Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola dobru noc...
..dnes tu nie je ani monline..to co sa deje neviem..asi pojdem uz teraz aj ja spat..

monline
12. okt 2010

@tinaki1275 práve som prišla

monline
12. okt 2010

@tinaki1275 ale len kuk na minútku a idem si čítať knihu, zajtra ráno idem do BA na gyndu, tak sa chcem trocha lepšie vyspať, ani čítať nestíham čo sa tu píše, zajtra si prečítam..

monline
12. okt 2010

dobrú noc všetkým

tinaki1275
12. okt 2010

@monline dobru a drz sa..🙂

lela1809
13. okt 2010

bre ranko 😉 tak tusim prvy krat sa mi podarilo zacinat... my sme uz od 6tej hore...drobec sa stale prehadzuje, mece rukami nohami a nie a nie zaspat... tak dufam ze este zaspi doobeda 🙂

citam ze ste sa bavili o cviceni s babatkami 🙂 tak mi cvicime ruckami (aka velka narastie, potom k sebe rucky od seba) davam na brusko na fitlopte a nozkami tzv. bicykel 🙂 to nam radila lekarka 🙂

@merikac ohladom prikrmov tak som tiez ratala od 6mes... a o 4mesiaci nam tiez lekarka nic nehovorila ze treba davat ochutnavat... mozem tiez poprosit rozpis co si spominala?

bambola
13. okt 2010

dobre ranko,
taka mala sa uz tuto vedla mna rozprava 🙂 ale to ona este pojde spat. ranne hranie mame za sebou, aj pocikanie postele a deky 😉 rano ju totiz vzdy rozbalim nech sa trosku vyluftuje a pokope, to ma strasne rada a ja jej mozem hryzt stehienka 😀 no ideme papat a spat dalej 😉

bambola
13. okt 2010

este vam posuniem link, jedna baba robi statistiku na bratislavske nemocnice, zatial je prevaha dotaznikov z ruzinova takze sup sup vsetky co ste rodili v BA vyplnit 😉 potom sa vysledky zverejnia 🙂

https://spreadsheets.google.com/viewform?formke......

lela1809
13. okt 2010

@bambola ten link mi nefunguje ☹

sarai
13. okt 2010

@bambola ja pouzivam sportovy a aj ho dviham hore. mala nerada lezi, preto je to jedina moznost. ale ked zaspi, tak ho dam zas naspat.

lela1809
13. okt 2010

@bambola dakujem 😉

maxara
13. okt 2010

Ranko, dnes mam zubara, tak mam take nervy, ze ani pisat nejdem

@meruska kysla biela dusena

@bellablonde tak velka dablgratulka 😉 vsetko naj aj so zlatou rybkou, co vam splni zelko (zelanie)

Baby, tie co sa snazite konikovat a nechcu, skuste ich dat na brusko pred telku cez reklamu 😀 nam tak zacala uz pred vyse mesiacom, sice ovela slabsie ako teraz ale predsa

lela1809
13. okt 2010

@maxara u zubara drzim palec 😉
to s tym konikovanim si ju ako prekukla 😀 kedze krpci zboznuju reklamy 😀 vyskusam 😀
peknu foto mas 🙂

oacka
13. okt 2010

@sarai a neponičí im to v športovom chrbticu? aj ja by som to chcela vyskúšať. naša je tiež moc zvedavá...

lela1809
13. okt 2010

@oacka ja som uvazovala ze tak v novembri, decembri som chcela dat malu do sportoveho.. a hned ma tu doma zrusili ze to az ked bude sama sediet,...... 😒

maxara
13. okt 2010

@lela1809 😀 😉 toho 21eho na teba msylim, dobre? kludne mi dones Laurinku

sarai
13. okt 2010

@oacka podla mna nie. no moja sa vytahuje sama. ked ju polozim, laktami sa zaprie a tlaci sa hore. tak ked jej to ide prirodzene, podla mna sa nema chrbtica preco kazit.

lutsine
13. okt 2010

Tak po vcerajsom ockovani sme mali pokojnu noc, mali neplakal, nemal teplotu,ani nema cervene nozicky,ani hrcky...ak je uz viac ako 24 hodin po ockovani, nemala by sa uz vyskutnut teplota vsak?

oacka
13. okt 2010

@sarai naša sa nevyťahuje, ale mne ide kočik aj do ľahu,skúsim ho len pretočiť tvárou odoo mňa a možno len trošku dvihnúť.

silvia.vesela
13. okt 2010

dobre ranko kocky,

tak ja sa vam ozyvam po zase dlhsej dobe. Uz som si myslela, ze mame s malym zabehany den, aj noc...ale posledne tri dni je to narocne. Cez den je skoro stale hore, jedine co zaspi je v kociku, aute...ale akonahle prideme domov, tak je hore. 🙂 A v noci mi uz pekne spaval do 5tej rano, tak som bola aj fajn oddychnuta a zrazu sa budi 2krat za noc na kojenie a o 6tej je uz hore a nie a nie spat dalej! 😀 Takze som rozbita pekne.... 😀
Ale aspon uz krasne dviha hlavicku, ked je na brusku. Mali sme s tym problem, ale davala som ho na to brusko, aj 6krat za den....reval, jedoval sa, ale nechala som ho tak a potom zrazu z nicoho nic ju zacal krasne dvihat...tak sa tesim, ze nebudem musiet s nim chodit cvicit... 🙂

carrie84
13. okt 2010

@oacka - mam dlhe vlasy (zatial ... hehe) 😀 Ja som tiez nasla u maleho vlas v plienke, ale nemyslim, ze ho zjedol. Skor mi tam padol, ked som ho prebalovala 😝 A ono - tie moje vlasy su fakt vsade, aj ked sa snazim nosit vlasy v gumicke. Ale vraj sa to zlepsi, ked dokojim. Ja som to tak trochu aj cakala, pretoze pocas tehu som mala nadherne tie vlasy a vtedy mi vobec nepadali 😕

lenkaaninka
13. okt 2010

čauteeee baby vôbec nemám čas sem chodiť stále dokola to isté a všetci sme nachrchlaný a malinký má nádchu ale odsávame inak ta odsávačka na vysávač je supeeer vec. A ešte si užívame slniečka dokial je takto pekne ked bude škaredo a pršať tak hádam bude viac času sem zablúdiť...
@maxara krásna fotka 😉

@lela1809 no ja mám ten s tou napájacou vaničkou a mala som v tom len prenosnú tašku a kupila som španielskú deku a malinký má momentálne 64 cm tak už sa mi tam nenaprace ale ten športiak je v úplnom lahu a vpredu ta dopojená vanička tak v pohode. Ale samozrejme iba v lahu alebo do 30 stupnov uhla.

silvia.vesela
13. okt 2010

a k tomu padaniu vlasov.....je to des u mna! Su vsade, ja umyvam kazdy den dlazky, lebo sa nemozem na to pozerat..a tiez som nasla malemu Bedkovi moje vlasy v ruke, na plienke...su VSADE!!!!!!!!!!!!!! len nie tam, kde maju byt! 😠

lutsine
13. okt 2010

@silvia.vesela aj mne uz zacaju padat, este ze ich mam tak vela....asi si kupim ten Revalid..co reklamuju 😀

silvia.vesela
13. okt 2010

@lutsine ja sa normalne bojim, ci mi na tej hlave nieco ostane...lebo ked si ich umyjem, tak to je spust v tom umyvadle! a ked sa cesem, tak ani nehovorim! 😠 Ja som si kupila Recapin od LR, sampon a tonikum......tak uvidime...
V tehu som mala nadherne vlasy, ani jeden mi nevypadol....az mi to bolo podozrive...tak asi aj preto teraz tolko padaju! A ja len kojim, tak vsetky vitaminy idu Bedkovi do mlieka a mne uz nic neostane! 🙂

silvia.vesela
13. okt 2010

@lutsine a myslim, ze ked maly nemal teplotu, tak ju nebude uz mat. Nas Bedko to tiez dobre znasal, nemal teplotu, ani nozky cervene, opuchnute. Tak som sa tesila z toho. 🙂

sarai
13. okt 2010

@carrie84
@silvia.vesela
mne tiez strasne padaju vlasy, su vsade. ja ich nemam ani moc vela, tak sa tiez obavam, co mi zostane. v tehotenstve mi vobec nepadali, bola som poriadne prekvapena. ale bolo to super. a teraz ja neviem. po kojeni to ma prejst?

oacka
13. okt 2010

u nás na dedine a v rodine to tak bolo,že ženy po tehotenstve sa dali ostrihať a ja som nechápala prečo. že matkám sa už nehodia dlhé vlasy či čo? no teraz to už začínam chápať! mne v tehu dorástli nádherné zdravé vlasy, tiež vobec nepadali,ale teraz je to otras, uvažujem o ostrihaní...lenže kedy mi zas dorastú?

carrie84
13. okt 2010

Ja sa ostrihat nedam urcite. By som vyzerala priserne! Okrem toho mi Max. podstrihnut. Vo stvrtok idem u kadernicke a planujem aj melir 😉
Hej, po ukonceni kojenia by to malo prejst. Zatial treba dat telu nejake vitaminy. Revalid je celkom dobry, alebo nieco ine - v lekarni poradia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre