Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. jan 2011

@tinaki1275 no obavam sa, ze aj teraz tu bude 40 ludi, ale v dome 😀 uz rozmyslam, ako to spravit, aby sme vsetky sedeli po kope 😀

cigaretka5
10. jan 2011

@kafoditka my sme tiez nakoniec s mm riesili vcera choditko, najskor sme chceli jazdene- stoja okolo 30 evri, potom som na mimibazare nasla nove za 35 tak ho uz aj mm objednal tu je link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9791266&tab=0

kafoditka
10. jan 2011

@maxara 🙂 tusim si mala este jednu s rozpustenymi vlasmi 🙂

luludi
10. jan 2011

@maxara okk.. vyhravas - zatial, ked dojde mm skusim ho presvedcit, aby naskenoval moju fotku s maslami... uvidime, kto z koho .. si nemysli, ze zoznes vsetky ovacie... 😀 😀 😀 😀

cigaretka5
10. jan 2011

@maxara maxi kazda si donesie vankus a budete sediet na yemi, hmmm? ja som tiez zvazovala ze sa na drzovku pridam ale vyzera ze mi to nevide. Ak bz mi nahodou vzslo, mozem sa vobec pridat?

cigaretka5
10. jan 2011

@maxara krasna oldies foto

tinaki1275
10. jan 2011

@maxara jezis to je nadhera a tie masle😉)))taka komunisticka mi pripada..len pionierska satka chyba🙂))
@monline aj sa si myslim ze to bolo uz potom z toho vycerpania..u mna sa to dalo ..akurat som nemohla konikovat ☹ale vsetky odisli aj tak skoro ..vy ako Daniel uz je ok ?alebo ma este hlieny ?

alllexa
10. jan 2011

@tinaki1275 - tak to si mala este horsie ako my, ja uz som o jedenastej nervacila, ze preco mi maly nespi... Na kontrolu sme sa ani nedostali, lebo tam bolo milion ludi...

@sarai - ja kojim a tiez este nemam menzes, vraj niekto ho pri kojeni nedostane vobec...

monline
10. jan 2011

@tinaki1275 ja som sedela do jednej pri pc, ale učila som niku fyziku, potom sa mi Daniel zobudil..zajtra ho vezmeme na kontrolu, tak uvidím čo povedia, snáď je to za nami..hnačkuje, nie je to také brutál ako bolo, ale v každej plienke je nádielka...a zuba nikde 🙂stále len tie dva má...hlieny trocha ešte má, ale vyzerá to už fakt v pohode..dávam mu nutrilon B či ako sa volá ten multivitamín, malo by to upraviť črevnú mikroflóru

@maxara parádne mašle..hviezdila si v škôlke, chlapci museli byť z teba vedľa 🙂

monline
10. jan 2011

@maxara tuším by sme zaplnili kulturák, neprenajmeme si ? 😀 .-D

maxara
10. jan 2011

@cigaretka5 ale jasne, ty vtirka 😀 😀 😀 samozrejme, a ty budes na vankusi sediet ci chces alebo nie, aby si nam pozerala do oci 😀 😀 😀

@luludi 😀 oki, pridaj, tesim sa

@tinaki1275 ja som bola len iskra jasna 😀

@monline Mon, som bola s prehladom najkrajsia zo skolky 😀

@kafoditka pre teba

Vsimate ten usmev cislo 5 😀 😀 😀

maxara
10. jan 2011

este uplne detske 😀

maxara
10. jan 2011

este pubertalnu s mojim najlepsim kamaratom 😉

tinaki1275
10. jan 2011

@alllexa no ja som to vcera mala vynimocne normalne po tej hodine a pol maximalne spi ..aj ked sa teraz v poslednej dobe budi aj 2-3x..len dufam ze z toho neurobi pravidlo ..a zuby furt nikde..☹
@monline my mame uz 3 tyzdne plienku vzdy plnu a obcas aj velmi riedko ,sliny jej tecu jak buldogovi -prezliekam aj 4x denne☹, nervozna je strasne..a furt nic ...inac najnovsie si pcha vsetky hracky v puse uplne dozadu ,tam kdesu stolicky tak myslim ze teraz asi prechadzaju zadne zuby z okostice do dasna..ale kedy tie predne co uz skoro vidno aj hore a aj dole vyjdu -fakt neviem ..a mozno bude ako ja..pocka si kym dovrsi rok ..

kafoditka
10. jan 2011

@maxara jeeeemine to je prenadherneeee 😵 😵 😵 uplne krasna si tam a tie vlasy...ach....uz vtedy si mala betarske iskricky v oku 😀

monline
10. jan 2011

@maxara krásne dievčatko si bola..a aj ako pubiška si kočka 🙂 vlastne aj teraz si, tak sa nedivím 🙂....stále hľadám čo má Ninka po tebe...hmmm....pišulu? 🙂

tinaki1275
10. jan 2011

@maxara si uzasna🙂)))fakt hviezda..a ty si bola stihlucka v puberte nie?

mirka285
10. jan 2011

@maxara fiha,ake stylove choditko,nemaju ho vasi odlozene niekde v pivnici?

monline
10. jan 2011

@maxara noštek a pusu má po tebe..

kafoditka
10. jan 2011

@cigaretka5 dobra cena a choditko vyzera byt v super stave 😉 aj ja dnes vecer chcem pozriet bazar na konovi a kuknem bazosa a nieco objednam..

bambola
10. jan 2011

@maxara ty si bola rozkosne dievcatko 🙂
@tinaki1275 @monline baby ked mne mala asi pred troma tyzdnami kadila do kazdej plienky a slintala ako buldog vsetci predpovedali, ze zubky 🙂 a po zubaloch ani chyru ani slychu 😉 cize ja uz na taketo neverim 😉 odvtedy slinta uz menej a kaka uz len raz za den (a take riadne huste mrkvickove 😀 ) proste ked pridu tak budu, ja som rada vsak este kojim 😀 😀
@sarai ja kojim a este nemam kramy a nechybaju mi tak sa nestazujem 😉 uvidime ako to bude dalej ked sa kojenie nahradi prikrmom

kafoditka
10. jan 2011

baby mm dnes jedol cisty croasant a maly sa po nom tak nacahoval, ze mu ho dal do ruky a mali ste vidiet ako ho jedol... normalne mal v puse vacsie kusky a pekne si to premielal a spapal, zapijal cajikom 😕 nezjedol toho vela, slabu stvrtinku, ale som bola prekvapena, ze sa nedrhol a pekne papal. Takze odteraz mu prikrmy skusim len popucit vidlickou a nemixovat...

maxara
10. jan 2011

@tinaki1275 😀 😀 nikdy som stihla nebola 😉

@monline no tu si nepamatam aku som mala 😀 😀 😀 ale ved Ninka je cela po mneeee, nos, usta a usi ma moje.. ale aj s ocami nieco, len neviem co

@mirka285 no praveze ho nemaju.. 😠 som ho chcela hned

maxara
10. jan 2011

baby dajte aj vy take fotky mladeznicke 😀

kafoditka
10. jan 2011

@maxara nemam skener.. 😒

gabika41
10. jan 2011

@maxara tie fotky nemaju chybu..... 😀

dugyna
10. jan 2011

@jaruska8 u nas je najlespia motivacia kvetinac a nejaky letak lidl na citanie 😉 😀

miki060707
10. jan 2011

@kafoditka ja veeeľmi zriedkavi mixujem,skoro vôbec a on si to ďasnami pekne rozžuje,inak len popučim jedlo

miki060707
10. jan 2011

@maxara mala si náádherné vlasy, ked si bola v škôlke, ani by som ťa nespoznala 🙂 skusim aj ja niejaké foto nájsť s preskenovať..zajtra ideme na poradnu, tak podám hlásenie o váhe a výške...
zajtra máme rušný den, ideme do BA, na onkologiu a potom rýchlo domov na poradnu k pediatričke s malým....no uvidime, už budeme mať asi aj termín rádioterapie...šak dám vedieť.
pekný večer, idem chystať veci, lebo naši sa staraju o deti, tak idem veci, plienky, mlieko, vody pobaliť.našťastie len hore na poschodie... 🙂

cigaretka5
10. jan 2011

@kafoditka kafko ale to nie je jazdene choditko to je novy tovar

kafoditka
10. jan 2011

@cigaretka5 az teraz som si to vsimla.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre