Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. okt 2010

@kafoditka super! isto mu to ostane,neboj! 😉

ericica
26. okt 2010

baby dakujem 🙂
@mirka285 ja divinu nemusim 😝
@kafoditka to je supeer len tak dalej 😉
no mala je uz hore a tu sa vedla mna nervaci lebo musi lezat a len tak tymi ocami prosi aby som si ju zobrala na ruky 😀

ericica
26. okt 2010

@jeiny ja dam malej supravicku teplakovu ciapku a dam ju do fusaku ...podla mna to staci ved este nemrzne 😒 😒

ericica
26. okt 2010

ale pod tou supravickou ma dvojo bodyniek a pancusky aj ponozky a ked ju vyberam z fusaku z kocika je taka teplucka takze jej urcite neni zima 🙂

ericica
26. okt 2010

@oacka jeejda tie su uzasne,idem si aj ja kuk tu stranku ved aj ja potrebujem cizmy 😉

bambola
26. okt 2010

dobry den vospolok 🙂

@noemarta to nie je pavuk, ktoreho by sme mali tu doma, to odfotil mm este u nasich doma, v dome sa predsalen kde tu pavuk vyskytne, podla mna je to tiez hnusne, ale neboj u nas nie su. o sa s tym hral vcera vecer vo photoshope 😀
@jeiny ja malej davam bodycko s dlhym rukavom a polodupky a na to overal, do kocika zatial davam len deky.
@kafoditka kafko ty si tusim dala link na maclaren techno xt, ten sa paci aj mne a aj som ho pouzivala ked som robila aupair cize mozem jedine odporucit mne sa ale nepacia tie farby 😒 mohli urobit nejake veselsie, pekny je o triedu vyssie- techno xlr, ten coffe- hnedo-ruzovy ale je skoro o stovku drahsi a to uz je potom fakt vela penazi 😖

bambola
26. okt 2010

@oacka to je stranda ze tvoj mm len kuracie a morcacie. my mame obaja radi bravcove 😝 a aj hovadzie, obe vsak v unosnej miere 😉 vcera som robila napriklad starocesky gulas z hovadzieho krku, riadna mnamka 😝 vyvarilo sa to v tmavom pive a pridaval sa aj sivkovy lekvar 😵

ericica
26. okt 2010

baby mozno ma vysmejete ale ja uz zacinam nakupovat na vianoce 😀 😝
teraz som malej nakupila barbie veci pulovrik, pancusky ,nohavicky a este kupim nejaku hracku v draciku....

oacka
26. okt 2010

@bambola to nie moj, to lulu! moj má práveže rád aj iné. a to kuracie už máme po krk.. 😀 dnes som robila bravčový stroganov, mňam, s hranolkami...

oacka
26. okt 2010

@bambola ja také guľáše ľúúúúúbim! milujem maďarský hovädzí!

bambola
26. okt 2010

@oacka prepac, ze som krivoo obvinila tm 😀 tie gulasiky aj ja ale doma som to nikdy nerobila a toto bolo druhy uspesny pokus 😝 sme sa nabastili, a aspon v nejakej forme som si dovolila pivo 😵

bambola
26. okt 2010

tak moja potvorka si prave tak riadne nakladla do plienky ze urcite to ma az za krkom 😀 idem jej vymenit ale musim si davat bacha lebo vcera dostala aj rotarix tak nerada by som vyfasovala srackovu infekciu ja 😀 😀

mirka285
26. okt 2010

@ericica aj ja uz nakupujem na vianoce...uz som kupila sanky,pre sestrine decka uz mam tiez nieco nakupene a pre seba mam uz tiez vybraty darcek...

maxara
26. okt 2010

@ericica 😵 mala Edinka je uuuuplne podobna mojej krasuli 🙂

denisse
26. okt 2010

ahojte,
tak sme doma z ockovania, mala revala uz v cakarni a v ordinacii som ju nemohla utisit ... a to este pred pichanim .. potom este viac ... teraz spi na balkone a este stale vzlyka .... tak som zvedava na reakciu ...

ja mam na vianoce uz skoro vsetko nakupene 😀

lenuss84
26. okt 2010

@oacka ahoj.aj moja tak kruti krkom.a tiez mam niekedy obavy ze ci to vobec normalne...tak vidim ze nieje sama...

denisse
26. okt 2010

babenky, co uz detom davate mrkvu ... preco ste s tym uz zacali? ja zatial nemam v plane, ale vidim, ze vela z vas uz dava ...

strasska
26. okt 2010

@denisse presne aj ja som sa chcela opytat...teda tych co koja?
Ja zacnem az od ukonceneho 6.

luminkasp
26. okt 2010

@denisse a zacala si uz s um? lebo ja ne, prikrmovat zacnem az v 6. mesiaci 😉

prisla som vytocena od pediatra, musim varit, potom sa pridem vystazovat, riadny trapko ten nas pedi 😠

luminkasp
26. okt 2010

@strasska rovnako ako si ty napisala 😉

mirka285
26. okt 2010

@denisse ty nemusis davat ked plno kojis...ja davam len tak,nech ma mala zmenu a nech si zvyka,a hlavne je to biomrkva z nasej zahrady,no nedam jej ked mame?nas to ockovanie caka zajtra,no som zvedava ako dopadneme....
@luminkasp aj v Spanielsku sa najde drbko?

denisse
26. okt 2010

@luminkasp
@strasska
stale plne kojim ... a ak sa mi to dalej bude darit, v co dufam, tak zacnem tiez az od 6.mesiaca ...

strasska
26. okt 2010

@mirka285 tak to bio celkom zavidim

bambola
26. okt 2010

@denisse @strasska ja tiez dam az od ukonceneho 6.mesiaca, tiez len kojim. podla mna ked kojime tak babo dostava tie rozne chute prostrednictvom mliecka , zatial co UM je asi viac menej take jednotvarne, tak preto baby davaju. teda to mi tak logicky vychadza, opravte ma ak sa mylim 😀

oacka
26. okt 2010

@strasska podľa mňa tu prikrmujú len deti na UM,či? a deti na UM môžu dostávať príkrmy od ukončeného 4.mesiaca. monline, a merikac dojčia?

lulu1983
26. okt 2010

@bambola @denisse@strasska: podobne, ak pediatricka neodporuci inak 🙂

denisse
26. okt 2010

inak som si vcera vsimla, ze sa bavite o pribinacikovi .. myslim, ze je tvarohovy a deti do roka by tvaroh vobec nemali ...

oacka
26. okt 2010

@bambola ja asi z mojej malej urobím závisláka,ale ja si kľudne dám aaj celé pivo desiatku so spritom. a aj colu..... ja už bez nej nevydržím....

bambola
26. okt 2010

@oacka monline dojci, s merikac som si teraz nie celkom ista

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre