Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
27. nov 2010

chcela som pozerat farmara ze sa nasmejem... a nezadrichmala som???? 😠 😠 😠
@oacka 😀 😀 by som chcela vidiet reakciu lekara 😀my mame u zenskeho taku ,,vtipnu,, sestricku, tak ona by urcite dala nejaku vtipnu poznamku..

@zrzulka my sme koncili prvy kurz, vysvecko sme dostali a nas maly zvedavec ho hned chnapla mokrou ruckou 🙂 trenerka sa vola Inge... a zaciname v stredu o 12tej...
cvicenie v judo hale najskor od januara.... december mame plny a idu Vianoce... co to tam je konkretne???

lela1809
27. nov 2010

@tinaki1275 tak to stahovanie ti nezavidim ... s malou... mne stacilo stahovanie ked som bola tehu...

lela1809
27. nov 2010

bru noc vsetkym 😉
ozaj co ste pokupili pod stromcek.... (som lenivec listovat dozadu) uz sa konecne odhodlavam zacat s nakupovanim ...
a co to stretko na vianocnych trhoch...kedy????

karinnka
27. nov 2010

Dobre rano 🙂 v Ke je nadherne nasnezene 🙂 a nadherne snezi🙂Idem si Vas precitat...Prajem krasny Den 🙂 🙂

oacka
27. nov 2010

@karinnka náááádherne snežííííí!
Dobré ránko, my ideme k babke.

oacka
27. nov 2010

@tinaki malá papá každé tri hodinky,ale nestiahne nejako extra veľa.... 120ml do nej musím tlačiť, väčšinou ich dopapá lyžičkou ako kašu alebo rozmixované s ovocím,alebo nedopapá vôbec... ona stiahne od 60 do 90ml sama. a aj tak priberá...

luludi
27. nov 2010

dobry den,

my sme cez vikend doma a asi az do stredy buduceho tyzdna, lebo v pondelok a utorok mame zase hned za sebou dve rehabky.

@tinaki1275: super, tak ste konecne prestahovani 🙂
@bambola: vy uz ste boli na rehabke? ako bolo?
@mirka285: aj v DNV mate sneh? tesis, vsak?
@denisse: drzte sa.. hadam uz je lepsie

zrzulka
27. nov 2010

@lela1809 jasne aj my az od januara... od polky januara zacina novy kurz... my sme este december zostali plavat potom si dame januar- februar pauzu v tych najvacsich kosach a zacneme az na jar opat.... no vsak ho budem podporovat ked je taky sikovny chlap nas 😀 mozno z neho vyrastie druha moravcova 😀 😀 😀 a to cvicenie je celkom fajn, ja som s miskou chodila od jej pol roka do cca 2,5 roka....potom sme prestali lebo ju to uz nebavilo(mna tiez nie ked nespolupracovala a musela robit vzdy nieco ine ako ostatni).... tak som zvedava ze co na to drobec....

zrzulka
27. nov 2010

@bambola a co ty studujes:???? obdivujem jak to zvladas pri malej.... ja mam problem niekedy docitat knizku a nie este dat sa na studium.... kto je s martinkou ked ty si v skole???

@tinaki1275 to stahovanie nezavidim, hlavne ze uz mate po.... no ale keby mi niekto navrhol prestahovat sa do vacsieho tak by som hadam zmobilizovala vsetky sily a sla do toho 😉

katty17
27. nov 2010

ahojte babulky.
tak vcera som bola prvy krat bez malej cez noc . mamina to s nou paradne zvladla. spinkala od osmej vecer a ked som sa vratila o tretej rano este pekne spinkala 😉 cize kolaudacia bola vydarena. babule, taky krasny byt som uz davno nevidela. jooooooooj.
uz mate odvolene? ja uz to mam za sebou 🙂 bola som hned rano kuknut darcek ocovi pod stromcek ale ked som pocula tu cenu :( sakris.
vonku je paraaaaadne. milujem sneh 🙂
@zrzulka a kam to chodite na plavanie?

maxara
27. nov 2010

Ranko, aj Pezinocek je zasnezenyyyy 😵 ale uz sa tusim hned aj topi.. 😒
Baby ja som taka chora... vy nie ste? Ja som asi hnusne prechladla pri vyprevadzani a mam to teraz riadne.. Vcera ma bolela hlava, ale to je u mna v poslednej dobe bezne, potom par kychnuti a odvtedy mam sopel, ale nie vela, len tak niekde v strede a nie a nie ho dostat von, jedine kvapkami.. ☹ no a hrdlo ma desne boliiiiii ☹ ☹ 😢 A to ani nehovorim o tom, ze moj program na nasledujuce dva tyzdne mi nedovoluje nejake extremne zotavovanie...A uz vonkoncom nehovoriac o tom, ze ked sa sere, tak sa sere.. Vcera do takejto zacinajucej nakapatosti dosli chalani okolo 22:30, po farmarovi som sla k nim dole, pokecali sme a kedze som ich dlho nevidela, tak som s nimi ostala vykecavat do 1:52 😲 😲 😲 Potom som sla spat, musela som ist dvakrat na WC, co som vypila tolko caju a potom som sa dusila vlastnym soplom stecenym do hrdla.. akoze jedine pozitivum bolo, ze to bol vlastny a nie cudzi sopel 😒 .. Dala som si kvapky a vysmrkala sa a kym sa mi skratka ulavilo, bolo 3:15.. este si hovorim, ze rychlo spat, lebo Ninka vstava o 7mej. A v tom 4:44 Ninka hore.. zobudena, dozadovala sa rozhovoru kvilenim ☹ no akoze... myslela som, ze ma drbne. Zobrala som ju k sebe do postele, prso, obluk a spala som ani neviem ako.. okolo 7mej sme sa zobudili, ale viem, ze som bola prebrata viackrat, ale bola som tak KO, ze absolutne si nic nepamatam.. Nastastie som to povedala mm, poprosila ho, nech ju prebali, dala som jej prso a on ju zobral dole. Ja som zaspala a zobudila som sa az 10:40 , ze fiiiha, trosku som si zafukala nos a vtom sa ozvala Ninka z postielky. Az som sa zlakla, lebo som nevedela, ze tam je, mm nikde.. 😕 Tak som este stichla, Ninka este o5 zavrela oci a zaspala a ja som sa vybrala urobit si moje ruske pikolko.. po ceste som nakukla do Ninkinej izbicky, ci nahodou tam nie je mm, a veruze bol. Tak sme sa nakoniec vsetci vyspali aspon cca. 😖

@bambola si super.. takto zhrnut.. to iba malokto vie takto paradne abstrahovat.. az na to, ze v kazdom druhom riadku bola Maxi 😀 😀

maxara
27. nov 2010

@katty17 a co to malo byt, ten darcek? len tak zo zvedavosti

maxara
27. nov 2010

katarina7777 Kati, veruze som sa chcela chytit na tu tvoju otazku, ci dame este jedno, ked si este do stredy tu, ale ako vidis.. ochorela som a nechcem nakazat ostatnych.. aj ked si myslim, ze som len prechladla, ze to akoze nie je nakazlive, ale aj tak.. ci? Ja som v pondelok, utorok doma, v stredu idem do BA 😉 Baby chce sa vam?

maxara
27. nov 2010

A ozaj, dnes idem k nasim na oslavu .. moja sestra mala 40 rokov 😲 stara prezla.. viete co som jej urobila? tu tortu korytnacku, ze akoze stara korytnacka.. 😅 ale urobila som aj dve mensie torticky korytnaciocky pre mojich synovcov, lebo jej syn a druhej sestry syn sa narodili v jeden den, len dva roky je rozdiel, a aj to dva dni po tych sestrinych narodkach.. no a nasi mali 41. vyrocie svadby. Takze Misa sa narodila z lasky, do roka a do dna (takmer.. v skutocnosti do roka a 4 dni) po svadbe..

maxara
27. nov 2010

ked som bola mala, robili sme si srandu, ze ona je tak "skoro" po svadbe, cize je NAHODA, druha sestra je tri roky po nej, cize uplne planavana, cize ona je POHODA a ja kedze som az 8 rokov po druhej sestre tak ja som NEHODA 😀

katty17
27. nov 2010

@maxara - peti chceli sme pre oca cyklotrenazer. kuk: http://www.greenbike.sk/cyklotrenazer-bicykel-t...
prave premyslam co komu idem urobit alebo kupit pod stromcek 🙂 zboznujem rucne robene albumy, takze pre svokrovcov a risiho uz darceky mam vymyslene. 😉 este musim cosi pre maminu a brata vymysliet 🙂

katty17
27. nov 2010

@maxara a nedame teda to stretko v stredu na vianocnych trhoch cez obed?

kafoditka
27. nov 2010

Ahojte 🙂 od rana ma boli hlava, zmena pocasia...ALE to nevadi, vonku je trosku bielo a svieti slniecko 😵 😵 😵
@katty17 vyborny napad so stretkom, uz by sme ho mohli zrealizovat 😉
@maxara ☹ dufam, ze je to len prechladnutie a skoro sa z toho dostanes, daj si vecer ked nakojis Ninku velky caj a supni si don trochu domacej, uvidis, ze zaberie 😉

noemarta
27. nov 2010

sevas holky,
taaak ja som dnes potiahla s Nelinkou do 9,30 supeeer, takze som vyspataaaa 🙂 🙂
Hm..... u nas nie je vobec sneeeeh, ja chceeeeeem ☹ ☹ ☹ ☹
JA tiez suhlasim s tou stredou, moze byt, na obed na vianocnyyyych 🙂 🙂 🙂

petrap001
27. nov 2010

dobre ranko 🙂 cii vsade sneh ako tak pozeram,ale chvalabohu tu nic,hoci kamoska pisala,ze v dubline uz je,takze coskoro to pride aj tu...najlepsie na tom je,ze tu nepoznaju zimne pneumatiky a vsetky rurky co vedu z domu su plastove a po vonku,takze ked krasne vsetko pozamrza tak nam zamrzne aj voda ☹ minuleho roku sme nemali 3 dni,to sme este boli na tom dobre,niektori ludi co tu ziju niekde v ,,riti´´ nemali aj 3 tyzdne,ako nechapem,doba ladova...takze ked napadne sneh,zivot sa zastavi,nikto neide do prace,lebo ani nevycuva z dvora a proste tesim sa no....minuly rok,ked tak nesla voda,ste mineralku nekupili nikde ale vazne nikde!vsetko vykupili a aj vsetku sol aby si posypali pred domom...toto ste este nevideli take veci 😀 😀 😀

@katty17 mna to zas caka dnes,ze maly bude vecer s ockom,lebo mame christmas party z prace,tak som zvedava ako to dopadne,ci nebude telefonat uz o 2 hodky 😀
inac vcera sa mi maly zobudil o pol 10,ako keby sa nic nedialo a bol hore do polnoci 😲 normalne vyspaty,hrat sa chcel,ako nechapem.a cez den vobec nespal vela.a rano o 5tej zasa to iste,ale len asi pol hodinu,co nechcel ani oko zavriet alen sa rozpraval.co sa to deje s tym mojim dietatom??? 😀

dnes som sa rozhodla,ze budem robit perniky,len problem je ze nemam pernikove korenie..da sa aj bez neho???lebo skoro vsade sa dava,tak neviem,ci to bude dobre...nemate niektora dobry recept bez toho korenia??? 🙂

noemarta
27. nov 2010

kde sa nam flaka Mirka, ze by mala od vcera vecera sexi volnoooo???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😉

noemarta
27. nov 2010

@petrap001 perniky a bez pernikoveho korenia, neeeeeeeeeeeeeeeeeee, to nebudu perniky potom 😀 😀 😀

petrap001
27. nov 2010

@noemarta hm ja viem,ale zozen v irsku nieco take....a vobec ma nenapadlo si to doma kupit,kto mohol tusit,ze ma napadne nieco take 😀 ked ja som dufala,ze pojdeme na vianoce domov,no neideme ☹ ☹ ☹

a uz sneziiiii,koniec sveta v irsku 😀

noemarta
27. nov 2010

@petrap001 tak ich radsej nerob potom, lebo navsteva co pride k tebe, povie, ze to co jeeee??? ze to nema chut 😕 😕 a pritom perniky su supiiiis.... 😉

zrzulka
27. nov 2010

@katty17 katy my chodime tam kam lela, u nas v pk. ja tym ze nejazdim tak som moc na vyber ani nemala 😒

@maxara tak to je dobre s tou nahodou, pohodou a nehodou ... ze supeeeeeeer 😀
a skore vyliecenie nech si do stredy fit 😉

baby my sa v stredu nepridame, v nedelu mame krst a oslavu narodenin takze ja budem mat tento tyzden hekticky 😒 akoze dnes pisem tym co mi mali poslat kosielku a sviecku nech mi ju laskavo uz poslu ... vsak som ju objednavala pred 2 tyzdnami a este furt neposlali tak neviem ci mam riesit inde ci jak.... tak snad stihne dorazit lebo ja neviem ci ho okrstia bez toho. asi nie ved to je akoze symbol. aj nejaku prednasku chystaju pred krstom ...na tu pojdeme az buducu sobotu... vobec nestiiiiiiiiiiiiham....

katty17
27. nov 2010

@petrap001 - peti neverim ze tam nikde nemaju pernikove korenie. to vazne nikde? ani v nejakych slovenskych shopoch ? 🙂 ja robim kazdy rok pernicky a aj ich vesiam na stromcek , aj orechy, vysuseny pomaranc... sa tesim ked budeme zdobit stromcek 🙂

zrzulka
27. nov 2010

@noemarta my ideme s Miskou piect pernicky, som jej kupila taku detsku sadu tak snad ju to bude bavit lebo minuly rok sa jej nepacilo.... a moje perniky skoncili o dva mesiace v kosi lebo boli furt tvrde... aj pernikoveho korenia som tam bachla asi vela lebo boli prilis aromaticke tak tento rok musim najst nejaky lepsi recept.... hod sem nejaky osveceny. ja nepeciem tak nemam skusenost velmi

zrzulka
27. nov 2010

@katty17 no ja tomu verim, moja segra si vzdy nechava doniest horcicu 😀 😀 😀 ani take tam nemaju a ked chce robit akoze gulas tak nekupi maso tak ako u nas ze kilo stehna dve kila pleca a pod... normalne neuveritelne veci vsak???? 😉

petrap001
27. nov 2010

@katty17 no v slovenskom nemaju...ale este musim skusit polsky,hoci netusim,ci aj poliaci robia perniky na vianoce.aj ja sa chystam na pomarance susene 🙂 doteraz som velmi neriesila take veci,lebo som bola vzdy v praci,ale teraz ked som doma a plno casu tak musim nieco poskusat.a aj kazdy rok tu prisla Palova mama,raz ani nasi tu boli,ale tento rok sami ☹

zrzulka
27. nov 2010

@katty17 ten stromcek musi byt prekrasny. my robievame slamienkovy kazdy rok ale tento rok bude anjelikovy 😉 uz som chcela nejaku zmenu... tiez rozmyslam ze tam navesiam aj medovnicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre