Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
21. júl 2010

@sarai nas maly vobec nie je v perinke... to len ten prvy den som ho davala ale v tychto teplach sa ani neda. to akurat v koliske na nej lezi. Nosim ho bez perinky

sunnygirl
21. júl 2010

Ahojte bábiky 🙂 ,
gratulujem novopečeným mamičkám, novým novorodeniatkám a tiež oslávencom 😉

sunnygirl
21. júl 2010

ja mám pocit, že to moje drobuliatko tiež nechce ísť nejako vonku 😨

noemarta
21. júl 2010

@adelaine hej hej, idem vyrovnat skore, hi hi
ved ked sa nic neudeje do piatku tak v sobotu ma moja lekarka sluzbu a mam dojst na 9te posch. o 8,00 hod. tak duuufam, ze ma uz nebude sledovat, ale to vyvola.
s katty si pisem, trapia sa s mlieckom, vcera mala mat stretko s laktacnou sestrou, tak neviem ako dopadla.

sarai
21. júl 2010

@zrzulka a nosievas ho aj tak akoby v sede? nielen poleziacky?

23bambuliatko
21. júl 2010

@noemarta mas dohodnuty termín na sobotu? takže tahas do uplneho konca?

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunnygirl aj ty si este kinderko? no už nas je tu veru len zopár ☹

zrzulka
21. júl 2010

@sarai nie ja si ho dam na predlaktie ruky. Akurat do zvislej polohy davam ked chcem aby si odgrgol. to si ho prehodim na plece a ano dam si ho na ruku ako keby sedel na nej

zrzulka
21. júl 2010

@sunnygirl dalsi chlap :O))) baba by uz bola davno vonku

sunnygirl
21. júl 2010

a nie je všeobecne známe, že teploty vyvolávajú skoršie pôrody? Nejako to neplatí 😕

sunnygirl
21. júl 2010

@23bambuliatko pozerám, že ty dnes a cítiš sa?

sunnygirl
21. júl 2010

@zrzulka no ja už ozaj neviem, a som teda riadne zvedavá, ale Tinka má babu a teda si dala kráľovské vyčkanie 😀

sarai
21. júl 2010

@zrzulka tak potom fajn. lebo starsi mi vravia, ze oni nosili len v perinke a ze takto je to zle na crbat. no to su vraj povery, ako som sa docitala na nete. a aj sestricka v nemocnici odporucala starsim mamam nosit babo kludne bez perinky.

sunnygirl
21. júl 2010

mňa nič nebolí a cítim sa fajn až na to že mi stále tvrdne brucho, aj včera celý deň, vždy si spomeniem na Mojulili, keď vravela v 38 tt, že nabrala nový dych, akoby ani rodiť nemala.

Ja by som aj po schodoch chodila aj čaj pila, ale sa toho nejako bojím, však to malvô sa aj tak vypýta, keď ono bude chcieť 😉

alllexa
21. júl 2010

@zrzulka - ano, bez cumlika nezaspi🙂 monitor mam este od brata, ale nejak nefunguje:(

zrzulka
21. júl 2010

@sarai prosim ta, v zahranici nieco take ako perinka ani nepoznaju 😀 to len my tu mame postolky, perinky, porody jak na muciarenskom stole...otec a surodenci mozu na dieta len cez sklo zirat ... dalej radsej ani nepokracujem.... neboj nic mu nebude ked ho budes nosit bez nej. ja som ani malu nenosila, pre mna je lepsie mat ju na tele... take intimco

zrzulka
21. júl 2010

@alllexa a uz spinka??? mne ked zaplace tak uz nie som ako pri malej ze hned letim za nim ale chvilu pockam ci sa ukludni a az ked nie tak potom ho beriem na ruky.... ved keby zalezalo od neho tak je na rukach a cecku nonstop... a to by som nic ine pri nom nespravila. Aj jest nam treba aj cisto mat doma ci cisto chodit obleceni.... Zatial nam to takto funguje som zvedava dokedy.... teraz tu mame noveho "sefa" takze musim vela veci odkladat... prisposobovat.... a to mam na vecer este dve torty vyrobit tak som zvedava ci budem mat cas na to

zrzulka
21. júl 2010

@sunnygirl a ked sa nevypyta tak ho vysturia z brucha jak patrika.... nic neboj... dobre to dopadne!!! ako moj porodnik poznamenal nemozete byt tehotna cely zivot 😀

noemarta
21. júl 2010

@zrzulka my cakame babu, a a a ta si tiez dava kralovsky cakat....
@23bambuliatko no ved ja by som bola rada keby ma to chytilo do soboty, ale ak nie, tak to vyvolaju... skor doktorka nechcela. i ked ja uz som takto pred tyzdnom bola v nemocnici, lebo malu sme mali koncom panvovym, tak som mala mat robeny cisarak, ale to nase ingeligentne dieta sa otocilo dole hlavou a ked ze sa neotvaram, tak ma poslali domov...
takze nas tu je uz ozaj len zopaaar...

adelaine
21. júl 2010

@alllexa ja uz ani neviem, ze som rodila 🙂 vonkajsie uz vypadli 😀
mne pomohli oplachy repikom, caste sprchovanie a vetranie..
@zrzulka zacala som si menej odsavat a viac zachladzujem prsia,
ked su naliate...takze uz tolko neprodukujem...

sarai
21. júl 2010

@zrzulka som fakt rada. lebo uz som sa normalne zacala obavat, ci jej nahodou nejako neublizujem alebo nerobim zle. ona uz normalne aj hlavicku pekne drzi. a to ma len mesiac. preto som len zacala pochybovat, ci to nie je tym nosenim.

sarai
21. júl 2010

@adelaine ja mavam niekedy fakt vela mlieka - samo mi tecie. a niekedy zas uplne opacne. mam makke prsia a mam pocit, akoby v nich nic nebolo. strieda sa mi to tak obden. je to normalne vobec?

sunnygirl
21. júl 2010

@zrzulka ja len to tvrdnutie stále mám, hlavne keď sedím

sunnygirl
21. júl 2010

idem si ľahnúť aby bruško netvrdlo

lutsine
21. júl 2010

@sarai ja to mavam tiez,tak asi to bude normalne.

lutsine
21. júl 2010

@adelaine ako si mam robit tie vyplachy repikom?

monline
21. júl 2010

@zrzulka ďakujem za prianie Danielkovi k prvým meninám 🙂

monline
21. júl 2010

@mojalili Danielkovi všetko najlepšie k meninám 🙂

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunnygirl ako sa citim? ako v 6 mesiaci...aktívna a nervózna 😀

23bambuliatko
21. júl 2010

@noemarta fuha...tak to mas inteligentne babo, to sa musí uznať 😀 asi sa mu este nechcelo vonku do toho tepla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre