Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lucka_o
8. mar 2010

ahojte tak uz vieme co to bude.....budeme mat chlapčeka.......🙂

luminkasp
8. mar 2010

luci, gratulujeme 😉

kafoditka
8. mar 2010

liluu... asi mi dnes niekto stoji na vedeni, ale co znamena poloha KP? Ja som bola dnes na poradni a doki sa cudoval, ze maly je hlavickou uplne dole, ako na porod, mam ho ulozeneho priecne... a veruze sa citim tak divne, lebo sa mi vadi, ked sa ohybam a uplne dole v maternici citim taky divny tlak.. 😒

kafoditka
8. mar 2010

lucka.. gratulka k pindurovi 😉

lucka_o
8. mar 2010

dakujem baby, aj ked som tak velmi chcela dievcatko.....ale tesim sa ze je mrňous v pohodke a zdravy....

ericica
8. mar 2010

kafo je to poloho koncom panvovym....ak dobre tusim 😅
lucka gratulujeme 🙂
katka tak teraz velky vydych a na robotu zabudneme 🙂
inac neviete co je s dugynkou???

mirka285
8. mar 2010

dugyna sa uci na skusky...lucka nevadi,hlavne ze je zdrave,potom druhe budes mat dievcatko 🙂

luminkasp
8. mar 2010

ericica tak je to s tou polohou

ericica
8. mar 2010

lumi 🙂

ericica
8. mar 2010

ahaa takze uci 🙂
a pisala uz nieco o svadbe???asi som to nepostrehla 😒

luminkasp
8. mar 2010

baby, nas je tu uz tolko ze ja asi nemam prehlad

a mame aj nejaky spolocny album, ci tabuelku? ja tu vobec nestiham chodit

mirka285
8. mar 2010

eri pisala ze bolo super a ze si to uzila ale nedala ziadne foto ☹ inak fakt je nas tehuliek strasne vela,ja sa nad tym niekedy az zamyslam ze ako je to mozne ze kam pozriem tam tehotna..ja si uz niekedy namyslam ze co ked to nie je len tak,ze co ked to maju na svedomi mimozemstania 😖 mi uz dobre preskakuje,ze?

luminkasp
8. mar 2010

mrika 😉

katarina7777
8. mar 2010

jeej vidim ze pribudaju chlapcovia... gratulujeme 🙂

K tym dvojickam, moja sestranica ma dvojcata dievcata ... male su od zaciatku chorlave takze nemozu chodit do jasiel a teraz do skolky, uz 3 roky sa nevyspala.... totalne je vystavena a to sa este nemusi pozerat do penazenky ze kolko minie, takze ma vsetky mozne pomocky ake su ... stale byt odkazana na nieciu pomoc tiez nie je bohvieco...takze verte je jednoduchsie mat deticky po jednom 🙂 podla mna tak si ich mozeme viac "vychutnat".

ericica uz som robotu predychala, kaslem na nich .

ja idem na kontrolu vo stvrtok tak som zvedava kolko maly vazi, uz v 18tt mal 200 gr... inak sa smejem z tych udajov co su na niektorych strankach ohladne vahy plodu, podla mna je to individualne.

vcera som citala tehulky s terminom marec a uz sa tam naodilo vela babetok, niektore aj 2-3 tyzdne red terminom a s vahou nad 3 kila.... uz aby tu bol jul !

mojalili
8. mar 2010

🙂 MIrka...

Ahojte kočky, konecne som doma z prace, po tyzdni som sa ledva ledva prisposobila....hodinu som isla s LILI domov, ledva som to uz usla....

Dnes nas prepadla TV MArkiza v praci, jeden cigan....riadne cislo....jeho babka zavolala do MArkizy, ze mame na skole sikanu....skoda reci....vecer to bude v Telev.novinach asi....som zvedava, ci tam daju aj vypoved ucitelky, ktora hovori, ze ide o problemoveho ziaka a este viac problemovu babku... 😖 Takze uvidite, kde robim aspon 😕

Dnes som kupila krasne pancusky pre maleho, mysicka na zadku aj na kolienkach 🙂 A sebe tehu tuniku na Den ucitelov, krasna, potom prihodim foto 🙂

katarina7777
8. mar 2010

hups volako ma neposluchaju pismenka dneska 😒

luminkasp
8. mar 2010

aj ja uz chcem jul

a mierami babatiek sa fakt netreba stresovat, nasa mala bola stale strasne mala a narodila sa s 3220

luminkasp
8. mar 2010

mojalili uz sa tesim na foto

baby, uverite, ze ja som este nic nekupila pre maleho? ziadne oblecko

katarina7777
8. mar 2010

Mojalili ja som sa v sobotu pohadala s jednou cigankou pred supermarketom, lebo si odo mna drzo pytala peniaze a ze nech jej necham aspon euro z kosika "pre deti na jedlo"... mala aspon 100 kilov a vyse 40 rokov... tak som ju poslala nech ide pracovat a pomyslela som si ze keby nezjedla vsetko ona ostalo by aj "detom"... a potom sa tu rozvazaju na mercedesoch... nemam s nimi dobre skusenosti , nehovorim ze vsetci su taky ale vacsina ano 😒

miki060707
8. mar 2010

lumi, naša sa narodila ako 2750 a ked sme odchádzali z pôrodky tak mala 2550g 😉 ale ona to dohnala, hadam nebude po mne 🙂
no tak mojalili tie správy si určite pozriem...

luminkasp
8. mar 2010

miki, sak to, ze mi cele tehu vraveli, ze bude mala a nakoniec nebola, takze tabulky tabulky 😉

luminkasp
8. mar 2010

katarina, ja nemam rada rumunov, ti su tu este horsi ako cigani

meruska
8. mar 2010

oacka... a nemas stranku na ten madarsky obchod? ja by som sla do miskolca na nakup rada, mam tlmocnicku 😝 ja poznam len stranku tegel.hu a tam maju len tie iste kociky co v slovenskom tegeli

liluu
8. mar 2010

Kafo, ako písala ericica hlavičku má celkom hore a nožičky dole.Takže naopak ako ty.Tak aspon mám zasa 4 týždne nad čím premýšlať.

oacka
8. mar 2010

meruska. aj ja mám tlmočníčku.... 😀 ale má dve malé deti... ale asi tam s ňou skočím. je to v obchodnom centre Szinvapark,v centre Miškolca. tam je obchod Brendon na 2.poschodí, skús pohľadať Brendon Hungary, isto ti vyhodí nejaké stránky. Mne sa tam páčil peg perego Skate a GT3. GT3 majú aj v Alltoys. ale boli tam aj brevi, aj Jane, aj Hauck. a ceny sa i zdali dobré,ale to som moc nepozerala...

katarina7777
8. mar 2010

luminka tu je 90% ciganov rumuni a tiez tu robia problemy albanci... vela kriminalnych cinov, kradnu, vrazdia, jazdia opity...

meruska
8. mar 2010

oacka...uz som nasla stranku 🙂 www.brendon.hu ake zlozite 🙂

katarina7777
8. mar 2010

moj maly bol do 18 tt stale na pravej strane, normalne som mala krive brucho, vsak tam mal viac miesta... ale teraz je v strede a podla pohybov je podla mna krizom cez brusko v horizontalnej polohe... vsak uvidim vo stvrtok na utz ako je zabyvany 😀

pettrunka
8. mar 2010

lucka gratulujem,aj ja som dnes bola na sono ale malinke sa nam otocilo zadockom takze sme sa nedozvedeli co to bude.

pettrunka
8. mar 2010

😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre