Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
13. júl 2010

bruska, normalne ma zacinate predbiehat 😀 , my ideme zajtra na poradnu a tam uz nam daju ultimatum, malemu sa nechce von ako tereske. a o alexe viete niekto nieco?

novym mamickam velka gratulka a pekne sa teste z babatiek

luminkasp
13. júl 2010

@tinka349 , klidek, na alexinom mieste som teraz ja 😉

stanka33
13. júl 2010

@luminkasp to preto ze maly este oslavuje majstrov sveta a dospava zameskane 😀 😀 😀

luminkasp
13. júl 2010

@stanka33 , moj je tipicky spaniel, dava si na cas 😎

23bambuliatko
13. júl 2010

@tinka349 neboj sa nezostaneš tu sama... ja po dnešnej poradni prestavam veriť, že porodím do termínu ☹ stav nezmeneny, neotvaram sa...žiadna zatka ani nič podobne...len nepravidelny poslíčkovia 😒

luminkasp
13. júl 2010

bruska, tusim vsetky rodite, idem zehlit, nasi sli s malou na kupko, svokor pozriet brata a muz pracuje, juhuuuuuuuuu, ja som sama doma 😵 😎

cigaretka5
13. júl 2010

@oacka Mne dnes kazali malu dva krat umelou vyzuvou dokrmit. Spm
z toho na nervy som chcela iba kojit. Mala je ale asi alaba vycucat tolko kolko potrebuje......
Si spominala ze aj u vas to tak bolo. Ako to mate teraz? Dokedy si prikrmovala?

tinka349
13. júl 2010

@luminkasp aj ja som sama doma ☹ horuco a nudaaaa ☹

tinka349
13. júl 2010

@23bambuliatko no ale tak do 23.7. este casu dooooost. . . .ja mam termin zajtra 😖 😖 😖 😖

cigaretka5
13. júl 2010

@stanka33 Ano suhlasim d tebou rada by som vam uvolnila miesto........ Akurat tu bola sanitarka vraj z dnes IDE 8 mamiciek z kramarov domov. Neviete maxi ? Chcela nadstandart? U mna je volne miestecko

tinka349
13. júl 2010

u nas bude o chvilku pooooriadna burka, obloha cela zatiahnuta...konecne bude lepsi vzduch 😵

ericica
13. júl 2010

caute kocky gratulujem novopecenym mamickam 😵 😵 😵
my sme v ncoi soali pekne mala bola 3 krat hore ale od rana od deviatej nespala ,neviem ci od tepla ci co 😖 😖 😖
teraz uz asi zaspala ale stale sa budi 😒 😒 😒boze tento hic mi uz lezie na nervy 😠
neviete nieco o maxi a alexe???

ericica
13. júl 2010

@tinka349 aj ja chceeeeeeeem ☹ ale KE su od nas veeeeeeelmi daleko.....u nas je skoro 40 stupnov 😝 😝 😝

zrzulka
13. júl 2010

@stanka33 ja zatim robim tak ze mala sleduje JJ ale co ja viem. ona je sice maniacka na telku a vydrzi sediet dlho ale mne sa to nejako nepozdava. ja proti tomu bojujem aby vysedavala pri Tv nechcem ju tymto sposobom v tom podporovat. zatial kym najdem system tak to robim takto. Alebo vcera som si maleho zobrala do kuchyne kojila som a druhou rukou krmila ju. Ked uz dopapala tak sme si citali knizku. len to je to ze ona by len skakala, behala, dlho nevydrzi pri jednej cinnosti 😒 A ked jej necham volnu ruku tak robi neplechu....
Idem hodit do sukromnej jednu foto i... deti obe chrnia. Dnes som stihla zmyt podlahy, uvarit obed a este sa aj osprchovat takze som na tom lepsie ako vcera. vcera som isla prvy krat do sprchy az o tomto case 😒 😠

zrzulka
13. júl 2010

@ericica kazdy sa tu na ne pyta ale zatim ziadne infosky neboli poskytnute .... ak sa alexa neozve do vcera tak jej skusim poslat sms na nu mam cislo na maxu nie....

Inak babulky taka som napalena na seba som zabudla kupit vo stvrtok pravdu s prilohou ked bol paťko. uplne mi to vyfucalo z hlavy. nemate nahodou niektora??? zeby som ju odkupila....

tutifruti
13. júl 2010

Caute baby.... tak ja sa potím ako kon.... dúfam, že aj u nás trocha sprchne.... hoci hrmí už asi 3 hodiny.... ani kvapka tu nespadla.... 😠
Ja idem do poradne zajtra... som zvedavá čo nové bude... ak nič tak už sa spolieham na toho 22.7.... dúfam, že u nás nemocnica plná nebude.... 😒
@izira veéééélka gratulka ku guľkovi bambuľkovi....
🙂
@cigaretka5 ked som mala Dorotku tak som odchádzala z pôrodky bez mlieka a malá bola plne prikrmovaná... až ked som prišla domov, tak som začala prikladať.. spustilo sa mi mlieko a postupne som začala kojiť... až sme prešli na kojenie a vydržali sme rok... hlavne musíš byt v pohode ty.... zatiaľ prikladaj... neboj nič....tak rýchlo sa na fľašu nenaučí....

zrzulka
13. júl 2010

no nic idem este pustit pracku a pozehlit veci z rana... tak zatim:O)

tinka349
13. júl 2010

@ericica no aj tu je asi 40 stupnov...len obloha sa zagtiahla pred chvilkou a hrmi tak dufam ze z toho nieco bude 😖 aspon lepsi vzduch, ked uz ochladenie nehrozi

tinka349
13. júl 2010

@tutifruti 22.7. mam ja narodeninky 😀 a je to posledny den raka, potom je uz lev 😝 aj tu hrmi,ale dazdik nikde....

tutifruti
13. júl 2010

@tinka349 no mm má narodky 18.7. to by bolo tiež pekné.. ale tak skoro to nevidím....

kafoditka
13. júl 2010

@zrzulka ja som dopadla rovnako, totalne som zabudla kupit pravdu a to som mala este pripomienku v telefone! 😠

Gratulujem novym mamickam a ich batoztekom 🙂
Kocky mna toto pocasie zabija, maly mi neprespi ani hodinu, co sa furt budi spoteny a pyta si prso od smadu.. Ja uz mam dnes 3 sprchy za sebou, kozy nonstop spotene a mokre - no akoze dovi!!! ☹ ☹
Ja chcem 20 stupnov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ericica
@zrzulka
@tutifruti mam otazocku... ako budete riesit antikoncepciu po 600nedeli?? Rozmyslala som nad tym, ale neviem, aku formu zvolit, kedze kojim a na nejake plodne - neplodne dni, ci na fakt, ze kojenie je najlepsia antikoncepcia sa spoliehat teda nechcem... My s mm by sme chceli dalsie babo az tak o 4 roky, kedze byvame u svokrovcov a nerada by som teda do roka znova otehotnela....

cigaretka5
13. júl 2010

@tutifruti Ze by to bolo dorotkami? Ale nasa saje ja prikladam aj si cuca tak 45 min pekne saje robí si samozrejme prestavky...... Len asi nemá taký ťah aby vytiahla všetko čo potrebuje tak idem dnes prikr
movat.......alebo mám slabé mlieko? Neviem

cigaretka5
13. júl 2010

@kafoditka no ja by som už antiko v tabletkkach riešiť nechcela- je to riadne svinstvo. Čo tak jednoducho neist naostro? Viem že niekomu sa takýto sex neráta...... Ale je to cesta nie? My to budeme riešiť takto.......

oacka
13. júl 2010

@cigaretka5 ja som neprikrmovala, niekto iný to spomínal, moja sala ako divá,aj keď som tam nič nemala... schudla 300g,ale neprikrmovali ju...nestresuj, budeš kojiť!

kafoditka
13. júl 2010

@cigaretka5 urcite to riesenie je, ale ja som dole strasne citliva a neznesiem ziadne gumy, pali ma to strasne.. Takze aj tuto cestu musim skrtnut..

oacka
13. júl 2010

@cigaretka5 slabé mlieko neexistuje! možno sa ti ešte naplno nerozbehlo...treba len prikladať a nestresovať. keď treba prikrmiť,prikrm,budeš aspoň kľudnejšia a malá tiež.

oacka
13. júl 2010

@tinka349 kde je tá búrka? kromy blesky,ale daž´du nikde.... sparno nenormálne!

stanka33
13. júl 2010

@cigaretka5 maxi som pisala sms ze dneska nejdem rodit nech sa drzi neodpisuje asi sa nieco deje, som sa tesila ze tam budeme trpiet spolu a nic, aj doki vravel ze dneska, zajtra sa ma uvolnit miesto a neboj moj maly si tiez nevedel vysat, nas drzali v nemocke dlhsie, skus ho dokrmit radsej svojim mlieckom z flasky alebo injekcie co si odsajes, ja som to tiez tak robila a urob vsetko preto aby ste isli domov tam budes mat vacsi klud, neboj sa rozpapa sa ti, ani moj nechcel a o mesiac mal v poradni o kilo a 6 cm viacej drzim palce

tutifruti
13. júl 2010

@cigaretka5 slabé mlieko nie je... je predné... redšie od smadu....zadné sýtejšie.... možno sa ti len ešte riadne nespustila laktácia.... vydrž...

@kafoditka mne dr. navrhla sterilizáciu /po 3sekciii zo zdrav.dôvodou/... tak stále zvažujem.... žiadosť už mám podpísanú... Medzi Alžbetkou a Dorotkou som ant. nechcela brat..., tak sme to riešili bud kondómami, al. si mm jednoducho "dával pozor"... Aj ked u nás bol skôr vždy problém ako otehotnieť... než ten ako neotehotnieť.... 😉 Na kojenie sa nespoliehaj... kamoška už druhé bábo nechcela... kojila a do roka sa im narodila druhá dcéra... je medzi nimi rozdiel rok aj 10 dní... čiže, ked mala jedna 3 mesiace... otehotnela s druhou 😅

oacka
13. júl 2010

a už prší! paráda!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre