Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
9. júl 2010

@petulka_1 @petzi - ano, tesim sa🙂 Ved aj vas to za chvilku caka a moze to prist aj cez vikend...

bellablonde
9. júl 2010

@lutsine akoze si otvorena na 6cm a nie si v porodke??? uz nestihas epi 😀 😀

zrzulka
9. júl 2010

@alllexa sqele takze coskoro budes aj ty mat v naruci svoje babetko !!! Ako tam pozeram na tvoje tyzdne v pase tak uz aj nacase :O))))
katty drzime tiez palceky... mozete si dat zraz juloviek v porodnici v Ruzinove :O)

alllexa
9. júl 2010

@merikac - veru tak, ved uz som bola permanentne nervozna a vsugerovavala som si, ci nahodou necitim kontrakcie a pod🙂

alllexa
9. júl 2010

@zrzulka - ano, drzim rekord v nadcasovani🙂
No ale dufam, ze sa nam ujde aj nejaky nadstandard... Jednu ma obsadenu adelaine a mozno dalsiu obsadi este cez vikend katty🙂

merikac
9. júl 2010

@alllexa ved to,,ze ked je clovek v neistote, tak sa pozoruje ako daky hypochonder a hlada aj maly naznak toho co by v tvojom pripade mohlo pripominat ,ze uz, uz to bude 😀 .......ale aj tak ta obdivujem, ze si nezacala panikarit.....aspon tu to tak vyzeralo, ze co ine ti zostava 😉

maxara
9. júl 2010

@izira veru uz som sa vycvicila.. 😒
@petzi podla mna ty nemas nic, lebo stale o tom hovoris a stale na to myslis.. 😒

maxara
9. júl 2010

Inak ste si vsimli, ze poslednych minimalne 15 stran je o tom, ako chceme kazda ist na vec? 😅 a kazda vymysla milion sposobov, ako to urychlit.. a ked sa netoci o tom, tak o Alexinke nasej prenasajucej 😀

petzi
9. júl 2010

@alllexa tak to veru dufam,ze to pride najneskor na termin, ale kedze si to tak zelam,tak
just to tak nebude... 😒

petzi
9. júl 2010

@maxara vdaka za podporu

lutsine
9. júl 2010

@bellablonde no len na dva prsty.....neviem kolko je to cm...nebudem mat epi.

adelaine
9. júl 2010

babenkyyyyy, my sme uz s Riskom konecne doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alllexa
9. júl 2010

@bellablonde - a Ty si stale zavreta, ked to vidis tak neskoro?
Ved ani ja nemam kontrakcie a pritom by som ich uz davno mala mat. To sa moze zmenit aj zo dna na den, najma, ked si druhorodicka...
No, takze chlapci su taki lenivi? Aj moja mama prenasala, ked cakala mojho brata🙂

krish
9. júl 2010

ahojte kočky 🙂

dnes je vazne nejaky cudny den. od rana mi je nejako blbo, nejako tazko, na zvracanie a tak menstruacne ma boli brusko. uz 4x som bola na WC co som mala pocit ze uz uz sa pototo take tlaky a nic, to su akoze poslickovia? tlak som si merala 130/73 co je v pohode podla mna.

gratulujem novej maminke 😉 cigaretka

mirka285
9. júl 2010

@adelaine super,gratulujeme,uzite si to,vsade dobre ale doma fakt najlepsie🙂

alllexa
9. júl 2010

@adelaine - jeeej, ahoj🙂 Tak sa nakoniec v Ruzinove nestretneme. A ako Ti je, kojenie v pohode?

krish
9. júl 2010

@adelaine supeeer, vitaj spat 😉 ako sa citis?

alllexa
9. júl 2010

@maxara - tak ked kazdu chvilu je tu nejake nove babo, tak ostatne cakatelky zacinaju byt nervozne...

mirka285
9. júl 2010

inak ja som bola v nemocnici strasne uplakana,prve tri dni v poho,trapila som sa bolestami a na strvty den sa to na mna zosypalo,stale som plakala a tak...mali ste to aj vy ostatne,alebo to len ja som taky placko?

adelaine
9. júl 2010

@alllexa taka som rada, ze som doma, kojenie sa praveze tak rozbehlo, ze nielenze maleho plne
dojcim, a je to veru riaden papakac ( mam ho furt na prsniku ako ciganska babka) 😀 ale aj vela odsavam,
na odd. som zasobovala novorodencov 😉

krish
9. júl 2010

@mirka285 mne bolo dokonca do placu na prednaske pre oteckov 😀 niekolkokrat som musela predychavat slzicky v ociach 😀 takze ja si podla mna poplacem v porodke tiez 😉

adelaine
9. júl 2010

@mirka285
mirka, ja som tam revala kazdy den, uz na mna kukali ako na sprostu, ze mam baby blues...a prd..ja
som revala najprv preto, ze mlieko nikde, maly reval od hladu ako tur, ja som mala uz krvave bradavky,
a este k tomu chytil chudak brutalnu zltacku...dnes nas navela navela pustili....by som skocila asi
bungee jumping, kebyze nie...ale to je nadlho 😠

mirka285
9. júl 2010

@adelaine tak som neni jedina,u mna to bolo napodobne,akurat ze mne sa to mlieko ani nespustilo ☹ ale som rada ze sme doma,prve dva dni som bola taka rozcitlivela ze nemam to mlieko,ale uz to beriem ako fakt a snazim sa v tom najst pozitiva,aspon si mozem vychutnat poobednu kavu 😀 a hlavne som uz kludna,aj mala je spokojna 🙂

alllexa
9. júl 2010

@adelaine - tak super, ze to takto dopadlo, skoda, ze sa aj nam to mlieko neuslo, bodlo by to, ked budeme mat problem s dojcenim🙂 A ako citis tie poporodne rany, mozes sediet, ked si mala ten porod taky narocny?
A nevies, aky je stav v nadstandardnych izbach, su plne?
A co by si radila vziat, co nie je bezne v tych zoznamoch?

mirka285
9. júl 2010

jee a este vam poviem zaujimavost-na Kramaroch neni na nadstandarte posraty toaletny papier 😠 😠 😠 a vraj nadstandart 😝

adelaine
9. júl 2010

@alllexa ucite oblecenie pre babo, kojacie podprsenky a vela pyzam pre teba...niekedy tam totiz prosto dojde pradlo....
co sa tyka ran, stale som si to oplachovala repikom, takym silnym odvarom, mm mi ho nosil vo flasi so sosakom,
dost mi to pomohlo, rychlo sa to zahojilo, uz na 3-4 den som normalne sedela...teraz nemam bolesti, len to tak
cudne stipe, a vadi mi to sitie ☹
co sa tyka nadstandardu, kazdu chvilu je iny stav...mmt netusim, tusim dnes odisli 3 mamicky 😀

adelaine
9. júl 2010

@mirka285 ruzinov detto, a naslo by sa aj viac veci...

alllexa
9. júl 2010

@adelaine @mirka285 - to co je za uroven, ze ani papier nemaju??? Sila...
A co este chybalo? Lebo pri prehliadke hovorili, ze podlozky ani vlozky netreba, ani plienky pre babo, ze to dostaneme...

Ozaj, co je lepsie pre stuhnute prsia - studeny ci teply obklad, lebo stale citam nieco ine...

noemarta
9. júl 2010

@adelaine vitaaaj domaaa!!!! velmi ta obdivujem ako si to zvlaaadla, taky velky chalanisko, tazky.... 😕
tak ja nastupujem v pondelok, a bud sa vyvola porod a pojdem normalne alebo cisarak, lebo mala sa nam minuly tyzden otocila dole ritkou a nie a nie sa otocit spat. 😒
chcem sa spytat, ty ked si dosla na 7,30 do nemocnice bola si nalacno, lebo neviem, ale asi nalacno mam dosjt.
takze si nam s allex uvolnila nadstandart, hi hi????
allexa ty mas tiez nastup v pondelok, a tiez o 7,30 ciii??? super, dik za kontakt, hned si ho ulozim, a a a aspon sa budeme trapit spolu, hned bude veselsie, a uvidime ako katty, tiez som s nou dnes volala. 😕 😕

noemarta
9. júl 2010

@adelaine mne zas kazala doktorka doniest si IBA hygienicke potreby a prezuvky, ze nic viac!!! este podotkla, aby som nedosla nabalena, ako keby som sa stahovala. tak som si nabrala iba nutne veci, a druhu kabelu som nachystala muzovi, co mi bude postupne nosit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre