Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
28. dec 2010

baby, tak uz aj mna to draplo. cele hrdlo mam zapalene a soplim ako o dusu. co to sakra je? ☹ vobec netusim kde som to mohla chytit. ako vidim draplo nas to viacere :( miri, co si brala, ake lieky? mala od teba neochorela?

katty17
28. dec 2010

@mirka285 - miri , dnes ja vyzeram ako SUPOLIENKA 😠
Inac dnes je na markize cesko-slovensky den. same nase filmy 😉 si ich vychutnavame. i ked o chvilu ideme so sandrickou "zbierat" vlocky. 🙂

merikac
28. dec 2010

@mirka285 ja tiez,,ale denis je uz druhy den na parkach, lebo hribovicu nechce, ani pupacky, ani rybu a salat,,,a mala mi zas odmieta hipky- ona len varene,,,,drnda mala fajinova

mirka285
28. dec 2010

@katty17 mala neochorel a davala som si paralen a tantum verde do hrdla...to bude asi nejaky virus vo vzduchu ☹
@merikac tak nakoniec spagety,vraj maso uz nechce vidiet...

bambola
28. dec 2010

nove fotos by mm 😉

bambola
28. dec 2010
booklover
28. dec 2010

@maxara tak to ste mali pestre sviatky 🙂 my sme boli minuly rok u manzelovych rodicov, tak tento rok sme boli u mojej maminy. bolo to fajn, len sme ju museli vyhodit z kuchyne, lebo nam slubila, ze sa postara o vnucku, kym my budeme varit. v reali to vsak vyzeralo tak, ze drzala v jednej ruke Janku a v druhej pekac a obiehala s dobrymi radami po celej kuchyni. tak sme ju poslali lehnit k rozpravkam a navarili sme si v klude. nakoniec bola rada, ze moze byt s vnuckou a to bez starosti o stedru veceru 🙂

monline
28. dec 2010

@bambola krásne fotky...vyzeráš ako dievčatko 🙂

monline
28. dec 2010

@sunnygirl krásne fotky...stromček, poklad v autosedačke pod ním, zberačka saloniek, aj prestieranie krásne...🙂

merikac
28. dec 2010

@monline presne si bambolu odhadla- ako dievcatko-mne pripomenula tvoju Niku 😉

monline
28. dec 2010

@merikac aj mne..ako staršia Martinkina sestra 🙂

monline
28. dec 2010

porovnajte mňa, niku a daniela 🙂

monline
28. dec 2010

tieto čiaročkové ústa majú po mne 🙂 aj bradu

merikac
28. dec 2010

@monline presne brada a usmev maju z teba 😀

luludi
28. dec 2010

@bambola krasne foto, tm ma talent
@monline: ano, su po tebe 🙂 ten usmev je carovny 😵
@maxara: dakujem. Tesim sa na foto zasteny 😉

vsetkym maminkam prajeme rychle uzdravenie

bambola
28. dec 2010

@monline presneeee, usmev a brada su tvoje 😉

katty17
28. dec 2010

@bambola - mati, naozaj uzasne fotky. v ktorom programe manzel upravuje fotky? chcela by som sa to naucit 😀

gabika41
28. dec 2010

prajem prijemny den 🙂
vsetkym chorym detickam a ich mamickam skore uzdravenie prajem... 🙂
pekne sa nam rozsnezilo,tak pojdeme asi zajtra asi sanky vyskusat 🙂
fotky su vsetky krasne 🙂
mala zacala akosi casto kakt a dnes rano bola trochu divna,tak som sa nalakala,ze nachladla,lebo vcera sme sa vratili od nasich....ale vyzera to,ze teraz je uz v pohode..... 🙂

@maxara krasne choditko 🙂 aka to je znacka?velmi sa mi paci a momentalne to tiez zacinam riesit.dakujem 🙂

bambola
28. dec 2010

@katty17 kati pisala som ti, ze v adobe fotoshope ale ma aj dost kvalitny fotak a k tomu tusim pat-sest objektivov 😅 a ten fotosop je dost zlozity tam sa prekryvaju nejake vrstvy..... 😒 no na moje vykojene mozgove bunky to bolo moc, mozno ty to skor pochopis 😀 😀

merikac
28. dec 2010

@bambola 😀

maxara
28. dec 2010

@booklover veru, ja som donutila mm nech mi slubi, ze buduci rok budeme 100pro doma, takze sa tesim.. potom vyhodim z kuchyne vsetkych a uvarim super hostinu 😉

@luludi veru, aj ja by som prijala, keby uz bola co vidiet hotova, lebo co nevidiet je este daleko 😒

miki060707
28. dec 2010

@bambola krááásne fotky...

katty17
28. dec 2010

@bambola - ozaj mati, sandra nakoniec dostala pod stromcek od babky a dedka ten puzzle koberec. 😉 je uplne super. som tomu rada lebo my mame doma dlazbu kvoli Aronovi. takto na tom koberci je teplo a moze sa tam pohybovat 🙂

maxara
28. dec 2010

@gabika41 je to smoby.. nenasla som ho na nete, ale toto je velmi podobne
http://deti.bazos.sk/inzerat/5509347/Noveee-odr...

merikac
28. dec 2010

@mirka285- vidis,,tie som uz nerobila ani nepamatam kedy- ja som spracovoala brokolicu- co neskonzumovala emma- zostala mi skoro cela, takze bola kremova brokollicova polievka a oprazenym chlebikom

mirka285
28. dec 2010

@merikac brokolicovu lubim aj ja....ja som si pre seba udusila zeleninu so zemiakmi,lebo ked sa budem stale napchavat vianocnymi dobrotami tak tie kila mi ostanu na vecne veky ☹

bellablonde
28. dec 2010

caute kukulienky
nieco sakra hnusne je vo vzduchu, ja sa uz vyse tyzdna liecim a ustupuje mi to len velmi pomaly 😠 (davam si nasivin, sterimar a do krku striekam jox, ale oddnes si dam asi bioparox a stoptussin na kasel)
dnes som bola s malym petom u dokiny, lebo mal taky kasel, ze sa ani nadychnut nevedel... dala mu antibiotika, ma hnusny zapal priedusiek a jemne chytene pluca, otrasne, len aby to nase najmensie pokladiky nedostali 😔 😔
mama mi je v nemocke, ta ma zas ine problemy ☹ ach jo,
ja uz chcem leto
@bambola pekne fotos 😉 maju atmosferu

jaruska8
28. dec 2010

Ahojte, ako ste sviatkovali??? Strašne rýchlo to prešlo. ☹ ☹ ☹ ☹ Posielam zopár fotiek:

jaruska8
28. dec 2010

Ja ťava som ich nepridala. 😝 😝 😝 😝 Dnes som mimo, keď som malej šúpala zemiak, tak po nakrájaní som ho namiesto do hrnca šupla do koša. 😀 😀 😀 😀 😀 😝 Ani von sa mi nechcelo ísť (hanbím sa). 😠

merikac
28. dec 2010

@mirka285 aj aj do vsetkeho zdibem, este stastie, ze nemame zakusky,,sice ich nemusim,,ale ked uz ich vidim na tanieriku, tak zdibnem,,,mamina ich prezeravo strcila vsetky do mrazaka,,aby vraj nezochli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre