Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrusk
4. dec 2009

ahojte, slnieckokati, je mi to luto, snad sa to nabuduce podari so stastnym koncom.

ericica, ja chodim do prace na 6:30, teraz je to tazke so vstavanim, vcera som prisla z prace a do siedmej som driemala na gauci a potom to vzdala a sla rovno spat az do rana a co sa mi rano stane? no jasne ze spala este pol hodinu po zvoneni budika, som sa ledva postavila. uz sa tesim na vianoce ako budem moct stale spat. si pripadam uz ako medved.

meruska
4. dec 2009

ahojte..mate aj vy niektora problem zapnut sa do nohavic? ja si uz nezapinam gombik na rifliach..nie je to skoro?
inak ja nemam ranne ale poobednajsie nevolnosti ..vzdy medzi 15 a 18-tou objimam wc ☹ ale zas, aspon som uz doma a nie v praci...

petrusk
4. dec 2009

ahoj, ja tak chodim uz dva tyzdne, nie je, bud si nafuknuta, alebo sa ti dvihlo brucho ako mne. chodim so zapnutymi, iba niekedy rozopnem, ale sedim uz iba v rozopnutych. to by som mala uz moc stlacene.

luminkasp
4. dec 2009

ja nastastie nemam problem so zapnutim nohavic, ale spala by som stale 😎

pepppe
4. dec 2009

ahojte tak dnes som bola u dokiho a je vsetko v poriadku 😉 mame uz aj srdiecko,ktore pekne bije a dostala som aj tehu knizku.....a na poradnu mam ist 22decembra...takze sa mi dneska riadne ulavilo,ze je vsetko ok a ze uz mame aj bijuce srdiecko

luminkasp
4. dec 2009

pepe, super, tesim sa s tebou 😵

pepppe
4. dec 2009

dakujem ,,,hned mi je lepsie,🙂)

luminkasp
4. dec 2009

verim ti, ja uz sa neviem dockat preveho sona, ale este taaaaaaaaaaaaaaaaaaak daleko...

pepppe
4. dec 2009

kedy mas ist?ozaj som sa chcela spytat,,,myslis ze tencalibrum baby by som mala uzivat?doktor mi nic nepovedal ale na tehu knizke maju reklamu a neviem ci by som to mala brat abo ee..nevies prosim ta?

luminkasp
4. dec 2009

jasne, pepe, ja som calibrum pri tereske uzivala, su to dobre vitaminy

ja idem az 28.12., tu v spanielsku sa tak neskoro chodi ☹

pepppe
4. dec 2009

jaaaaaaaj noo neboj to mas za chvilku a bude to asi blbe ale nevies,asi kolko priblizne stoja???tie tabletky?

luminkasp
4. dec 2009

netusim, ja som si ich kupovala tusim za 300sk velke balenie, to bolo ale pred skoro troma rokmi 😉

pepppe
4. dec 2009

waaau 🙂 pekna suma,,no ale nevadi,aj tak si ich kupim a teraz ich neuzivas este?lebo ja jedny doma mam,,kyselina listova je to,,,,tak neviem ci mi stacia

luminkasp
4. dec 2009

aj ja mam kyslinu listovu a jod do 12 tyzdna, potom neviem ako, uvidim, co mi na gynde predpisu, tu potom ale ine sa uzivaju femivitfolico, neviem, ci je na slovensku, za ten som platila 12 eur 😎

luminkasp
4. dec 2009

a ked uzivas tie calibrum, tak nemusis kyselinu lis, lebo ta je aj v tom calibrum 😉

pepppe
4. dec 2009

noo tak ja si ju bezim kupit 😉 vsak treba to najlepsie pre babatko....diky moc-no ako tam mate pekne ceny 😀 a co tam aj zijes?alebo len pracujes?

pepppe
4. dec 2009

a este mam otazku ,preco ma sestricka kazala nabuduce ist najprv na sono ,,a potom k doktorovi,,,?nevies?

mojalili
4. dec 2009

Peppe, ja som sla najprv na sono a na druhy den na odbery...vraj musi byt tesn rozdiel medzi tymito vysetreniami, pretoze na odberysa tam pise, aky je vky plod....je to nejaky test...ale nviem aky☹

Tak do rána som stale zvracala a hlavne hnačkovala. Rano mi volalo 5 rodičov detí z mojej triedy, to isté čo ja - brušná chrípka. bolí ma celé telo, kosti...žalúdok...tak mám prísnu diétu, nejaké lieky, aby mi to prešlo ☹ Snad babetko netrpí tak ako ja. tUSIM som schudla aj 5 kg za ten den.. 😒 Stale sa na mna nieco lepi....uz nevladzem, ale do prace nechcem prestat chodit☹((

murinko
4. dec 2009

Ahojte kočky... tak vyzerá to tak, že aj ja budem patriť do tejto témy. Veeeľmi sa teším, pretože sme sa už dlhšie pokúšali otehotnieť a teraz sa to konečne podarilo.
No u mňa nevolnosti prebiehajú zatiaľ len tak, že citím, že mi je na vracanie, ale zatiaľ nevraciam... Jediný môj velikánsky problém je so spánkom. Ja by som stále spala 😒 Už mi je to až niekedy nepríjemné 😅

ericica
4. dec 2009

ahojte 😉
peppe nam to claibrum odporucila gynekolog v 12 tyzdni so slovami ze,, mamicka teraz je uz vhodny cas na zacatie uzivania vitaminov..ja som sa vsak tento rk rozhodla uzivat centrum materna ,pocula som viacej dobreho na nu ,je len o nieco drahsi...
mojalili dufam ze uz je lepsie???
babenky dnes sme boli s malou na mikulasa a mala si to uzivala aj so mnou bolo to take dojimave 🙂

oacka
4. dec 2009

Čaute kočky! Mojalili, prosím ťa, šetri sa, bábo je dôležitejšie ako práca. ja som rada,že ma lekár nechal na PN,lebo v mojej triede bolo strašne veľa chorých deciek, niektorí aj dvakrát po sebe, a aj ja mám nejaký zápal v tele, tak som rada, že sa nemuím trápiť s takýmito chrípkami a podobne. Škola je teraz veľmi riziková.
Dnes som bola aj sama nakúpiť, zázrak! A ešte som dnes nezvracala, iba ma trošku naplo! Kiežby sa to lepšilo!
Peppe,mne doktor predpísal hneď od začiatku tehu kyselinu listovú a probiotiká. Beriem to dvakrát denne. A teraz aj magne B6,hoci ani neviem načo to je.
Držím nám všetkým palce! Aby sme čo najmenej telefonovali do kanálu! 😀 😀 😀

pepppe
4. dec 2009

mne to doktor neodporucil ,len na tehu maju reklamu na ten calibrum,tak neviem ci mam kupit,bo doma mam len kyselinu listovu ,tu uzivam denne... mojali a to sono ako robia? tak teda pojdem na to sono,len ma to prekvapilo,som to ako vobec necakala.

luminkasp
4. dec 2009

pepe na tu poslednu otazku neviem odpoved

ericica, jej, tu nepoznaju mikulasa ☹ , ale my si aj tak urobime 😎

materna obsahuje to iste ako calibrum 😉 , rozdiel je len v cene, jedno je tusim ceske a druhe slovenske 😎

mojalili drz sa

ideme pozerat popolusku a potom hadam to moje dieta zaspi

katarina7777
4. dec 2009

Kocky ja zijem v taliansku a moj muz je talian... to bude zazitok v deviatom mesiaci sledovat zapas slovensko-taliansko na majstrovstvach sveta! Neviem ci z toho nebude predcasny porod...hlavne ak by sme vyhrali 😀 😀 😀

stanka33
4. dec 2009

Ahojte..
mojalii asi nieco na tej crevnej pliage je..nas jurko mal dnes zasa hnacku dva dni bol pokoj a ako som mu prestala davat lieky zasa mal..dr. vravela ze je to zo zubov no mne sa to nezda a dietuje od utorka..mne je tiez nejako divne od zaludka,,neviem ci je to tehu alebo aj nieco s virozou aj ja som bola castejsie na Wc uz som z toho zufala..maly papa mrkvu s ryzou a banany ,ja suche rozky ,ine mi nejde....a chudnem aj ja....

co sa tyka vitaminou calibrum existuje babyplan ten sa berie v prvom trimestri ja tam hlavne kys.listova na zdravy vyvoj plou, proti rastepom chrbtice atd.. a zelezo, c vitamin,e vitamin na tvorbu krviniek, po prvom trimestri ho nahradi calibrum mami kde je uz komlpetny rad vitaminov prisposobenych potrebe tehotnych zien...je iba minim.rozdiel v zlozeni calibrum mami a materny..cenovo dost velky...

katarinka tak to bude v taliansku tazke..ked hra Squadra Azzura taliani maju statny sviatok 🙂 ,ja strasne fandim futbalu...trosku ma tiez stve ze akurat budem v deviatom mesiaci...mozno tych predcasnych porodov bude viacej 🙂
ked sme postupovali ani ma nenapadlo ze otehotniem som sa tesila na tu atmosku.....kazdopadne bude sranda pozerat futbal v takom stave,,, ale som rada ze sme dostali talianov...ja im fandim stale....

stanka33
4. dec 2009

oacka magne B6 je magnesium s pyridoxinom...zvyseny narok v tehotenstve, aj proti krcom, aj pri vycerpanosti...

luminkasp
4. dec 2009

katka hehe, este ze nehrame hned aj so spanielmi 😀

terina25
4. dec 2009

k tomu Dankovčíkovi. Ja sa mám objednať aj v 20 tt.A lekárka ma upozornila,ževraj budem platiť cca.20 eur.min rok som tiež tak platila,ale ináč sa platilo len 300 sk ale ja som platila preto viac,lebo nemali miesto cez týždeň a objednali ma na nedeľu.tak preto tak veľa...

volala som o výsledky krvi a chválabohu všetko o.k. 😉 poradňu mám až 5.1.

ja som tiež strašne unavená.ešte šťastie ,že naša Sofi cez deň spí,tak spím s ňou 😀

mojalili
5. dec 2009

Dobré ránko dievčatá,
myslím, že ma od lezania uz boli cele telo, uz ani vlastne neviem, co a kde ma boli ☹ ale citim sa lepsie.
STANKA - mne 5 detí z triedy zo dna na den ako ja ochoreli na crevnu virozu, tak to muselo byt vo vzduchu...

Vidim, ze rozoberate vitaminy, no myslim si, ze hlavne rozdiely su v cenach...a priznavam, ze neberiem nic, okrem Acidum folicum, ktoru mi predpisal lekar. 🙂 ale asi si budme musiet teraz nieco kupit, aby som nahradila vitaminy inak, pretoze z mojej stravy - suche rozky a banany...zdravi nebudeme

stanka33
5. dec 2009

mojalili som ti vcera zabudla napisat ze ak by ti bolo velmi zle mozes si dat smektu, ta sa nevstrebava takze sa ti do krvi nic nedostane,,,,aj vdaka nej sa malemu ulavilo..urcite ma tiez nieco take....hlavne ze ti je lepsie...ja si davam to calibrum ale tak kazdy treti den netreba to zasa prehanat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre