Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
13. mar 2010

no aj tento je aj od dvoch rokov, som rada ze si maly zvykol na umele dost nam to trvalo....ale hlavne ze piju...

zrzulka
13. mar 2010

Tinka dakujem pekne za taku dovcu:o)))))))))Inak ja som povodne chcela ist do BŠ zeby sme si predtym spravili dovcu, tam vlastne je cela rodinka sama na izbe... Joj mozno nakoniec pojdeme. Uvidim. ked ja sa bojim zeby som porodila v aute....To ma odradza

mirka285
13. mar 2010

no ja som rodila prve na Bezrucovej a kym som sa dostala z izby do sprchy tak som odpadla..no ale ja mam celkove zle skusenosti a pojdem rodit asi na Kramare,tam si to chcem vybavit,ja uz nedovolim aby sa mi stalo to co pri prvom porode ☹ ☹ snazim sa zatial nestreovat dopredu,ale ja len na porod pomyslim a je mi do placu a chyta ma depka...

zrzulka
13. mar 2010

katty ano byvaju... my ich vyuzivame:o) ale nie vzdy....

No nasa nemala problem si zvyknut na UM... Ona aj ked som ju kojila pila tak ze to do nej padalo ako do studne... Sestricky sa vzdy na tom zabavali :O))))) Ona aj teraz ked jej dam pit napoj tak az do dna... Uz len prazdnu flasu vrati. strasne vela pije.... Snad to nevadi....

stanka33
13. mar 2010

katty ja ked som cakala jurka sme boli s kamoskou na den rovnako tehotne termin 6.6 a sme sa vytesovali ze budeme spolu na izbe..a Jurko sa narodil 22.5 a Natalka kamoskina 12.6 tak na to by som sa moc nespoliehala.... 😉
jaj zrzi to by bol velmi rychli porod, ak by si stihla v aute...

zrzulka
13. mar 2010

No do BŠ to trva najmenej 2 hodky a ja som za dve hodky od prichodu do porodky porodila 😀 Akurat klistir mi dali a sup na stol.... jedna babula co poznam takto v aute porodila.... to uz len volali ze idu a ze mala je uz na ceste

stanka33
13. mar 2010

boze po sebe citam a tie chyby asi by som mala ist uz spat....no Jurko iba mlieko....caj vodu musim do neho nalievat ja inak by nepil...pre neho je to strata casu....to iste ako jedenie....piskotu bud nechce alebo si ju napcha celu do pusy aby mal volne ruky a mohol sa hrat...
mirka aj ja pojdem asi na kramare

zrzulka
13. mar 2010

Mirka neboj urcite to tentokrat bude oki...Dva krat do tej istej rieky nevstupis. Ale chapem ze ked mam zle skusenosti z prveho porodu tak ze to musi byt depka ako hrom, ani sa ti necudujem.... Tiez by som si to chcela poistit maximalne ako sa da....

stanka33
13. mar 2010

zrzi ja ked budem rodit tak ako prve aj do Talianska dojdem v pohode 😀 no dufam ze sa ani mne nebude opakovat porod a to vsetko ostatne...

zrzulka
13. mar 2010

Stani aj ja ked citam tak tiez by som mala ist do postele, ale nie idem si pustit rozpravocku.... tak sa lucim. zelam sladke snicky ...pa

stanka33
13. mar 2010

ok dobru...muz tiez kuka rozpravocku... Steva Segala ja idem spat majte sa.... 😀

mirka285
13. mar 2010

Stani napodobne,ja by som do toho Talianska aj pesi dosla ☹ a ten prvy porod moj by bol mozno v tom aute lepsi ako v nemocke...

katty17
13. mar 2010

Miri, ako citam, tak si mala dost zle skusenosti. kde si rodila?

mirka285
13. mar 2010

na Bezrucovej,uz je ta porodnica zrusena ale je to terajsia Antolska vlastne...a to som tam mala porodnu asistentku vlastnu tetu 😢

katty17
13. mar 2010

a co sa ti udialo? teda ak chces o tom popismenkovat. alebo radsej nebudeme strasit buduce maminky? 😉

mirka285
13. mar 2010

no mne sa stalo asi vsetko co sa mi mohlo ☹ zacalo to tym ze mi zistili tehotensku cukrovku takze mesiac pred terminom som uz musela ostat lezat v nemocke..nakoniec ma nechali este dva tyzdne prenasat,co je dost nepochopitelne,lebo mamicky s cukrovkou maju vacsie deti..nakoniec ked sa ani po dvoch tyzdnoch maly na svet nepytal,dali mi vyvolavacku a tu nastal zase problem...mala som sice ukrutne bolesti ale absolutne som sa neotvarala..takze nepostupujuci porod...nechali ma trapit sa este asi 14 hodin,za ktore som sa stihla otvorit len na tri prsty....potom uz neviem ako ale cela som sa potrhala a ked uz bolo fakt nutne aby som maleho vytlacila,na cisarak uz bolo samozrejme neskoro,zacala som im odchadzat,takze nevedeli ci ratovat mna alebo dieta...silou vole sa nakoniec maly narodil,sestricka mi trosku poskakala po bruchu 😒 mal 4,5 kg a nastastie sa mu nic nestalo...pozasivat ma museli jak stare vrece,este dva mesiace po porode som nemohla sediet a stale ma tie stichy boleli..doktori sa tvarili ze ved ma nemaju preco boliet,az kym mi nezacal vytekat hnis...hnisali mi vnutorne stichy co samozrejme nieje vidiet ☹ takze kym som sa ja dala po porode dokopy,maly mal styri mesiace...takze toto je moja story,dufam ze som nikoho nenastrasila 😉

mirka285
13. mar 2010

a v tej nemocnicnej izbe som stravila Vianoce aj Silvestra a o tie styri mesiace som uplne prisla o to ako mi maly rastol...psychicky som na tom bola velmi zle,ani mlieko som nemala,este ze mi mamina pomahala,sama by som to nezvladla 😔

tinka349
13. mar 2010

no mirka- tak to mi je luto...pocula som uz kadejake pribehy z nemocnice, ale tento ma dost vystrasil ☹ ale pevne verim, ze julove porody budu ako letny vanok - rychlo prejdu, a bezbolestne, a deturence budu zdravunke...Ja som kvoli porodu stresovala prve tri mesiace, potom ma to preslo a ukludnila som sa, ze ved trocha bolesti kvoli nadhernemu cloviecikovi vydrzim, len nech je zdrave ...Ale tak ty si mala bolesti aj za ine maminy....

terina25
14. mar 2010

tinka:v starej nemocke viem ako sa objednáva nadštandard.mala som vybavený pri dcére.ale keď na mňa prišli porodné bolesti a došla som do nemocky,tak ma lekár pozrel a povedal ,,Ano,porod sa začal,ale nemáme miesto.Čo s vami??,,Tak som šla do novej,kde ma prijali.Takže stará nemocka teraz nehrozí.mám odskúšanú novú,viem ako to tam ,,beží,, tak som rozhodnutá pre ňu.Nakoniec bola som max.spokojná 😉

sunnygirl
14. mar 2010

Ahojte bábiky 🙂

tak na mňa lezie nejaká depka či čo, to hádam ai preto, že som 3. deň sama doma 😖 . Bruško mi nerastie, vôbec sa necítim ako tehotná. Nič ma nebolí a maličké počujem málo kedy škvrkotať.
No ale túto noc, asi o pól noci ma riadne bolelo brucho (ako pred menzesom) prsia boleli neskutočne (ani mne ešte z nich nič nevyteká a tiež som od prírody prsnatá), dokonca aj pod pazuchou ma bolelo, čo ja vari rastiem? Maličké tak škvrkotalo, asi ma chcelo upokojiť........................... do 30 marca tááááák ďaleko (poradňa) Tak som nemasná, neslaná a ustráchaná, no hrozná a príšerná.

Ale vám prajem pekné písanie a nerobte chute na klobásky 😉

tutifruti
14. mar 2010

Dobré ránko 😀

Sunny: aj mňa včera pobolievalo podbruško ako na menzes... 😒 Som si aj rátala či som náhodou nemala mať... 😅
O tých pazuchách som čítala, že môžu bolieť v tehotenstve... 😒
...a neboj,ako som už písala, ja babo tak strasne malo citim.... 😖

tutifruti
14. mar 2010

A depku som ja včera mala riadnu...
MM bol v Tatrách a zavolal mi asi až o 10 ráno, tak som sa rozrevala, že čo mi tak neskoro telefonuje... 😅 No nie som trubka... a on chudák, že čo sa deje... 😕

sunnygirl
14. mar 2010

Nech už ide toto hrozné počasie ta preč 😠 a nech svieti slniečko a je jááááááááááááááááááááááár 😎

oacka
14. mar 2010

Ahojte, tehule! Nejdem vás ani čítať,len som to tak preletela, pozerám, že tinka čaká kočku! Tak v lete sa budú v KE rodiť kočky! a malý Timi od merusky! 😀 ja som bola dva dni u našich, hrala som sa so synovcami, to sú také zlaté deti! malá nejako menej kope, dúfam,že to nič neznamená,no ako som sadla za comp,hne´d sa ozýva. 😀 😀 U nás dnes už slniečkuje,ale sneh sa ešte celkom neroztopil, je to horor! ale dúfam,že ho pozitívnym myslením rýchlo odoženieme preč!

zrzulka
14. mar 2010

babulky asi je nieco "vo vzduchu" Mna tiez dnes rano bolelo brucho ako pri menzese... Musela som si lahnut... taka bolest ze az do krizov prechadzala. No aj som sa zlakla lebo doteraz nic....Ale uz je to podstatne lepsie....Muz zobral malu na detsky program... lebo bola jak z "divych vajec od rana" tak nech si trosku oddychnem.... ja idem rychlo urobit salat a rezniky nech maju hladosi co papat ked sa vratia :o))))

zrzulka
14. mar 2010

Sunny ja tiez to iste tiez akoby som ani tehu nebola (az na to dnesne rano, to bolo neprijemne) maly malo kope ale kope ... tak som kludnejsia ked viem ze je v poriadku....

denisocka
14. mar 2010

ahjte baby,
chcem sa opýtať,vraj je tu jedna babula medzi vami,ktorej na morfo u babatka našli tiež cystičku v hlavičke,ak ano ,tak nech sa mi ozve kludne do IP, mam strach jak oči

janatt23
14. mar 2010

caute babule, no mne je dnes tiez pekne zle. uplne mam tazke brusko ☹ drahy sa isiel prejst s hafkom, no ja ani to nevladzem ☹ tak som si pustila dvd Slunce, seno, par facek 😀 to mozem stale. aspon nieco ma rozosmeje. v noci som mala strasidelne sny o duchoch. som sa zobudila cela mokra, no fuj 😢
tie nadstandartne izby sa v tt daju rezervovat. teda aspon mi to tvrdila kamaratka. tak snad sa mi to podari.
no a moja malinka ta kope jak besna. to bude asi mala futbalistka 😀
prajem vam peknu nedelu 😉

luminkasp
14. mar 2010

ahojte ja dnes skusam moj novy notebook, konecne 😎

katy1979
14. mar 2010

katty neboj ujde sa ti nadstandart mne sa usiel tiez pred tromi rokmi. niektore baby sice su pol dna alebo den na standarte ked je obsadene ale potom ta presunu akonahle sa uvolni postel. je to ako pasova vyroba.
my tiez nakupujeme v bipe ale na babydays nechodime stacia nam tie ceny ktore su. chodievame v sobotu, cez tyzden velmi nie je kedy a babydays su vzdy od pondelka do stredy v prvy tyzden v mesiaci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre