Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
19. aug 2011

koceny,vsak kopec hodin,idem ja kuknut este co je v telke,dobre sa vyspite,paaa

merikac
19. aug 2011

@mirka285 nooo, ani Emma moc,,ale ked som dnes vyzdvihla sicko,,tak sa don usadila a konecna, nechcela ist z neho,,,aj na kupalisku sa don stale pytala,,proste v nom sa citi dobre,,v tom qiunny mi nechce tak sediet,,,,,, a toto ma prave presvedcilo, ze ho predam,,,,,,,,,,,, takze cez vikend robim ocistu quinnyho a hadam ho za nejakych 150 strelim

merikac
19. aug 2011

@mirka285 pane boze,,a to mna caka este praca,,,,,,,,,,,,dobru noc,,,,,,,neskutocne aky zrac casu je ten net 😠

kafoditka
19. aug 2011

@merikac joooj ja ked budem mat druhe dieta tak budu trendy uplne ine kociky a quinny bude stara herka 😀 baby idem aj ja, akurat mi dosiel mm z prace...tak dobruuu nocku

gabika41
20. aug 2011

Pekne dobre rano......dufam,ze sa po vcerajsej burke znova pekne vycasi.....a udajne maju uderit tropicke teploty,tak to treba vyuzit...majte pekny den.... 🙂

noemarta
20. aug 2011

dobre rano babule,
tak my sme vysvadbovani, Nelina bola uzasna, do 22,00 hod sa total bavila, tancovala, skerila sa, no prosto uzas, vsetci z nej boli uneseni... potom mi zaspala v kociku a 23,15 sa zobudila a isla som s nou domov, mm potiahol do 5tej rana, takze je teraz mierne zdochnuty...hi hi
dnes ideme este na dozvuky, takze mame este krasny vikend pred sebou, prajem pekny deeen.
pridavam par foto...

kafoditka
20. aug 2011

Ahojte, ja mam dnes upratovaciu maniu, ficim od rana a stale som vo svungu 😀 ale teraz mi odisiel mm do prace, tak pri malom toho vela neporobim..
@noemarta Maci no super, ze ste sa zabavili a Nelka vydrzala, pekne fotecky, krasna rodinka ste 🙂 Nelka je rozkosna v tych satach a paci sa mi tvoj make up 🙂

mirka285
20. aug 2011

@noemarta super 🙂 🙂 🙂

mirka285
20. aug 2011

@kafoditka a ty uz neupratuj tolko lebo budem mat vycitky svedomia...

kafoditka
20. aug 2011

@mirka285 Miri, som sama cely vikend tak sa vytesujem z toho, ze ked upracem, tak minimalne do nedele vecer to tak aj ostane 😝 kam idete dnes na vylet? ja budem doma a poobede s malym len tu na ihrisko a okolo domu, nechce sa mi nikam..

noemarta
20. aug 2011

ooh diki baby, ale skoda ze nie je ten moj make up vidiet, bol podla mna fakt dobry... bola som spokojna 😉
Domi, ja som tak fachcila vo stvrtok, aby som mala na vikend upratane, takze ja dnes odpocivam, hi hi

katty17
20. aug 2011

ahojte koceny.
takze my uz doma z dovolenky. neskutocne dobre bolo. cely cas okolo 34 stupnov a vecer 28 stupnov. wooowww. 🙂 more krasne cistucke, prostredie velmi krasne . hlavne pre deticky krasne plaze s kamienkami a aj pieskom. hned by som sa vratila :(
vie mi tu niekto v skratke zhrnut co sa tu za posledne dva tyzdne udialo 🙂
@noemarta - maci cez tyzden ti prinesiem postielku. velmi velmi dakujeme 🙂

bambola
20. aug 2011

dobre ranko 🙂
takto si ppredstavujem sobotne ranko ..... uz mame za sebou navstevu masiara a cerstvu zeleninku od zelinkarov z trhu a uz sme aj napapni z toho 😉
@mirka285 miri prosim ta ked si prala kocik, na kolko si dala otacky pri odstredovani? dakujem

mirka285
20. aug 2011

@kafoditka neviem kam sa poobede vyberieme,uvidime podla pocka,Gao chcel ist na kupko ale mne s malou viac vyhovuje Magio,mala sa tam pohra v piesku,pohojda a nemusim sa bat,ze spadne do bazena 🙂
@katty17 vitaj doma

kafoditka
20. aug 2011

@katty17 Kati caf a kde su nejake foto? kde ste boli? noooo su tu nove tehulky ako maxi, kristip, cigaretka, Mirka ma novy kocik, Bambi sa stahuje v novembri do Prahy a nic dalsie ma nenapada...popripade kocky mozte ma doplnit 😉

mirka285
20. aug 2011

@bambola Mati dala som rucne pranie a tam uz boli otacky nastavene,v mojom pripade 700 a teplota vody 30 stupnov...predtym ho namoc do vane a tie najhorsie flaky trosku vykefuj...

bambola
20. aug 2011

@mirka285 jaj, a aj prasok aj avivaz si dala ?

mirka285
20. aug 2011

@bambola dala som len prasok,ale nedaj ho vela lebo ja som asi dala moc a strasne mi to penilo 😕

katty17
20. aug 2011

@kafoditka - ja odpadnem ze nove tehulky !!! 😉 tak na toto by som ja nemala momentalne odvahu pri malej sandre. 😉 som rada ze sa venujem naplno jednemu dietatku.... chichichi. kazdopadne gratulka k novym tehulkam .
domi, boli sme v chorvatsku v oblasti Svaty Filip Jakov. strasne by som sa tam este vratila !!! fotky budu ale neskor. teraz uz od siedmej rana periem a som hladna ako hovado. sandra zaspala tak risi siel nakupit. ved mame uplne vybrakovanu chladnicku :(
babule, v pondelok idem na pohreb. toto bola jedina nepekna spravicka pocas celej dovolenky. zomrel mi ujo pocas operacie. vraj to jeho srdiecko nevydrzalo. baby, on mal len okolo patdesiatky. este mlady chlap. :(

ozaj, ake tu ma byt pocasie najblizsie dni???

katty17
20. aug 2011

@bambola - mati, takze praha volaaaaaaaaaaa??? parada. andrej tam dostal pracu? ci?

bambola
20. aug 2011

@mirka285 dakujem, uz perem 🙂
@katty17 vitajte, a kde presne ste boli?

kafoditka
20. aug 2011

@katty17 joj Kati uprimnu sustrast.... buduci tyzden ma byt tropicke teplo ale aj burky z tepla

bambola
20. aug 2011

@katty17 tak uz vidim kde ste boli 🙂
to mi je luto s tymm ujom ☹
ano, andrej dostal pracu v prahe 🙂

noemarta
20. aug 2011

vitaj @katty17 doma, super ze ste sa mali dobre, akurat vam aj horucava vysli.... 😉
a tiez uprimnu sustrast... 😔 😔
jasne dame spicha a pokecame, ako boloooo...
Baby,inac ja uz mam cestovnu horucku, teskujem sa do polskaaa... 🙂

kafoditka
20. aug 2011

@noemarta Maci a kedy idete??

adelaine
20. aug 2011

ahojte koceny,
tak ja som sa vratila z mileticky z nakupu zeleninky, teplooo je vonku, tesim sa...
co budete porabat? ja rozmyslam, kam by sme vypadli s riskom na cely den, este nech si uzijeme
pekne dni....vobec ma vsak nic nenapada 😒
@katty17 vitaj 😉
@noemarta ocuj, ty si riadna kost na tych fotkach, super vyzeras 🙂
a nelka je tam paradna v satockach, sa mi paci ta fotka, co ide masla dolu 😀 😀

katty17
20. aug 2011

@adelaine - mati ja o taku hodku idem k nasim. budeme na dvore. ak mas chut pridite s riskom. mame tam aj pieskovisko 🙂 volaaaaaaaaj.

adelaine
20. aug 2011

@katty17 ak budem stihat, rada by som dosla....cinknem, ak sa vytrepem z domu 😉
risi mi nedavno zaspal a uvidim, dokedy potiahne a este sa musi naobedovat

bambola
20. aug 2011

baby tak ja som sa prave zobudila, na dve hodiny som zachrnela s malou 😕 😀 matka este spi, a pride do obyvky a ocko tiez v krajine zazrakov 😀

luludi
20. aug 2011

ahoj zlatinka,

dnes cely den cakame navstevu - moju skvelu kamaratku a svedkynu na svadbe, mali prist na druhu, o pol tretej volala a zmenila to na 6, je pol siedmej a este ani nevolala... ufff.... uz sa na nich prestavam tesit.. 😠 teda, toto som si nedovolila v zivote ani ako bezdetna 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre