko...idem spat,dobru 🙂

bambola
1. nov 2010

dobre ranko,

tak konecne sa mi podarilo docitat vikend 😀 mm je dnes v praci takze sme same a ako prave pozeram von tak dost neprijemne fuka :-/, no proste taky dusickovsky den. idem sa rychlo nieco ucit kym fesanda este spi. pekny den vsetkym.

lutsine
1. nov 2010

@katty17 a ako to vyzera ked sa chcu zubky predrat? ze je vidno uz take biele zubky z boku na dasienkach?

lulu1983
1. nov 2010

pekny den vsetkym,

tak my mame za sebou zatial najhorsiu noc, zacalo to uz vcera poobede,ked nevedel co so sebou, ani sa nosit, ani spinkat, ani sa hrat, ani vonku, ani dnu. Nakoniec zaspal uz pred osmou a spal do deviatej. A od deviatej sme boli v noci hore pravidelne kazdych 40 min... fuuuuu.... hotova som :( chuda moje male, ktovie, co ho trapi

maxara
1. nov 2010

Ranecko.. tak ako pozeram, vsetkym detom zacina drbat.. aj Ninus.. zmenu casu sme ako tak zvladli, posunuli sme si kupanie o pol hodinu a aj sme sa dlhsie spolu my dve kupali vo velkej vani, takze bola spokojna a potom prsko do pusky a zaspala o pol 10tej, cize o pol 11tej stareho casu, takze potiahla potom dnes az do pol 8mej noveho casu, co je super.. teraz sa mi ju podarilo znova uspat, ale inak ked je hore je nespokojna, mrzuta, uplackana, nic ju nezaujima..

Vcera sme boli u nasich, celkom sa dalo, mali sme vsetci dobru naladu po dlhsej dobe a musim vam povedat, ze mi skoro oci vypadli, ked som sa opytala, ci vedia o tom, ze sa im chysta moja sestra nastahovat do domu svojho syna a oni povedali, ze ANO. 😲 to je tusim prvy krat, co ich neprekvapila s hotovou vecou.. Sice som to vedela skor ako oni, ked som to sem pisala, este to nevedeli, ale ona normalne im to povedala.. 😕 tak som v pozitivnom soku.. ale povedali sme nasim, ze kludne moze byvat u nas, ked bude Misa prispievat na domacnost, tak sa aj potesili..

Ja som si dnes spravila na vlasy olivovoolejovu kuru, tak ked dnes niekto zazvoni pri dverach, nedocka sa otvorenia 😖 .. vcera som navstivila zo zufalstva lekaren, bola som kupit viburcol, sacky na moc, tehotensky test ,(uz som mala zopar podozreni, ale som asi len paranoidna, no ale pre moju spokojnost 😉 ), krem do mrazov pre deticky na tvar, sprej do nosa pre Ninku a NIECO NA MOJE VLASY ☹ som zufala... aj by som si ich zo zufalstva trhala, ale uz pomaly nemam ake.. aj mama sa zacudovala, ze ako to vyzeram.. kuty mam ako mickey mouse a vlasy uplne splihnute riedke.. ked mi ona povedala, ze by som mala ist kadernicke, tak to je uz vazne.. ☹ V lekarni som sa postazovala, ze neviem ci kojenim alebo jesenou to je a oni mi povedali, ze oboje ma na to vplyv a odporucili mi zo zaciatku panthenolove kapsule a ked to nezaberie, tak az potom ten revalid, ze to su uz tabletky.. a k tomu vraj urcite zinok, tak zacinam..

@tutifruti to nie ze by bola Ninka taka dobrucka a ja zprdele idem robit tabulku, ale ja som bola babami dotlacena do robenia tabulky 🙂 Vraj vsetky chcete mat prehlad o oth detoch.. tak sa pokusim stihat to..

@katty17 mne adelaine poradila na rychlejsie prerezavanie novu vyvarenu varechu 😉 vraj to ide jedna radost.. samozrejme supnut do pusky, nie mlatit po zadku 😀

@mirka285 krasna je Linduska s tymi nausnickami

@ywett rada ta vidim po dlhsej dobe.. stretka uz nejake boli, viacere, tak ked sa dohodneme najblizsie, dame vediet.. alebo ty daj vediet, ked budes chciet nejake organizovat 😉

@macik27 krasna je malinka, vyskerena.. 😵

alllexa
1. nov 2010

@lulu1983 - aj my sme mali blbu noc, budil sa kazdu hodinu, vstavala som 5 krat:(

maxara
1. nov 2010
alllexa
1. nov 2010

@maxara - a naco kupujes Viburcol? Pre istotu po ockovani na horucku? A naco tie sacky na moc? 😲
Inak, cudujem sa, ze mas problem s vlasmi, ved na tych fotkach praveze vyzera, ze ich mas bohate. To ja mam take splihle, tazke, to mi aj kadernicka povedala, ked som sa dala nedavno ostrihat. Okrem toho sa mi strasne mastia, musim si ich umyvat kazdy druhy den.

maxara
1. nov 2010

@lulu1983 Lulu teda to ti nezavidim ☹ a nevies, cim to je? asi nie, vsak?

maxara
1. nov 2010

@alllexa Viburcol ano na stav po ockovani a minuly tyzden sme mali asi 3-4 dni hrozne, nepokojna bola a vymyslala.. tak som si ho kupila, ze jej to supnem do kakule a uvidim, ci zabera.. sacky na moc preto, ze dr mi hovorila, ze ich aj tak budem potrebovat, asi sa moc v urcitom veku odobera alebo co.. ked ich nepouzijem, tak mi ostanu pre druhe 😉
No tie vlasy len tak vyzeraju.. ja ich mam take polosuche a jemne rozlietane.. mne sa nedaju normalne ani ucesat.. obcas sa mi niektore aj stocia.. ☹ zbaranie mi hlava.. no ale teraz, copik mam uzky slizik a kuty mam hrozne, take som nikdy nemala.. ☹

bambola
1. nov 2010

@alllexa alex ja som si vlasy vzdy umyvala kazdy druhy den ale teraz sa bojim a umyvam co najmenej lebo vzdy len zaplacem ked vyberam vylevku ☹ 😠 nastastie sa mi nemastia takze dvakrat tyzdenne mi staci umyvat

bambola
1. nov 2010

@maxara maxi ja mam kuty uz rok, 😠 odkedy som otehotnela v podstate tak mi zacali fajne padat vlasy, ale teraz je to uz kriza 😒 . dufam, ze to v tom 4.mesiaci prejde ako pisala monline

alllexa
1. nov 2010

@bambola - ja som si kedysi umyvala kazde tri dni, ale teraz je to este horsie. Nechcela som si castejsie, aby sa mi este viac nemastili, ale neda sa, ked to tak blbo vyzera. Ale v tehotenstve som mala pocit, ze mi hustnu a teraz mi zatial nejako extremne nevypadaju. Ale to, co Ti vypadne, tak Ti dorastie, to sa urcite neboj.

lulu1983
1. nov 2010

@maxara: neviem veru, teplotu nema, nesopli, zubkami sa mi to nezda, ale upokoji ho len prso, pocucka a zaspi.. zeby rastovy spurt v tretom mesiaci? V stredu ideme k pediatricke, som zvedava. Jaj akurat mam pocit, ze viac kaka a znovu take riedsie

lulu1983
1. nov 2010

@maxara jeeej, ninka je rozkosna s tymi celenkami 🙂 normalne mi je luto niekedy, ze nemam aj princeznu. A ta nalepka na auto je kuzelna 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre