Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. mar 2010

rybaan daj potom vediet co pekneho tam maju a ci su tam niake zaujimave obchody pre deti 🙂

rybaanka
26. mar 2010

miri okis 😵

zrzulka
26. mar 2010

ryban uz otvorili? vazne vsak dnes je 26.3. daj vediet potom ako to tam vyzera. do Kiky sa chystame aj my zajtra alebo v nedelu.

Strassi ja mam nastaveny na MK realny termin porodu (od dna pocatia) Ale gynekologovia to rataju od poslednej menzes (to si presne nepamatam tak len odhadom) V knizke mam 28tt Som zvedava nakoniec ako to dopadne co budem junovka alebo uz julovka.... V podstate mi je to uplne jedno, tie 2 tyzdne hore dolu....

stanka33
26. mar 2010

ahojte...
tak uspesne mam za sebou Gtt, sice neviem vysledky ale preslo to celkom dobre aj rychlo...tak som rada...nejdem vas citat nepostiham to, muz ma dofcu ked sa maly zobudi ideme niekam prec......inak zajedla som tu sladku vodu teraz doma nutelovymi palacinkami ufff sladkeho mam pokrk na tri dni....

rybanka ja som bola tiez na 18 tu, a tiez som pozerala po tych babach ze vobec nemali brucha... ja som teraz bola iba treti krat ale uz chodim poctivo odteraz....no a mna si cvicitelka pamata este s minuleho tehu...inak nabuduce daj vediet farbu tricka, mozme pokecat... 🙂 🙂

strasska
26. mar 2010

aha, chapem. 😉 vidis tak ja odhadujem termin pocatia, den zacatia menstruacie viem presne. 🙂

stanka33
26. mar 2010

inak aj my asi behneme do eurovey aj ja chcem ist do HM daco kuknut.....a ak bude zajtra prsat tak sa chystame do kiky...ale tam bude asi vela ludi ...

maxara
26. mar 2010

babky zabky tak ja odhadujem aj termin poslednej menstruacie a aj termin pocatia, kedze ani jedno neviem 😒 ja som otehotnela, ked som si myslela, ze sa to nemoze stat, kedze PM som mala naposledy v auguste (a mala som mat akoze v oktobri) a testy negativne... cize ovulku som mala nejaku nahodnu a sex podchvilou 🙂 takze sme sa nejako trafili...

maxara
26. mar 2010

prave som sa dozvedela, ze prcham domov, tak cauteeee, ja ficim... a mirka, dnes idem bez strechy 😉

carrie84
26. mar 2010

Tak mne zatial presne sedia vypocty podla poslednej menstruacie / vzdy som si to zapisovala do kalendara/, takze dokonca viem, ze som otehotnela, ked sme si s drahym spravili predlzeny vikend, pretoze som musela vypnut z prace a bola som total vycerpana 😀 😀 😀 😀

mirka285
26. mar 2010

Maxi 😅

rybaanka
26. mar 2010

stanka tak ja som tam vzdy s kamoskou a vzdy mam ruzove tricko adidas take kriklave ruzove a tmave vlasy dlhe, ale teraz som sa bola dat podstrihnut, takze uz su neni take dlhe skoro po pas ☹ a inak musim sa vam priznat, ze som bola prvy krat v zivote predvcerom na pedikure a bola to parada 😉 mala som katastroficku tu kozu na patach, ale este treba aspon raz, lebo mi to nevedela naraz dat dole tu kozu zhrubnutu, ale povedala, ze mam strastne vysusenu kozu aby som si to denno denne natierala 😲

katy1979
26. mar 2010

tak urcit datum otehotnenia veru nemam problem ani ja. aj hodinu viem 😅

baby mate odvahu ist do eurovey. tiez ma to laka ale s malým no neviem neviem ci by to nebolo zbytocne. a nechcem vyzerat ako zvedavy bratislavcan ktorý sa tam natlaci hned v prvý den.

kika nehrozi tam sa bojim ze bude vela ludi

rybaanka
26. mar 2010

katy aj ja sa bojim, ze tam bude vela ludi, ale preto idem s mangelom a prinajhorsom on s krpcom ostane vonku(berieme aj odrazadlo), takze by sa to malo dat zvladnut 😎

strasska
26. mar 2010

Pri Miskovi som to tiez vedela presne, den, hodina a na druhy den som uz aj tusila (vedela), ze so v tom 😀 teraz to bolo miniprekvapko!

zrzulka
26. mar 2010

... to je zaujimave s tym pocatim, ja som to tiez vedela hned ze som "v tom" v oboch pripadoch.... Hovorim manzelovi ze prave sme urobili babo. sa len usmieval,ze jasneeeeeeee.... neveril az do chvile kym mi to gynekolog nepotvrdil... zeny take veci asi citia... neviem si to inak vysvetlit..... No ale do tretice uz skusat nebudeme 😀 😀 😀 otazka znie ako sa chranit ... to bude dilema po porode....

strasska
26. mar 2010

zrzi a ja by som isla aj do tretice, len ked mne je vzdy tak strasne zleeeeeeee ☹ este aj min. tyzden som vracala 😖

zrzulka
26. mar 2010

Ryban daj vecer vediet ako v tej Euroveii...
Inak my sme boli na Kika days minule a nebolo tam vela ludi. Sice nic moc. bola tam taka velka babika kikolina ktora si tam sadla a muchy zjedzte ma... Potom clovek co robil z balonikov rozne kvetiny, zvieratka a podobne vecicky. deti si mohli dat namalovat tvar.... my sme tam boli doobeda. mala vyfasovala aj balon, aj motyla na ruku (lebo ne tvar si nenechala carbat) Neviem ci ukecam muza na podobnu aktivitu zajtra. jemu sa to tam vobec nepacilo. no ale tak ta 10% zlava na vsetok detsky tovar potesi. hlavne pri vacsich polozkach.... Kvoli tomu tam chcem ist.... ja inak Kiku velmi nemusim.... 😝

zrzulka
26. mar 2010

strasska keby sme mali na to vytvorene podmienky tak by som sla aj do tretice aj do stvrtice .... byt tehotnou ma hrozne bavi 😀
Zhodli sme sa s muzom na 2 detoch ale ved vies ako to je clovek mieni, panboh meni....
tie nevolnosti.... to mi je luto :o((((( nezavidim. Mne byvalo zle do toho 16tt... teraz uz nie.... chvalabohu.

strasska
26. mar 2010

zrzi podmienky ani my nemame, byvame u mojej mamky, ale ja mam iba jedneho surodenca, mm 4 a vo vacsom pocte je to super ked sa stretne rodina.
Ale podla mna kazdy kolko vladze, ci uz fyzicky, psychicky, financne, priestorovo.....
A ked Pan Boh pozehna aj tretie, budeme ho lubit 🙂

zrzulka
26. mar 2010

No mna sa mama stale pyta ci chceme este tretie dieta.(a to som neporodila este ani druhe 😀) to su teda otazky.... Ak by som otehotnela po drobcovi urcite by sme si nechali babetko... ja nie som za to dat dieta prec len preto ze cloveku sa to prave nehodi.... Viem ze najprv by to bol pre kazdeho sok ale potom by si zvykli... Vo mne aj tak stale drieme tuzba po tom mat 3 deti ... ....no ale clovek nikdy nevie kam ho vietor odfukne 😀 ja uz radsej nic neplanujem dopredu.....

sunavianka
26. mar 2010

pfu tak dnes som mala ťažký den, kedže sa o tri týždne sťahujeme, tak som rámovala veci upratovala umývala a už normálne mám dosť, kokso
maxara aj ked neskoro reagujem ale predsa, ja som mala tiež problémy s vyprazdnovaním, ale som to vyriešila takto, ráno hned káva kombinovaná s actimelom a potom to ide všetko ako má ísť hihi 😀 vyskúšaj a uvidíš....

johanka331
26. mar 2010

Ahoj Sunavianka aj my s manželom sa chystáme sťahovať, ale nás to čaká až na konci apríla. Som zvedavá ako to zvládnem, keď už teraz neviem zdolať malý kopček a zadýcham sa..., S vyprázdňovaním aj ja mávam v poslednom čase problém, na začiatku pomáhali zaváraniny - kompóty, a teraz nečo mastné keď ziem najlepšie je kura 😀 .

luminkasp
26. mar 2010

ahojte, tak nas drobec ma uz 700gr a meria 20cm 😎

miki060707
26. mar 2010

ahojte, no gratulujeme Luminka, to ste už velikýýý 🙂
no aj mi vieme kedy sme si spravili bábenka 😉
ja som vždy chcela 3 detičky,ale teraz dve, aj tak budeme natlačení v dome, hadam sa niejak pomestíme.... 🙂
ja som sa chystala spratávať zimné bundy a čiapky, rukavice, šáli po nás a asi ich dám do spacebagov, šak ich skoro rok neuvidime, a vytiahneme jarné čiapky a vetrovky, a musim aj malej niejaké staršie topánečky, čo ma jesene kuknúť, lebo mi už kopeme, teda otec na zahrade a mala je velká pomocníčka, sadí konáre na záhrade 😉
...teraz mi spí, tak to využijem a porobím si....a dostala som chuť si niečo prečítať, tak som si aj objednala knižky /od Ďuranovej, Hamžovej.../ 😉
pekný dník
ja idem v pondelok na poradnu, ale na vodu ešte nie, to asi v 28

maxara
26. mar 2010

ahojte babulky, som doma... to akoze nie, ze by som tak dlho cestovala, ale este sme sa zastavili u tej sesterky, co ma zajtra svadbu. No nic som sa nedozvedela, iba tolko, ze zajtra mame byt najneskor o 11tej u nich, co sa aj tesim, lebo vobec neviem, kde maju obrad... okrem toho, ze v Devine. Co na seba, to este neviem, ale viem co od nas dostanu 😉 zase som bola "kreativna".
sunavianka - kavu pijem kazdy den v robote, tj okolo 9:00, rano papam teraz aktiviu, predtym acidko a jogurt bezne... ja inak normalne nemam problem s vyprazdnovanim, ale teraz sa mi uz druhy krat stalo, ze nieco ma mrte zapieklo a zadulo... som sa citila ako heliovy balonik. Teraz to polavilo, uz prdkam a aj kakat som bola uz asi trikrat po malom mnozstve, ale strasne mam ubolene crevo. Aj prdenie ma boli. Asi som mala dlho (asi 2-3 dni) straaasne nafuknute hrube crevo a teraz kym sa stiahne, tak to chvilku potrva...

maxara
26. mar 2010

hej baby, kde trcite?

carrie84
26. mar 2010

Zujem veceru 😀

robika
26. mar 2010

Ahojte, maxara dakujem za rady, dnes som mala v praci tak nizko stolicku, ze som si pripadala, ze skoro sedim na zemi, ale bolo to lepsie, normalne som citila, ze nemam take tazke nohy a su o nieco menej zapuchnute, este dnes dam aj tie sprchy ale uz teraz som rada, a este raz Ti dakujem...

sunnygirl: ja budem rodit tu v rimavskej, tiez som pocula, ze tu nie je zle, vraj aj sestricky su celkom mile, hlavne co sa mi paci, ze porodnica je v novej budove, tak tam aspon clovek nema taky pocit, ze je vsetko spinave (aj ked nie je) ale mne tie stare nemocnicne budovy niekedy nahanaju az strach...

mojalili
26. mar 2010

Ahojte kočky, konecne som dozehlila, a idem sa vyvalit na gauc. MAm taku silnu nadchu, schytala som to od dcerky, husi mi v hlave a zaludok tiez nic moc, tak si pekne cez vikend polezim... ☹

PRAJEM VAM VSETKYM PEKNY ZBYTOK VECERA 🙂

maxara
26. mar 2010

carrie a co dobreho? 🙂
robika nemas zac... tie sprchy opakuj aspon 10x a to uuuuplne ladova, postriekas par sekund (kolko znesies), prehodis paku, pockas na vriacu a postriekas kolko znesies... ja vacsinou neznesiem dlho (ono sa to ani neda nazvat dlho), ale skor iba kym si uvedomim, ze je voda ladova, alebo ze je horuca... to uvidis... ale potom su take prijemne tie nohy... super pocit 😉 tak drzim palce, nech to dobre dopadne. Inak ja v robote sedim ako na zachode a moj veduci mi vzdy zdvihne stolicku, jak pre bociana..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre