Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
28. mar 2011

Dobré ránko,
tak my sme definitívne zakotvili, pri pití mlieka len ráno ( občas celú dávku a občas nie) a večer nechce už od 17:00 jesť nič, tým sa nám pokazili aj noci a ja som už 5. deň totálne rozbitá, okrem toho mám s mm už 3 deň tichú domácnosť 😠 tak si všetko robím sama = nemám ani čas chodiť na koňa 😔
@katka55 karta sa dá vybaviť aj na mieste, ale nie som si istá ako je to s prvým použitím, ja som si ju robila cez net. Ale teraz ma napadá, že dmka má tiež podobnú kartu a tú pužiješ už pri prvom nákupe čiže by sa aj bipacard mala dať použiť hneď, ale pre istotu sa spýtajte 😉

vierkaha
28. mar 2011

@katka55 čítala som ešte so zalepenými očami, prepáč 😅 ale stačí obyč karta. My v tom ich baby clube v podstate ani byť nemôžeme, lebo deti sa nám narodili na SVK 😉 Inak baby days zľavy nie sú viazané na kartu tak ti z nich pripíšu len body a tie si potom môžeš uplatniť inde 😉

denisse
28. mar 2011

@maxara dik, tak nejak to urobim ...

a este som vam chcela napisat taku srandu ... pred par rokmi som urobila ako vianocnu ozdobu take gule, co sa naskrobena vlna namotava na balon, necha sa to uschnut a potom sa ten balo praskne a vyberie von ... a tie gule nam visia pod lustrom v obyvacke a este sme ich od vianoc nedali dole, lebo barunke sa to hrozne paci, ako sa tam tak hompalaju, furt sa strasne smeje ...
a v poslednej dobe, ked sa jej opytam "Kde su gule?" tak ich s velkym nadsenim hlada ... uz pochopila, ze nie su vzdy priamo nad nou, ze musi nielen hlavu zaklonit ale aj otacat doprava dolava, podla toho, kde prave je ... ALE ... ked sa jej opytam "Kde je tatik?" .. tak hadajte co? bezchybne a s velkym usmevom najde pohladom GULE 😀 a asi nemusim pokracovat, proste na vsetky otazky zacinajuce "Kde je ...?" odpoveda usmievavym pohladom na gule 😀

kafoditka
28. mar 2011

Dobre ranko sa praje.. 🙂
Nas maly jednozubor mi akurat zaspal, lebo od 6:30 uz buntosil. Baby ja som zacala davat malemu sunarku mlieko v krabicke na vecerne papanie a viete co? On sa mi zobudi len raz v noci okolo 2-3 na papanie a inak prespi celu noc 😵 😵 klop klop klop, ale takto pekne spava uz vyse tyzdna 😉 jooj nesmierne som tomu rada.. konecne som lepsie vyspata, lebo si liham do postele uz okolo 21 a za ten tyzden som vazne odpocinuta 🙂 No idem si spravit kavicku a uvarit malemu obed.. dnes to vypada na zamraceny den ale aspon neprsi..

mirka285
28. mar 2011

dobre ranko...tak ja mam dnes cudne rano,Linda sa zobudila o pol osmej,dala som jej mlieko a este stale spi 😕 nechapem,lebo to ona takto nezvykne,ja som sa v noci zobudila nato,ze ma boli brucho alebo co to a teraz ma to este stale boli a zistila som,ze to asi budu kramy,aj ked mam dostat az za tri dni....a navyse som mala zle sny,takze aj naladu mam pod psa,pocasie vonku o nicom,moj dnesny plan dna je poupratovat,kedze obed mi svokra vcera nabalila....Gabo isiel dnes s mojim autom,da mi prezut gumy a musim sa objednat na vytrhnutie tej osmicky a bojim sa....no tak som sa postazovala a idem nieco robit,aj ked by som najradsej dnesny den prelezala v posteli...

luludi
28. mar 2011

Bre ranko, ci uz asi aj dobry den,

ufff... by som neverila, ako nam posun casu zmenit cely rezim a to sa posuval len o jednu hodinu. Podobne ako mirka, nic sa mi nechce, ale idem cosi porobit, krasny sen vsetkym.
😵 😵 😵

PS: tie horne jednicky bubovi stale nevysli...cele zle

denisse
28. mar 2011

@luludi
ahoj luci, v ktorej casti dubravky byvas? teda, ak spravne viem, ze v dubravke ... 😀

gabika41
28. mar 2011

@denisse ....si ma pobavila 🙂

luludi
28. mar 2011

@denisse pri obchodnom dome saratov, ul. Fedakova 🙂

luludi
28. mar 2011

@denisse deniska, sa tu chystas za sestrou? na navstevu?

katka55
28. mar 2011

ahojte 🙂 my uz mame doobednu prechadzku za sebou a dieta mi spi na teraske 😵 som zvedava dokedy 😒 idem rychlo zaplatit dovolenku, nech sa mozem oficialne tesit. 25.6. idemeee 😵 no a dnes nejdem robit nic, lebo som sa tak rozhodla 😎 navarene mam, perie pracka a ja sa dnes budem venovat len dietatu. ozis, od dnes mame piaty zub 🙂
@maxara ja by som aj pokracovala v plavani, ale 140e mesacne sa mi zda velmi vela 😒 ale mozno budem chodit aspon niekedy do hotela nivy, vraj je tam v pohode bazenik pre decka a je to aj pre verejnost, nielen kurzy. tak uvidim 😉

maxara
28. mar 2011

@denisse 😀 zlataaa

inak ja neviem, ale moja Nina jedine co vie, tak je ako robi jezko 😒 inak nic.. ked sa spytam, aka velka narastie, tak mykne oboma rukami pred hrudnikom (takze asi moc vysoka nebude 😀 ), ked ako sa ma, tak len kuka s otvorenymi ustami (tak asi nie moc dobre 😒 ) a ked poviem daj papa, tak dlllho nic, potom jej chytim ruku a zakyvam nou a potom sa usmeje (asi ze konecne odchadzate..) Tak neviem.. mala by uz nieco vediet? Alebo kedy to zacina byt take, ze uz pomaly aj nieco duchaplne by mala vediet?

maxara
28. mar 2011

@katka55 ano, ja podla mna je to drahe.. v TT niekde do mali za 70e u nas za 110e. My sme dostali darcek jeden kurz, tak idem a potom uvidim.

maxara
28. mar 2011

@kafoditka u nas je slnecno, aspon zatial

katka55
28. mar 2011

jaj, a @vierkaha , dakujem za bipa info 😉 😉

denisse
28. mar 2011

@luludi
ja len ze buduci vikend budem u segry v dubravke pri zimnom stadione ... a teoreticky, ak by bola vhodna konstelacia hviezd, tak by sme sa v sobotu poobede mohli niekde vonku na chvilu vidiet 😀

maxara
28. mar 2011

@zuzik1983 no ved preto hovorim, ze ona este nelezie, resp vcera na posteli hore, vecer, prvykrat sa zacala posuvat vpred, polokolenacky poloplazmo 😵 dnes rano to skusala na madraci, ale akonahle zisla na podlahu, nacuvala kadetade.. smyka sa jej

maxara
28. mar 2011

@denisse aj bambola tam byva 😉

maxara
28. mar 2011

@mirka285 Miruska zle sny si mala z toho brucha.. moc vela neupratuj a fakt radsej vyloz nozky a daj si pohov.. upraces potom

luludi
28. mar 2011

@denisse jeeeeeeeeeeeeeeej, to by bolo super 🙂 ked bude pekne, mozeme na peknicke - to je detske ihrisko, ked nebude niekde si dame kavicku 🙂 alebo si kludne mozeme aj len tak poklabosit niekde na lavicke, keby sa inak nedalo 😵 😀 😀

kafoditka
28. mar 2011

@maxara Filip tiez takto funi, ale len tak z dlhej chvile, neuvedomuje si, ze tak robi jezko 😀 nevie dat papa, ani ukazat, aky bude velky, aj ked mu to sto krat za den ukazujem.. keca si sam pre seba ale nic konkretne - ziadne mama alebo tata sa nekona 😅 teraz objavil, ze vie krutit zapästim a ako keby ratal prsty na rucicke po jednom, stale dookola to robi 😉 mame zase stvornozkovacie obdobie, chodit nechce za pomoci ani za svet...vsimam si, ze uz dlhsie neukazal ziaden pokrok, teda okrem zubu 😀 tak som sama zvedava, cim nas prekvapi..
@katka55 v den tvojho odchodu na dovcu sa budeme svadbovat a okrem toho aj oslavovat muzovu 30tku 😉

kafoditka
28. mar 2011

Baby ja mam stale otrasne zvacsenu stranku tu na konikovi a neviem, co s tym? mam napisat adminom? alebo mi poradite ako sa da dodatocne zmensit stranka? normalne mam asi 5cm velke pismena a fotky v pase brutal velke.. 😕

denisse
28. mar 2011

@maxara
barunka okrem tych gul nevie tiez nic ...
ja sa pamatam, ze nela sa vsetky papa, velkost rastu, tap tap a take veci naucila niekedy v priebehu 10.mesiaca ... aj to, ze pohladom nasla veci, na ktore sme sa pytali, kde su ... 🙂

denisse
28. mar 2011

@luludi
tak ja sa zatial ani nejdem velmi tesit, lebo bojim bojim, ze to nevyjde ... ale bolo by to suuuuuuper, mozno sa prida aj @bambola ... vsetko upresníme tesne pred tym ... 😀

zuzik1983
28. mar 2011

@maxara ani moja nikolka nic take nevie, ved neboj naucia sa 🙂
@kafoditka aj nikolka zacala robit to s tymi prstikmi,akoby si ich pocitala 🙂

gabika41
28. mar 2011

@maxara ...my sme so svokrou tiez malu naucili ako fuka jezko....ja by som povedala,ze najskor ide asi pohybova stranka a potom pojde ta hovorova.....aspon u malej,lebo v poslednych dnoch ide fakt slusne dopredu,co sa tyka motoriky....a vcera som si vsimla,lebo uz je taka istejsia v pohyboch,ze si zacina do toho aj zvandrat..... 🙂

leanax
28. mar 2011

@maxara ahoj moja Elka tiež toho veľa nevie, ale podarilo sa mi ju naučiť tlieskať tapši ručky tapši tak ked jej toto poviem ona hned tlieska, ked jej poviem urob papa tlieska a ked aká veľká vyrastiež tiež len kuká a smeje sa, ešte nelozíme, nechodíme a ani zúbky nemáme... Vie už celkom sama pekne hapať, pýta si papať mlaskaním a gagoce vo veľkom len neviem čo 🙂

zuzik1983
28. mar 2011

tap tap tapusky urobi,ale to sa jej musi chciet 🙂
@kafoditka skus ctrl a minus naraz

gabika41
28. mar 2011

@maxara ...a este som si vsimla,ze si uz niektore veci dost dobre uvedomuje....lebo ked sa chce napr.dostat s pavukom na nejake miesto a ja ju odklonim,tak to bude skussat dokial sa tam nedostane.....zdvidne rucicky,co znamena,zechce ist na ruky a ine...

katka55
28. mar 2011

@kafoditka no aky vyznamny den to pre viacerych bude 😀 uzite si to teda aj vy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre