Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
11. dec 2010

@maxara to je fajn sprava ze mate tu hroznu cestu za sebou, v takom pocasi cestovat nie je sranda...
no presne si to s tym optimizmom a okolim vystihla...
mala si ist aj skor k tomu lekarovi, budem Ti drzat palce, aby si v utorok pocula iba pozitivnu spravu a dufam, ze Ti to prejde...

oacka
11. dec 2010

@alllexa veľmi vám držím palce! ste statoční, tak len to vydržte! nech už je malý aj ty rýchlo ok! 😉

maxara
11. dec 2010

@luminkasp no ved to je prave to.. ze este aj na skuskach toto vyzaduju.. podla mna to bulshit je, ked ako hovorim, nijak to nesuvisi s realnou situaciou.. navyse som sa stretla s vysvetlenim, ze tam mozem napisat akekolvek i/y, lebo z kontextu nevyplyva, ktore dva vy/iry zmizli.. co podla z kontextu vyplyva uplne zretelne, cize ... skratka nech si priznaju, ze su na toto prikratky, ze tento system ma svoje medzery, ale nech ma tu nekrmi nikto debilinami.. 🤐

luminkasp
11. dec 2010

@maxara , no u mna to vyzadovali, lebo som studovala jazyky, co ja viem, ono je to zas aj zaujimave, nie? akoze napr ja rozpravam tak hocijak, lebo sa mi paci, ale ked vidim v knihe nejaku chybu, tak ma to vie taaaaaaaaaak vytocit, sa fakt zacnem rozculovat 😉

maxara
11. dec 2010

@robika lenze ja som si nemyslela, ze by som s tym mohla nieco mat ☹ ved preco preboha??? mna to zacalo tak trochu pobolievat, som si najrpv myslela, ze som sa prezrala, potom ze som este prezrata zo vcera, potom ze mam mozno vetry.. ona ta bolest nebola taka nejaka prudka.. ale teraz ma to pobolieva viac a mam tam tu vydutinu taku zretelnejsie.. Ja to mam totiz vydute od operacie.. najprv som si myslela, ze to mam nafuknute tym vzduchom, co mi natlacili do brucha pri operacii, potom zas ze tam mam taky tuk a ze mi akoze kusok tuku dali pri operacii prec a preto tam mam taky skok.. ja neviem.. ☹

oacka
11. dec 2010

@luminkasp najhoršie sú chyby v televíznych novinách v titulkoch pod reportážami,to je horor! platy by som za to brala!

robika
11. dec 2010

baby boze ja sa tu napchavam s kolacom, uz mam 4 kusok... je strasne dobry... mnam

luminkasp
11. dec 2010

@oacka , nieco mi hovor, mna fakt take veci vytacaju, co moj muz obcas nechape 😉 , ale nemam rada ani ked ludia pouzivaju slova z inych jazykov, ked existuju v nasom (teraz mam namysli casopisy), ale inak pohoda 😎

luminkasp
11. dec 2010

@robika aj ja chcem 😉

robika
11. dec 2010

@maxara a od operacie si s tym bola na kontrole? tak ja si tiez nemyslim ze s tym nieco mas, mozno si si to miesto iba natiahla...

maxara
11. dec 2010

@luminkasp no to ano.. to je zaujimave.. je viacero takych zaujimavosti.. len mne ide o ten princip, ze ako moze jeden vedec vytrepat zo seba taketo nieco.. akoze odovodnim dieru v zakone tym, ze niekto asi pri pisani toho zakona zobral noznice a jednoducho tam tu dieru vystrihol.. je rovnaky megabulshit ako toto spajanie hrusiek s jablkami..
Ja tiez hovorim a pisem kadejak, ale v telke a v spravach a v knihe tak to uz duplom, ked vidim, pocujem chybu.. a zakladne chyby.. uplne ma dviha.. to vykanie, co sme vcera rozoberali, potom ma dviha pri otazke "No chapete tomu?" Ked to ma byt "No chapete TO!!!!" alebo "Rozumiete TOMU." Alebo ma dviha pri Tribulovi, ked tlacha, ze je "otazne, ci TU este turisti pridu" , ked tam ma byt SEM. a podobne..

maxara
11. dec 2010

@robika od operacie som bola, mala som tam zapal a teraz sa bojim, ze ho tam mam znova, prechodeny ☹

robika
11. dec 2010

@luminkasp poslem Ti... tento kolac mi naozaj chuti, robili sme ho prvykrat, svokra doniesla recept, ale je naozaj velmi dobry, taky stavnaty s cucoriedkami

luminkasp
11. dec 2010

@maxara , hehe, no tribulu som uz asi 100 rokov nevidela. vies co mna vytaca? ze namiesto mozeme skoro vsetci vravia mozme, somarina 😎

luminkasp
11. dec 2010

@robika, och, uz nech ideme do gr, nemam kde piect

dobru noc maminky, vola ma tereska

robika
11. dec 2010

@maxara maxi mozno s tym ani nic nemas, len naozaj nieco natiahnute, nejake svaly okolo toho miesta

robika
11. dec 2010

@luminkasp dobru nocku

bambola
11. dec 2010

@luminkasp
@maxara baby ja neznasam hlavne take jednoduche chyby, napriklad v poslednej dobe vkuse napriklad aj tu na konovi v statusoch, ze haMbit 😕 , na toto slovo som neviem preco vysadena, proste mi to az zily trhaaaa 😀 😀

maxara
11. dec 2010

@robika kiez by to tak bolo.. ja dufam, ze toto mi povie v utorok a hlavne ze nemusim ist pod noz s nejakym pruhom alebo co ☹

@luminkasp dobru

maxara
11. dec 2010

@bambola 😀 😀 😀 ano to je take roztomile.. ja ked mi toto niekto povie, si hned predstavim graMko.. tak som volala granko za mladi 😀

bambola
11. dec 2010

@maxara maxi prosim ta, vcera som pozerala na tu stranku co si hadzala do sukromnej, ze odtial ides objednavat tie veci na ktore ti dali zlavu. ja som tam nasla nieco pre malu co chcem objednat len som im pisala mail, ze si to chcem osobne prevziat a ci to ide v blave lebo pisu, ze sa da ale nepisu kde 😠 este mi neodpisali (asi preto, ze je sobota 😉 ) ale len ci nahodou ty nevies, ci si aj ty nejdes osobne.

bambola
11. dec 2010

@maxara ja ked som bola mala tak som namiesto dvere hovorila dreve, proste mi to inak neslo 😀

maxara
11. dec 2010

@bambola 😀 😀 😀 ja nahodou viem, ze si nejdem osobne 😀 😀 😀 Bambi ja som to objednavala od jednej baby nakoniec a aona mi to poslala zlavnene postou.. A co si si objednala? 😅 som zvedko

tinaki1275
11. dec 2010

@monline blahozelame zatkovi🙂)
@bambola dufam ze skuska vysla tak ako si si predstavovala..
@alllexa tak to mate fakt smolu ..dufam ze vas uz coskoro pustia domov ..ja by som zosedivela taku dobu v nemocnici..

maxara
11. dec 2010

@bambola ja som hovorila spik a yspilon 😀

mirka285
11. dec 2010

teraz ma asi zabiju vsetky vychodniarky,ja zase neznasam,ked sa pouziva slovo kus v nezmyselnych spojeniach 😝 ako napr. idem si kus pospat...ved to je uplne strasne 😵

oacka
11. dec 2010

@maxara a ja neznášam výraz: Napadlo ma... a čo ťa napadlo, divé zviera? má to byť napadlo MI.

maxara
11. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 ja zas neznasam puncosky namiesto pancusky 😀

tinaki1275
11. dec 2010

@maxara dufam ze fakt nebudes musiet pod noz..inac kamoska mi este stale neodpovedala na to zasivanie krcka..😢ona ma ale dost problemov s tou svojou malou ,teraz im mali davat dole zavazia a mali ist nozky do sadry tak hadam sa uz ozve..

oacka
11. dec 2010

@mirka285 a to o vás niekto používa????? ja zas neznášam, keď hovoria z nášho nárečia "trebalo by" v spisovnej reči.

maxara
11. dec 2010

@oacka 😀 ano ano.. aj ja niekedy poviem napadlo ma a pritom viem, ze to ma byt inak.. A to si ma este nepocula neeeeekat 😀 😀 tvrdo.. otras..
a hovorim aj za chvilku a nie o chvilku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre