Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
27. sep 2011

@mirka285 vitaj doma,,,,,,,,,,,,Miri zbezne som ocekovala foto,,,,,,,vyzeras na nich skvele a sice ja TV nesledujem,,ale za ten cas co si bola vyletovat, na markize davali svadbu a tam ta plne nahradila jedna nevesta,,,neuveritelne si mi ju pripominala 😀 ...Ozaj a ake priezvisko teraz pouzivas? ci si si nechala povodne??

merikac
27. sep 2011

@noemarta Jeezisi,,mala neskutocne narastla, ale to iste vsetky deti,,aj @monline Daniel je tak strasne velky a kraaaasny, nestratil nic zo svojho sarmu 😀 ,,,,,,,,,,,,,,ale aj katkin taliansky fesacisko je neskutocne na zozratie,,,,,,,,,

bambola
27. sep 2011

@katty17 mne inac sandra vzdy prisla ako take kludne pohodove dieta , pravdupovediac by som sa divila keby sa ponahlala s chodenim 😉 vravim ti, uzivaj si to 😀 snad ockovanie budete mat ok, matka ani po 10 dnoch nemala ziadnu reakciu, ani teplotu ani nic 😉 (klop klop)

katty17
28. sep 2011

dobre ranko maminky 🙂 vyspinkane do ruzova? 😀 my uz od siedmej hore. prave sme doserblikovali a kukame duck tv a popri tom sa robia ranajky 🙂 co mate dnes na plane? kam sa chystate?

noemarta
28. sep 2011

dobre rano,
tak my uz mame ranajky za sebou, pozerame tv, popri tom nieco tukam na pc....
kati, my dnes asi nikam, mam nieco spravit do prace, takze my iba ivanka zalesie....a ty?

luludi
28. sep 2011

Dobre ranko,

my sme sa vykotulali z postele len pred chvilou. Nejako sa neviem prebrat. Dnes musim doma len zehlit a navarit, takze poobede asi pojdeme vonku. Inak ten moj zazrak, ked ho vypustim na ihrisku, hned sa vsade snazi vyliezt... je ako neriadena strela.. Co dnes varite?

Pusu posielame..

a este nas vymyselnik:

bambola
28. sep 2011

dobre ranko 🙂
aj my sme uz hore , dnes nejako skoro 😕 ale aspon pojde skorej lahnut a stihneme mozno dva spanky 😉
ideme sa naranajkovat, mozno zbehneme do dediny do obchodu a poobede do mesta, inak iba na dvore so psami , treba si uzit dom 😉
@katty17 kati ja som pustila malej tu u nasich to ducktv a ju to vobec nezaujima, ju teda celkovo telka nejako nebere ale teda ani program pre deti 😀

luludi
28. sep 2011

@katty17 katka a tebe som este chcela poslat link na clanok: http://www.poliklinikaprosek.cz/mapa-nejcastejs... .. pisu v nom, ze odkedy sa dieta samostatne postavi, zacne samostatne chodit tak po 4 - 5 mesiacoch a je to okk, takze sandricka vie, ze ma cas 😉 😀

katty17
28. sep 2011

@luludi - lulu dakujem. je pravda ze sandra zacala dost neskoro normalne lozit a aj sa staviat. tak uvidime ked sa babula odhodla ku krocikom 🙂
@noemarta - maci ja praveze premyslam kam dnes vyrazit s malou. nechce sa mi byt na dlhacoch :(
@bambola - sandra zasa dost zerie Duck tv ale ma svoje oblubene postavicky na ktorych sa riadne smeje. co nechapem lebo mi na tom nepride nic vtipneho. chichicih.

noemarta
28. sep 2011

@luludi maly je kraaasny, tusim sa na teba podoba 😉
@katty17 ja by som tiez nestresovala za sandricku, zacne kedy zacne chodit, proste je lenuuusik....

mirka285
28. sep 2011

ranecko 🙂
@noemarta Maci a k tym rotavirusom,kamoska dala malu zaockovat a dostala to aj tak a dokonca tak zle,ze skoncila na infuzkach...a hlavne ze bola zaockovana...su to pekne odrby s tym ockovanim...

@luludi Bubo podareny,taky vymyselnik maly vyzera byt...

luludi
28. sep 2011

@noemarta @mirka285 jeeej, dakujem, bubo sa viac podoba na mm, ale nieco malo ma aj zo mna 🙂 teraz ma take super obdobie objavovania, je to fajn, si uzivam, kym zatial nechodi, lebo potom sa mu uz fakt nepohnem spoza zadku 😀

@bambola: u nas z tv programov funguju akekolvek reklamy a VH1

katty17
28. sep 2011

@luludi - tak reklamy a hlavne muzika fici aj u nas. a do toho si tancuje 🙂 z reklam ficia t- mobile - hudba makarena a reklama heeeeeeeeeej sunkafleky 😀

katty17
28. sep 2011

ozaj baby, uz mi dorazili fotky z happy fota a musim povedat ze prisli vazne pekne a v spravnej velkosti 🙂 jedna fotka vysla 0,06 eur. paradicka . a to je ten vacsi format .

cigaretka5
28. sep 2011

@katty17 my ficime na Happy foto uz roky, vzdy ked je akcia , a vsetko bolo zatial super

merikac
28. sep 2011

ahojte,,,,,,,,,,tak sme doma zo sono obliciek,,,,,,,,nechapem nase zdravotnictvo, tak objednali nas na dnes medzi 8,30-9,30..prisli sme o 8,15.............. boli sme prve,,potom prisli dalsi ludia a nik z ambulancie neotvaral- vlastne tam nikto este ani nebol, ked sa uz blizila rucicka k 9,30- tak som zavolala na cislo, ktore som mala uvedene na odporucenke,,,ze teda sme objednani a nik este neprisiel a bude 9,30 a mila pani sesetricka sa na mna osopila, ze ved nikto pani doktorku neohlasil, ze ludia cakaju pred ambulanciou, ze ako to ma ona vediet,,,ako nechapem, naco potom to objednavanie 😕

merikac
28. sep 2011

a ozaj, som chcela, ze strbinka, je ok,,a oblicka je v poriadku tak ako ma byt,,,,,,,,, 😵 cize pravidelne kontroly sa pre nach chvalabohu uz skoncili

mirka285
28. sep 2011

@merikac tak to su dobre spravy 🙂 a nad nasim zdravotnictvom je skoda sa vobec rozculovat... baby chcem sa spytat,vsetky ste davai ockovat toto 15 mesacne ockovanie?teraz sa vela o tompise,a radsej to ani necitam,tak ja len tak ci davate alebo nie??

merikac
28. sep 2011

@mirka285 zatila emma zaockovana neni, bola chora- vlastne este stale je nejaka chorlava, tak som nedalaockovat aj ked dr, ju chcela,,,a nejako mam tento krat obavu ,,,netusim preco, proste to tak citimň

noemarta
28. sep 2011

@mirka285 miri ale ved to v 15 mesiaci musis, nie??? myslis to do ramena, jedine kiahne nemusis... 😕 😕 😕
@merikac dobre spravy, chvala bohu 🙂

noemarta
28. sep 2011

@katty17 a aky si dala ten format, ideal ciii???

mirka285
28. sep 2011

@noemarta Maci nemusis dat ziadne ockovanie,aj ked je povinne,nikto ta nedonuti...strasne vela bab toto ockoanie nedava

luludi
28. sep 2011

@mirka285 mirka, nie, my nedavame, v cechach uz schvalili zakon podla kt. sa mozes sama rozhodnut, ci das, alebo nedas toto ockovanie, u nas by ho mohli schvalit buduci rok, zatial po odmietnuti u nas ti "hrozi" pokuta cca 100 eur. Ja k tomu poviem len jedno, ze sme o tom hovorili s davidom (moj onkolog) a povedal nie, ze radsej tu pokutu zaplati on sam. Aby som vysvetlila, David si niektore lieky "vyraba" sam, aby predisiel zbytocnym vedlajsim ucinkom liekov a teda sa vyzna do zlozenia jednotlivych liekov. Pre nas plati, ze co povie david je relevantnejsie ako co povie svk doktor. Ale berte to ako ciste moje presvedcenie.. kazda nech rozhoduje o svojom dietati podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia 🙂

merikac
28. sep 2011

@noemarta veru veru,,,,,,,a inac, zrazu mam z 23 dni dovolenky az 54.......zavcasu mi to povedali, ked to nestiham vybrat,,len dnes mi spomiinala, ze tohtorocna dovolenka sa mi krati cize ked som nastuila v 6 mesiaci do prace tak mi patri prislusny pocet dni za polrok a + sakrati o nejake dni,,je to tak?

adelaine
28. sep 2011

ahojte kocky,
my sme mali uplakanu noc, tak risi dospaval...spal do 9 a teraz som ho uz musela ulozit,
lebo mi privliekol deku s ktorou spaval...znak, ze sa chce ist ulozit.

inak toto ockovanie MMR je posledne kvazi povinne, ockuje sa do 18mesiaca....je podla mna trochu zbytocne,
lebo pre dievcata je dolezite ockovanie proti rubeole, t.j. cervienka...ta dokaze u zien narobit sarapatu, akj ju dostanu ked su tehu, chlapcom je rubeola naprd, a zase naopak dievcatkam je nanic ockovanie na mumps, u chalanov je velmi dolezite...
ja zaockovat riska dam vramci povinnych ockovani, nic navyse mu davat uz nebudem...rotavirusy su hovadina, to je ako s ockovanim proti chripke, nikdy sa nevie, ktory virus bude virulentny, a aj napriek ockovaniu clovek dostane chripku alebo dieta hnacky...

a inak, baby, co som sa minule pytala, co mam robit, ked som si oliala kavou gate...tak
mne ta kava z tych bielych gati nezisla pranim 😢 co s tym?

katty17
28. sep 2011

@noemarta - format 10x15

merikac
28. sep 2011

@adelaine a skusala si ich na to aj vanish??.ja nalejem na skvrnu, necham posobit, preperem v rukach a zide,,pravda, nie ked flak necham tyzden stat,,,,,,,,,potom uz idu dole tazsie

adelaine
28. sep 2011

@merikac ja som na to vcera v rychlosti dala jar...a dala hned prat s persilom v koncetrovanej kapsuli a prd ..vanish nemam, ten sa mi nejako neosvedcil, tak ho nekupujem....

katty17
28. sep 2011

@adelaine - mati ja tiez davam vanish a zatial mi s nim zislo vsetko. ale to tiez ked sa mi cosi zaspini tak na to dam okamzite vanis, necham posobit. potom preperiem v rukach a hodim do pracky.... ale s kavou skusenosti nemam.

mirka285
28. sep 2011

@adelaine Mati mne sa zda,ze kava sa najprv mala preprat v studenej vode tak ako napr. krv....skus dat savo perex mozno to predsa len vytiahne... inak vanish je o nicom,niekedy davno bol dobry a ako zmenili zlozenie nic nevyperie a to co vyperie,to by sa vypralo aj bez neho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre