Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
14. jan 2011

@luludi hmm vidno ze to nie je slovenska nemocnica, este aj svoju oblubenu siet tam mate 😝 to ako nabaleny ste tam sli?

bambola
14. jan 2011

@luludi aj ja som uz chcela kupit ten cucaci poharik ale neviem aky je dobry. chcem taky ten netecuci ale zase aby nebol drahy, rozumej, niezeby som setrila na dietati ale ak ho nebude chciet tak co 😅

bambola
14. jan 2011

@meruska kati nielenze siet ale , ze tam moze mat aj maleho. u nas by si garantovane nemohla 😠 moja mala by bola hotova keby som sla na par dni do nemocnice ako maxi napriklad a mm ten by pri nej zosedivel, pretoze ona bezo mna nezaspi

luludi
14. jan 2011

@bambola pani suseda, mila starsia pani 🙂 A vigantol 2 kvapky raz denne?

@meruska minikufor pre mna, velky kufor pre buba + siet, ale v baleni do nemocky uz mame prax, vieme sa zbalit do 10 minut

meruska
14. jan 2011

@bambola veru maxi chodi vzdy bez Ninky

meruska
14. jan 2011

@luludi ano 2 kvapky raz denne

luludi
14. jan 2011

@bambola ja mam poharik z DM - babylove znacka. Netecie, dobre sa z neho cuca a nebol drahy. Zatial uplne staci.
V SVK nemocnici nemozes mat so sebou dieta? To fakt? A kde ho mas nechat, ked kojis? 😕 😕 😕

meruska
14. jan 2011

@luludi dufam ze ta prax v baleni vam coskoro nebude potrebna

bambola
14. jan 2011

@luludi ano dve kvapky
no nemozes, vsak maxi este kojila ked isla do nemocky 😒
jedine ked dieta hospitalizuju a ty kojis tak s nim ostavas

bambola
14. jan 2011

@meruska @luludi tak ta prax v baleni sa vam zide potom aj na dovolenky 😀 dufam, ze ju uz budete vyuzivat len pri tychto prilezitostiach 😉
ble ja neznasam balenie a musim ist balit nas dve na dva tyzdne do BB 😖
@mirka285 mirka mne sa posledne dve noci sniva o golfacoch aj ked nviem preco lebo uz mam vybrane 😀 ale dnes sa snivalo aj mne o stretku 🙂 ale, ze to bolo len pripravne stretko kym pride tinka z grecka 😀 😀

luludi
14. jan 2011

@meruska dobre vravis, suvisle.. 😉

@bambola: no do ucha.. a ze vraj baby frendly nemocnice mame ... hm.. ked sa tu mihne david sa spytam, ci je to tu bezne, alebo ci len mame protekciu.

luludi
14. jan 2011

uz ste niektora menila pediatra po pol roku?

meruska
14. jan 2011

kde su zvysne baby? este spia? 😲

miki060707
14. jan 2011

Prajeme pekný dník
dnes som hore od 4tej, dosť som si aj porobila, malý hodinku nechcel spať, tak ked zaspal, som nešla ani ja.. 🙂
tak si vás idem prečítať

mm dostal z roboty papiere k vyplneniu daňového priznania, tak si musim aj ja vybaviť z úradu, že si na mňa uplatňuje, minulý rok som si to vybavila a dostali sme vrátenú daň.... 🙂

aalexis007
14. jan 2011

Keď tu už riešite golfáče, čo hovoríte na tento? http://www.bambini.sk/sk/store/product/4215/28/...
http://www.bambini.sk/sk/store/product/4222/28/...
Ja uvažujem nad ním 😉

gabika41
14. jan 2011

@miki060707 miki kde sa chodi pre ten papier na urad prace,alebo na socialku?asina urad prace ci? 🙂

bambola
14. jan 2011

@aalexis007 mirka tusim spominala, ze sa jej nepaci system skladania, ze sedacia cast osobitne a konstrukcia osobitne

bambola
14. jan 2011

@luludi lulu povedz davidovi, ze uz tu neprsi, ze mozes ist domov 😀

miki060707
14. jan 2011

@gabika41 teraz som volala s mm účtovničkou z roboty a mi vraví, že si mam isť na sociálku po ten papier, min. rok som potrebovala z roboty, lebo som bola celý rok na rodič. s dcérou a teraz tam mam aj matersku, tak mi stačí jeden papier zo sociálky

strasska
14. jan 2011

Tak ako sa Vam dari? my mame teraz doobedne prechadzky take expresne, kedze Misko nam v noci buntosi, tak rano spi aj do 9 a to uz je krasavica jednou nohou v kociku 😖 Takze rychlo Miska obliekam, ranajkujeme a Julku kojim...potom jemu zapnem rozpravky a ju utekam uspat Julku vonku...ked sa konecne vytrepem aj s Miskom, tak sa fesanda zobudi, lebo ju nikto nedrncal 😠

strasska
14. jan 2011

@aalexis007 mne sa ten kočik paci a podla tych fotiek sa mi nezda, ze by sa sedadlo skladalo oddelene 😉 skoda, ze nema polohu upne do lahu, alebo sa mylim?

strasska
14. jan 2011

@luludi vigantol sa davkuje podla vahy, lebo sa mi mari, ze Misko braval viac ako Julka teraz...ona ma dve kvapky a Misko bral vigantol do 2 rokov
nech ste co najskor domka 😉

bambola
14. jan 2011

@strasska ked si kuknes na tych obrazkoch , ze konstrukcia kocika je ovalna a na tom obrazku kde je kocik zlozeny neni nic ovalne a pod nim je sedacia cast (asi len prelozena napoly) 😉

bambola
14. jan 2011

kde ste prosim vas dneska vsetci? 😕 vy urcite budete vypisovat ked ja budem na ceste do BB 🙄

mirka285
14. jan 2011

ahojte...skapal tu dnes pes?
@aalexis007
@strasska kocik sa sklada naozaj zvlast konstrukcia a zvlast ostane ta sedacia cast...je to korytkove sedenie,teda ide do uplneho lahu ale ked dieta v nom lezi,nohy ma vyssie akokeby ich malo vylozene...inak je vraj dobry...a tiez nema madlo...

katty17
14. jan 2011

babule, mne niekto vravel minuly tyzden ze ked vidite za sa dietatko akoby zatriaslo tak vtedy CIKA 😀 . ale neviem ci je to aj pravda. nemam to odskusane 😉

katty17
14. jan 2011

idem si ja dat chytro vanu, kym su risi so sandrou na prechadzke 🙂

merikac
14. jan 2011

ahojte krasulky,,idem si prrecitat ako ste sa dnes cinili,,,udialo sa tu nieco nove, co by stalo za upozornenie?

tinaki1275
14. jan 2011

Ahojte baby ,tak dnes je tu nejako ticho ...ze len 2 strany? a kde je Petra ?
my sme dnes uspesne spapali na olovrant kasu tak sa vytesujem.. 🙂 a leia dnes zacala hovorit ba-ba ..co je v grectine otec ..co samozrejme mm tesi aj ked ona to hovori samozrejme nahodou 😉
idem na kafe s kamoskou co som nevidela 3 mesiace ,a podstupila 2x neuspesne IVF tak sa citim dost blbo ..malu necham mm samozrejme..este nakuknem potom ..

mojalili
14. jan 2011

@aalexis007 PEkny kočík a da sa do lahu... Len sa mi zda maly, Danko uz teraz je velky chlap.... JA mam tiez vybrany kocik a uz sa tesim, kedy ho pojdeme kupit, ale zatial mam trojkolku sportak JANE...
@merikac AHoj MArianka, ako sa mas?
Danko sa plazi po zemi, tak mam chvilku cas....no uz ide k ovladacom na video...ach jaj...moj maly technik...

Uz konecne mame 3 zuby a ide 4. horna jednotka, stale nespime poriadne.

https://www.youtube.com/watch?v=4Ia-NfzfftA


Uz dokazeme zopar malickosti...

https://www.youtube.com/watch?v=R8bip6kehAQ

aj papa, ako sa mas, a zopar slov uz vie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre