Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
9. mar 2010

dobre ranko kocky!! mna od rana priserne boli hlava, aj by som si dala nejaky liek, ale bojim sa.... ☹

ALLEXA, my s maxinkou dnes zaciname s brusnymi tancami v Miracle na Nitrianskej ulici- to je pri mileticke, zaplatili sme si cely kurz, ale mozes tam zavolat, ci este nemaju volne miesta-vcera boli tusim este styri volne...

K vareniu- manzelik dnes vari francuzsku cibulovu a zemiakovu omacku s volskym okom 😉

sisaa
9. mar 2010

ahoj kafoditka... tiez som sa vcera prihlasila na tie brusne tance, tak sa tam stretneme 🙂

sisaa
9. mar 2010

Volala som k nim, ze este maju volne a mam sa emailom prihlasit, ale ziadna odpoved zatial neprisla. Tak dufam, ze ma registruju....

alllexa
9. mar 2010

Kafoditka, dakujem za tip, skoda, ze to zacina uz o piatej, ja robim do pol piatej a cesta z Devinskej mi trva aj hodinu, takze by som to nestihala:(

kafoditka
9. mar 2010

ALEXA, skus si to pozriet na nete, viem, ze toto studio ma pobocku aj v petrzalke a zda sa mi, ze aj v ruzinove. BT vybaju aj v ine dni, mozno ti to bude vyhovovat... http://studiomiracle-new.webnode.sk/

SISAA, no super, tak sa vidime! Nas urcite spoznas a my teba tiez, kedze si na fotke cela Pribylincova zo zmenarne 😀 😀

kafoditka
9. mar 2010

MAXI...... pracujes ci este spis????? 😀 😀

sisaa
9. mar 2010

no neviem kafoditka ci nebudes sklamana 🙂 a ci sa ti aj v skutocnosti budem na nu podobat

sisaa
9. mar 2010

zrzulka.. ta vystava v Brne je tento tyzden od 11.-14.3.2010. Ten aquaaerobik byva o 16:00, asi taku hodku, a v pohode mozes prist bez toho aby si mala pernamentku. Umoznuju jednorazove vstupy. Ja som si cez den zavolala, ci maju volne a prihlasila sa. Prave vcera ma zapisala ako poslednu, bolo nas asi 8 tehuliek.

jaruska8
9. mar 2010

Ahojte dievčatá, ja som od mangela včera dostala ružu, chudák, chcel mi kúpiť tulipány a nemali, rozčuľoval sa, že tam bolo strašne veľa mužov a že inokedy tam nie je nikto, že sa môžu hanbiť. 😀 😀 😀 😀 Včera bol super deň. Som sa pozerala do zrkadla na moju mega celulitídu a hovorím:,,Naša dcéra mi zobrala aj tej zbytok krásy." 😀 A mnažel na to:,,Akej?" 😀 😀 😝 Som to schytala, čo???? 😀 Ešteže srandoval. 😝 Inak, celú noc som sa budila, no hrozné, tak ale to je aj tým, že chodím spať len z povinnosti z toho ničnerobenia nebývam unavená. 😠

liluu
9. mar 2010

dievčatá mňa tak bolí chrbát ,že neprejdem ani na wecko. možem len v kresle sedieť. Dúfam, že ma to nejak prejde.

ivka8255
9. mar 2010

bre ranko, 🙂
liluu: aj mna vcera bolel chrbat (hlavne krize) a bedrove klby, ale ja som doobeda upratovala, tak asi z toho :(
mne pomaha fit lopta, si cupnem a opriem si o nu chrbat... ak mas tak skus...

ivka8255
9. mar 2010

denisse: mne sa vzdy pacila Emmka, ale uz mi ju vyfukli a ked mm narhol Barborku, tak som bola hned za 🙂 da sa vselijako volat a vsetky Barbory co poznam su fajn baby, tak hadam aj nasa 🙂 ale aj Nela je super, no u nas ju maju dve rodinky co sme s nimi v kontakte, taktze tretia by uz bola moc 😀
ale toho chlapca neviem neviem, som fakt zvedava ci sa ukaze co to bude

meruska
9. mar 2010

ahojte...ja som zatial pribrala tiez len 2 kg od zaciatku, vo stvrtok mam poradnu tak som zvedava co mi doky povie...
ale ja som pribrala za posledny rok 6 kg..teda pred otehotnenim, tak snad babo cerpa z tychto zasob 🙂

katy1979
9. mar 2010

ahojte takze ste sa prihlasili do miracle na nitriansku? tiez som na to pozerala cez vikend len som tam este nevolala. to aby som si svihla lebo ma vsetky predbehnete 😅 este aj sancatanca robi na karloveskej ul.

baby k tej vystave na inchebe, ak zvazujete ci incheba ci brno tak jednoznacne brno. na inchebu budete nadavat este mesiac potom. absolutne nezvladnuta vystava a to uz boli dva rocniky a za take vstupne sa mozu naozaj hanbit. radsej kupte dvoje dupacky ako keby ste mali ist na inchebu.

janatt23
9. mar 2010

bre ranko babule. u nas zacalo pekne svietit slniecko, tak aspon nieco 🙂 ja dnes nevarim, bo ideme do ba pozriet nejaky nabytok. takze budeme papat vonku 😉
ale to kuracie masko na smotane by som si dala. asi spravim zajtra 🙂
prajem vam vsetkym krasny den 🙂

janatt23
9. mar 2010

a o tom priberani... zatial len 4kg, ale ja som celkovo stihla, takze si myslim, ze to je ok zatial 😀

katy1979
9. mar 2010

ja som sa dnes vazila takze 7kg 😅

katy1979
9. mar 2010

janatt ja som bola tiez vychrtlina ale nejako sa to na mna lepi. asi aby som sa dostala do normalneho pasma BMI

jaruska8
9. mar 2010

Ja tiež zatiaľ tie 4kg, ale to nebude na dlho. 😉

mima89
9. mar 2010

caute babule, dlho som tu nebola 😉 ja mam +5kg a celkom pomalicky priberam...kazdy mesiac kilecko takze da sa...
v poslednom case mi byva akosi zle od zaludka-zeby sa vracali nevolnosti? dufam ze nie... 😒
aj u vas tak krasne svieti slniecko? len skodaze je minus 2...uz sa neviem dockat tepla...
v pondelok idem na poradnu tak sa nam male hadam ukaze ci je to Dominika alebo Patrik cela som nedockava a neviem ako sa mu mam prihovarat tak len tak neutralne-moje malicke 🙂 ale znama mi povedala ze som opeknela a ze priberam len do bruska, takze to bude chlap no som zvedava, uz su aj stavky v rodine - oni su zvedavsi jak ja 🙂 🙂
no len nech je zdrave to moje babatko nic ine si nezelam...majte sa krasne 🙂

katy1979
9. mar 2010

takze o piatej na nitrianskej budem aj ja. mne hovorila ze staci prist o 10 minut skor a zaplatit si to namieste. takze pohoda. uz sa tesim. jejda musim najst teplaky.

sisaa
9. mar 2010

tak to bude invazia juloviek na brusne tance 🙂

katy1979
9. mar 2010

sisaa ked som cakala prve tak na priprave sme boli tiez invazia juloviek z konika aspon vieme ako sme vyzerali predtym a teraz sa na tom rehoceme

mirka285
9. mar 2010

Dobre ranko 😉 mala by som sa hanbit ako dlho v poslednej dobe spavam..ale ked ja vecer neviem zaspat a chodim spat az po jednej..Allexa a co robis v Devinskej?ja tu byvam,dnes nam tu krasne svieti slniecko...ja tiez neviem co mam varit..cestoviny nie su zly napad 🙂 vecer cakam kamosky tak upeciem nieco slane,sa tesim 🙂

katy1979
9. mar 2010

baby na cvicku potom do mna drgnite, lebo ja a tvare su dve rozdielne veci 😀 cervenovlasa tam snad budem jedina

alllexa
9. mar 2010

V Devinskej mam pracu, nasa firma vyraba suciastky do aut, dodava do Volkswagenu... Najhorsie je to cestovanie kazde rano, najma v zime. Raz kvoli kalamite ani nesiel autobus a 30 minut som slapala do kopca. Ale snad uz len dva mesiace a budem na materskej🙂

sisaa
9. mar 2010

katy aj chceli aby si sa aj dodatocne prihlasila emailom?

katy1979
9. mar 2010

sisaa ano najprv som si zavolala na to ich cislo a mala som to poslat mailom, ze je mozne ze nestihnu dnes odpisat, tak mam prist 10 minut pred lekciou nech to stihnem vyplatit. a priniest si teplaky a nejake slapky na presun zo satne do telocvicne.

luminkasp
9. mar 2010

ahojte, tak my mame uz zas asi 20cm snehu, sa tento rok uz asi zblaznim 😖

ja uz mam takmer +7kg a to som poslednych 5 pribrala za posledny mesiac 😨

alllexa
9. mar 2010

Luminka, tak to si na tom podobne ako ja v tom priberani🙂 A kolko si pribrala pri prvom babatku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre