Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
20. jan 2011

@mirka285
@meruska ani ja sa na spánok nesťažujem, keby to takto zostalo,bolo by to super. 😉

tinaki1275
20. jan 2011

@alllexa joj tak konecne dobra sprava,uz som bola zvedava ze co povedali na kontrole..tak sa to uz hadam zahoji ako ma..
@luludi inac som si premerala postel 😒 a ma nasirku len 160 cm..anie 180 . 😠 a ze preco sa ja furt stazujem ze sa k nam mala nevojde..ale menit sa nebude mame super matrac -memory foam zachranil mi chrbat .a bol sakra drahy ..

tinaki1275
20. jan 2011

@oacka Kika je zlaticko ze ta necha sa vyspat ,co ja by som za to dala keby som mohla jednu noc pospat v kuse 6 hodin .. 😒 poslednykrat sa tak stalo pred 3 mesiacmi ..mne by nevadilo ze cez den nespi ..len nech spi v noci ..

mirka285
20. jan 2011

@tinaki1275 aj my mame ten madrac,Gabo dostal skoro zachvat ked sa mi na neho vyliala kava,ale mas pravdu,je supersky...a neboj,mala sa zase polepsi s tym spanim. 😉

katarina7777
20. jan 2011

@tinaki1275 ja by som tych sest hodin spanku mohla mat kedze leo zaspi okolo 21 a papa o 4 ale ja skorej ako o pol noci nikdy nejdem spat, takze si za tu nevyspatost mozem nakoniec sama 😝

bambola
20. jan 2011

@tinaki1275 jejda, to mate pekne uzku postel, my mame 200 a som myslela, ze mensie niesu 😕
baby mne sa tu mala kruti ako paragraf a nie a nie zaspat 🙄

bambola
20. jan 2011

@vierkaha fuha, 😕 ale tak mu treba 😀 😀

tinaki1275
20. jan 2011

@mirka285 to dufam ze sa polepsi 😒 lebo inac pride o dobru maminu a nastupi na jej miesto "stale nervozna" mamina..mmje tiez zatazeny na ten matrac..
ozaj ako dopadla Petra vies nieco?
@bambola no ja som ju ulozila o desiatej a zaspala asi po 40 minutach ale dokedy ... ☹ velmi nedufam

@katarina7777 to je aj u mna rovnako mala zaspi okolo deisatej napr. a zobudi sa o tretej ale niekedy aj o piatej ..ale ja pre jednou do postele nejdem ,proste nezaspim ..

monline
20. jan 2011

ahojte baby, ste ešte tu? niečo k zlepšeniu nálady
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videokli...
@mirka285 čo je s maxi? vieš niečo?

monline
20. jan 2011

môj malý zaspal krásne pred ôsmou a za hodinu bol hore..myslela som, že stačí dať dudeľ, ale figu, úplne bol prebratý...a zaspal až teraz, medzitým sa mu z očkovania zdvihla teplota, tak dostal brufen..chúďatko moje..Nika sa vytešuje, že jej 193 ľudí blahoželalo k narodkám (ten FB má strašnú silu), smotanová torta aj krtkova torta, ktoré vzala do školy, mali úspech 🙂
keď mne konečne zaspí dieťa, to tu už nikto nie je?

katarina7777
20. jan 2011

@monline ja som tu, prave citam temu o porode doma a zdviha sa mi tlak, ja by som tak velmi nikdy neriskovala 😠

monline
20. jan 2011

@katarina7777 ahoj..čítala som čo to v tej téme ešte pred mojim pôrodom a nechápala som, ako niekto môže takto uvažovať a riskovať

katarina7777
20. jan 2011

@monline dobru, idem spat lebo leo bude urcite o 4 vyzadovat papanie, skusim ho oblbnut cajom.

monline
20. jan 2011

@katarina7777 dobrú noc..mne sa malý stále preberá ☹

monline
20. jan 2011

@denisse e-booky sú vlastne knihy prepísané do formátu doc, či pdf..dajú sa čítať v špeci čítačkách, alebo v pc pomocou špeciálneho programu, alebo aj normálne ako wordový súbor, či súbor pdf..môžem ti pár poslať ak mi do ip dáš meil a napíšeš zhruba čo by si chcela, mám stovky kníh..môžem ti aj zoznam poslať 🙂

bambola
21. jan 2011

@monline mon mm rozmysla, ze by si kupil tu kindle citatcku 🙂 zvazuje ale ci sa mu to oplati. vyzera to celkom super. ja mna to ale tak stve, ze clovek si uz ani len knihu nemoze kupit ked chce 😠 predsalen niet na to zobrat knihu do ruky, navyse police s knihami su peknou dekoraciou 😀 😀 ale nie, proste ja rada citam z knihy 😉 mne sa aj na kompe zle cita, mozno ten kindle by bol lepsie, kedze to tak neziari....

bambola
21. jan 2011

Dobre ranko vospolok,
kedze vecer musim uplne vsetko zhasnut aby som uspala moje dieta tak sa mi stava, ze zachrnim s nou 😠 co by samo o sebe nevadilo ale ked sa treba ucit.... 😒 takze som si privstala

booklover
21. jan 2011

@emanuel22 dcera vstava raz, ale byva sucha, takze ju len posadim na nocnik. ak je dlhsie hore a nevsimnem si to, tak zvykne chuda pustit ☹ cez den kaka vzdy iba do nocnika, s cikanim je to ako-kedy. niekedy vymenim jednu plienku za cely den, inokedy 6.

booklover
21. jan 2011

@strasska je nebezpecne skusit bavlnene plienky, lebo vazne hrozi, ze sa ich uz nedokazes vzdat 🙂

booklover
21. jan 2011

@ywett nam Janka zacinala papat tak 20-30ml stravy+ materske mlieko podla chuti 🙂 takze podla mna odstavenie uplne je este daleko, vdaka Bohu. ja si dojcenie uzivam. a tak za 30-60 minut po tuhej strave kojim, takze vlastne sa mliecko mina asi tak, ako aj pred prikrmami.

booklover
21. jan 2011

@bambola ja dnes cestujem do Rk na skusku, drzkaj sa pri uceni. sucitim.

booklover
21. jan 2011

nasej sa horsie spi, ked je v noci vidno... nech uz sa ten mesiac zmensi...

bambola
21. jan 2011

@booklover drzim palce 🙂

bambola
21. jan 2011

este ma napadla taka sranda. minule sa ma mm pytal, ze tie pancusky co mame od @katty17 ci to mame od niekoho uz pouzivane 😀 😀 ja sa teda nedivim lebo fakt su take "zjazdene" akoby v nich tri deti behali 😀

monline
21. jan 2011

dobré ránko, dostala som ráno sms od Peti, tak som takto skoro zapla pc 🙂
mám vás pozdraviť..operovali ju až včera na obed, celý deň predriemala, že ju to bolí, ale dá sa...a domov nevie kedy..a F bol na vizite 🙂 @maxara

monline
21. jan 2011

@booklover držím palce na skúške

môj malý z očkovania teplotuje ☹ včera večer nemal, na noc som mu dala sirup, teraz ráno o siedmej mal 39, tak zas sirup a čakáme, čo to spraví

meruska
21. jan 2011

dobre ranko
@oacka @mirka285 ale vam sa nezmenil spankovy rezim, vy ste mali vzdy super...ja som myslela ze skoro kazdemu sa tu meni , ale k horsiemu asi len nam sa zmenil k lepsiemu 😉

meruska
21. jan 2011

@monline pekne si Danka dnes pozoruj ked ma teplotky, aj ma zlu naladu?

luludi
21. jan 2011

Dobre ranko 🙂,

noooo nas spankovy cyklus poslednych dni: vstavame medzi 8 - 9. Doobedny spanok okolo 10 - 11. cca tak hodinu. Poobedny spanok cca medzi 15. - 16. h 2 - niekedy aj 2,5 h, posledny denny spanok zacina 19 - 20 a trva tak cca hodinu, potom sa bubo zobudi, uplne je cerstvy hodinu, niekedy hodinu a pol sa kruti, kym sa vyprdi a zaspava definitivne. Potom uz prespi celu noc vkuse. Rano okolo 6 si vypyta v polospanku prsko a spi dalej.

@alllexa: vitaj v klube ;) ja som si bola po plienocky vcera vecer, tak dnes alebo zajtra zacneme 🙂

@tinaki1275: uff, no to je teda akurat postel aj pre 2 osoby, pre 3 by som sa bala ☹ a neskusala si odobrat bocnicu z postielky a dat ju uplne k posteli k tvojej strane? Tak to by spala aj nespala s vami. Aj ked myslim, ze si pamatam, ze tebe krasavica spavala uz aj sama vo vedlajsej izbe, vsak?
@emanuell22: tak nakoniec nam teba v obchode odporucila tiez imse vimse, akurat velkost L bola uz len organic, takze bola trochu drahsia, ale nevadi a kupila som aj tie snappi sponky, co mi odporucila @booklover.
@bambola dakujem za tip na obchod, teta je fakt super 🙂 🙂 🙂

VSETKY babule: neozvala sa prosim niekomu cez sms @maxara, ci je v poriadku?

luminkasp
21. jan 2011

@tinaki1275 tak to je pravdepodobne dermatitida, prejdi na pampersky, a len bavlnene oblecenie. kramikuj tvar, tam sa zvykne casto vyhadzovat, kolena, lakte a ono je to tym vadnym pocasim, u nas je tiez tak. inak, neviem, ci je u vas znacka babe, to je pre deti co maju citlivu pokozku, nam to strasne pomohlo, nas albertik tak mal cele brusko, chudacik. je sice drahsia ta kozmetika, ale skvela. aj tere velmi pomohla. predpisal mi ju pediater 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre