Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. jan 2011

@oacka my ked sme chodili stanovat na dedinky, tak sme tam aj dva tri krat zasli na mrtny obed, ze sme sa prezrali 6ti za prachy, co v BA traja 😀

oacka
9. jan 2011

@maxara tam chodia praxovať učni,preto je tam lacno.

maxara
9. jan 2011

@oacka ano viem 😉

maxara
9. jan 2011

BABY TAK 30teho o kolkej? o 11tej? ako minule? alebo o 12tej?

mirka285
9. jan 2011

@oacka tak na dovcu si vyberame trosku lepsie destinacie 😀 ale moja kamoska odtial pochadza,tak tam raz za cas ideme,pozriet jej mamu a tak...hore je taka stara krcma a pizzeria volaju to Bujak,vies ktora?

bambola
9. jan 2011

@maxara kua len auto chyba 😀

oacka
9. jan 2011

@mirka285 no sú niektorí takí,čo tam chodia na dovču..... ja medzi nich nepatrím,z čoho je mm patrične smutný... hej, Bujak poznám z vyprávania,ja som tam ešte nebola,, ja do Dobši nerada chodím. ak je tvoja kamoška po tridsiatke,možno ju mm pozná,on tam strávil mládí...

oacka
9. jan 2011

@mirka285 mm práve zahlásil,že on aj mladšie pozná,nielen po tridsiatke 😠 😠 😠 😠

mirka285
9. jan 2011

@oacka jej mame patri ten Bujak...vola sa ta kamoska Jana za slobodna Mackova,ma segru Inu a brata Steva,pozna?a Jana ma 40 rokov...

maxara
9. jan 2011

@bambola ma neser, lebo po teba pridem 😀

oacka
9. jan 2011

@mirka285 pozná Miša Macka, požiarnika,ale ten je od nás mladší, a má sestru vydatú za Rada Schwarza... tak tú tvoju asi nepozná...

maxara
9. jan 2011

@oacka a opytaj sa ho ci nahodou nepozna Fogela 😀 lebo toho chlapca poznaju tusim vsetci..

maxara
9. jan 2011

je normalne, ze len co si umyjem zuby ostanem hladna? 😅

monline
9. jan 2011

ahojte, konečne som dočítala, pobavila som sa skvele, píšete ako o dušu práve vtedy, ked ja mám taký víkend, že sa nedostanem k pc..konečne sme doma sami, super..dnes som si povedala, že nebudem pobiehať, obskakovať, sama všetko robiť, tak som si s malým ráno sadla do kuchyne a svokra varila 🙂 potom aj upratala kuchyňu a ja som len spravila kávu 🙂 takže dnešok som prežila ľahšie..večer malý zle zaspával, on normálne zúri! je najedený, v čistom, nič ho nebolí a on zúrivo vrieska a rozhadzuje rukami..ked mu dám do ruky mobil, zrazu stíchne a postláča si..mobil prestane svietiť, tak zase vreskot..som si povedala, že toto ho musím odnaučiť..ja viem, že bol unavený, ale nedá sa vyrevať si to čo chce, nie? 🙂
@maxara tak som sa tešila na stretko..ale muž robí tento mesiac každý párny deň, čiže nemám šoféra..pokúsim sa nahovoriť niekoho z rodiny, aby ma hodili aj prišli pre mňa, neviem, čo za to budú chcieť, či to bude pre mňa výhodný biznis 😀 a inak- som s údivom čítala o prdoch do dlane..😀 😀 😀

oacka
9. jan 2011

@maxara nepozná Fogela...to je jeho meno? to som rada,že nepozná každého, v Dobšinej asi nebol taký akčný ako doma, ke´d mi strasska hovorila,že vraj bol pekné číslo.

mirka285
9. jan 2011

@oacka nie tych nepoznam,oni tam uz nebyvaju,iba ich mama tam byva a ma teb Bujak...jana byva tu v Ba,je to moja susedka,Ina byva vo Vysnych hagoch a Stevo v Roznave...

bambola
9. jan 2011

@kafoditka prosim ta, teraz docitavam a dostala som sa k ciganovej nohe (hovienkova tema) a aj najprv som sa len tak ticho zasmiala a mm, ze na com sa smejem tak som mu to precitala a chytila som uplne zachvat smiechu a nemohla som prestat, uplne sama nechapem na com som sa tak rehlila. proste uuuuplny zachvat, slzy mi od smiechu tiekli prudom, preslo ma asi po piatich minutach 😀 😀 😀

alllexa
9. jan 2011

@tinaki1275 - ahojky, tu som, len nemam moc casu docitavat prispevky a pisat, maly mi az doteraz plakal a v noci sa budil kazdu hodinu:( Inak som nachladnuta, takze nic moc, a zajtra sa mi totalne nechce ist zase na Kramare s malym na kontrolu... Teraz idem konecne idem spat, kym je maly ticho, dobru nocku!

kafoditka
9. jan 2011

@bambola Mati tak si si teraz o chvilku predlzila zivot 😉 🙂

bambola
9. jan 2011

@8aninka5 jeeeej aj ja mam 25 😉 juj teda o tri dni to uz nebude pravda 😒 😠

bambola
9. jan 2011

@kafoditka kafko ale brutalne 😀 mm, ze on mi tu aky inteligentny humor ponuka a mne ku stastiu staci takato hovadina 😀

monline
9. jan 2011

musím sa s nikou učiť fyziku, lebo však prečo nie na poslednú chvíľu? takže krásny zvyšok noci prajem

kafoditka
9. jan 2011

@bambola 😀

bambola
9. jan 2011

babyyyyyyyyy tak ja konecne docitam a vy uz ste vsetci fuc 😠

kafoditka
9. jan 2011

no takze cervena mani a j pedikura hotova, manzel akurat dorazil tak sa idem venovat...bru nocku

gabika41
10. jan 2011

dobre ranko sa praje 🙂

katarina7777
10. jan 2011

fuha takze po troch rozkuskovanych hodinach som vas docitala, riadne ste sa cinili 😀 inak dobre ranko prajeme z Italie 🙂
dobre temy ste preberali, chudnutie (mame tu nejake sukromnicky ), hovienka ( maly sa mi preve mega doserinkal, cize velmi aktualna tema 🙂 ) a stretko u maxinky??? ja som chcela dojst domov az vo februari ale normalne si to asi prelozim... Peti mestime sa este k vam ?

ericica
10. jan 2011

dobre ranko 🙂 sme hore uz od siedmej idem vychystat malu do skolky a potom mam konecne vegeeeeeeeet 😀
pridem si vas prestudovat o com ste debatili 😉

katarina7777
10. jan 2011

ozaj a este pozeram na youtube ten serial 1000 a 1 noc, size je to po turecky a so srbskymi titulkami 😀 ale ja jednu cast pozeram asi 10 minut co vela preskakujem, ale chapem co sa deje 🙂

luludi
10. jan 2011

bre ranko,

mm siel dnes po 12 dnoch znovu do prace a sme s riskom po dovolenke u starkych a par dni s mm zase sami doma. Uf... taky nezvyk. Az mi je samej smutno :( normalne rozmyslam, co som s risim robila cely den, ked sme boli sami doma 😕 Darmo, na dobre sa rychlo zvyka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre