Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
31. aug 2010

@robika tiez sa obcas citis ako krkavcia mataka? ja si na druhej strane hovorim ze je fajn ist s potom malou niekam na vikend a porioadne si to uzit a nemat problem kupit jej kedykolvek cokolvek. ALe teraz nejak psychiocky nezvladam fakt ze je s tatinom, ktory ma volno................
Chcela som robit z domu ale to je moja nulova sebadiciplina a to som radsej s drobcekom.
Baby co pracujete ako to budete riesit ked nam skonci materska? prerusite zivnost aby sme dostali rodicak alebo nan kaslete? ja viem ze je to iva 260 evri ale hovorim si ze preco by moje dieta nemalo narok na statnu davku ked jeho rodicia platia bruatlne dane ...............

cigaretka5
31. aug 2010

@bambola ja som sa snazila malu zakryt pernkou ale ziadna slava je taka hyperaktivna ze do 2 minut bola perinka odkopana, tak ju balime do zavinovacky a tiez ma rucky studene, ale citala som ze rucky nie su ukazovatelom teploty babatka - samozrejme ak nema omrzliny. Vraj sa treba riadit teplotou bruska a podla toho zistit ci je babatku chladno alebo teplo

bambola
31. aug 2010

@cigaretka5 viem, ze niesu ukazovatelom a ona je ako zabka mavala studene ruky aj predtym ale teraz ich mala uplne ladove a aj licka a nos mala studene. ja ju prikryvam dekou a na vrch perinka ale taka letna, tenka

miki060707
31. aug 2010

@mirka285 Miri a kolko si dala dole 90kou??? lebo ja budem rada, ked vzládnem týden 😉
tak preto chcem isť od prvého 🙂
ja by som ani kila neriešila, ale ked mam 110, tak s tým musim niečo spraviť, no nie, lebo to už je choré a už si dám aj bicykel, tak hadam sa ta slaninka vytopí....

mirka285
31. aug 2010

@miki060707 som asi v polovici a dala som dolu 4 kila,to je celkom fajn,len keby som aj pohyb zapojila do toho by to bolo lepsie...a samozrejme mam prehresky,ked mam uplne chut na nieco sladke ,dam si dam aspon trochu...

ericica
31. aug 2010

miki nebojj pojde to pekne dolu ..aj ja ked seknem kojenim zacnem 90 dnovku u mna fakt zaberala ....
@mirka285 a dodrziavas aj ten vodovy den lebo ja som ten vynechala,to by som bola asi od toho hladu nervozna a odniesli by si to decka 😉
idem hodit sprchu a daky mejkap aby sa ma gyndos nezlakol 😀 😀 😀
este kuk na tortu pre doktorku 😉 dufam ze sa jej bude lubit a ak nie chutit jej bude urcite bo som dala do kreemu spustu cokolady 😝 😝 😝

mirka285
31. aug 2010

@ericica eri vodovy som ani ja nedodrzala,spravila som si z neho den s nazvom-daj si naco mas chut 😀 torticka vyzera uzasne,hned by som ju zjedla 😝

miki060707
31. aug 2010

@ericica n Eriii, to je supeer nápad na dárek,je kráásnučka a to jakej doktorke, máš gynekoga? jaaj asi pediatričke, nie??????

u nás prší a prší...ale niejak mi to nevadi 🙂

čakame kedy malý naloží, už druhý den nič a tlači, tak dnes sme kamilkovali, hadam to pôjde

vysmážala som cukinu a patizon..
idem si dať kafe

sarai
31. aug 2010

@oacka praveze sa snazim zostat vzdy kludna, aby som mohla ukludnit potom aj ju. lebo stresovany clovek neposobi dobre na dalsieho vystresovaneho. ja si myslim, ze to mala presne to, ze nevedela zaspat a z toho bola nervozna. ale ked nevedia rozpravat, tazko sa to zistuje, ci je pricina naozaj to.

mirka285
31. aug 2010

@miki060707 aj j som jedla cukinu a s tym kafe dobry napad,aj ja si idem uvarit kedze mi ten Gabko moj nekupil este stale Dolce gusto musim sa uspokojit s obycajnou nescou 🙂

ericica
31. aug 2010

@miki060707 nie pre pediatricku ale pre gynekologovu priatelku oni spolu ordinuju (respektivne ona robi uzv unho)a spolu ma odrodili,,,,,a dr dostal prachy a ona nic tak jej breiem torticku.... 🙂

miki060707
31. aug 2010

@merikac jeeej to je paráádne osuška, ani sa radšej nepýtam koľko stoji,asi dosť, že, hoď prosim ťa link....

miki060707
31. aug 2010

@ericica no ja som dokimu, čo ma rodila nedala ani cent, rodil ma ten, čo chodim k nemu na poradnu, on si ma objednal na cisarák, ked mal službu a som sa rozhodla, že nič nedám, lebo šak došli po mne ženy, či cigánky, či biele a tiež ich musel odrodiť, či on, alebo čo mali službu a nič nedali a niejako by mi tie love chýbali....a teraz že mam isť na kontrolu druhému, lebo ten "môj" ta má vela žien a nemienim si platiť sa prednostné, tak sestrička, že mam dojsť štvrtok, vtedy ma v jeho ordinácii druhý lekár službu, že to je jedno kto ma kukne....ale sestričke chcem dať kávičky, lebo je fakt zlatá, aj box pre tehule mi odložila a už malý bol na svete....

luminkasp
31. aug 2010

@oacka
@lulu1983
@maxara , dakujem, boze, to mam ja ale pediatra, aby som na vsetko myslela ja, este raz vam dakujem 😉

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 ja pijem len kavu z dolce gusta caffe latte a tak som si zvykla, ze teraz, ke som u mamy tak mi obycajna nesca vobec nechuti.. asi som fajnova 😝 😉

merikac
31. aug 2010

@miki060707 no, dost aspom pre mna, ale bude to mat pamiatku a bude len jej..aj syn zahlasil, ze taku chce a to bude mat 15-rokov 😀 www.martello.pl

merikac
31. aug 2010

@kafoditka ja kavu odkedy som zostala tehu nepijem, strasne mi srdela a to som predtym bola kavickarka

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka no ved prave ze ja chodim na kavu k mame akurat ze dnes prsi tak som sa uspokojila aj z nescou...nudim sa a surfujem po nete,pozeram niake cizmy na zimu by sa mi zisli,lebo mam len na vysokych opatkoch a to ai nebude moc prakticke na kocikovanie 😀 mam predstavu ake by som chcela a ani minuly rok nic take v meste nemali 😒

miki060707
31. aug 2010

@merikac prosim ťa prelož mi tie ceny na eura, ale to je kde ten obchod, šak to neni slovensky 😉
no ja som obyčajná kávičkárka, obyčajná bez cukru zalievaná, a tu MI LU JEM 🙂

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 miri, sak som ti videla take supovske biele.. ci?? Aku mas predstavu? ja mam s cizmami vecny problem.. ked najdem krasnu cizmu, tak pre istotu nezapnem zips na lytku..ja mam velke lytka. A minuly rok boli vsade cizmy hrozne vysoke - az po stehna.. no smolka.. to si mozem kupit rovno tie rybarske 😀

miki060707
31. aug 2010

@merikac aha 40eura, fuuuuha, tak to je Ďalší sen, xi, ale musi stáť zato, mi máme dosť dek, ale toto je pamiatka veru dobrá

kafoditka
31. aug 2010

@merikac ja som zasa nikdy kavu nepila, nechutila mi.. ale na vianoce dostal odo mna mangel dolce gusto, tak som si kupila to latte a odvtedy je zo mna zavislacka.. 😉

merikac
31. aug 2010

@miki060707 40eur, aj s postovnym na SK

merikac
31. aug 2010

@kafoditka a ved kava je zdrava,,,,a okrem toho vona kavy je uzasna,,vytvara taku pohodovu atmosferu,,,aspom na mna dobre posobi

katty17
31. aug 2010

ahojte babulky. my sme rano boli u doktorky . sandricka ma sedem tyzdnov a uz vazi 4500 gramov 🙂 uz je z nej velka baba. 😀 . vidim ze ste tu preberali aj nejake diety a cvicenie. 🙂 mirka285 nechystas sa zacat cvicit kedze nekojis? ja sa uz chystam a chcem zacat aj behavat. o tyzden chcem zacat chodit cvicit, nechces sa pridat? 😉 ozaj, poznate fitko pre zeny Curves? tam mozu cvicit aj maminy ktore koja ...

kafoditka
31. aug 2010

@katty17 ahoj.. tusim je to fitko aj v Petrzke kusok odo mna.. aj ja chcem behavat, len cakam na matersku kym mi pipne na ucet aby som si nove tenisky na behnie kupila.. 😉

katty17
31. aug 2010

@kafoditka tiez premyslam nad novymi beziacimi teniskami 🙂 v eurovei som videla take ktore sa mi pacia a su priamo na beh. 🙂 to fitko je na dlhych dieloch a v ruzinove. mozno aj petrzke ale to neviem. Risiho neter v nom robi a musim uznat ze to ma cosi do seba 🙂 tak to idem skusit. ja som stvorena na klasicke fitka ale nechala som sa ukeciat aj na toto 🙂 nedari sa mi dat dolu desat kil :( trosku som z toho smutna lebo by som velmi chcela moju povodnu postavicku. 😉

merikac
31. aug 2010

@miki060707 tak v prvy moment som si tu cenu neuvedomila a hned som od radosti objednala,potom ma chytila panika, lebo som zle vyplnila datum narodenia,,namiesto 04.06. som dala 04.08...a ked mi poliak poslal potvrdenu objednavku aj s cenou, tak mi az zle prislo,,ze dokelu objednala som nieco este aj so zlym datumom,,tak som sa mu snazila napisat, ze som zadala zly datum narodenia a treba ho opravit,,,lenze on sa neozyval,,tak som si povedala, ze nezaplatim,,,a hotovo,,a oni mi to poslali a este k tomu aj spravne napisane a je taka krasna a makka, ze som happy,,,,a hned som im to aj uhradila,,,, 😀

kafoditka
31. aug 2010

@katty17 a ako to tam funguje kati?

patresko11
31. aug 2010

my sme mali vo stvrtok poradnu a to sme uz mali 5250gramou,vsetko v poriadku tak sme radi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre