Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
2. feb 2011

@karinnka mne sa sleep and play nepáčia, radšej mám active baby,sú také mäkkšie a naťahuje sa to zapínanie...
@mirka285 babylove sú mäkké,nie také papierové?

kafoditka
2. feb 2011

@oacka aj ja chcem dostavat take darceky 😀

monline
2. feb 2011

ja som používala pampers aj huggies, ale je pravda to, čo píše mirka, že pampers strašne smrdia aj tie pocikané..že pokakané smrdia - je normálne, však teraz sú ako biologická zbraň..minule som skúsila tie GAGA tesco plienky, ked malého zo zubov strašne preháňalo a boli v akcii...a normálne sa mi pozdávajú, zdajú sa mi lepšie ako pampers..babylove sme ešte nemali

kafoditka
2. feb 2011

@cigaretka5 ja kupujem dvojbalenie babylove, kde ich je 84ks za nejakych 15euri...

luludi
2. feb 2011

@cigaretka5 @kafoditka my tiez kupujeme 2balenie babylove s bonusom 25 percentnym sa jednoznacne oplatia a dobre nam sedeli, pampers a huggies bubo vzdy prekakal cez chrbat 😕

kafoditka
2. feb 2011

@luludi s akym bonusom? ja chodim sto rokov do DM, mam tu DM kartu a nikdy som ju zatial nevyuzila 😕 musim mat na nej asi tisic bodov... 😕

luludi
2. feb 2011

@kafoditka priamo v predajni je taky automat, k nemu prilozis kartu a vyberies si zlavovu knizku - su tam rozne vyrobky a na nich zlavy plus zlava na cely nakup - podla toho kolko bodovu knizku vyberies, zlavy su 5, 10 a tusim aj 15 % plus dostanes bonusovy 25 % kupon na jeden vyrobok - ten pouzivame bud na prasok alebo na plienky.

kafoditka
2. feb 2011

@luludi o tych knizkach viem, dala mi ich kamoska ale nic na nich dokopy nie je... vyrobky typu kremy na ruky, cistiace prostriedky a pod...nosi svokra z prace... ale ten bonus 25% urcite na plienky vyuzijem 😉

luludi
2. feb 2011

@kafoditka tiez vyuzivam len ten bonusovy kupon a kupon na cely nakup, malokedy na konkretny vyobok 🙂

booklover
2. feb 2011

@mirka285 nuz, tak info od syna ti ja neviem dodat 😀 nemam syna, ani nie som v kontakte s tym tvojim 🙂

luludi
2. feb 2011

uz mam doma kapsu aj manducu 🙂 🙂 🙂

mirka285
2. feb 2011

tak halusky mam hotove...to bude obedik 😝

monline
2. feb 2011

@mirka285 mňam, bryndzáky milujem..ale muž ani nika nie, tak ich robím len občas pre seba

cigaretka5
2. feb 2011

jej baby dakujem , ja koza sak aj ja mam tu zlava knizku,

cigaretka5
2. feb 2011

@mirka285 ja som varila v pondelok druhy krat v zivote a nechcem sa chalit, bryndzaciky boli mnamky

mirka285
2. feb 2011

@cigaretka5 ved bryndzaky su lahke,akurat tie riady od cesta sa mi nechce umyvat 😀

bambola
2. feb 2011

@luludi a ktoru farbu mas? 🙂
@mirka285 mnam 😝 dobru chut

booklover
2. feb 2011

@luludi blahozelam k manduce a kapse! pridaj aj foto, nech sa pokocham 🙂

bambola
2. feb 2011

tak mi sa ideme trosku vyslnit von 🙂 paaaaaa

bambola
2. feb 2011

kurnik preco sa mi neda opravit ta hrubkaaaaaaaaaaaaaaaa, jasne, ze mY 😀

luludi
2. feb 2011

@bambola olivovu 🙂 taka prijemna zelena
@booklover dakujem, dakujem... vecer odfotim, musi prist mm a pomoct mi ju spravne nastavit, lebo sama ked skusam, stale ma niekde tlaci.. este si musim dokupit navleky, lebo bubo ju hned zacal ocmulavat.. klasika 😠 🙂

tinka349
2. feb 2011

caute julovky a julovicatka 😀

tak ja by som sa toho megastretka zucastnila, aj hoteli su pekne...len newem ako s dopravou, hoc auto mam ja si sama s malou netrufam na taku cestu autom....a zas bludit po autobusoch...no dajte mi vediet, kde a ako...mne maj vyhovuje...

a neviem nikde najst to forum...napisalo mi ze to neexistuje 😖

booklover
2. feb 2011

@luludi joj, ved je to zlate, ked je to furt niekde prisate 🙂 musi zistit ako chuti svet! 😎

luludi
2. feb 2011

ja som dnes varila morcacie masko s porikovo-smotanovou omackou a vecer, ked pride mm uvari ryzu, lebo ja sa musim priznat, ze ryza a muffiny to su moje achilove paty 😒 sa mi v zivote nepodarilo ani jedno z toho

luludi
2. feb 2011

@booklover zlate to je, len by ta manduca chudinka mohla aspon par dni vyzerat ako nova 🙂 nic by sa nestalo

tatianka.g
2. feb 2011

@luludi ja som tiez antitalent naryzu?
my dnes mame hovadzie s koprovkou

bambola
2. feb 2011

@luludi luludi mi mame popruhy pravidelne premocene ze by sa dalo zmykat 😀 to je jedno ci mas navleky alebo nie, to ti tak zaslinta , ze sa to dostane az na maducu tak ci tak a obzuzlavaniu nezabranis

bambola
2. feb 2011

@luludi lulu musis sackovu ryzu 😀

mirka285
2. feb 2011

@tatianka.g mnam to by som si dala 😝

oacka
2. feb 2011

@tinka349 msíš napísať dugyni,aby ťa pustila do súkromného fóra...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre