Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
9. dec 2010

@alllexa boooze alex stale na vas myslim ze co je s vami....minule som sa tu kociek pytala ze co je s vami ....konecne si sa ozvala 😒

ericica
9. dec 2010

@alllexa a s tymi prsiami to poznam mi ked sme boli v nemocke a brali atb mala mi nechcela vobec papat ,stale odmietala prsnik tak som ju kojila ked zaspala lebo mi uz isli prsniky prasknut az doma sa mi rozpapala.
drzim vam palce aby ste sa dali cim skor dokopy 😵

monline
9. dec 2010

@alllexa bože, vy máte toľko trápenia..stále ste v nemocnici...už aby sa mu to drobčekovi zahojilo, nech sa toľko netrápi..a aj ty nech si konečne môžeš vydýchnuť...držím vám silno palce, nech to máte čím skôr za sebou..

bambola
9. dec 2010

baby ale pekne drahe ma tie ciapky 🤐 preco jaaaaa neviem strikovat? 😠 ale je sikovna a kazde je original 😉

meruska
9. dec 2010

@monline kde si našla tú čiapku? ja ju neviem nájsť ☹

monline
9. dec 2010

@ericica môj má len soplíky, nika síce škaredo kašle, berie ATB, ale dúfam, že malý neochorie od nej viac...aj vy sa rýchlo vyzdravte, však to je hrozné čím všetkým tie detičky musia prejsť..
Malý má niečo cez 7 kíl, odvážim ho v sobotu, sama som zvedavá, koľko bude mať..ako 5 mesačný mal 7100g.
a fotky mám posledné z 3.12., ako papal 😉

meruska
9. dec 2010

@alllexa juuuj..už nech je drobček zdavučký, ste si teda vytrpeli ☹

bambola
9. dec 2010

@allexa to ma mrzi co mate za trapenie ale tak snad sa to tou gumkou uz vyriesi. prave som na FB zistila ze mame rovnake priezivsko 😀 😀 ja mam teda este makcen na L 😉

strasska
9. dec 2010

Ahojte, tak caute, tiez patrim ku MK zavislim 😀
@meruska @oacka @lutsine @karinnka @boddez zabudla som este na niekoho?
Stretko by mohlo vyjst, vyzera ze bude mrazivo ale slnecno. Tak ja budem free od 10.00 do 13.00 a potom mozem vecer od 16. ale to uz by sa ku mne mozno pripojili MM aj so synom.
Tak napiste aj vy kedy by vam to vyhovovalo, poobede uz bude asi kosa, tma a vela ludi na trhoch...a zasa doobedu to nebude mat taku atmosku. 😉

luludi
9. dec 2010

@alllexa verme, ze to zle uz je za vami a naozaj o par dni budete vo svojom doma, v pohodli... silno na vas myslim

strasska
9. dec 2010

@alllexa aj ja Vas myslim a aj MM sa stale pyta na sumnu 😉

meruska
9. dec 2010

@strasska ja som skôr za doobedie...ale v podstate mi je to jedno

luludi
9. dec 2010

@monline kunderu uplne zeriem... teraz sa chystam na druhe kolo... to pri knihach, ktore sa mi pacia musi byt 😵

meruska
9. dec 2010

@strasska ešte tinka349 by mohla prísť a izira

strasska
9. dec 2010

@meruska vidis som zabudla a ja som tiez viac za doobedie 😉
@tinka349 @izira co tak stretko 15.12 na trhoch?

maxara
9. dec 2010

Ahojte babule, idem vam zachvilku (len co sa vyserem) napisat, co sa mi vcera prihodilo a preco mam taky status na fb aky mam 😒 😠

meruska
9. dec 2010

to všetky FB-kujete?

ericica
9. dec 2010

@monline tak sa rychlo vyliecte 😉 no a maly niet co dodat je uuuzasny ja by som ho zozrala hlavne tie jeho oci 🙂
my mame 5 mesiacov a tiez okolo 7500g,nabuduci tyzden ideme na poradni aj na druhe ockovanie tak uvidim...dufam ze dovtedy neochorie lebo zase sa to ockovanie bude odkladat ☹

ericica
9. dec 2010

@maxara idem kuk na ten tvoj status 🙂

oacka
9. dec 2010

@strasska my máme 8:30 neurologičku na Komenského, tak že by som už ostala v meste? skočila by som s malou k mame do roboty a potom na trhy. a kedy presne?

meruska
9. dec 2010

@strasska
@oacka chcelo by to upresniť aj miesto a čas o 10:00 ??? čo keď zas vypadne koník?

bambola
9. dec 2010

mne z nejakych pricin ten idiotsky fb neukkazoval ze ma niekto ziada o priatelstvo 😠 az ked som chcela poziadat ja tak ukazalo ze uz ma ta osoba ziada. co dnes uz sibe celemu internetu? 😠

boddez
9. dec 2010

@strasska
@meruska 🙂 🙂 🙂 🙂 nieje zlý napad..🙂)15teho..doobeda?..upresnime ešte den dva pred tým a šlo by to podla mna🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
9. dec 2010

@meruska
@oacka
@boddez
my ideme na 8.30 do novej na rehabku, takze na 10 by som mozno stihla dojst, pred stromcekom?

strasska
9. dec 2010

zdrham, takze odpovede docitam neskor
pa

meruska
9. dec 2010

@strasska @oacka @lutsine @karinnka @tinka349 @izira @boddez 15-teho, v stredu o 10:00 pod vianočným stromčekom - stretko juloviek

mirka285
9. dec 2010

ahojte,ako to ze vam ide kon a mne nie?co to tejto Devinskej uz ani signal nedojde?
@luludi Luci jaaj dakujem za kompliment,ale veru aj aj som uz dnes pisala s Petou a som ta pochvalila,ze aka kocena dosla 😉 baby tak som dnes musela kupit dalsiu mast na tu moju prdel a utekam urobit Tomasovi veceru lebo ma asi zje....dufam ze kym sa vratim nevypnu zas kona 😕

mirka285
9. dec 2010

ja som uz Tomasovi aj prazenicu ukuchtila a tu nikto ☹ Noe mala je perfektna v tych ciapkach 🙂 Allexa tak to je aky pech,ze sa vam to takto skomplikovalo,tak snad to uz bude dobre konecne teraz...a vidim ze na vychode sa chysta stretko 😉

maxara
9. dec 2010

Baby tak si predstavte, ze predvcerom vecer, mm bol prec a ja som mohla dusit konika do aleluja, ale oni neeee, oni ho vypnu.. totalne ma nasral kon v utorok.. rano v stredu som uz samozrejme bola z toho vyspata, isla som odviezt mm do roboty na 9tu a potom som mala v plane ist do jysku kupit navlecky na postel, lebo mame predlzene paplony a take obliecky sa zhanaju bavlnene pomerne tazko a este k tomu za dobru cenu.. Takze som ho vysadila, isla som do shoppingu na zlatych a samozrejme vsetky obchody otvarali az o desiatej.. tak som zabludila do tesca, ale kedze som mala kociar s Ninkou, moc som toho kupit nemohla, tak som si prezieravo kupila rozky a pletenky a cesnakovu natierku do velkeho kelimka. Ninkin kociar bol ovesany ako vianocny stromcek, lebo este to a ono som zbadala a samozrejme, ze som kupila 6 kg praci prach. Cize jedna ruka po koleno vytahana, len aby si nemysleli o mne ze ho chcem ukradnut. No ale.. uspesne som zabila cas do 10tej, dotahala som sa do toho jysku a kedze Ninka sa zobudila prave v tescu pri pokladni, zacala byt pomerne hlucna. Cize rychlo som pohladala obliecky, chcela som kupit tri pary, co som aj nasla, vybrala a nemala som ich ako zobrat, tak som ich supla na Ninku do kocika. Ta hucala, lebo sak preco by mala sekundu vydrzat, ani sa jej nedotykali, ale hlavne ze po mne pokukovali sedlane, ze co som to za matku, ze si z decka nosic robim.. 😠 Vravela som si ZACHOVAJ ROZVAHU 😀 to bolo nase heslo na strednej s kamoskou vzdy, ked sme sa potrebovali zasmiat, ked nas nieco nasralo.. Pokladnicka mi pene ulozila vsetko do tej najvacsej igelitky a ja som si vytahala po koleno druhu ruku (prach som samozrejme uz mala dole v kociku). Chystala som sa za tehotnou kamoskou do nemocky, a tak som jej chcela kupit medovnik, cize som sa este aj tam zdrzala, cela som bola utahana a spotena a to som mala cely den pred sebou ☹ .. odtial som utekala na Antolsku za tou kamoskou. Sedeli sme na chodbe pred vytahmi, Ninka sa smiala, skakala mi na nohach, potom sa napapala a sup ho spinkat. Mala som sa este stretnut s druhou kamoskou, tak som jej zavolala a ta bola zhodou okolnosti tiez na Antolskej, co som povazovala za osud, tak som ju zavolala na 5te pred vytahy, ze budeme mat viac casu pokecat. Kym ona prisla, Ninka sa zobudila a pri nas sa pristavila taka sestricka a hovori: Boooze, ta je tucnaaa 😲 😲 😲 Akozeeeeee 😠 😠 😠 Vravim, ze: "Jasne ze nie je tucna, je len velka" "Ale aha ake ma hrozne liciskaa 😲 " A hikala ako pridrbana.. Tak som povedala, ze velke lica maju aj chude deti, ze to by mohla vediet ako sestricka na porodnici.. No a ona, ze: "A kolko ma?" Tak som povedala, ze bude mat 5 mesiacov a ma asi 9 kil. A ona, ze "Hiiiiiiii, No tak to moje deti mali v roku, strasne je tucna" 😠 😠 😠 mna to tak nasralo.. no ale na to prisla ta kamoska, tak som jej zakyvala, prisla k nam a ta paza sestricka si dala odchod. A ta kamoska, ze booooze aka je Ninka uz velka.. som ju taaaaak dlho nevidela. Ninka sa trochu rozmrncala, zobrala som si ju teda k sebe (medzitym ju mla ta moja druha kamoska) a ako som si ju tak oprela o koleno, tak ta kamoska co prave prisla, ze: "Jeeezis, Peti, to ma ake sunky?? 😖 " A pozerala sa uplne znechutenym pohladom na Ninku, ze co ju tak prezieram.. 🙄 😠 ☹ 😢 Baby mna to tak nasralo.. hned som mala po nalade. Zmohla som sa uz len na to, ze ved sa velka narodila a nahodou oproti inym babatkam nepribera viac, ved niektore vahu zdvojnasobili v troch mesiacoch a Ninka nie, pribera normalne a nebudem ju kvoli tomu, co je prave IN udrziavat na siestich kilach do pol roka 😠 😠 😠 Navyse ked si predstavim vsetky tie trable, co sme mali, ako som sa snazila 4x to rozkojit a nahodou sa este dobre drzime, lebo mlieko este stale mam.. Nahodou podla toho, co tu pisete vy ostatne, tak Ninka ma problem zlupnut 120 ml na jeden sup, ona nie je ani pazrava, ani prezrata a toboz nie vyzrata. Je krasna gungulata a dufam, ze si to vsetci zapamataju. 😠 Inak obe tie baby su tehule a ta co prisla neskor caka babo v maji. Som jej povedala, ze pockaj, ked sa narodi to tvoje a ty budes po nociach k nemu vstavat, mastne vlasy, kruhy pod ocami, spolocensky izolovana, nevyspata, nervozna a ja pridem a poviem, fuuuuuj, to preco je to tvoje decko take vychrtle? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre