Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
10. nov 2011

@bambola
ked matke tie sople idu von, tak jej podla mna sinupret netreba .. ten pomaha na zasprajcovane hlieny .. aspon myslim ...

bambola
10. nov 2011

sneh? 😕 neblaznite 🙄 suhlasim s lulu, v meste tak tyzden pred a tyzden po vianociach, na horach kludne aj do maja 😀

luludi
10. nov 2011

@denisse uff, si to viem zivo predstavit. Velmi sa mi paci, aka si tvoriva a ako s detickami kadeco skusate a vymyslate, to je moja slabsia stranka, ja ani kruh z papiera rovnomerne nevystrihnem 😅 🙂

luludi
10. nov 2011

@bambola presne tak, na horach nech je snehu kolko chce a dokedy chce

denisse
10. nov 2011

@luludi
no prave mi kamaratka vcera pisala, ci nevezmem ich syna (7 rokov) na nejake poobedie k nam na vianocne tvorenie a ona zas na oplatku vezme nelu do centra prahy na prechadzku s vykladom ... tak hladam inspiracie na tvorbu s detmi 🙂

noemarta
10. nov 2011

@mirka285 u nas bola vcera vecer, jak som dosla, este ze ma to nezasiahlo po ceste a celu noc, ale dnes je dobre.
nela sa zobudila, idem ja s nou von.
A mne uz chyba ta prava zima, kludne by mohla dojst....aj clapkanica, .... 😕 😀
@luludi ja som sa diviny strasne bala, ale asi dva mesiace dozadu som sa osmelila, a poviem ti supeeer, mnam. Treba nabrat len odvahu.

luludi
10. nov 2011

@noemarta chyba mi doma kuchta, to by som sa odvazila na viac veci 🙂 ale mozno jezisko donesie 😉
@denisse no ja sa jej voobec necudujem, skor naopak. Divala si sa na montessori stranky? Tam byva mnoho zaujimavych tipov

bambola
10. nov 2011

@luludi hovadzie na hubach v kuchte 😝 a divina tiez ale treba mat dobry zdroj 😉

kafoditka
10. nov 2011

baby kedy mna bude bavit kucharcenie aspon z polovice tak ako vas?? 😅 😒 asi az ked budem mat vlastnu kuchynu, a chlapa v praci, co?? 😀

noemarta
10. nov 2011

@luludi vies co, ja som to robila bez kuchty, dve hodky som to piekla v trube a potom som to este hodku dusila na stave 😉 takze su to vyhovorky mojaaaaa 😉 😉 😉

luludi
10. nov 2011

@bambola matka vcera mala vymesacie, vsak? dodatocne gratulka

@kafoditka: dobre vravis, suvisle 😀 uff, ja si neviem predstavit, ze by som mala kuchynu spolocnu s mojou svokrou, obe varime uplne inak. Doma nikdy nevarim jej recepty, lebo to nemam sancu urobit ani spolovice tak dobre. 🙂

dnes v reflexe bude reportaz o odstaveni, celkom som zvedava, budem sa divat

luludi
10. nov 2011

@noemarta to fakt? klobuk dolu, ake masko si konkretne robila? Moj dedo bol horar, on robieval fantasticku divinu.. hmm.. teraz som hladna 😀

kafoditka
10. nov 2011

@luludi Luci mne nevadi spolocna kuchyna so svokrou, lebo ja doma nevarim 😀 len pre Filipa a to sa nerata... inak moja svokra je svetova kucharka, keby som vedela aspon spolovice varit tak ako ona, tak som na seba pysna 🙂 co ty vies, mozno raz aj budem 😉 😉 😉

noemarta
10. nov 2011

@luludi ja som mala daniela stehno 😉

kafoditka
10. nov 2011

@luludi Luci keby si chcela nejake rady alebo vychytavky co sa diviny tyka, tak sa kludne pytaj, mm sa na nu specializuje, kedze robi v polovnickej restike 🙂

bambola
10. nov 2011

@luludi ano mala, dakujeme 🙂 ale ja uz to po roku na mesiace nejako neratam 🙂
@kafoditka ja som mala spolocnu so svokrou isty cas a aj som tam osobitne varila pre nas dvoch, ale ide to na nervy 😒 ked sme sa stahovali do nasho tak ja som bola najvytesenejsia z vlastnej kuchyne 😀 andrej to vola, ze moja izba (teda moja , nie jeho 😉 )

bambola
11. nov 2011

dobre ranko 🙂

tak u nas dnes vonku namraza , brrr 😅

luludi
11. nov 2011

Dobre ranko,

@bambola tak to hadam nie :( U nas je okolo 5 stupnov.

dnes to vyzera opat na original zubaty den, s ranajkami sme bojovali 20 minut, kym ich zjedol. Vidim to na taky lenivy den, dnes nevarim a neupratujem, len sa budem povalovat 🙂

bambola
11. nov 2011

@luludi ako to, ze nevaris 😕 dnes si mala varit ty, vcera som predsa varila ja 😀

luludi
11. nov 2011

@bambola lebo mam cinu od vcera 🙂 ale, aby si nepovedala, budem "varit" bubovi polievku na obed 😉

Dnes je krasny datum 11.11.2011, najblizsie by sa mal takyto datum zopakovat o 100 rokov

monline
11. nov 2011

@luludi ale bude ešte jeden taký dátum o mesiac a rok, a síce 12.12.12

bambola
11. nov 2011

@monline lulu mala asi na mysli, 11.11.2111 😀 😎

monline
12. nov 2011

@bambola ale áno, to mi je jasné..len som ukázala ešte jeden taký, ktorý sa nebude tak skoro opakovať

bambola
12. nov 2011

@monline hm.... kukam do kalendara....ze by som sa vydavala v stredu? 😀 😀

luludi
12. nov 2011

@bambola jasne, ze ano 🙂 to je krasny datum, stred tyzdna... 🙂 bude svanda 😉 😀 😎

bambola
12. nov 2011

@luludi a 12 moje stastne cislo 😉

luludi
12. nov 2011

@bambola no, tak kde to viazne.. 🙂

monline
12. nov 2011

@bambola tak do toho! lebo o sto rokov sa ti už nebude chcieť 🙂

merikac
13. nov 2011

ahojte,,co to citam- jedna nevinna poznamka a co to porobi, @bambola -e naplanuje svadbu 😀
baby, oprala som dnes 8 pracok, vytriedila malej veci, zotrela v celom dome dlazky, poutierala prach, poparila ponozky- a ze nedela- nech mi je odpustene, ale ked je mm doma, tak bol s malou a ja som mala na to vsetko konecne cas......
inac ja som mala v piatok den blbec- az poobede som si uvdomila aky je datum, ked v tv vsade predpovedali ........
idem ulozit malu, krasny nedelny vecer vam prajem

monline
14. nov 2011

@merikac meri prosím ťa a kam vešiaš tých 8 práčok? ja mám dosť, ak mám vyprať tri, musím si kúpiť ďalší sušiak, mám už len jeden, lebo sa mi druhý zlomil a mám tri šnúry na balkóne...nejaká moooc šikovná si dnes bola 🙂 ja som doobeda varila plus venčila dieťa vonku, potom uspávanie, chvíľa kľud, kým spal (hodinu iba dnes) a potom sme šli do nemocky, potom do tesca a ku svokrovcom..a potom už len večera a uspávanie, talenty a 3 hodky fakturovanie...dnes som jedine zapla myčku, nič iné som nerobila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre