Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
9. júl 2010

@kafoditka to chodite na take dlhe prechadzky???? ze 3 hodiny....

petzi
9. júl 2010

@tinka349 tinus,mne by stacilo ,aby mi voda odtiekla,alebo aby som kontrakcie dostala....
ale teda to bola expresna rychlost,musim uznat....to ma prvy porod tusim,ze??

mirka285
9. júl 2010

@zrzulka ale tiez pravd ze tu v Devinskej nemusi byt pocasie ako u vas...ale tu je nenormalny hic,mna to teplo asi vyhladava ☹ gratulujeme Katty,tak a uz to ma za sebou,ale asi aj dobre vzhladom na tie zdravotne problemy,hlavneze vsetko je v poriadku....

tinka349
9. júl 2010

@mojalili noooo, lahko sa hovori, ked mas uz doma krasne dve deticky 😝 ja budem o chvilu revat ako blaaaazon 😖 😖 😖 ja som inak riadna citlifka a hysterka....chudak ten, kto ma bude niest do nemocnice 😅

petzi
9. júl 2010

@kafoditka co je to teutonka?

kafoditka
9. júl 2010

@zrzulka v pohode, ked mi spinka v kociku, nebudem ho budit.. Ale na tak dlhej sme boli zatial len raz. Vacsinou sme vonku tak 1,5 az 2 hodky..

kafoditka
9. júl 2010

@petzi znacka kocika 😉 s Mirkou mame rovnaky..

carrie84
9. júl 2010

Caute babule 🙂

Dnes som mala poradnu .... absolutne sa neotvaram .... nic! Ani tuk! A navyse sa maly za posledne 2-3 dni ledva pohne. Tak ma dr. poslala na prietoky a CTG. Sestricka v nemocnici okolo mna behala, stale sa ma pytala, ci ma neboli brucho, ze malemu bije srdiecko prilis pomaly, otacala ma z chrbat na bok, z boku na chrbat, a ze ci mam so sebou tasku do porodnice, lebo podla nej to nevyzera prilis dobre. Potom prisiel taky mlady doktor, ze preco som vlastne tam, ze preco som rizikova, ked jemu sa zdam ok, ze vysledky su tiez ok a mozem ist. A ze ku koncu tehu citit pobyby plodu menej .... sak ja necakam, ze maly bude robit premety! Ale ani nepredpokladam, ze sa maternica zmensi zo dna na den a nebudem ho vobec citit. Dost arogantny bol ... chcem ho vidiet, keby slo o jeho dieta. No debil ....

Tak som sa vyburila a idem sa pokusit precitat, co ste popisali, kto porodil a aspon mi nebude tak luto, ze som nesla na Pohodu 😉

luminkasp
9. júl 2010

@alllexa , uvidime snad

bruska, som taka rada, ze su tu nasi, ja mam dnes snad 4krat take nohy ako normalne, az ma bolia.

pribudli nove maminky?

petzi
9. júl 2010

@kafoditka aha, tak taky nepoznam....ale hlavne ze ste spokojne...
Inak chcem sa ta spytat, mala si pred porodom opuchy ruk,tak ze si nemohla zovriet päst?

zrzulka
9. júl 2010

@kafoditka jasne ... vsak pokial sa mas kde s nim prechadzat. tu u nas nie je poriadne kam ist, park zatvoreny a okolo bloku by ma to teda nebavilo tak dlho... hlavne ked musim este davat pozor na nasu hviezdu....

ericica
9. júl 2010

@mojalili ved jasne ze to stalo za to.....lili je krasna ako tam strazi danielka 🙂
katy takze to bola rychlovka zo srdca gratulujeme a zelame hodne zdravicka.... 🙂

kafoditka
9. júl 2010

@petzi ano, ja som najviac puchla 2 tyzdne pred porodom, clenky som mala ako papuce, uz som nemohla nic obut. A prsty na rukach tucne ako klobasky 😉

tinka349
9. júl 2010

@carrie84 no este vcera som sa neotvarala ani ja a prislo to na mna zo dna na den ako blesk z jasneho neba....najprv nenormaaaalne boelsti krizov...a dnes som bola na poradni a uz mam aj kontrakcie a to zo dna na den...a teraz pozeram kazdu chviu na hodinky ze po akej dobe mam zas kontrakcie a to mi povedali ze som otvorena na jedne prst... 😖 😖 😖

tinka349
9. júl 2010

baby a neviete, ze ked som otvorena na 1 prst ze do akej doby by som mohla akoze najskor porodit? lebo viem ze mozem byt tak otvorena aj tyzden.... 😕 😕 😕 😕 😕

petzi
9. júl 2010

@kafoditka no lebo ja som tiez zacala puchnut a to teda clenky no coment a ruky ze
ich teda ani v päst nezatnem ,ale aj teda zapästie a ked spravim 3 kroky,ze idem na prechadzku,
tak mi brucho stvrdne ako kamen,ze ani sa pohnut nemozem.to som mala teraz...ale mam slaby
tlak v podbrusku,maly sa dnes vrlmi malo hybe,tak ja neviem ,ci mam cakat,alebo co,lebo aj
kazdu chvilku mi unokne trosku plodovej vody, tak ci je to ok.zatka uz mi odteka dlho.no ja neviem...
co myslis,mamina?

tinka349
9. júl 2010

@petzi noooo, to bola rychlovka 😅 pockaj o chvilu ja vam napisem ze odchaaaaaaziiiiiiiiiiim 😖 prave preslo 10 minut a mala som zas pichanie v brusku , take ostre...tak newem ci kontrakcie ci cooo 😖 😖 😖

petzi
9. júl 2010

@tinka349 aj mne sem posli nejake 😀 ja mam opuchy a slaby unik plodovky,tak asi pojdem aj ja, aj ked
iba sa opytat,ci je to ok, maly sa nehybe a ja som spuchnuta jak svinka... 😅

agika1982
9. júl 2010

Ahojte všetky, som tu len na skok dneska som bola prijatá do nemocnice pre vyšší tlak, bielkoviny v moči a opuchy.
V utorok máme plánovanú sekciu, tak držte palce. papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka349
9. júl 2010

@petzi no moja mala sa vrti a aj to ma dost oblbuje teraz ci su to kontrakcie ci cooooo....lebo aj ked ona kopne tak to fesne boliiii.....jeeeeeeeeeeeeeeeeminku - ja este nechcem iiiiiiiiist, chcem byt este kinderkooo 😖

kafoditka
9. júl 2010

@petzi a je ta voda ruzovkasta?? Mne keby tvrdlo brucho ako hovoris a odtekala voda, ja by som si vzala tasku a sla na pohotovost, aby ma aspon pozreli. Pre istotu. Bud si tam nechaju alebo pojdes domov.. A ked ma take opuchy, meras si tlak? Lebo mna si takto v nemocke nechali - mala som vyssi tlak + opuchy..

tinka349
9. júl 2010

@petzi no ja som momentlane pravy opak teba, spuchnuta nie som vobec, anitlak nemam vysoky, mala kope o zbesnenie a aj tie kontrakcie ci co to je 😖 uuuuuuufffff . . ..

petzi
9. júl 2010

@agika1982 drzime,drzime vsetko dobre....a vela s 😵 iiil...

carrie84
9. júl 2010

@tinka349 - tak aj mne dr. povedala, ze to nic neznamena, ze otvorit sa mozem aj pocas kontrakcii - ale hned nato dodala, ze urcite sa vidime o tyzden 😀 Drzim paste, aby ti to vsetko dopadlo dobre a bezbolestne 😉

petzi
9. júl 2010

@kafoditka tlak mam ukazkovy a ta voda je priezracna,ale moc to nie je, nema taky
pach, je to asi ta voda...ja neviem...ale chystam sa do porodky,len som nejak v otazniku

tinka349
9. júl 2010

@agika1982 no pockaj ze naraz porodime, bude srandaa 😀

tinka349
9. júl 2010

@carrie84 no ja som teda zvedava......to ja newem nic predvidat nakolko som take nikdy nezazila, newem ci kontrakcie co mam, su ozajstne kontrakcie 😖 jaaa uz newem nic 😖

petzi
9. júl 2010

@tinka349 a preco chces este kinderkovat?

carrie84
9. júl 2010

@tinka349 - no jo, neboj, ked budeme rodit nase 7-8 dieta, ani doktorov nebudeme potrebovat 😉 Ja tiez nemam sajn, ci spoznam kontrakcie - ale vsetci mi hovoria, ze ked to pride, tak to urcite spoznam .... tak pekne pocitaj minuty. Ak si nie si uplne ista, sup do sprchy alebo vane a pusti si teplu vodu - vraj ak su to falosne kontrakcie, tak ustanu (rada od kamosky, co ma uz 2 deti), ak neustanu, aspon pojdes do porodnice cista a vonava 😉 Ked tam pojdem ja, tak budem jedna ooooooobrovska chodiaca a placuca hysteria 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
9. júl 2010

@agika1982 držíme palce! ja som myslela,že ty si už po! 😉

@kafoditka @mirka285 u nás dnes tiež dosť fúkalo,malej som dala len klobúčik na hlavu,uši mala odkryté, a bála som sa,či je do nich nenafúka. hoci slnko svietila statočne,ale my sme sa prechádzali väčšinou v tieni... takže hovoríš kafko,že ty dáš malému len opaľovačky a ideš? ja by som sa bála,či neprechladne... v júli... ale príde mi ešte malinká.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre