Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
17. sep 2011

@bambola ...tavene vobec nie....ale platkovy napr.Leerdamer b ymal byt v pohode....

gabika41
17. sep 2011

@merikac ...som sa dobre zasmiala n adudlikovej story.....no predpokladam,ze svokra by si pomohla tak isto....ja napr.pouzivam dudlik Nuk na kasu ,takze jej mliecko tecie tiez dost rychlo ale sme v poho....

...pokial ide o ocnu v PE,tak to my uz davno niekdo hovoril,tam musis byt uz rano okolo 5,aby si sa zapisala,ked tam prides akoze okolo 7mej,tak si bez sance....svokor chodil niekde do TO a v pohode na objednavku.Ja musim ist s malou,lebo ja mam vroddenu ocnu vadu,ale do pE sa teda nechystam....

noemarta
17. sep 2011

@luludi pocuj, inac aj u nas je to posledne noci tak, dnesnu som si to teda fakt ze odsledovala a kukala na hodinky, ze kolko je hodin, takze tiez sa naceca okolo 21,00 alebo neskor a potom sa zobudi okolo 4,00 - 5,00 a potom okolo 6,20 a spi do 8,00, takze tiez celkom dobreeee.
Jasne, ja viem ze nemusi mlieko, aleee tak skusala som ci sa nechyti na nejake a bude sa mi lepsie odstavovat 😕 😕 😕 ja tiez davam taveny syr, alebo napr. natier.maslo, dnes som jej skusila dat lerdamer, ale ze bleee 😝
Normalne zo dna na den pouziva viac a viac slovicok ta nasa slecinka, velmi pekne sa naucila ze neeeee a pritom krasne kyva hlavou, to je ksicht.... 🙂
Idem ja pomaly hajen, mali sme tu do teraz navstevu, poobede som bola v zahrade, potom som seba obriadila, isli sme na bike a a a ze mam dost.... dobruuuuuu

bambola
17. sep 2011

@kafoditka sme si tu vcera spravili chute tak dnes sme mali na veceru grilovany hermelin s brusnicovou omackou a bagetkou 😉 😝 😝

bambola
17. sep 2011

@noemarta @luludi baby keby mi takzo krasne spala tak nemam zaidny problem a kojim este aj rok. ale ona sa budi niekolkokrat aby si potiahla resp sa len uistila, niekedy si ju celu noc len prehadzujem z jedneho prsa na druhe, vecer si nemozem vklude vylozit nohy v obyvke a nechat ju spat samu ..... to proste psychohygiena veskera zadna 🙄

noemarta
17. sep 2011

@bambola ☹ ☹ tak u nas to nie je az take strasneeeee....
a hovorim, to az teraz tieto posledne noci je takato..uvidim ako bude tuto noc, si to odsledujem a dam vediet. 😉 napr. este sa vobec nezobudila a este ani nececala.... 😕 😕
ale ja uz idem ozaj hajen, paaaa

kafoditka
18. sep 2011

Cafte.... ja sa uz tesim, ze idem zajtra do BA.. maly stale sopli, s kaslom uz je to lepsie.. baby pisala mi Mirka z dofci, maju sa perfektne, super strava aj more, teplucko cele dni, mala stale sopli, ale inak spava lepsie ako doma 🙂 vsetky vas pozdravuje...
@bambola Mati, no ja si planuje tento obed na utorok, este stale ma nepresla chut 😅 a inak ja davam malemu normalne bambino, platkovy mi nechce, ale mne aj tak velmi malo chce papat chlebik so syrom alebo maslom, par kuskov a finito...ale zato ked mu natriem maslom a domacim dzemom tak sprasi v pohode cely krajec len taky fukot 😉

lenuss84
18. sep 2011

ahojte.som tu dlhšie nebola.bola som od stredy u svokrovcov.oni maju u nich vzdy na tento sviatok 15.9. hody.bolo super.mala tam vystupenie taka folklorna skupinka / 2 huslisti,1 pan hral na harmonike a pani hrala na basu/.no teda vam poviem nasa Adrianka si to naplno uzila.vytancovala sa,este aj rukami si kyvala do taktu aj tlieskala.ona ma tak akosi rytmus a hudbu celkovo v krvi.ona len pocuje hudbu,uz sa kyve z boka na bok,kruti bokmi a zadkom...no zlata je.
babky,vam poviem mne mala spava lepsie v noci odkedy som prestala kojit.napije sa vecer mlieka z flase a spinka.zaspava mi tak o 20tej.a budi sa raz v noci na mlieko.tak okolo 2-3ej.a spi rano do 7-7.30h.
cez den spi uz len raz.tak priblizne od 12.30 do 14-14.30.niekedy potiahne aj 2,5hod skoro 3hodky.ale to uz ju chodim kukat ci dycha 🙂

lenuss84
18. sep 2011

a my mame uz vyse 12kg davno.tiez furt pocuvam ze aka je baculata,ma riadne stehna aj ruky.ale ja som stastna ze jej chuti jest,ze sa nemusim trapit aby som do nej dostala trocha jedla.
babky,nerieste vahu deti.ked im chuti,nech si daju.urcite to vybehaju cim budu starsie.verim tomu.a ja z Adi nemam pocit ze je tucna.je taka akurat zdravo vyzerajuca podla mna. 🙂

lenuss84
18. sep 2011
luludi
18. sep 2011

@noemarta @bambola zo syrov davam mozarellu, gervais a philadelfia, bambi, risko zase ceca vela cez den, po kazdom jedle, pri zaspavani a niekedy aj pomedzi to 🙂

noemarta
18. sep 2011

ahojte,
taaak sme konecne doma, boli sme dnes na celodennom vylete vo viedni, v zoo, v aquaterariu, s metrom sme sa vozili, akooo pekny den sme mali 😉 ale som znicena, nachodenaaaa....
Aj mne pisala Mirka, tak jak kafoditkeeee, a ze sa jej nechce ist domov, tak sa ma super 😉
Takze pekny vecer prajem este.

monline
18. sep 2011

@noemarta @kafoditka to je dobre, že Mirke svadobná cesta vychádza 🙂
@lenuss84 malá musí byť úžasná keď tančí...ten môj je asi po mne poleno, lebo jeho hudba vôbec neberie, ani náznak pohybu pri nej nespraví ☹

adelaine
19. sep 2011

dobre ranko 🙂
uz zacina pre mna strasne depkoidne pocasie...brrr, nemam rada takuto jesen.
akurar rozmyslam, co dnes budeme s risim robit, lebo ak bude fucat a prsat, to je nezlucitelna kombinacia... :((
@lenuss84 mala je zlatunka 🙂 inak aj mne risi stale tancuje, staci aby islo nejake auto s hlasnou hudbou a uz ho trha 🙂)) ale to ma zrejme preto, lebo mne bezi skoro stale radio alebo MTV, rad pozera aj klipy.... bude vymetac diskotek 🙂

luludi
19. sep 2011

dobre ranko,

risko dnes rano zapucil v kuchyni lienku, tymto sa vsetkym ospravedlnujeme za mizerne pocasie 😉 😀 😝 ale aj tak, majte co najkrajsi den 🙂 este ani len srnka netusi, co dnes budeme robit 🙂

rolak
19. sep 2011

Ahojte! uvidíme,čo sa u nás vykľuje z toho počasia, o chvíľu ideme k pediatričke na očkovanie...
@adelaine Mati, teba som sa chcela spýtať, ako s tou pani opatrovateľkou,bude z toho niečo?

@monline Kristína tancuje vždy a všade, až ma prekvapuje,že Dannko nie. ona aj furt spieva a vynucuje si,aby sme jej spievali. 😀 a pri reklamách ju ide roztrhúť,čo nevie,ako by najlepšie zatančila 😀 😀 😀 normálne ide do kolien a skáče na nich 😀 😀

gabika41
19. sep 2011

Dobre rano sa praje........tu to este vyzera na slnecny den....tak si ho uzite... 🙂

bambola
19. sep 2011

dobre ranko 🙂
no to pocasie..... to radsej ani nebudem komentovat 😒
@luludi rozmyslame ci neist do MC, v tomto pocasi asi naj riesenie 😉 tak ho davam aj tebe do pozornosti 🙂
http://www.mcmacko.sk/web/

luludi
19. sep 2011

@bambola bambi, kedy sa tam chystate? my sme od 9 spali do teraz 😕

rolak
19. sep 2011

očkovanie máme za sebou s poriadnym revom, a pani doktorka zistila,že Kika je nejaká nerovnomerná..... jednu madľu má menšiu ako druhú a jednu polku riti má tiež menšiu....a tie faldy pri pišuly má stále nerovnomerné.... netuším,kde nám zistia,čo to je... máme ísť za iným ortopédom,ako sme boli a prípadne sa urobia nejaké genetické vyštrenia...

bambola
19. sep 2011

@luludi lulu ono je to len pondelky a stvrtky doobeda (9.30-11.30) takze my sme sa uz aj vratili 😅 celkom bolo plno lebo vsak pocasie.... ale vobec to nevadilo a maju tam kopu hraciek 😉 urcite tam niekedy s risim chodte, bude sa mu pacit. matka ta bola nadsena, nevedela kam skorej, a najviac asi zabodoval bazen s gulickami 😉

a to ste riadne pospali 🙂 my sme prisli domov z toho centra okolo 12 a mala pekne zaspala na svoj spanok 😉 (klop klop)

bambola
19. sep 2011

@rolak jezismarja co si uz dneska ti doktori nepovsimaju 😠 vobec sa tym nestresuj, podla mna to je nic 🙄

rolak
19. sep 2011

@bambola akože tu riťušu som si všimla ja, aj tie faldy pri pišuly,lebo ke´d mala 3 mesiace,tak to vyzeralo ako pruh...teraz sa jej to už zmenšuje, ale furt jej faldík na jednej strane akoby trochu zakrýval pišulu a na druhej nie.... tak nechcem,aby bola nejaká krivá,ke*ď vyrastie..... nepoznám nikoho,kto by mal krivú riťušu 😀 ale vidí sa mi to ako príznak niečoho...

bambola
19. sep 2011

@rolak ved nech vas kuknu ale ked sama hovoris, ze sa jej to vyrovnava .... kedy idete?

rolak
19. sep 2011

@bambola ešte som nič neriešila, máme ísť na neurológiu na kontrolu,tak možno mi doktorka niekoho šikovného poradí... tá riťka,to sa jjej až teraz také nerovnomerné urobilo, nech ju neurologička pozrie,či dobre chodí, fakt netuším,čo by to mohlo byť,keď klby má ukážkové.... doki hovorí,že nech jej pomerajú nohy, či má rovnako dlhé...

rolak
19. sep 2011

kočky,ako dávate vigantol? lebo ja v lete nedávam,lekárka povedala,že v lete netreba, ale oddnes začínam zas, ja neviem,či sa jej to tým nestalo,že sa jej nejako kosti krivia,keď mám málo vitamínu D.....

luludi
19. sep 2011

@bambola hej, uz som si vsimla ☹ no... dnes sme vstavali nezvycajne skoro, lebo mm bol vcera poobede na gulasi a rano ho nevedel zobudit budik, ale zato urcite zobudil celu bytovku 😉 uvidime podla pocasia, ale uz som o mackovi pocula vela dobreho 🙂

bambola
19. sep 2011

@rolak ludi ja som nedevala cca od aprila ale akurat mi minuly tyzden doktorka povedala, ze od oktobra uz zase mame davat 😉 predtym som si ho kvapkala na bradavky 😀 teraz neviem ako budem podavat 😕

jaruska8
19. sep 2011

@rolak Neboj, určite to bude dobré, ja som Vigantol dávala aj v lete, ale ja to sem-tam flákam, som strašne zábudlivá. ☹ A krivica sa určite prejavuje inak, to by nakrivo chodila. Čo sa týka nerovnomerností, tak ja som krásny príklad , ono to nie je vidieť, ale ja mám vlastne celú ľavú stranu tela menšiu (oko, nechty, menšiu nohu) a som tu a celkom k svetu. 😀 😀 😀 😀
A inak baby, kde ste?????? Keď tu trčím ja, tak ju nikto nie je. 😝

luludi
19. sep 2011

@rolak Ludka zlaticko, cez leto nie je potrebne davat vigantol, lebo deticky maju dost vitaminu zo slnka, tiez ako bambola zacneme davat az od oktobra. Nemaj obavu, vsetko je fajn, Kristinka je este malinka, este sem - tam skusa vykrivovat nozky len tak pre radost, ze co to robi.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre