Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
10. júl 2010

@alllexa , ahoj, ako? este si 2 v 1? co ti povedali na poradni?

bruska, ako sa citite, tie co mame zajtra termin? ideme na to? mna dost bolia krize, teda vystreluje mi tam, ale este sa do nemo nechystam, prave som sa osprchovala a idem do postele

mame nove maminky?

luminkasp
10. júl 2010

@alllexa , mne klistir nerobili, prisla som rano, na obed mi povedali, aby som uz nejedla 😉

luminkasp
10. júl 2010

asi ste uz vsetky isli spat, tak dobru noc 😉

tinka349
10. júl 2010

@luminkasp ne neee, vsetky nespime, ja som stale sowicka nocna 😝 ja som este kinderko a termin mam v stredu....a vcera som sa aj citila na porod, aj kontrakcie boli a dnes absolutne nic....akurat ta nehoraazna boelst krizov a masaker jake silne kopance od malej 😖

tinka349
10. júl 2010

@janka_michal no nezufam....dnes som si aj tak povedala ze zatial mi nikto doma neplace a mozem si spat kolk len chcem 😝 ale tak do stredy to je uz len zopar dni....ved uvidime ci mala chce prist presne na termin

tinka349
10. júl 2010

@samayka no a ja som prave dnes rozmyslala ze bodlo by vyprat zaclony a povesat cistucke vonavucke, ale nakoniec som z toho upustila a stverala som sa na skrine utierat zvrchu prach 😀 tak mozno zajtra budem utekat do nemocnice 😀

petzi
10. júl 2010

@izira dakujem velmi pekne,si zlata....
Bolesti mi nastupili a tlaky na konecnik ani nehovorim,tak sa sestricky tesia.
no teda ja zatial tiez,pokial nie som roztrhana,tak sa mi smeje,ale teda normalne
som sa zamyslela a napadol ma cisarak,ze to by som teda ani za svet nechcela,
normalne som dostala s toho strach,tak snad mi nehrozi....
Snad to pojde takto so mnou dalej a porodim prirodzene,bez vyvolania... 😉

je tu nejaka sovicka?

zrzulka
10. júl 2010

@alllexa ja som na tom bola uplne rovnako, nikdy by som neverila ze budem mat chlapca... uplne nepredstavitelne pre mna.... ked mi to lekar povedal tak uplne sklamanie a teraz by som ho nedala ani za milion dievcat. je uplne uzasny... ale tak ja mam aj dievcatko. to je ine.... v kutiku duse stale dufam ze mozno este predsa len bude jedno baby a bude to dievcatko.... uvidime... nic neplanujeme ale ako sa hovori nikdy nehovor nikdy...
inak som zvedava ze co nakoniec vyda na svet tvoje brusko... myslim ze to bude chalanisko. dievcata na seba nenechaju tolko cakat, chalani su lenivi... uz aj narodit sa je pre nich "problem" 😀

monline
10. júl 2010

@petzi práve som nakukla....takže pôrod na spadnutie? supeeeeer...ďalšie bábätko sa hlási! 🙂

zrzulka
10. júl 2010

@petzi hu hu ja som tu 😀 ale uz idem spat, cakam na drobca kym sa zobudi, prebalime sa, nakojime a pojdeme spinkat spolu... nemozes spat?

petzi
10. júl 2010

@zrzulka mozem ,teda asi driemat,ale prave mi dorobili CTG tak som sem nakukla a
este ladujem jabko ,takze pohodka,este sa mam asi velmi dobre,ked zvladam....

@monline No porod na spadnutie,len chcem prirodene, nechcem ani vyvolavacku,tak
snad zvladnem,ale myslim,ze hej,caka sa az do zajtra, tak snad to pojde samo....
No dalsie babätko sa bude hlasit,dufam,ze bude vsetko ok...

tinka349
10. júl 2010

no nie su rozkosne????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zrzulka
10. júl 2010

@petzi joj tak to drzim palceky aby slo vsetko hladko a co najprirodzenejsie... tak ako si si to vysnivala 😀

zrzulka
10. júl 2010

@tinka349 krasnucke ale na cenu sa radsej nepytam 😀 😀 😀

mirka285
10. júl 2010

@stanka33 ja som nelezala na standarte,hovorila mi to kocka ktoru odtial prelozili ku mne..vraj uplna katastrofa,mala izba a styri mamicky plus styri babatka s tam tlacili,ze uplny des v tychto horucavach 😒

monline
10. júl 2010

@petzi takže to bude náročná noc..držím palce..už je 11teho, ja som pred mesiacom presne porodila cisárskym..ubehlo to..

monline
10. júl 2010

@mirka285 v ktorej nemocnici? ja som ležala v ružinove na štandarde, ale po sekcii sú na izbe len dve baby..a v izbe sme mali samostatné WC s umývadlom..sprcha tam nebola, ale dalo sa to zvládnuť, nikdy sa mi nestalo, že by bola obsadená a trebalo by čakať...skôr som tam bola vždy sama, prípadne s tou kočkou, ktorá bola so mnou na izbe..ked kúpali bábätká, vždy sme zbehli do sprchy aj my

monline
10. júl 2010

@tinka349 ja som nedávno videla krásne botičky pre chlapca, že 0-3mesiace...primerala som ich malému - boli mu väčšie o 2cm 🙂

mirka285
10. júl 2010

@monline na Kramaroch,ale napr. v ten den ked som porodila ja,porodilo dalsich osem bab,takze neni sa co cudovat 🙂

monline
10. júl 2010

@mirka285 aj ja keď som porodila, bolo plno..ale neskôr som videla poloprázdne izby, niekde boli tri postele zo štyroch zakryté modrou fóliou na izbe, pritom týždeň predtým museli presunúť nejaké nové mamičky aj o poschodie vyššie, kým sa uvoľní nejaké miesto

petzi
10. júl 2010

@tinka349 jedna holka ma tiez take, vydrazila za 4 eura...sikovna...ale teda na mna moc gicove( ako sa to pise),ale sto ludi sto chuti...
@zrzulka ty sa rehoces coo?ked uz to mas za sebou,ale teda dakujem ti za podporu a nech si to myslela akokolvek podpychovacky,zobrala som to tak ako si to napisala,ale bez toho skera tam 😀 😝 ale dakujem 😉
@monline narocna asi az tak nie,ked vidim,jedna sa na chodbe kruti od bolesti,co nemoze lezat a druha tu lieta stale na vecko...uz nie som sama na izbe,uz sme dve.no ale nepokecame moooc,ona totis po nemecky nevie 😖 ale pohoda,len ze chodi na wc asi kazdych 15 minut...ze sa jaj chce, no kaslala by som na to 🙄 mne staci pred spankom a rano,ked sa zobudim o takej 10tej.co tam vie stale robit,no nechapem 😀

mirka285
10. júl 2010

@oacka vsimla som si ze davas do kocika deku...nedavaj si ju tam,vlozna taska je dost tepla sama o sebe,takze ta deka je tam uplne zbytocna,na spodok kociku respektive pod hlavicku staci dat plienku keby mala odgcla,ale na deku je naozaj teplo....

mirka285
10. júl 2010

@monline aj na Kramaroch boli dni ked nikto neporodil a prepustilo sa dost bab,tak miesto bolo,ale vacsinou iba standart...ale ja ked som rodila bolo totalne plne asi chceli vsetky baby nedelniatka 😉

dugyna
10. júl 2010

Caute kocky dakujem vam velmi pekne vsetkym za gratulacie manzel my vsetky precital este ked som bola s malinkou v nemocke 😉
takze som tu len na skok , nevieme sa s manzelom na malinku vynadivat, ja s nou spinkam dlho doobeda a aj poobede si spolu pospinkame...mam nejaky spankovy deficit..ako vam uz monline 😉 spominala vdaka moni az infosky o nas dievcatam je to nas malinky anjelik..nasa malinka laska Miska a s muzik som sa fakt nevieme vynadivat.
Tak aby ste ma "nezjedli" pridavam nejake foto 🙂

monline
10. júl 2010

@dugyna vitaj! no konečne! už som sa o vás bála! som rada, že ste v poriadku, že ste len "vypli" a venovali sa výslovne malej..kde sú fotky?

dugyna
10. júl 2010

@monline akurat ich pridavam

monline
10. júl 2010

@dugyna pridaj aj foto do albumu julovky2010, heslo jul

petzi
10. júl 2010

OK KOCICE
tak vam prajem dobru nocku,nejako ste poodpadavali,ked sa podari, ozvem sa pred porodom,ak nie
tak po porode urcite,hned ako nacerpam silu...
tak sa majte a rodte,kojte a budte stastne... 😵

tinka349
10. júl 2010

@zrzulka myslim ze okolo 60-70 eur stoja 😝 a ked si predstavim ako z nich rychlo vyrastie 😕 😕 😕 😕 😕

tinka349
10. júl 2010

@monline no ja mam tiez pre bambulu lakofky a sandalky na leto ale pochybujem ze bude mat na nich taku nozku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre