Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. okt 2011

@denisse no ved ja viem 😀 vyuzivam, ze zatial jej to nema kto ukazat 😉 najsladsie co dostane je piskota, vsak co jej budem pchat brumika ked mi zje papundeklovy chlebik a chuti jej 😝

inac malu som uspavala hodinu v posteli a spala pol hodinu, tomu sa hovori strata casu 😠

rolak
26. okt 2011

@bambola len aby sa ti za tým neskôr nešla potrhať... poznáám aj také deti....

rolak
26. okt 2011

@bambola všetko jej varíš osobitne,či len takú polievku?

denisse
26. okt 2011

@bambola
joooj, take spanie poznam ... moj ponocovac dal dve hodky ... tak dufam, ze si nepredspala noc a zaspi dnes nejak skor ...
😒
barunka radsej tycinky ako sladke .. kupujem jej take detske bez soli, tak snad nevadia ... alebo chrumky kukuricne ... a vcera som aj papundeklovy chlebik a chcela aj ten ...

mirka285
26. okt 2011

baby tazko je to s tym stravovanim...ja malej zvlast nevarim,snazim sa robit aj polievky a ked je nevhodne menu pre deti,dam jej apon polievku a zahustim jej ju ryzou alebo cestovinou a ma to ako hlavny chod...tak isto Linda jedava normalne kolace,ktore ja peciem,ale radsej jej dam kolac v ktorom viem co je ako nieco kupene...u nas napr. piskoty,detske kekse neficia,lebo to nechce,zato taka napolitanka jej smakuje 😝 neviem,mne sa zda ze Linda mapestru stravu,aj ked su jedla ktore nechce a ja jej ich nenutim..hm a vazime 10 kil,no co uz 😀 zato meria 81,5 cm,dnes som ju merala 🙂

denisse
26. okt 2011

@bambola
mati a preco vlastne varis malej osobitne? vy jete take, co by ona nemohla?
mne sa nechce varit dvojmo, tak sa radsej uspokojim s takou stravou, co moze aj barunka .. polievky varim vlastne uplne detske (aj ked sa priznam, ze obcas dam bujon) ... a druhe jedlo tiez vacsinou take co mozu deti .. privarky, maso s ryzou, zemiaky s masom, zeleninu nad parou a maso ... takze my vlastne jeme detsku stravu 🙂

denisse
26. okt 2011

@mirka285
barunku som tiez dnes merala, ma 83 cm ... ale vazi uz skoro 13 .. neviem, presne, lebo holu som ju navazila, ale oblecena aj s plienkou ma 12,9, tak neviem ani cca, kolko odpocitat ... ale teraz je na nocniku, tak ju pojdem odvazit holu 😀

rolak
26. okt 2011

@mirka285 normálne zje napolitanku???? Kika koláče ani také bežné sladkosti vôbec nechce, hoc jej aj núkam, a ke´d jej dám čokoládu,tak 2x zahryzne a vráti mi ju...asi sa jej vidí,že ju viacej potrebujem....alebo si hovorí,matka,nechcem dopadnúť ako ty, radšej mi sladké nedávaj! 😀 😀 😀

rolak
26. okt 2011

@denisse ja varím podobne ako ty, snažím sa také,čo zje aj malá, a keď sú rizky,tak urobím pre malú z jedného rizka varené mäsko so zeleninou.

rolak
26. okt 2011

počujte,čo najhoršie vám vaše krásky doteraz vyparatili?

mirka285
26. okt 2011

@rolak najradsej ma take kekse komunisticke co sa uz sto rokov vyrabaju je na nich napisane ze jemne nugatove oplatky,oni su take fakt jemne,cerstve aj ja ich lubim...ale nepohrdne ani inymi,ked je u nasich mama jej zvzdy nieco do ruky pichne,u nas doma ani nie,ja sladkosti nekupujem,skor napeciem ja...
@denisse tak aj ty mas peknu dlhanu,Linda sa mi teraz fakt dost vytiahla...

denisse
26. okt 2011

tak nechapem, hola ma 13.2 a pred par dnami oblecena 12.9 ... tak neviem, ci to ta vaha blbne, alebo zeby tak pribrala? no neviem, skusim ju o par dni znova odvazit ...

bambola
26. okt 2011

@rolak ved na osobitnom vareni nic neni 🙂 supnem masko do vody a z toho jej robim polievku (rezance zelenina) a potom vyvarim zemiaky/cestovinu/ryzu a zase s maskom a zeleninkou 🙂 dochucujem maslom, fenyklovymi semiackami, bobkovym listom... 😉
uvidim ako to bude s tymi sladkostami ale teraz mi ide hlavne aj o zubky 😉 a myslim, ze aj dalej sa to bude dat regulovat, ale teda je to moje prve dieta 😅 niekde to treba otestovat 😀

navyse aj preto varim osobitne, ze ja cez den nejem varene a jeme az ked pride andrej vecer, cize cez den vlastne este ani nemam navarene a masko jej stale kupujem sedliacke kura, plus hovadzie mame tiez z dvora 🙂
@denisse nepride mi to komplikovane varenie, resp to ani neneni varenie len nahadzanie do vriacej vody 😉

rolak
26. okt 2011

@bambola a čo ješ cez deň???? ja som len z tvojej odpovede nepochopila,či hovoríš len o tej polievke alebo všeobecne o jedle 😀 Roman mi hocikedy volá z roboty,či mám obed, tak ja sa snažím variť,aby bolo už naobed, a polievok varím milión,lebo to má malá najradšej...

mirka285
26. okt 2011

@bambola no ja som si take balicky prichystala do mrazaku a aj som ich vyhodila,Linda to nechcela jest..sa jej ani necudujem,mne to pride strasne jednotvarne...ona ma napr rada omacky,privarky,spenat,cestoviny..

mirka285
26. okt 2011

jaaj a maso na stave lubi s ryzou alebo kasou ale to musi byt poriadna husta masova stava,takze to ja robim v tlakovom hrnci,okrem toho,ze stava ostane super,esteje do aj do maka super ulobene 🙂

luludi
26. okt 2011

ahoj zlaticka,

tiez ako @bambola varim malemu zvlast a aspon do druheho roka budem. @oacka je varim aj polievku a aj druhe masko, zemiacky a vela omacky - takze to je skor prve jedlo klasika polievka a druhe jedlo ako keby eintopf - velmi husta polievka - nas doktor vravel, ze deticky do 2 rokov potrebuju vela "tekutej" stravy. Sladkosti vobec nedavam, ved papa vela ovocia 🙂

dnes mame upratovaci den, tak od rana stale po troske nieco upratujeme 🙂

luludi
26. okt 2011

@mirka285 juuuj, to chcem na vianoce - poriadny tlakovy hrniec... ale ze fest, zboznujem kuchtove hovadzie masko so zeleninkou, mnaam

mirka285
26. okt 2011

inaj ja si myslim,ze taka strava detom staci,lenze co mam robit ked ta moja je taka fajnova huba ☹

denisse
26. okt 2011

tiez varim hlavne polievky, barunka mi zje plnu misku akejkolvek ... a druhe ma len ako bonus, niekedy zje, niekedy nie ... ale vacsinou je to maso na stave a zelenine, ale nie varene ale dusene, normalne na cibuli, bud s ryzou, bud s cestovinami, alebo zemiakmi ... alebo pecene maso ... alebo privarky, tekcicovy, spenatovy, zemiakovy ,,, to vsetko je a myslim, ze to vsetko uz moze ...

merikac
26. okt 2011

@denisse to s tymi sladkostami stve aj mna, kazda navsteva ( mojich rodicov)- si mysli, ze Emme musia zarucene doniest cokoladu alebo lizatko,,a pravdaze ked uz donesu, chcu si byt isty, ze to zje ona a nie niekto iny, tak hned aj odbalia a mala - jasne zje,,,,,,,,,,,alebo okostuje,,,,Nijako to nedokazem ustriehnut, kedze pracujem,,,,,a stve ma to, pretoze si myslim, ze skladkeho ma viac akoby bolo prospesne 😠

gabika41
26. okt 2011

Ahojte....no ja by som bola tiez rada,keby uz Lucka konecne zacala normalne jest.....ale co uz,hadam raz... 🙂

bambola
26. okt 2011

@mirka285 ved preto, ze malej to staci tak nebudem vymyslat 🙂 ale v poslednom case mi zacala riadne srotovat, take porcie, ze dovi 😕
@rolak ludi ja cez den zobnem to, zobnem hento 😉 vacsinou ideme do obchodu na nakup tak si vezmem nejaku zemlu alebo cokoladovu rolku 😝 a niekedy sa o tretej zbadam, ze som este nejedla 😀 ale kvoli mne sa mi nechce varit 😀 a pisala som o jedle pre malu vseobecne nie o tej polievke 😉

a andrej ma obedy v robote za 15korun tak nech sa naladuje tam 😀 a ze ako dobre im vraj varia 😝

o tlakovom hrnci snivam aj ja 😀

adelaine
26. okt 2011

ahojte babule, tak ja zase stiham len vecer nakuknut...

inak mne risi na nocnik nechodi, ja ho tam neviem ani posadit...a nie to este aby tam kadil...pre mna je mission impossible aby niekde vydrzal sediet 2 sekundy, on nema cas ani jest...on furt beha 🙂
takze u mna nocnikovanie v nedohladne.
@bambola ano, este stale robia tie nadstavby, hadam to uz do jari spravia konecne..stale sa to robilo na etapy, neboli prachy..atd atd.

bambola
27. okt 2011

dobre ranko, nejako blbne kon , vymazal mi prispevok 😠

asi ani jemu sa moc nechce v tomto pocasi 🙄
dnes to vidim na makove rezance kedze sa mi nechce varit 😀 mate nejake napady s listkovym cestom? aj slane aj sladke 😉

noemarta
27. okt 2011

@bambola mati kukni mimibazar recepty, tam urcite na nieco fajn natrafis 🙂

noemarta
27. okt 2011

@mirka285 a odkedy je tvoja taka fajnova huba, ved to bolo ukazkove dieta, co jedlo total vsetko 😉
@adelaine vitaj znovu na konovi !!!! 🙂

noemarta
27. okt 2011

@mirka285 mooja tak na tych napolitankach ficim aj jaaaaa a aj nela lubi taketo napolitanky, vobec jej tiez nerezu piskoty, suche kekse.....

monline
27. okt 2011

čaute baby
malý konečne spí, tak mám chvíľku pri pc...idem si kávu spraviť..kuknúť čo máte nové...
nejak málo sa tu píšu, to už sa nikomu nechce? alebo píšete v tých súkromných júlovkách? 😉

monline
27. okt 2011

@adelaine neviem si predstaviť, že by nás doma niečo tak obmedzovalo ako u vás tie práce na dome ☹ veru, máte to ťažké

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre