Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
8. jún 2011

@luminkasp - uff, to je drsne - takze to bolo z chloru? A ako to vyzeralo, ako normalny ekzem?

@adelaine - no presne, strasne davam bacha, aby si to nerozniesol, mu to stale dezinfikujem a prelepujem gazou. A ta pani z Mobika mi este pisala, ze to moze mat z jedla alebo z pradla! Tak som jej to opisala, ze ako to vyzera - stafylokok sa prenasa mezi ludmi uterakom alebo hrackami alebo vodou a on s nikym inym cudzim neprisiel do kontaktu.
Inak, synovec mal z bazena taktiez problemy s uskom, ma tri roky, a boli kvoli tomu dva razy v nemocnici, museli mu to cistit... A potom stale davat bacha, aby mu tam nezasla voda, lebo mu tam dali nejaku trubicku. Akoze fakt nic prijemne:(

@kafoditka - no, pekny macko🙂 Zavidime!🙂

@bambola - super zhrnutie!🙂

maxara
8. jún 2011

kokos baby, tu je dalsia burka a riadne silnaaa

monline
8. jún 2011

čaute baby
ja len krátko, lebo malý mi ešte nespí a lozí kadetade okolo...nestihla som ani prečítať čo ste dnes písali, ale všimla som si bambine super zhrnutie 🙂
Dnes sme boli na poradni, lekárka odporučila neočkovať, lebo malý je pravdepodobne už týždeň v inkubačnej dobe, tak nech nemá komplikácie, nech si neoslabí imunitu keď na nás lezú (možno) kiahne...váži 9400 a meria 75cm..proste drobček 🙂 reval, vždy reve, neznáša vyzliekanie a obliekanie...dala nám termín an konci mesiaca, že dovtedy bud bude po kiahňach, alebo s istotou nebude ohrozený...
Potom nás muž viezol do BA na Klenovú Nike vybrať stehy, histológia je v poriadku, tak sa veľmi tešíme...odtiaľ sme šli na Tehelnú na gyndu vziať prepúšťaciu správu a potom šiel muž do práce a my sme zakotvili v Poluse..kávičkovali sme, pobehali obchody, neobišli sme mekáč..prišli sme domov až po šiestej, malý bol úplne ukážkový, super, aj celkom dobre jedol....@noemarta šli sme cez zálesie, kývala som 😀
Kým sme boli preč, môj otec namontoval zábrany na schodište hore i dole, tak teraz v kľude môžem tuto písať a malý má horný priestor otvorený a objavuje ho..doteraz som sa bála, tak vždy boli zavreté dvere a nevydržal mi tu, nudil sa...teraz mám síce vyhádzanú zem z kvetináčov, ale snáď ho to raz prejde, nie? 😀
A už neviem čo by som spomenula...jááj, @maxara díky za tip..v poluse som nenašla bicyklík, skúsime tesco, či dráčika...
@merikac teda nezávidím ten piercing..inak myslím, že to je krátkodobá záležitosť, že ho to časom prejde a vyberie si ho z jazyka..našťastie Nika zatiaľ nechcela, vymýšľala skrz veľa náušníc v ušoch, ale som ju nejak presvedčila, že nie..potom, že si dá tunely, tak to už som veru nadávala...inak- buď rada , že nechce tunely...Nikin kamoš má, sedel v buse minule pred nami a ja som mu cez uši videla dopredu

bambola
8. jún 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja zdochneeeem, ako dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀 ze videla som mu cez usi dopredu 😀 😀
@merikac navar denisovi nieco dobre pikantne nech mu ten jazyk riadne vystipe 😀 😀

tinaki1275
8. jún 2011

dobry vecer damy ..no bez sanci vas citam uz asi 15minut ale kedze mam este dlasich max.5 kym dojde mm s malou tak to nesthnem.. ☹ ste toho popisali..hadam este ked malu ulozim..
som dnes mala zase blbe letisko a bolo hnusnych 34 stupnov..zajtra ma byt 36..a vraj napozjtra cez obed 39 ...
☹ najprv bola dlho kosa a teraz zase tot.o..
inac mne sa dnes chudA Leia strepala tak nestastne ze si hrackou narazila horne dasienka a este ze tam nema este zuby lebo si len zosuchala kozu z dasienka ,ak by boli zuby urcite by boli nalomene..a teraz ju to evidentne boli ked papa..

merikac
8. jún 2011

@bambola mati ja ho mam tiez a nechutne mi to nepride 😀

luminkasp
8. jún 2011

@alllexa moze to byt z chloru, prasku, avivaze, velkej zmeny pocasia..., najskor ako normalny exem, sa to zvacsuje, schne, vyzera ako male pupenceky, moze to az praskat... som rada, ze uz mame speci kozmetiku na to a keby som nahodou nieco videla, tak hned k dr 😉

luminkasp
8. jún 2011

@monline tunely? to co je?

merikac
8. jún 2011

inac dobry vecer zienky,,,,@monline - ja by som mu dala take tunely, az by mu zle prislo- to je super, ze histologia je ok,,,vsetko ide tak ako ma,,a mozno sa aj tym kiahnem vyhnete

monline
8. jún 2011

@luminkasp tunely sú krúžky do uší, ktoré tak zväčšia dierku v ušoch, že v ňom máš diery o priemere aj dva cm..videla som aj väčšie.ono sa tá dierka v uchu najskôr nejak rozťahuje

merikac
8. jún 2011

@mirka285 kavickovanie ho uz preslo, uz ho nebavi sa tvarit, ze mu to chuti 😀 fuuu a ty si si aky dne dnes pre seba urobila,,zavidim,,ja by som sla tak na masaz tvare aspom

merikac
8. jún 2011

@tutifruti 😀 deti su radost,,,,,,,,,,,,,,, 😀 uz len aby ma to v takych situaciach napadlo,,,,,, 😀 ale mudro si opakujes 😉

monline
8. jún 2011

@merikac áno, všetko ide ako má..a kiahne- možno sa im vyhneme, no i tak musím stretko zrušiť, lebo je to na hranici inkubačnej doby..a keby ich aj dostal, tak ich aspoň budeme mať za sebou..
A ten piercing..neboj, na tretí deň ti to už ani nepríde také strašné..🙂
@tinaki1275 chudatko malé..takže si narazila papuľku? pofúkame..

merikac
8. jún 2011

@noemarta ano na celych 8 hodin, a rozmyslam, ze uz nasutpim oficialne do prace, nie len na dohodu, vsetko funguje, krasne to zvladame, k lekarke si chodim sama s malou, prakticky, sme si nasli s maminou system a celkom to ide

gabika41
8. jún 2011

@maxara...som videla zabery z Tvojej oblasti... 😒 ked si pomyslim,ze na nieco cely zivot robis a staci jedna burka a je to vsetko fuy,tak je to veeelmi na figu..... 😒

merikac
8. jún 2011

@tinaki1275 mooje male,,to musel byt nestastny pad,,,,,,,,,

tinaki1275
8. jún 2011

@monline dakujeme 😉

merikac
8. jún 2011

@bambola som mu povedala, ze este tyzden mu ho necham a potom sup dole na 2-3 dni nech mu zarastie, a potom si to moze dat znova,,by som chcela vidiet, ci bude taky frajer a dal by si to znova prepichnut,,,,ono samotne prepichnutie vobec neboli ale to hojenie a nebodaj narazenie jazyka o jedlo je bolestive

bambola
8. jún 2011

@merikac ty maas tiez v jazyku? 😅 tak pardoooon 😀 ale potom sa nediv ze ho to napadlo 😀 😀. ma0 sa teda ppripravit, ze o 15 rokov doojde mala s piercingom v nose 😀

tinaki1275
8. jún 2011

jezis babule ja som uplne mimo, az teraz som sa zacitala do sprav ze teda co sa deje..no to je zase spust .. ☹

merikac
8. jún 2011

@kafoditka emca k 1 roku presne strojnasobila svoju hmotnost 😀

merikac
8. jún 2011

@bambola no hej rozdiel medzi nim a mnou je, ze ja som si ho dala ked som mala 30 a on 15 rokov- ja som si ho minule aj dala dole,,ale mala som pocit ze mi vypadali vsetky zuby 😀

merikac
8. jún 2011

@tinaki1275 bambola, dala stranu , alebo 2 strany do zadu celkom slusne zhrnutie, staci, ak si precitas to 😀

merikac
8. jún 2011

@bambola co citam,,,si ptoto skusku???, 😕 ............

tinaki1275
8. jún 2011

@merikac uz som sa k tomu dostala dik ..🙂)@bambola dik 🙂

merikac
8. jún 2011

@monline no ako citam, tak zo stretka sa pomaly odhlasujete,,len aby tam niekto prisiel ☹

bambola
8. jún 2011

@merikac cize ty mu ho chces defacto nechat ale chces vediet ci ho chce az natolko aby bol ochotny podstupit zrastenie a znova nasledne prepichnutie? no ty si aka potvora 😀
ja som si dala prepichnut nos ked som bola v londyne, samostatna a uz na mna neplatilo ocove pravidlo "pokial zijes pod mojou strechou, jes moj chlieb...." no ved to kazdy pozname 😉

asi ano, ale zatial nemam vysledky tak nadej umiera posledna 😔

katarina7777
8. jún 2011

@merikac tak na stretku ten piercing chceme vidiet 😀
@monline parada ze Nika je v poriadku... velky kamen ti musel spadnut z hrude 🙂
@tinaki1275 teda, riadny hic tam mate... tu je zas len 20 stupnov a burky ... tak Leia uz je riadny bezec cize si viem predstavit ze tych padov je dost ☹

adelaine
8. jún 2011

ahojte kocky,
@allexa koza mudra, ze z jedla alebo prasku, treba jej doniest potvrdenie, nech vam vratia peniaze...
nehovoriac o tom, kolko deti sa muselo este nakazit....
inak stacilo, aby nejaky dospely mal impetigo, tvoj Misko je zrejme na infekcie nachylnejsi a je vybavene 😒
chuda, ale neboj, masti ho mastickami, co ti dali na koznom, rychlo to ustupuje, len mu najako skus zabranit v
skrabani sa, aby si to nerozniesol.
@merikac teeda, riadne prekvapko! odkaz synatorovi, ze piercingom moze prist o zuby, predne spodne urcite ...
percing sposobuje mikrotraumy udermi do zubov a zuby mozu zomriet....a dalsia vec, presne ako pisala bambi, na jazyku je najvacsi sajgon a ten piercing to tam este zadrziava 😝
ale pubisovi take argumenty stacit nebudu, co? 😕

merikac
8. jún 2011

@bambola no myslim, ze ja som maly pan na to ci ho bude mat, alebo nie,,ked zauraduje mm, nic nezmozem- on pozna svoju krv 😀 .......keby bolo na mne, tak mu ho necham,, je pravda, ze by som mu ho nedovolila az keby mal 18, mna stve, ze nesiel na to ferovo,,,,,,,,,anilen nespomenul, neukecaval,,,,Jaaaj, tak,,tak to je jasne, ze nadej umiera posledna,ale dam si len nieco zo seba dala a bude to ocenene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre