Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
28. jan 2011

@maxara nemas jedno, ci ta zdrbe teraz alebo v nedelu? 😀

mirka285
28. jan 2011

@maxara si si nadrbala urcite tmavu farbu,ze??

maxara
28. jan 2011

boli tu fotrovci, teda mama cely cas a prisiel teraz oco a ocividne mu prospela ta psychohygiena, co tento tyzden absolvoval a teraz sa potreboval vykecat u nas 😀 😝 uff, ale zobral aj mamu domov, takze do zajtra si musim poradit a aj v sobotu vecer a celu nedelu..

kafoditka
28. jan 2011

@maxara daj foto, aby sme to do nedele predychali 😀 ale nieee, urcite to mas pekne a robis zbytocne drahoty.. 🙄

maxara
28. jan 2011

@mirka285 @kafoditka tmavu farbu neeee.. katka mi urobila taku vymyvatelnu lajt trvcu 😀 ale nahodou je to celkom v pohode

maxara
28. jan 2011

@kafoditka no , ne mam to tak pekne ucesane, ale da sa to velmi pekne ucesat 😀

kafoditka
28. jan 2011

@maxara caka na foto.. 😉

mirka285
28. jan 2011

@maxara tak ked nemas tmavu farbu,vsetko je v poradku 🙂 ale fakt hod foto,vsak aj my chceme vidiet aka si pjekna...

maxara
28. jan 2011

@kafoditka neeee, vravim, ze to nemam ucesane podla predstav..a inak mam uplne kratku ofinu, kvoli tomu, ze mi vyrastali mlade vlasky v kutoch, cize to vyzeralo strasne zle a tak mi to tak skratila aby to vyzeralo, ze to mam tak naschval 😅

maxara
28. jan 2011

@mirka285 sak v nedelu.. musim sa ist vysrat a ak sa mi bude chciet sa ucesat, tak mozno hodim, moment

kafoditka
28. jan 2011

@maxara nezahovaraj, chod hodit kabel na wecko a pekne sa odfot 🙂

mirka285
28. jan 2011

@maxara ale hlavne nam nehod moment ako seres 😀

kafoditka
28. jan 2011

@mirka285 😀 😀

maxara
28. jan 2011

@mirka285 trupka.. to by som ani nestihla, ledva som dobehla na zachod a uz bolo po vsetkom 😀

mirka285
28. jan 2011

@maxara vidis,to sa mne nemoze stat...ja tam sedim pol hodku a nakoniec miesto hovna vyleze zlata zila 😠

bambola
28. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀
@maxara 😀 😀 😀

monline
28. jan 2011

@mirka285 mirka teba som sa chcela spýtať,. ty už máš danu?

denisse
28. jan 2011

@kafoditka
neskutocne je sikovny tej tvoj filipko ... to barunka sa takto nepostavi snad ani v roku .. je hrozne leniva, ked nedociahne hracku tak sa hned nastve a reve namiesto aby sa snazila pohnut 🙂

mirka285
28. jan 2011

@monline nemam veru,vsak aj naco ked chlapa nemam doma ☹ ale dva krat som si ju uz isla dat zaviest,tak prvy krat mala doktorka dovolenku a druhy krat som dostala kramy na Silvestra,no uplny pech...

ywett
28. jan 2011

@monline
ja bych na stehna nnieco potrebovala..a brusko...tak mi potom priebezne napises, ako ti to ide...budem sa pytat..tak pekne zacni

@mirka285
mala som vybrate ine, isla som do obchodu, ktory nebol na zozname, prve skusila a hned brala 🙂

@maxara
si ma pobavila odkial mate ten lubr.gel 🙂)) teda baby my tu preberame temy

Baby,
malinka male teplotky 39,1 ale ak odratam 5, kedze to bol digital a anal, tak 38,6, teraz uz nema. asi zo zubov.
myslite, ze zajtra mozeme vyrazit do detskych kupelov? mam dilemu, vsak uvidim aka bude noc a rano...
inak jej nic neni, ziadne nadcha, soplik, kasel...nic nema, tak jedine zubky, nie? ma to uz navrete

maxara
28. jan 2011

pripravene na sok? 😀

maxara
28. jan 2011

@mirka285 to preto, ze chces obcas navstivit F, resp toho druheho fesi dr, inak mal u mna aj on vizitu 😉

mirka285
28. jan 2011

@maxara akoze pohodka,si si zasila hubu?

maxara
28. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 dala som si rusku, aby som nic nechytila na tom zachode 😀 😝

mirka285
28. jan 2011

@maxara si ma odhalila,odkedy neni Gabo doma,tak mi na vzrusenie staci aj aby sa mi niekto pohrabal v anale 😀

kafoditka
28. jan 2011

@maxara jeej, mne sa pacis 🙂

maxara
28. jan 2011

@mirka285 takze mozem to mat?

luminkasp
28. jan 2011

@monline to mi je velmi luto (kamaratky)
ako dopadol nakoniec ten preklad, pozdaval sa?

prcham holky, za chvilu zacinam doucko, dnes sa mi tak nechce.

maxara
28. jan 2011

@mirka285 najlepsie rektoskopom a hned dvaja, ne? 😀 😝

@kafoditka uff, no to mi odlahlo

kafoditka
28. jan 2011

@mirka285 ty mas ale cudne sexualne praktiky 😕 ... 😀 je to az take dobre?? lebo ja co sa ritky tyka mam jednosmerku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre