Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. jún 2010

Ja chodim ku kadernicke pravidelne a aj vlasy si farbim cele tehu.. Nechty mam namalovane non stop, to je moja uchylka mat upravene nechty 😉 A nemyslim si, ze by to dietatu skodilo...

dugyna
3. jún 2010

ericica dakujeme 🙂

adelaine
3. jún 2010

erika,
ja som chodila ku kozmeticke skoro cele tehu,
teraz som nebola 2 mesiace, lebo sa prestahovala
na opacny koniec mesta a mne sa za nou zial nehce cestovat :(
mne robila skoro vstky procedury ako predtym, len mi napr.
cistila plet rucne, a nedavala mi pulzne svetlo po osetreni...
a nefarbila mi obocko 😵

luminkasp
3. jún 2010

kafoditka, tiez si nemyslim, ze to skodi

kafoditka
3. jún 2010

@luminkasp ved teraz uz maju kadernicky kvalitne farby, ktore vlasy vyzivuju a nie ziadne ekrazity..
ja som si kupila farbu bez amoniaku od lorealu a farba mi vydrzala dva tyzdne 😕 ked ma nafarbi kadernicka vlastnou farbou, vydrzi mi to mesiac urcite, a to si umyvam hlavu kezdy druhy den..

luminkasp
3. jún 2010

@kafoditka no, som po slovensky zas somarinu napisala, tiez si myslim, ze to neskodi 😉

kafoditka
3. jún 2010

@luminkasp ja som ta pochopila 😉

luminkasp
3. jún 2010

ja sa niekedy sama sebe cudujem, ake somariny popisem

alllexa
3. jún 2010

No, konecne som doma - najprv prehliadka nemocnice, potom velky nakup v Lidli (minula som 40 EUR - kolotoc, teplomer, deka, box na hracky), a kozmeticka - neprijemne vypalovanie znamienok, ale mam to za sebou.
Inak, neviete, ako dlho vydrzi to napustanie mihalnic? Tak ste ma navnadili, ze som si kukala nejake salony, co to robia, ale tam pisu, ze to je tak na 2-3 tyzdne, co sa mi zda byt kratko a to mi zmizne mozno este skor ako porodim...

@adelaine - na Tebe hned bolo vidiet, ze si bola u kadernicky, pekny uces!

@kafoditka - no to je aka finta, ze sa Ti pokazila vaha?🙂 Ja uz mam +14 kg, tak snad som Ta nepredbehla!

@noemarta - ozaj, ako si na tom s fotkami od Zuzky, uz ich mas?

Inak baby, mate krasnu spolocnu fotku!

luminkasp
3. jún 2010

alexa, to mas celkom fajn, nie?

alllexa
3. jún 2010

@luminkasp - no ale ide o to, aby to vydrzalo cez porod a tesne po, aby sme sa uz nemuseli malovat...

adelaine
3. jún 2010

alexa, dakujem 😉

meruska
3. jún 2010

ahojte...sa vam musim pochvalit 🙂 mm je od dnes I Nadalej Gluptacik 😀 jupiii

lulu1983
3. jún 2010

@meruska: blahozelam 🙂

cigaretka5
3. jún 2010

@meruska blahozelam aj ked som celkom nepochopila 😀

meruska
3. jún 2010

dakujem... konecne koniec stresom a mozeme sa spolu tesit a pripravovat na drobceka

meruska
3. jún 2010

@cigaretka5 je z neho Inzinier 😀 Ing. - i nadalej gluptacik

kafoditka
3. jún 2010

@alllexa no fakt, postavila som sa rano na vahu - a ta mi ukazala akurat tak, ze je slaba baterka.. sama som zvedava, ci mam uz +14, lebo podla mojho jedalneho listka za posledne dni by som tipla aj viac 😲 🤐 🤐
Aky je ten kolotoc nad postielku? kolko stoji? by som ho sla zajtra kupit, keby stal za to..

alllexa
3. jún 2010

@kafoditka - stoji 14,99 EUR a vyzera takto:

kafoditka
3. jún 2010

@alllexa dakujem, je peknucky 😉

noemarta
3. jún 2010

@alllexa este nemam, a dnes povedala mojmu manzelovi, ze asi tak skoro nebudu, tak neviem co to znamena, hadam do porodu budu.... 😕 😕 😕
ja som bola tiez u kadernicky, a mne napr. napustenie mihalnic vydrzi tak maxim. dva tyzdne, takze ja pojdem tak tesne pred porodom, ja si davam robit aj trvalu na mihalnice, a to vydrzi tak tri mesiace, teda aspon u mna.

duja
3. jún 2010

Ahojky baby..ja som tu 100 rokov nebola..Bola som velmi zaneprazdnena.. O tyzden odchadzam na matersku, tak bude viac casu, dufam, ze sa budem moct pripojit do diskusii 🙂. Prajem vsetko dobre

alllexa
3. jún 2010

@noemarta - aha, no a ja som si myslela, ze Ty ich budes mat skor, kedze ste pribuzne...
A kam chodis na tu trvalu a napustenie?

dugyna
3. jún 2010

@alllexa a my ho uz mame na postielke 😉 muzik ho bol dneska kupit aj handerkovu hracku a aj toho plysaka hrkalkoveho teplomerika ohievac na flasky 😉

noemarta
3. jún 2010

@alllexa nuz, musim cakat..... 😔
ja mam susedu kozmeticku, takze ja to mam allinclusive doma, teda u nej vedla . 🙂

adelaine
3. jún 2010

inak kocky, dnes som mm nakazala, aby mi v lidli kupil tu ohrievacku flias,
aj ju doniesol, a sme ju odskusali...a nejako nefunguje, tak ako by mala....
dali sme zohrievat flasku podla navodu, ohrievacka sa mal vypnut, ked je
teplota vhodna na krmenie, avsak voda vo flasi bola vrela, urcite nebola len
zohriata...tak neviem 😖
tak dufam, ze tie ostatne veci, co ste v lidli kupili budu fungovat na 100%

luminkasp
3. jún 2010

@alllexa, no to ti tak akurat vydrzi, si myslim, ja nemam osobnu skusenost 😉 a ten kolotoc je nadherny

luminkasp
3. jún 2010

@adelaine, nepojdes ju vymenit?

mirka285
3. jún 2010

adelain a bol vrely aj obsah flase?

dugyna
3. jún 2010

kocky kolotoc funguje ohrievac sme este neskusali...ale zatial som nemal problem s niecim co sme tam kupili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre