Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. sep 2010

ahojte babule..co sa tyka ockovania,podla mna nech sa kazdy rodic rozhodne ako chce..ja dam,a bola som rozhodnuta ze dam aj proti rotavirusom a kamoska-zdr.sestra ma odhovorila..vraj to je nieco ako ockovanie proti chripke,aj tak ten virus vraj zmutuje a to ockovanie je mi vraj potom nanic ☹ babule ja sa musim priznat ze ja malej ten Vigantol kvapkam rovno do ust 😕 a teraz tu pisete ze to asi nesmiem ze?ja som to aj Tomasovi tak davala a nic mu neni 😖
@jaruska8 tvoja mala mala na krstinach dupacky hello kity?tak to by moja mamina neprezila 😀 moja musi byt vo sviatocnom 😝

petrap001
6. sep 2010

@merikac dva tyzdne??? a to sa mu kde uklada?? 😀 ci mam cakat potom tornado ake raz mal maly danielko od monline?? 😀 😀 😀 neviem ci si videla tie fotky 😅
ale si ma potesila no,uz som kludnejsia 🙂

petrap001
6. sep 2010

a k tym ockovaniam...no moj maly dostal po narodeni len vitamin K a to je vsetko. a tu ho budu ockovat v tretom mesiaci a to TBC mu spravia medzi druhym a tretim ak si dobre pamatam...a tiez neviem,ci su vsetky ockovania dolezite a ci musia byt.su staty kde ockuju inac ako my a su tu. niekto nedava deti ockovat vobec do prveho roka,aby telicko nezatazovali s takymi vecami a su tu.neviem no,kolko ludi tolko nazorov a chuti 🙂

petrap001
6. sep 2010

@mirka285 aj jaj ho kvapkam do ust 😕 a nemam? ked ja som vobec rada ked ho nezabudnem dat 😀 ale snazim sa

luminkasp
6. sep 2010

@mirka285 ale ak jej das potom hned mlieko ako pri maminkach co len koja, hned daju prso, nic sa nedeje, mne to tak povedal pediater pri tere 😉

katty17
6. sep 2010

@mojalili - s fotkami som sa hrala na stranke: http://www.picjoke.com/ uplne jednoducha stranka. vyskusaj 🙂

mirka285
6. sep 2010

@luminkasp tak to som rada,hned jej dam mlieko potom,tak dufam ze to je ok 😔

luminkasp
6. sep 2010

@tinaki1275 a dava sa u vas aj proti rotavirusom? tu je to dobrovolne, ja neviem ci dat tu deti byvaju malo chore, nasa tere napr este nebrrala antibiotika a u pediho sme boli len 2x

mirka285
6. sep 2010

@petrap001 Peti to som rada ze este niekto okrem mna...som myslela ze som neporiadna ale Luminkasp pise ze ak dame hned mlieko potom tak mozme 😉

carrie84
6. sep 2010

Tak ja malemu tiez kvapkam - a hned nato sa kojime 🙂 Uz ste ma vyplasili, ze nieco robim zle 😝 Ked som malemu davala kvapky po lyzicke, tak maly polovicu vylial (holt, mamina je sikovnicek) 😀

adelaine
6. sep 2010

mm fotil riska 😀

petrap001
6. sep 2010

@adelaine ten je kraaaasny.ale mate aj dobry fotak,ze???

mirka285
6. sep 2010

@adelaine podareny drobec 🙂

adelaine
6. sep 2010

@petrap001 Canon, su aj lepsie.. 😉

@mirka285 na tychto fotkach je rysavy, dufam, ze budes
mat pravdu a vlasky sa mu zmenia.

petrap001
6. sep 2010

@adelaine moj je tiez rysavy.po mne 😀 moj Palo je z toho cely nestastny ze neni po nom,lebo on je tmavy.no co uz mamickin syncek 🙂

adelaine
6. sep 2010

@petrap001 lenze ja netusim po kom to dieta je 😀
u nas sa nepodoba ani na jedneho z nas, ja som blond,
mm tmavy..tak uvidime, aky mix z toho vzide 😝 😀

zrzulka
6. sep 2010

@adelaine rysavy??? ved ma tmave vlasky... inak je hrozne podareny... krasnucky 😀

ja som pri malej tiez kvapkala vigantol do pusy a hned na to mlieko davala. alebo niekedy na bradavku a tak jej podavala. ono je to podla mna jedno akou formou sa poda... dolezite aby sa podavalo s mliekom kvoli vstrebavaniu. moja jedna znama kvapkala do vody... ona vobec nevedela ze to treba davat do mlieka....

noemarta
6. sep 2010

@maxara @alllexa babyyy, vy uz riesite druhe, tretie dieta???? dobreeee... 🙂
hadam budeme vsetky spolu znovu tehosky, aspon priblizne, asi do jedneho mesiaca sa vsetky netrafime, hi hi 🙂
Adelaine, maly je krasny, cela mama 🙂
katty17, super stranka, do teraz som sa tam zabavala. 🙂

katty17
6. sep 2010

@adelaine - mati paradne fotky. mne sa nedari nasu malu tak nafotit. neustale si dava rucky pred hlavku . aj ked spinka tak vselijako zakryta 🙂

noemarta
6. sep 2010

@mirka285 ahoj, vsetko nachystane na krstiny?? ja som dnes vsetko obehavala, farara, restiku, tortu....
Dnes sme boli v poradni, mame necelych 5 kg a 58 cm, lekarka, ze len tak dalej. 🙂
A ja naaaahodou Vigantol davam poctivo, hi hi 🙂 aj vitamin K.

katty17
6. sep 2010

@noemarta - tiez som sa tam zasekla. a jednoducho sa tam daju vytvorit aj pekne obrazky. nemusim nic dorabat 🙂 ale poviem ti ze by som prijala par profi fotiek od Zuzky 🙂 mohla by nase male nafotit 🙂

noemarta
6. sep 2010

@katty17 hm... Kati, ta ma tolko roboty, ze som jej ani o krstinach nic nehovorila, ze by som chcela nafotit, ale tak, mozno spravi nejake fotky sama od seba... 😉

kafoditka
6. sep 2010

@mirka285 ja uz mam recept na rotavirusy v penazenke a z vyplaty ho idem vybrat - teda chcela som - ale teraz vaham, ked som si precitala tvoj prispevok.. 😒 inak aj ja kvapkam malemu rovno do pusy a hned za tym mliecko.. len malokedy mu to rozpustim na lyzicke s kvapkou mlieka..
@adelaine maly je krasnucky 🙂
@petrap001 mne maly nekakal 6dni.. dnes som mu spravila nutrilon s kamilokoveho caju a prevarenej vody 1:1 ako tu raz radila Mirka a poviem ti vecer sa mi krasne vykakal - a poriadne 😀

mirka285
6. sep 2010

@noemarta Marceli no tak Nelka ma miery skoro ako Linda a to je Lindusa o mesiac starsia...a to som si myslela ze aka je velka 😀 tak vcera som bola dohodnut menu v restike,dala som Vilmosku ako aperitiv,slepaciu polievku,kuracie rezne a opekzem a ryzou...dezert-tortu si donesieme,kosielka dnes dosla,fakt je pekna a capicku mi ta kocka co mi ju hackovala zajtra posiela...takze som spokojna,mam vsetko 🙂

tinaki1275
6. sep 2010

@luminkasp u nas je to v ramci prveho ockovania akoby povinne teraz v 2 mesiacoch,ja som uz teraz bola u 2 roznych pediattriciek a ani jedna sa mi nepozdavala..a zanavstevu som platila 40 eur,a to mi povedala tak akurat vahu a vysku malej, a za 5 min. bola s prehliadkou hotova...a ja som mala 1000 otazok a ona nebola velmi schopna mi na ne odpovedat...u vas chodite k statnym alebo k sukromnym?

mirka285
6. sep 2010

@kafoditka Domi vsak vies ze ja som bola presvedcena ze dam zaockovat,ale normalne ma ta kamoska presvecila ze nech nedam...vraj tie virusy aj tak zmutuju a mala ten rotavirus moze kludne dostat...vraj to sa neda zaockovat proti vsetkym druhom,tak niako mi to vysvetlovala...

noemarta
6. sep 2010

@mirka285 vidis,a mne sa zdalo, ze Linduska je cca rovnaka ako nasa Nelka. 🙂
Aj my mame uz vsetko zabezpecene, len do restiky ideme v stredu dohodnut menu, tiez chcem aperitiv hrusku, slepeciu polievku, a hlavne jedlo by som chcela misy s roznym druhom masa, ryza, zemiaky, hranolky a samoska salaty. Dezert mam tortu + babky mi upecie pagace a orechovnik a makovnik a mama nejaky kremovy kolac. takze tiez som uz spokojna. a vyhrala som sa s pozvankou, tak ju davam do prilohy. 🙂 🙂

tinaki1275
6. sep 2010

@adelaine sladky a ten usmev..

kafoditka
6. sep 2010

@noemarta aka sikulka, krasne oznamko o krste 😉 ty a manzel nahodou nema rodinu na Kysuciach?
@mirka285 Miri tak ja teraz fakt neviem... ked si predstavim, ze malemu by som mohla za tie eurase kupit napr, krasne sanky na zimu.. 😒 ale zasa ked ho zaockovat nedam a maly to dostane, budem si to poriadne vycitat..

mirka285
6. sep 2010

@noemarta jeej superna je ta pozvanka 😉 my sme chceli ze potom pojdeme este vsetci ku nasim na dom si posediet a tak no ale to pocasie nam prekazilo plany 😠 a ja som si myslela ze v septembri bude babie leto ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre