Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
9. nov 2010

@oacka
a ty si preco uz zacala prikrmovat? a malej chuti?
ja teda este pockam ... neplanujem ju tak skoro odstavit, tak mame cas ... teda dufam, ze sa nieco nepokazi a budem moct co najdlhsie kojit ... 🙂

mirka285
9. nov 2010

@merikac chudatko Emma,snad uz zajtra bude lepsie 🙂 ja si vobec nepamatam co som davala Tomasovi ale nic extra,Nutrilon a potom som pridavala prikrmy tak ako teraz...

denisse
9. nov 2010

baby, chcem si od mm na vianoce vybrat nejaky parfem a nechce sa mi a ani s malou nemozem ist si nejake ovonat ...
co poviete na tento?

http://www.cosmo.cz/DOGL702.html

lutsine
9. nov 2010

@lenkaaninka aj my mame tie tmave chlpky nad ritkou....asi bude po ockovi chlpaty 😀

luminkasp
9. nov 2010

@lenkaaninka ja nestahujem, nam stiahol pediater na poradni, povedal ze dobre a vybavene

luminkasp
9. nov 2010

tu je dnes strasne pocasie, baby, mala na mne spala celu noc, co sa tak bala, strasny vetrisko...

@maxara, poslem ti do ip miery, musim kuknut v knizke kolko sme mali, ja to akosi neriesim...

merikac
9. nov 2010

@denisse ani ja ju neplanujem odstavit,,ale prikrmujem,,a chuti jej- nenahradzam tym este kojenie,,,vzdy si cucne po papani aj mliecka

mirka285
9. nov 2010

@denisse je to svieza vona ktorou nic nepokazis...

denisse
9. nov 2010

@merikac
mne sa zda, ze to este nepotrebuje ... ja viem, ze trva mesiac aj viac kym sa ty nahradi jedno kojenie ... pri nele nam to mozno trvalo aj dva mesiace, kym toho zjedla dost .. takze vlastne mala skoro 8 mesiacov ...
a myslim, ze nic nezmeskame, ak aj teraz zacneme az po novom roku pomalicky 🙂

maxara
9. nov 2010

@carrie84 jasneeeee 😀 😀 😀 ale pre egyptanov urcite.. 😝 nasu dovolenku sme zakoncili staznostou na jedneho sefa casnikov, co mi tyzden kazdy den serviroval ranajky obed veceru, hoci boli svedske stoly, ze som si mohla ist vybrat, tak on mi nosil z kazdeho vsetko, co bolo sice mile, ale nemusel sa mi pri tom osuchovat stehnom o stehno.. 😖 to urobil asi tri dni pred odchodom a na dalsi den rano som sla na zachod po ranajkach a som si vsimla, ze isiel aj on, uplne presprintoval okolo mna na pansky.. a tie zachody boli tak, ze kabinka so zachodom mala take okno do takeho akoby komina a to okno bolo rovno za zachodom a dalo sa v pohode otvorit. A z panskeho zachoda bolo tiez take iste okno, cize medzi tymi oknami bol taky meter priestor.. no a ja som tam videla niekoho cez to okno, akoze na panskom zachode stat pri mise a ja som si myslela ze je to mm, lebo sme sa smiali predtym, ze ked mi tam strci ruku, tak ho dorazim.. a tak som zahrala tienove divadlo, ze akoze si sadam a potom som chrbtom tak ostala a pomaly som pootvorila okienko a nasledne som ho prudko otvorila a spravila som ze HAAA mam ta.. a tam Maged lestiaci si bambus 😲 😝 akozeeee.. tak som sa bola stazovat, ze ma obtazuje a na druhy den bol vyhodeny 😖 namiesto neho povysili Nasera. Mali super mena, jeden sa volal dokonca Email 😀

@alllexa no na jednej strane nam aspon tie veci nikto neukradol, no na druhej strane mali podla mna na nas pockat, alebo nas zavolat 😒 a inak, keby nas ta druha lodka nezobrala, co nas ani nemusela, tak by som musela ist v plavkach peso okolo asi 3 km okolo niekolkych hotelov a po ceste, kde normalne chodia auta (ale len k hotelom)

@erytrea 😵 krasne fotocky, daj viacej

denisse
9. nov 2010

@mirka285
diky, asi to skusim, som tento este nemala ... vacsinou mavam Huga, Bvlgari alebo Gio Armani ...
tak chcem skusit nieco ine

mirka285
9. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 Peti ze to neni pravda??

mirka285
9. nov 2010

@denisse tak podla toho co si pouzivala doteraz tak budes spokojna 😉 je to nieco take -svieze,ciste,nevtierave...

bambola
9. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
9. nov 2010

a aha, co sa vcera barunke podarilo ... teda uz minuly tyzden jeden den, potom asi styri dni nic a vcera zas ...

https://www.youtube.com/watch?v=LhvDhGgBWkE
merikac
9. nov 2010

@denisse ved jasne,,pokial jej staci mliecko, zbytocne ju prikrmovat- a ten parfum D-G blue, som dlho pouzivala, posledny rok a pol som si dala od nej pauzu,,ale budes s nou spokojna

merikac
9. nov 2010

@denisse 😉 sikulka,,,stale som toho nazoru, ze jej ziadne specialne cviky netreba 😉

merikac
9. nov 2010

@maxara teraz som v pomykove,,to bol zase sen s tou plazou a dovolenkou, ci to ozaj?--lebo ako tie plutvy- nemaju chybu,,ani to HAAAA- a este sa aj stazujes 😀 😀

luminkasp
9. nov 2010

@denisse mala je nadherna a s tym kojenim sa netrap, ja som pri tere zacala po ukoncenom 6. mesiaci, ale teda pekne papat zacala asi az ked mala rok, takze da sa povedat, ze do roka bola cisto len na mm 😉

oacka
9. nov 2010

@denisse ty vobec nemusíš prikrmovať,ale moja pred dvoma týždňami začala hrozne revať na prsníku a bola nenormálne urevaná. už som nevedela,ako ju nakrmiť,chcela jesť každú polhodinu trošku. tak som jej dala kašu,aby som mala istotu,že je najedená.ale kaša je sladká a bála som sa,že nebude chcieť zeleninku,tak som začala aj s mrkvou a papá dobre. nakoniec som zistila,že ona asi revala preto,že sa nevie uspať....

mirka285
9. nov 2010

ja sa pridavam,podla mojho nazoru jej tiez ziadne speci cviky neni treba,ja nevidim ziadny dovod,Barunka je sikovna 🙂

maxara
9. nov 2010

@mirka285 @merikac @bambola jasne ze to je pravda, hole fakty.. nech namieste zozeriem cervika z gastana ak klamem 😀 na plazi sme ostali visiet este s jednym parom a casnika vydrbali este v tej den, co som sa stazovala.. mozem vam dat kontakt na hotel 😀

denisse
9. nov 2010

@merikac
@mirka285
ta fyzioterapeutka povedala, ze keby sme necvicili, tak BY MOHLA mat v buducnosti zle drzanie tela ... tak zatial cvicime, to jej snad neublizi,a le ako sa poznam, tak to postupne zacnem flakat ...
a mozno sa pretaca prave preto, ze uz tyzden cvicime, ktovie, ako tie cviky posobia 🙂

carrie84
9. nov 2010

@maxara - dievca, ty si ako moja kamoska. Tej sa tiez stavaju veci, kt. ostatni ludia vidia len vo filmoch 😀 Ale drsne s tym casnikom. Mne sa v egypte velmi pacilo (ja som od detstva zatazena na egypt / sfingy, pyramidy atd) - ale ked sme tam boli, tak som bola cisto blond + modre oci. MM vtedy este len priatel vsade predstieral, ze uz je manzel - inak by to bol brutal. Len raz povedal, ze je priatel a uz som mala ponuku na sobas! 😀 😀 😀 Inak - velmi prijemna krajina, ak dievca potrebuje pozdvihnut sebavedomie .... hehe.... a fakt, ze ziju z turizmu (ako mi omielal drahy) ignorujem 😀

oacka
9. nov 2010

@denisse Barunka je úplne božská, najradšej by som ju vybozkávala na tie bacuľaté líčka. a aká je spokojná so sebou! aj Kika si prevalí riťku,ale zostane ležať na ruke a nevie,čo s tým. asi ešte nemá dosť sily v ruke...

maxara
9. nov 2010

Baby a ako varite mrkvicku? teda ste varili zo zaciatku.. lebo ja neviem, ci jej ju mam aj trosku prisolit, alebo len taku.. 😅 😕

oacka
9. nov 2010

@carrie84 hádam až tak pozdvihovať sebavedomie maxi neporebovala. 😀 😀 😀 😀 😀
@maxara 😀 😀 😀 😀 fuuuuj, nechcem na to ani pomyslieť..... a to ti tou rukou servíroval jedlo....

denisse
9. nov 2010

@maxara
urcite nesolit .. ak vydrzis, tak do roka by deti vobec nemali sol 🙂

oacka
9. nov 2010

@maxara ja varím len tak bez solenia v dojčenskej vode. idem variť. dnes aj zemiačik. môžem to variť spolu,.nie?

maxara
9. nov 2010

@carrie84 😀 no ja som mala aj tak ponuky na sobas.. vlastne ten Maged, co si honil, tak on si ma chcel predtym dva dni vziat za zenu, vraj neolutujem a pod.. predtym, boli sme na nejakom vylete a chceli sme si kupit vazu co stala akoze 100USD ale teda ze je draha, tak nic a ten predavac zacal vyjednavat a mm to stiahol na 40USD na co ta nasa sprievodkyna vravela, ze je to dobra cena.. ale mne sa to zdalo aj tak za vazu vela a tak som prisla za mm a hovorila mu, ze nech kasle na to, ze je krasna ale tak netreba nam ju, je dost draha a pod, naco ten predavac hned, ze to je tvoja zena? a mm ze ano.. tak sa pustili do debaty, ze som aka krasna a ze taku by aj on chcel a teda co s tou vazou 😀 a mm povedal, ze vies co nechaj tak.. a ten predavac sa urazil, odisiel a nevsimal si nas.. sprievodkyna vravela, ze skoda, ze mohol ju zobrat a ona by si ju kupila za tu sumu (oni nejako uz potom nechceli vyjednavat na tuto temu)a ked sme odchadzali, tak prisiel za mm a hovori, ze tu mas tu vazu za 20 USD pre tvoju krasnu zenu 😀 😀 tak ju mam doma a vzdy si spomeniem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre