Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
16. mar 2011

@cigaretka5 ja planujem tuto prilbu a nebudem davat potom uz chranice na rohy nabytku ani nic podobne, akurat este teda protismykove ponosky este ;) Prilbu preto, lebo som maleho uz par krat tahala spod postele a spod stola a kadecoho 🙂

maxara
16. mar 2011

@cigaretka5 no ty sa modli, aby si dorazila s niekym bez pozostatkov tehu demencie 😀 napr bambola s katkou si musia zapamatat kazda len jednu polovicu, tak ked sa pridas k nim 😉 ale osobne si myslim, ze ked povies to tvoje, tak ho ukecas 😀 a otvori ti

maxara
16. mar 2011

@cigaretka5 dala som si sit

maxara
16. mar 2011

dala som si usit, nie shit 😀 😀

gabika41
16. mar 2011

@monline gratulujem 🙂

gabika41
16. mar 2011

@luludi ...a myslis,ze to bude chciet mat na hlave....ja napr.uz zacinam mat problem,lebo nie vsetko chce na hlavicke.... 🙂

bambola
16. mar 2011

@noemarta no treba, nielenze som povysavala ale potom som rovno uz aj vyprasila vsetky periny a deky po ktorych sa mala vala, umyla kupelku nahadzala vyprat uteraky a vypucovala kuchynu 😀 😀

bambola
16. mar 2011

@cigaretka5 jej ta je pekna 🙂
@maxara myslim, ze sa ti bude super hodit a hlavne z kazdej strany je uplne ina takze zakazdym iny kocik 😉
@katka55 ja uz heslo vjeeeem, ti potvrdi aj mm, ze ja si taketo slusne povedane hovadinky pamatam 😉
@luludi ja radsej dam tie chranice na rohy. myslim, ze ti to nebude chciet nosit, ale vsak daj vediet 🙂 inac co si myslela tym, ze budete mat sportak? ty si mala ten kocik len s vanickou?

katka55
16. mar 2011

@bambola no super, ze heslo vies, lebo ja uz neviem ani tu polovicu 😅 😅

luludi
16. mar 2011

@bambola @gabika41 s ciapkou bubo nema zatial problem, tak verim, ze ano 🙂

maxara
16. mar 2011

@bambola ja dufam, ja som chcela ine pasiky, ale mm ma zrusil, ze tie, co som chcela su odveci, tak som vybrala tieto a bez diskusie.. kompormis 😒

tinaki1275
16. mar 2011

baby pozerala som teraz CNN ,poculi ste ze hrozi vybuch vo vsetkych 6 reaktoroch, 4 su uz poskodene vazne.. ? vraj japonci neinformovali dostatocne..a jeden z reaktorov obashuje vysoke mnozstvo plutonia?normalne mi nabehava husia koza..americania a australcania a aj niektore europske krajiny vyzvali uz svojich obcanov aby okamzite iopustili krajinu ..v greckej tv to neprezentuju tak dramaticky ,ale to cnn ma normalne vyplasilo .. 😕

tinaki1275
16. mar 2011

@luludi nieco talke potrebujem aj ja..mame mramorovu podlahu 😒 a mala sa vyslovene lubi hadzat o zem ☹

luludi
16. mar 2011

@tinaki1275 bubo ma uz teraz 11 kg a ked sa bude ucit zliezat z postele a gauca a tresne sa o hlavu, alebo bude lubit ako moj brat, ked bol maly trepat hlavou o radiator alebo stenu, tiez sa mi to zda lepsie mat doma, ako nemat, neviem, mozno to bude zbytocne, ale myslim, ze kym sa nauci dvihat, stat a podobne, tak to vyuzijeme. Napr. kamoska co mi to odporucila vravela, ze oni najviac vyuzili, ked mala ich mala fazu vsetko stahovat na seba - knihy, pohare atd. 🙂

tinaki1275
16. mar 2011

@luludi dobry napad ky m nemaju stabilitu ,ja to objednam a poviem mamine nech mi to posle..ja sa bojim hlavne hlavne nasej podlahy..

katka55
16. mar 2011

@tinaki1275 no uvidime, co z toho bude 😒 ja som dnes dostala mail s prevenciou pred zvysenou radioaktivitou... je to od likvidatorky cernobylu, tak neviem, ci to myslia vazne 😕 😕
radsej podme na inu temu 😉

katarina7777
16. mar 2011

caute, takze my uz mame kufre zbalene ☹ ale uz sme sa dohodli ze v novembri sa vratime, to bude mat drahy narodky takze ich oslavime v teplucku 🙂
co sa tyka stvornozkovania, leo sa dava na styri, pohupuje a ide do zadu ... velky pokrok spravil tuna lebo nema choditko a je skoro stale na zemi alebo trave, doma ho na zem velmi nedavam lebo v taliansku maju taku super obycaj ze ked ti pride navsteva tak sa nevyzuva 😠 😠 😠 cize by som sa ani velmi nehnevala keby hned chodi, lebo hoci umyvam dole dlazky kazdy den, predsa je to podla mna nehygienicke, ale ja som maniacka na cistotu takze mozno prehanam.
inak vcera sa leo hral na plazi na bruchu a zaboril tvar do piesku, chudacik mal ho vsade, najskor ani neplakal ale po minute spustil riadny koncert 😀

@tinaki1275 v grecku sa vyzuvaju hostia ked pridu na navstevu?

bambola
16. mar 2011

@luludi moja tiez problem s ciapkou zatial nema, zatial nie je v tej faze 😀 no ved uvidis ako s prilbou.... uz som zmenila na veci nazor mozno ti o par tyzdnov napisem aby si mi poslala link odkial to mas 😀

bambola
16. mar 2011

@katarina7777 to s tymi topankami som nechapala ani ja v anglicku, a ty mas aspon doma dlazbu alebo plavajucu ale v anglicku maju po celom dome koberec a nevyzuvaju ca ani ked vonku chcije 😠 nastastie ja som byvala vo francuzskej rodine a ti boli normalni a vyzuvali sme sa 😀

katka55
16. mar 2011

@bambola ale ja som v anglicku nechapala, ze aj ked sa nevyzuvali, tie koberce neboli nejak extra spinave 😕 to maju nejake speci koberce, alebo co? lebo niektore boli aj svetle, ale spinu nebolo vidno...

katka55
16. mar 2011

a viete co? my sme dostali taky zvlhcovac vzduchu s ionizatorom Dormeo a normalne odkedy ho mame, vobec nemame v byte tie hnusne prachove chuchvalce, co sa na plavajucej podlahe spravia za 1 den 😵 😵

mirka285
16. mar 2011

ahojte 🙂 fuha,davat dietatu prilbu po byte???????baby tak ako to snad nie 😖 no idem ja radsej nakrmit a uspat malu a cvicit 😉

noemarta
16. mar 2011

akooo baby pozrite si precitajte si toto, teraz mi to ukazal mm, a mam dost...
http://www.mojevideo.sk/video/d4d1/za_zemetrase...

katka55
16. mar 2011

inak, ja tiez poznam par ludi, co davali doma detom prilbu na hlavu. jednym to kazala dokonca doktorka, lebo to bolo hyperaktivne babo a velmi casto sa udrelo. a aj moj kolega ju daval synatorovi, lebo ten je teda tiez riadne sidlo 😉

miki060707
16. mar 2011

ahojte, no malý spí už vyše 5 hodin, stále ho kontrolujem, ja som si teraz spravila kávu, určite budem mať dnes nočnú, xixi
prilba vnútry, to sa mi niejak nepozdáva, ja som ledva dala malej v lete prilbu, čo mala vlasy spotené a nechcela to, šimon si aj čiapky dáva dole....Mirka by z neho radosť nemala, xixi /keby si jej krásne čiapočky dával dole/ 🙂

merikac
16. mar 2011

pekny vecer kocky,,,,,,moja krasotinka uz spi, tak dnes zalomim skoro asi aj ja,,som nejaka vyflusnuta dnes @monline gratulky k synovcovi,,,,pekna vaha,,,,,,,,,,

bambola
16. mar 2011

@luludi lulu este ma napadlo, ze zo stola mozno na seba zhodi 2-3x ale potom pride na to, ze to boli ked jej to kydne na hlavu tak snad sa pouci 😉

tinaki1275
16. mar 2011

baby mne nevadi ze na seba nieco stiahne..ale co by ste robili na mojom mieste? s mramorovou podlahou v celom dome? zatial sa svihla iba o puzzle ktore je na casti podlahy v obyvacke a to zadunelo tak ci tak riadne..preto uvazujem o tej prilbe..a to len na kratku dobu a hlavne ked na nu nevidim z kuchyne..nechcem ju mat stale v ohradke..
@noemarta citala som pred dvoma dnami o tejto teorii ,zda sa mi to trosku pritiahnute za vlasy ..aj ked ze takato technologia existuje tomu verim ..
@katarina7777 ani tu sa tie cune nevyzuvaju 😒 ale ja mam odkedy som dala aspon medzi gauce koberec ,na dverach normalne napis ,prosim vyzujte sa 😀 ,kamosi co zatial dosli to brali v pohode,vyfasovali papuce a boli ok ,a le vacsina to chape maju deti ..akurat svokor minule na mna pozeral divne ,ked mi chcel v topankach vliezt do spalne kde mam hrube ovcie flocati ,a ja som ho zastavila pri dverach ..ze tam v topankach nie..

vierkaha
16. mar 2011

Ahojte konečne som sa dostala k netu, domov som prišla až pred 17:00 a to mm akurát odchádzal do práce, v dome bordel ja k v tanku tak som doteraz upratovala 😝
@aalexis007 v poho nič sa nedeje 😉 inak odkiaľ si presne ?
@maxara ako to že je tm srandista som vedela, ale že až taký veľký ..... som to na 3krát musela čítať a nieto si to ešte zapamätať 😅 čiže vidím to tak že sa preveziem do PK pre bránou si nespomeniem na heslo a pôjdem domov 😀

A čo sa týka debaty či na zemi sú deti pohyblivejšie, tak pridám svoju skúsenosť. My sme mali bežne roztiahnutý gauč a malý sa na ňom v pohode dostal kam chcel, sám sa posadil, ale od kedy mi trepol s postele sme na zemi a prestal sa mi plaziť lebo ako ho dám na zem tak sa prevalí na bok pritiahne si nožičky a vlastne tým sa posadí a tak sa hrá . Dala som mu aj deku ( som si myslela, že mu je plávajúca studená) ale zakaždým sa mu nejako podarilo trepnúť si hlavu o zem teraz je na takom letnom paplóne , ale aj tak väčšinou sedí.
A čo sa týka premiestnenia do inej izby, tak sa v poho premiestni v bbeháku, dneska som si uvedomila, že je nejak podozrivo ticho a on beťár si v spálni otvoril komodu a vyhádzal mi z nej všetky veci čo dočiahol 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre