Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
10. sep 2010

@maxara @merikac - tiez co sa prekakania tyka, najlepsiu skusenost mam s babylove, pampersky to bola nehoda za nehodou

kafoditka
10. sep 2010

@maxara Peti no ja normalne nechapem, ze ti mala takto presere huggiesky, lebo ja ich pouzivam od narodenia a nemozem povedat krive slovo..maly sa mi ani raz nepresral.. 😕

maxara
10. sep 2010

@kafoditka 😨 no tak to potom asi naozaj bude tou stavbou tela.. 😒

maxara
10. sep 2010

@kafoditka totiz nepresrala ziadnu inu plienku, iba huggiesku 😕

lulu1983
10. sep 2010

asi blba otazka, ale kolko trva cca krst?

kafoditka
10. sep 2010

@lulu1983 s omsou vyse hodiny - v kostole, bez omse 15-20minut 😉

lulu1983
10. sep 2010

@kafoditka uff, ale nemusim byt celu omsu s babatkom v kostole, vsak? svokrovci tlacia, aby sme maleho pokrstili cim skor, len ja vaham, ci vydrzi, este tych 15 min, povedzme, ale celu omsu si neviem predstavit

noemarta
10. sep 2010

@lulu1983 ahoj, my mame teraz krst v nedelu a mame to pocas omse, kt. trva cca tak jak napisala kafko hodinu. Tak potom ti napisem, ako sme dopadli, ci mala vydrzala, ale ja jej verim a verim ze bude dobrunkaaa a vydrziii, ved bude bozie dieta. 🙂 🙂
Pa

oacka
10. sep 2010

@lulu1983 my sme s malou prišli až na koniec omše,keď sa už pripravoval krst.
vidím, že ste rozoberali plienky, my máme zatiaľ len pampers a keďže Kika má sračkovacie obdobie,tak preserie na chrbát každú tretiu plienku..... vpredu ešte nepresrala ani raz. ani mmi nenapadlo,že to môže byť plienkami, myslela som,že to kvôli tej riedkej kakanici. ale už máme dopredu nakúpených milión pampersiek č. 3,tak ich budeme dávať, zatiaľ sme pri 2.

noemarta
10. sep 2010

@maxara tak podla tych fotiek, to vyzera, ze sa podoba na ocka... 🙂 🙂 aleee, prvy moment, si myslim ze je na teba, aspon ja to tak vidim.

oacka
10. sep 2010

@lulu1983 jedného synovca sme krstili počas omše, ale cez omšu sme s ním boli v sakristii. iba na krst sme vyšli.

lulu1983
10. sep 2010

@noemarta : budem silno drzat prst, aby to vydrzala 🙂 risko by teoreticky hodinu vydrzal, ak by s nim niekto chodil, ale len tak na rukach urcite nie 😒

lulu1983
10. sep 2010

@oacka dakujem, to by este hadam slo 🙂 pri pamperskach sme mali rovnaky problem - prekakali sme sa cez chrbatik az za usi 😉

tinaki1275
10. sep 2010

@maxara som sa zasmiala ,zmeskala som dnes vela a super otazka uz som ju chcela polozit a ja ..ze ako vyprat hovno z veci... 😀 mne zabera persil baby ,neviem ci je na slovensku ..a na 60 v pracke v pohode..
inac k tvojej segre ,chapem ta maximalne ,ja mam len jednu starsiu o 8 rokov,a narobila mi tolko trapasov a problemov uz v zivote ze by to bolo na 3 filmy ..problem je ze ma aj psych.problemy ..takze ked neberie lieky je to des...inac je to zlaty clovek ajurat maximalne nevyrovnany ... ☹

luminkasp
10. sep 2010

ahojte, tak my mame za sebou uspesne prvy den v skole, foto som dala na fb

denisse
10. sep 2010

ahojte
@merikac
mne doktorka povedala, ze ten rotarix sa moze dat od 9. tyzdna a ze od jeho podania do ockovania prvou hexavakcinou musia prejst 4 tyzdne ... ale @kafoditka pisala, ze jej dr to chce dat malemu sucasne ... tak neviem ... ja malej dam ten rotarix asi sama na buduci tyzden a to akurat stihneme ockovanie v troch mesiacoch (ktore nam ale pichnu len ak bude mat uplne zahojene ramienko po TBC)

tinaki1275
10. sep 2010

inac my sme dnes skontrolovali klbiky ultrazvukom a doktor nas potesil vsetko super a ani nebalime na siroko ..(tu v grecku to nikto nerobi)taksom rada ze nemusim ani zacat..mala by sa zblaznila,este furt mame cez 30 stupnov..
baby k tym plienkam co hovorite na tie nove latkove? ja som ani nevedela ze take moderne existuju ,asi by som ich bola kupila..teraz uz je neskoro ..mam nakupene pampersky new baby cislo 2 a 3..zatial pouzivam 3-6 kg ,a vyhovuju mi inac neviem ci na slovensku maju v Lidli plienky ale tu v grecku maju je dnu znacku Toujurs-alebo nejak tak a vsetci ju chvalia...ozaj kolko stoja na slovensku Pampersky?

luminkasp
10. sep 2010

@tinaki1275 my mame tiez tu znacku v lidli a ja som s nou nebola az taka spokojna, tu pampers ty mas tych 86ks 3 -6? stoja 27 eur, my uz sme na 4 -10kg

luminkasp
10. sep 2010

@maxara a nema tie hugies male? no a najlepsie je chytit veci pod studenu vodu s obyc mydlom a potom do pracky 😉

tinaki1275
10. sep 2010

@luminkasp to je nejak vela...ja som nasla na slovensku jednu stranku - www.webareal.sk myslim a tam boli pampersky za celkom dobre ceny .....u nas maju nastastie super ponuky obcas a j dnes v carefoure mali 35% na pampers.tak som kupila 74ks (3-6)z 18,50 eur zlacnene na 12,50 ..len nechmala vydrzi s vahou kym ich mame..este ma len 4800 g tak hadam ano ..

luminkasp
10. sep 2010

@tinaki1275 tak to ti tie ceny zavidim 😉

tinaki1275
10. sep 2010

ozaj ta stranka je www.najlacnejsieplienky .sk -je to pod www.webareal.sk a tam mali 94 ks pampers 3-6 kg za nejakych 13 eur...

tinaki1275
10. sep 2010

@luminkasp to nechapem ako mozu byt u vas take drahe..a to som si myslela ze v grecku je draho..

maxara
10. sep 2010

@noemarta ja to tiez tak nejak vnimam, ze kuknem na nu a zda sa mi akoby som seba videla, ale ked sa zadivam, tak cely mm 😒

@tinaki1275 no najhorsie je, ze moja sestra nema psychicke problemy, ona ma len taku blbu povahu.. ale neskutocne blbu..

@luminkasp praveze ich nema male, ale take akoby uzke a dlhe.. ja neviem.. no a tak ako popisujes vypratie hovna, tak sa Ninkine neda.. ☹ este skusim tu lanzu mydlo
a inak u nas tie plienky 70ks stoja v hypernove 18e a v DMke 12 😠 mm kupoval a potom som nahodne ja isla do dmky a ten isty balicek o 6e lacnejsi 😠

maxara
10. sep 2010

aha co som nasla, ani jedna z nas tam nie je ☹

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anjelicek26/...

tinaki1275
10. sep 2010

@maxara ale vsetky deturence tam su narodene v juni...zeby chyba v nazve?

maxara
10. sep 2010

@tinaki1275 jaaaj, vidis.. to som si nevsimla 🙂

tinaki1275
10. sep 2010

@maxara ja som sa tiez cudovala..

maxara
10. sep 2010

@tinaki1275 hlavne ked julovkovu tabulecku som robila ja 😉

oacka
10. sep 2010

ja posraté veci tiež rýchlo preperem v hocakom myddle, alebo na to šupnem Vanish a potom vyperiem. zatiaľ vyšlo všetko. možno závisí od kakaničky... 😉 😀
mne sa inaáč tie pampersky vidia krátke na tele, bu´d ich vyhrniem na chrbát a má ich pod pupkom nad pišulou,alebo naopak a nemá ich na chrbte. ale na trojky sa mi vidí ešte malá. máme len 5350g.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre