Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
20. júl 2010

@kafoditka a ty si sa na tie rany uz pozerala????, ja ti nemam odvahu sa tam pozerat, ale sex by uz hadam aj siel, mna uz nic neboli a zda sa mi to tam celkom v pohode byt....

miki060707
20. júl 2010

@bambola kráááásne dievčatko 🙂

merikac
20. júl 2010

@zrzulka prese tak ako flasu,,,treba vyvarit v horucej vode-..a potom by sa mal cumlik kupovat novy kazdy mesiac,,ak dudlikuje o 106 😀

zrzulka
20. júl 2010

@bambola krasna fotka, krasne dieta .... 😉

zrzulka
20. júl 2010

@merikac to mi je jasne len ci ho mam dat do sterilizatora po kazdom pouziti ci jak??? toto mi nie je jasne....

zrzulka
20. júl 2010

@alica26 ups prepac....

merikac
20. júl 2010

@zrzulka nie,,to netreba,,je to zbytoce...staci raz a potom len oplachni pod tecucou vodou 😉

miki060707
20. júl 2010

@merikac ja som dala v 3 mesiacoch naušničky a nemali sme vôôôbec problemy, ale dáávaju aj po pár dńoch....

zrzulka
20. júl 2010

@merikac diki toto som potrebovala vediet ... predsa len to ide do pusiny tak nech nieco neposerkam...inak aj tak mi nejako unika vyznam sterilizacie ked sa cumel oplachuje tecucou vodou.... ved ta sterilna .... pokial nepouzijes saponat tak to asi radsej kazdy den hodit do sterilizatora

merikac
20. júl 2010

@miki060707 ja som chcela skor,,aj som sa tu dievcat pytala a aj mirka potvrdila, ze najlepsie asi tak od 3 mesiacov,,,a aj sama doktrorka povedala, ze stym ma najlepsiu skusenost

merikac
20. júl 2010

@zrzulka ak ta to nebude moc zatazovat,,nic tym nepokazis,,,,,,,,ved aj ked maleho kupes mu vodu neprevaras,,ci ano?!

zrzulka
20. júl 2010

@stanka33 stani u nas je kojenie pri malej hotova sodoma gomora este furt som nenasla system.... mala strasne vymysla vtedy ....
jaj a moj muz tiez bol pri porode tak snad z neho nebude mat traumu ... tiez vsetko videl

zrzulka
20. júl 2010

@merikac len oplachujem prevarenou a cistim ocka a uska... inak kupem v normalnej

merikac
20. júl 2010

@zrzulka ja neprevaram, v porodnici nam tiez deti ukazovali kupanie len pod tecucou vodou,,,ved aj ta reklama hovori,,"pite zdravu vodu, vodu z vodovodu" 😀 ( hadam tym malej neskodim 😒 )

zrzulka
20. júl 2010

@merikac ale nie urcite neskodi, ja som len v tychto veciach sakra opatrnna. ja malemu napriklad aj vanicku pred kazdym kupanim vymyvam mydielkom aby mal cistu... a teda z vodovodu mi voda nechuti ... ale teraz som dostala britu tak ta je fajn ked odstrani vsetok ten "sajrajt"

kafoditka
20. júl 2010

@zrzulka.. ja som na to kukala este v porodke, mala som so sebou zrkadielko, no co, bola som zvedava 😉 A potom aj nutena, lebo sa mi rozisli 2 stichy a musela som si to 2x denne natierat peruanskym balzamom..

merikac
20. júl 2010

@zrzulka tak to robim aj ja, ze vanicku pred kazdym kupanim cistim,,,,predsa len sa den pre dtym v nej kupal cloviecik, co cez den kakal, cikal a potil sa 😀

merikac
20. júl 2010

@kafoditka a ked sa ti rozili,,tak vsetko je ok??........dobre zrastlo?

kafoditka
20. júl 2010

@merikac ano, super mi ten balzam pomohol.. suska sice nevypada tak ako predtym, ale da sa. Len tie vnutorne stichy este aby vypadli..

merikac
20. júl 2010

@zrzulka ,@kafoditka- a inac mna ked dokino zasival,,tak sa pytal muza,,no co ako zasijeme, ukazte si velkost 😀 😀-- blazni obaja,,si tam potom ukazovali prsty a bavili sa na mne a ja som trpela 😠

merikac
20. júl 2010

@kafoditka ale ved tie by si mala mat uz tiez vonku - teda ja si myslim, ze uz ich nemam

zrzulka
20. júl 2010

@kafoditka jeminenky tak ty si si teda uzila, ked sa ti to "rozpravalo" tak ta sili este raz??? uffff mne raz bohate stacilo...... fuuuuuuuuu ja ti teda odvahu nemam i ked uz to je asi v poriadku, mozno dnes pokukuckujem... mam aj vnutorne stichy

@merikac ja maleho od kakanice kupem mydielkom v umyvadle az potom supnem do vanicky ale predsa len vanicka sa povaluje, stale ju prekladame lebo mame maly byt tak radsej ju vzdy vymyjem mydlom....raz za cas ju vydezinfikujem

zrzulka
20. júl 2010

@kafoditka "rozparalo"

kafoditka
20. júl 2010

@zrzulka nie, nesili ma druhy krat.. netierala som to tym balzamom a samo sa to zcelilo..

@merikac nemam ich este vsetky vonku, postupne vypadavaju..

kafoditka
20. júl 2010

Baby ja neverim.. Filip mi po dvoch dnoch strajku uz vyse 3 hodin spi.. 😕 😉

luminkasp
20. júl 2010

@kafoditka , kafko to uz odpadol od unavy 😉

luminkasp
20. júl 2010

@bambola , nadhernu foto si nahodila, fakt je mala uplne rozkosna

aalexis007
20. júl 2010

Ahojte, chcem sa spytat ako dlho ste kojili, alebo kojite take 2-tyzdnove babo. Moj maly ma prave dnes 2 tyzdne. Zo zaciatku celkom pekne papkal ale teraz posledne 2 dni papka len tak slabucko. Kojím ho asi kazde 2 hodinky a to si potiahne ani nie 10min. a potom uz nechce. Nieje to málo? A zakazdym len z jedneho prsnika. Striedam si ich pravidelne aby sa stacilo tvorit mliecko, ale mam pocit ze sa mi nejako zmensili prsia.

Bojim sa aby som nestracala mliecko. ☹ A co take robite, aby ste mali mliecko?

mirka285
20. júl 2010

caute,tak moj muz nebol pri porode ani som neni bolava zospodu kedze som po cisarskom,tak ja si po 600 nedeliu zasexujem aj za vas baby 😉 babule opaujete sa aj ked mame na ruchu tu tehu ciaru?ja sa chcem zajtra trochu opalovat lebo som neskutocne biela a neviem ci mozem?a nausnicky od roch mesiacov veru,ja uz sa neviem dockat,mam pre malu odlozene moje..dnes bolo zas teplo a odzajtra zacnu zase tie hnusne horucavy,Tomas odlieta v nedelu do Egyptu tak mu aj zavidim 😵 a moja Linda je cely tato aha

petrap001
20. júl 2010

ahojte baby,tak konecne som sa tu dostala 😀 @bambola gratulujem 🙂 🙂
inac baby aj ja som sa chcela spytat,ze kedy by ste chceli zacat so sexovanim 😅 lebo aj som vela citala,ze kedy baby zacali,ja viem,ze by sa malo az po sestonedeli,ale minule ked som bola u lekarky,tak mi uz predpisala HAK,ze aby som nahodou nebola zasa hned tehotna 😀 ze zacat mozme po mesiaci..no iny kraj,iny mrav 😕 ale ja sa citim uplne v pohode,mna vlastne ani nic nebolelo po porode,neviem akym zazrakom a chut ma este stale nepresla.no baby lebo my sme sexovali naposledy v aprili ☹ ☹ ☹ moj mal akysi blby pocit z toho,ze mam brucho a v nom babatko,ze aby sme mu neublizili..no nutit som ho nemohla.tak ma to odvtedy drzi 😀 😀 a myslela som ,ze ma to po porode prejde,ale nic 😝 tak aj rozmylam,ze o taky tyzden by to aj slo,tak uvidime...
@aalexis007 moj maly tiez najprv jedol kadze 2-3hodinky,ale teraz kedykolvek si zmysli..ked place,tak mu dam a je o dusu,ako keby nikdy nejedol 😀 a niekedy aj na trikrat jeme,kym je plny.a ja tiez mu davam jeden prsnik a tak na dalsie kojenie druhy.zatial to tak zabera nanho a staci mu..ale kazde dieta je ine,nemozes porovnavat s inymi detmi ako papaju.,ked chce,daj mu.a ked mu staci 10 min.tak staci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre