Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
25. sep 2010

@merikac @mirka285 baby ozaj, ked ste spomenuli ockovanie, vcera vecer ked som kupala malu som si vsimla, ze co ju ockovali este v nemocnici na tbc tusim, tak ma to take vzdurene a vnutri ma take biela, jak na vytlacenie, to je dobre, to je reakcia???

merikac
25. sep 2010

@noemarta ano,,tak to ma byt,,nevytlacat,,len liehuj po kupani,,,

merikac
25. sep 2010

@mirka285 vidis, na pecenie som zas lava ja,,skor sa mi nechce,,ale ani si nemyslim, ze by som dobre piekla,,ale z jablk mam rada jablkove pyte,,,a aj strudel z listkoveho cesta/ to zvladnem 😀 ..to pyte by som musela robit, podla navodu 🙂

noemarta
25. sep 2010

@merikac super, dik za info. aj som si myslela ze to tak ma byt, ale sa mi zdala ta reakcia oneskorene, kedze uz ma dva mesiace a do teraz tam nic nemala.
moj byvaly svagor tam mal tiez hnis, a prosim vas, on s tym isiel k lekarke a ta mu to vytlacila a jemu tam zacalo rast zive maso, akooo, nebudem vam hovorit ake to mal velke, tak si to isiel dat odstranit chirurgicky a teraz to ma este horsie, pretoze to furt rastie.

noemarta
25. sep 2010

@mirka285 miri tiez som myslela na strudlu, to by som si dala. 🙂

merikac
25. sep 2010

@noemarta preboha a to bolo co za lekarku 😲 ???

oacka
25. sep 2010

@merikac naša vkuse čumí do foťáku,úplne ju hypnotizuje. dnes som jej robila generálku šiat na zajtrajšiu oslavu:

oacka
25. sep 2010

@noemarta naša to má ešte stále, taká červené zdurené, netreba s tým nič robiť, vraj sa to môže hojiť aj osem mesiacov... a že deti,čo majú alergiu to zvyknú mať viac zahnisané...

merikac
25. sep 2010

@oacka ako pozeram, ju na tom fotaku priam nieco fascinuje,,ja malu nemozem donutit zas, aby sa aspom na chvilku kukla do objektivu, alebo tym smerom

mirka285
25. sep 2010

aj ja som si akurat dnes vsimla ze ma reakciu na to ockovanie,tiez sa jej to tak navrelo...uz som nasla recept na niaky kolac na mimibazare,nechcem strudlu lebo tam ide malo jablk a ja ich potrebujem minut lebo ich mam vela...Kika aka paradnica,Linda tiez moc do fotaku nepozera,zato ja sa vyskieram.....

mirka285
25. sep 2010
merikac
25. sep 2010

@mirka285 mnam,,skoda, ze sa to neda ponuknut cez net 😀 😀 😀

mirka285
25. sep 2010

vyzera dobre a hlavne ma obrazkovy postup 😀

merikac
25. sep 2010

@mirka285 tych jablk, tam ide ozaj dost
zeby som sa nechala inspirovat??????? 😲

mirka285
25. sep 2010

@merikac jasne,to zvladnes,ja som svoj prvy vydareny kolac upiekla az pocas tehu...a vies preco?lebo som objavila tieto s obrazkovym postupom a to sa neda pokazit 😉 ja som dovtedy vobec nepiekla a ma to zacalo bavit,hlavne ked ma Gabo potom chvali lebo on strasne lubi kolace..

mirka285
25. sep 2010

pisu tam ze pochutkova smotana,to je ktora?

merikac
25. sep 2010

@mirka285 klasicka kysla*aspom myslim 🙂)

mirka285
25. sep 2010

@merikac aj ja som myslela,ale radsej som sa spytala nech to nepokazim...tak pekne upec aj ty zajtra,ja len tie hrozienka vynecham lebo to nemam moc rada....

noemarta
25. sep 2010

@merikac hm.. ta lekarka, to bola taka pani p..a 😒

@mirka285 hm.. ten kolac ozaj vyzera dobre, a mala by to byt kysla smotana.
ja mam zas v chladnicke tvaroh, tak asi spravim aj ja nejaky kolac.
baby idem asi spat, akasi unava na mna ide, dobruuuu. pa

mirka285
25. sep 2010

dobru,dobru,ja idem poziet niaky film asi 😉 alebo znasilnit Gabka mojho 😀

merikac
25. sep 2010

@mirka285 len ziadne nasilie 😀 😀

monline
25. sep 2010

@merikac chválim ťa, kyticu si spravila bravúrne, úplne profesionálne, fakt presne podľa mojich predstáv, určite sa aj oslávenec vytešoval..a Emma je rozkošná, vyparádená ako do kostola a nie na gulášpárty 🙂

@noemarta parádna hojdačka..vyzerá, že malá bude dlho na nej objavovať stále niečo nové

@mirka285 to vyškerenie ako lečo ti ale veľmi pristane 🙂 Linda je prekrásna..a inak- tri karafiáty nikto nezviaže dokopy tak, aby dobre vyzerali

monline
25. sep 2010

@oacka krásna modelka, fakt sa ľúbi fotiť..akú oslavu chystáte?

adelaine
25. sep 2010

@noemarta ahoj, nam ten nahnisany vriedok po ockovani TBC pediatricka prepichla v
minulej poradni, vydenzifikovala,
a maly ta musel mat dva dni ichtiolovu mast smradlavu, 2 bodynka mi obabrala tak,
ze nejdu vyprat, ale pomohlo to...tak dufam, ze sa bude moct ockovat...nech uz to mame za
sebou...

luminkasp
25. sep 2010

@petzi , ahoj, moja, vitaj s5 na mk, uz si tu chybala, je smutne co sa ti stalo, ale neboj sa, urcite vsetko hravo zvladnes a vies ako sa hovori, uz ti svita na lepsie casy, lebo prvy krok uz mas za sebou a ten je vzdy najtahsi 😉

luminkasp
25. sep 2010

vidim, ze uz vsetky spite, ja este cakam, aby som mohla dat malej atb ☹

monline
25. sep 2010

@luminkasp ja ešte nespím..akosi neviem zaspať skôr

mojalili
26. sep 2010

@luminkasp malej Tereske sa polepsilo po atb?
@mirka285 Rozhodla si sa pre tu stolicku z Brendonu Miri? Mne sa velmi pacila a rozmyslam, ze ju zoberiem...
@oacka NA Kristinku sa pribehla pozriet cela moja rodina, aka je krasna 😵 😵 😵

My ideme dnes na hody, v tomto pocasi, no na paradu, najradsej by som zostala doma 😒

alllexa
26. sep 2010

@oacka @mojalili - mate krasne babatka, i ked si papaju rucicky!🙂 Moj Misko to robi tiez, tak mu stale umyvam ruky.

@noemarta - ta hojdacka vyzera dobre, ja som si objednala cez net Fisher Price, tak snad bude ok. Uz sa mi nechce maleho stale hupat, chcela som nieco s motorcekom🙂 A zaroven som si objednala pre seba stepper🙂

@mirka285 - ja dnes idem robit zemlovku, ale poznam aj jednoduchy recept na hrncekovy kolac - hrncek krystaloveho cukru, 2 vajcia, hrncek mlieka, hncek oleja, dva hrnceky polohrubej muky a prasok do peciva. Vsetko zmiesat a navrch mozes dat pokrajane jablka.

@luminkasp - ako je malej?

@maxara - ako Ti je? Dnes mas tu velku akciu, nie? Tak drzim palce!

boddez
26. sep 2010

🙂 🙂 Sofinka Vitézová 10.7.2010....tatikove dievčatko....🙂)2770g a 48 cm....uz krasne rastie teraz mame už 😲 😲 😲
4100g a 58cm 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre