Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. apr 2010

Maxi uz to niako dobojujes,ale aspon nemas jadnotvarne dni v robote,u vas sa stale nieco deje 😉 idem trochu poupratovat a dat sa do poriadku,si pripadam zanedbana zase ☹

oacka
12. apr 2010

maxi, my to berieme, napíš mi,čo odomňa na tu rezerváciu potrebuješ,alebo mám zavolať ja na recepciu? dá sa tam parkovať? to je jaké dobré,mať takto všakovaké známe! 😀 a to som ťa v živote nevidela! 😀 držím palce v robote, hlavne nech si malé v brušku od nervov neobhrýza nechty! 😝
ja periem prvú várku mojich nákupov a zisťujem,že mám dosť veľa dupačiek nakúpených. ale aj tak mi je málo... a pribrala som ďalšie kilko. to asi malá,lebo na mne to nevidno,ani to brucho nemám nejako extra vypučené.
u nás je pekné počasie,slnko svieti, uvidíme dokedy.
carrie,ak si tu, ako ti tvrdne bruško - celé?

sarai
12. apr 2010

ahojte, kde ste kupovali plienky?
a uz ste sa bavili o epiduralke? aky mate na to nazor. ja nad tym rozmyslam, ale neviem, ci je to ok.

tutifruti
12. apr 2010

Caute zienky....
Maxi ked ta čítam, taká som rada, že som PN.... 😅 Aj u nás je prevažne ženský kolektív, tak mám aku taku predstavu ako fungujete.... 😉
K menám: ja viem, že je strašne veľa Jakubov a už aj Šimonov, ale keď k naším menám sa naozaj najviac hodia...... Aj keď mm teraz sníva o Margarétke a Gabkovi..... 🙂

Mirka: Ja vyzerám jak tuleň.... Ale aj pri babách som veľa pribrala a opuchla, tak už to až tak tragicky neberiem.... Ale minule mi jedna tupaňa /suseda/, ktorá rodila vo feb. , váži 30kg a keď šla rodiť tak vážila 35kg, povedala, že vyzerám ako na termín.... 😠
a potom som jej hovorila, že ideme na zmrzku prvú v tomto roku s deťmi a ona: no ty si už nedávaj.... 😠

ericica
12. apr 2010

caute kocky zelam vam krasny uprsany den....ja ho mam totalne smoliarsky,,,,dodrbalo sa nam dvd cko a mal pozerala rozpravky tu na pc a ja sa sem neviem dostat,....hned po obede idem do mesta kupit nove a kuknem aj kamery aby sme mali vsetko pripravene na pricho drobca 😉

lenkaaninka
12. apr 2010

čatute
oacka mne tvrdne viac pod pupkom ale to lebo tam trošku nižšie maternicu...baby mm ma skoro zabil lebo som si skrinu pre malého prestahovala lebo idem detom dať do postele kde su malého veci zimne bundy a čiapky čo nosili baby..tak to potrebujem už upratať niekde ...

ja zas stále upratujem každý den nejako do 14.oo to mám ako pracovný čas 😉
u nás je otrasne zamračené a mrholí taký drobný dáždik 😠

sarai
12. apr 2010

ja som zatial pribrala len 3-4 kg, aj ked jem podstatne viac ako predtym. a tento tyzden ma akosi chytaju tehotenske chute - sladke, slane, maskrty...

lenkaaninka
12. apr 2010

tutifruti mala si jej povedať že si dáš dvojitu.. 😀 aj za nu

tutifruti
12. apr 2010

lenkaninka: však som si aj dala.... 😀

carrie84
12. apr 2010

Oacka - tvrdne mi cele, ale najma citim okolo pupku. Vcera som sa smiala - to som mala tvrdu len polovicu, pretoze maly sa nejako divoko pretacal a zrazu som mala pol brucha vystrceneho a bolo to kraaaasne nesymetricke 😀

Tuti - nic si z toho nerob. Mne minule kamos povedal: ty si aka pribrata! No debil ... tak som ho schladila, ze ja som tehotna a spytala sa, naco sa moze vyhovorit on (riadne totiz pribral v poslednej dobe) 😎 Najradsej mam, ked niekto riesi moju vahu. Nech sa vsetci strcia, sak naco je liposukcia, nie? 😀

lenkaaninka
12. apr 2010

už mi zmazali môjho motýlika ☹

aj mne jeden taký k...t že tak musím že sa pozri na seba dievča niečo so sebou rok...ludia skoro som ho oplula...
čo to ako všetci riešia nechápem ale absolutne

carrie84
12. apr 2010

Najlepsie, ked sa k vahe vyjadruje niekto, kto ma sam nadvahu, ze? Alebo 30kg osoba zijuca zo zeleneho salatu a polovice jablka na den 😉 Pokial sa ja citim v svojom tele dobre, tak ma vsetci mozu .... mat radi 😀

erytrea
12. apr 2010

ahojte kocky

dnes som sa prihlasila a normalne mi zmizla moja profi fotecka tak som ju musela nanovo nahodit, neviete nahodou preco? 😝

cez vikend sme boli na svadbicke mojej sestry a normalne som vydrzala do piatej na nohach, som tomu sama nemohla uverit, aj tancovat sa mi v pohode dalo, bola super zabava, perfis partia tak som ani nevedela ako ten cas rychlo bezi, len to budem dospavat asi do dalsej soboty 😉 vsetky pozdravujem a idem si vas precitat co mate nove 😎

carrie84
12. apr 2010

Erytrea - tak tu fotku ti znova zmazu ... novy konik, prisnejsie pravidla. Viem, ze viac bab sa nato uz stazovalo. Na fotke musis byt sama, musi ti byt vidno do tvare a neviem co vsetko este ....

oacka
12. apr 2010

to čo máte za kamarátov a susedy????? to ako môže niekto tehotnej žene také kraviny hovoriť????? no mne moja mamka tiež povedala, moja, ty čakáš dievčatko,ja som to vedela,šak si tak oškaredela!!!!! 😀 😀 😀 ale myslím,že to povedala len v tom babkovskom tranze,že konečne bude mať vnučku. tak som jej odpustila.
mne tvrdne okolo pupka,až mi pol pupka vyduje normálne dovonku! a tiež to mám potom také smiešne asymetrické. a ako dlho to trvá? mne asi minútu alebo dve.

kafoditka
12. apr 2010

caute kocky, no nadherny uprsany den mame dneska 😠 Ja klasika zasa zvyseny tlak, hlava ma pekne boli... neviem, cim to je, ale uz som peknych par dni nemastna-neslana, nic ma nebavi, nejaka depka lieta vo vduchu alebo co.. 😒

Sarai... asi 20-30 stran dozadu sme epiduralku prebrali na niekolkych stranach, tak to mozes kuknut

carrie84
12. apr 2010

Kafko - ja mam tiez posledne dni take nijake. Ani sa dobre necitim, ani naladu na nic nemam - asi bude fakt nieco vo vzduchu - tehu depresia z pocasia 😀
Oacka - mne tvrdne tak casto, ze uz len kontrolujem, ci to nie je v pravidelnych intervaloch 😒 Ale inak urcite okolo tej minutky to trva ....

oacka
12. apr 2010

Kočky, k tej epidurálke - čítala som diskusiu k porodnici,kde chcem rodiť a tam všetky baby odporúčali epidurál,a tie ktoré neabsolvovali tú prednášku o epi to potom ľutovali,lebo im to už nemohli pichnúť. a odkazovali,že to určite treba pre istotu absolvovať... ja o tom určite budem uvažovať. ak by som napokon nešla na cisársky.

maxara
12. apr 2010

oacka myslim, ze si pamatam tvoje priezvisko, tak to dole prepisem na tvoje meno a nic ine nepotrebujem.. parkovat sa tu da normalne pred ubytkou a keby nahodou nebolo volne (co by v piatok vecer malo byt), tak ti booknem aj box (to je gratis, neboj), len sa do neho na p..u vchadza a aj vychadza..

inak baby sorry za moj slovnik, ale dnes ma nasrali hadam vsetci, co ma nasrat mohli.. recepcna ma ide zvozit ako poslednu p..u, co nevie zavolat zenskej co ma u nas rezervacku pre vela osob a pritom to ma robit recepcia.. ze mam si dat do poriadku objednavky a pod.. JA??? ja snad halucinujem do riti.. tuti, carrie, oacka, kafko, ja vam tak zavidim tu PNku...

luminkasp
12. apr 2010

ahojte, neviem ako na slovensku, ale tu, epiduralka je bezplatna, musite absolvovat prednasku, podpisat papier, ze viete co to je a potom sa pri porode mozete kedykolvek rozhodnut, ja som si ju nedala 😉

oacka
12. apr 2010

maxarka,vydrž!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 a radšej si ponadávaj,veď to je ľudské! ver tomu,v každej robote je niečo. kafko,aj ty si PN? kvoli tlaku,či kvoli inému?

kafoditka
12. apr 2010

oacka, ja som pn od zaciatku februara. Najprv ma nechal doki doma si odpocinut - ved som robila 14tky ako casnicka barmanka na nohach a potom som mala cely piaty mesiac problem s vysokym tlakom... Tlak sa mi upravil, ale doki ma uz nechal doma, spytal sa ma, ci chcem ostat doma alebo ist do prace a kedze som sa tam uz namakala za tie roky dost, tak som ostala doma.. 😉

maxara
12. apr 2010

oacka jasne ze vsade je cosi.. ale chapes? zavola ti tvoj sef, ze chce od teba iba info a ty mu das instrukcie a este mu vynadas aky je k...t, ze mal zavolat namiesto teba niekde a ty teraz nevies, ci mu mas odpovedat na jeho jednoduchu otazku ano alebo nie.. a naopak, ked ti sef teda nieco nakaze, tak mu vynadas, ze ako si to predstavuje??? ja viem, sa opakujem ale dnes mi rozum stoji.. normalne asi vypadnem o druhej do paze.. sa poprechadzat do ikey alebo co.. cakam totiz na mm do 16tej

jaruska8
12. apr 2010

Teda, tehotným takéto hovoriť???? Fuj, že sa nehanbia!! To by ma riadne nasr..o. 😠 😠 To len primitívni ľudia môžu.Ja sa vo svojom tele cítim pohodlne a aj si pripadám celom sexi, normálne sa rada do zrkadla pozerám. 😉 😉 😉 Čo sa pred otehotnením o mne nedalo povedať, normálne si svoju bruško vychutnávam. 😀 😀

maxara
12. apr 2010

kafko spraaaavne.. ja som teraz uz normalne presvedcena o tom, ze idem na tu predcasnu matersku aj keby co bolo..

kafoditka
12. apr 2010

maxi.. dobry napad, len pekne chod.. tam prides na ine myslienky..

lenkaaninka
12. apr 2010

tak máme po obede...skrina pre malého zariadená zimne veci popratané akurát ma brucho bolí asi ozaj som to nemala sťahovať ale teraz musím držať hubu lebo mi povie som ti vravel 😒

hej to s tým jablkom a šalátom je pravda 😀 také hladia aj na gramy...anorektičky 😝

kafoditka
12. apr 2010

myslim v ikeyi 😉

jaruska8
12. apr 2010

Lenkaaninika, jééééj, že Patrik, to je super meno pre chlapca!! Ja som ho chcela, ale manžel bol proti a on vyberal chlapčenské, no ale keďže to bude babenka, tak som ja vybrala Ninušku. 😉 😉

kafoditka
12. apr 2010

Inak mne sa minule pacila Ivana Christova v telke.. Niekto jej vycital, ze je pekna baculka a ona mu nato: ze celych 2O rokov zila na salatovych listoch a popucenom banane tak nech sa do jej kil teraz nikto nestara, ze je cela stastna, ze sa moze poriadne najest a miluje kazde svoje kilo.. Za tie roky, co dietovala bola len uzlik nervov od hladu a teraz sa citi lepsie ako kedykolvek predtym..... BABY - milujme kazde kilecko navyse, ved mame male zazraky v bruskach!!! 😉 a po porode to pojde dolu samo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre