Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
19. okt 2010

@bambola
@tinaki1275 také pagáčiky zo sladkej burgyne,,- to je špecialita mojej maminy, teraz na jeseň, keď z poli zbieraju burgyne,,,,vyzerá to ako škvarkový kabáč,,ale ja nasladly s celým makom,,,vľemi zaujímava chuť

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 tak sa teda dobre vyspite aj s mojou nevestičkou..pusinky jej za mňa odovzdaj

tinaki1275
19. okt 2010

@merikac len torchu problematicky to bude s poistenim ..ale to nevadi ,,akurat ze nemci su drbnuti co sa tyka papierov vsetko musi byt tip-top..☹

monline
19. okt 2010

@merikac to je recept, ktorý by si mala asi nafotiť a lepšie opísať..

merikac
19. okt 2010

@monline jaká provokatérka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 normálne som začala slintať

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 @monline @merikac tak dievcata nazdravie, nech nam padne na uzitok. a teda na nase

tinaki1275
19. okt 2010

@merikac no az tak ma to nenadchlo 🙂daj si ale aj za mna..

merikac
19. okt 2010

@monline ok,,,zajtra vam sem dam aj foto, a aj recept,,

tinaki1275
19. okt 2010

@monline dakujeme.😉

dobru baby ..

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 😀 😀 😀 - zjedla som veru všetky na tanieriku

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 veď hádam budeš spokojná a zmákneš ťo bez problémov

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 dobru noc,,,

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 dobru

merikac
19. okt 2010

babule,,ja sa tiež lúčim,,malá sa zobudila,,,,tak dobrú noc vám- @krásne to dnes osláv.......

monline
19. okt 2010

@merikac dobrú noc prajem

monline
19. okt 2010

@bambola ty si ešte ostala? hľadám práve recept na piškótové cesto, netušila som, že v tom môže byť toľko rozdielov

bambola
19. okt 2010

@monline este som tu 🙂 ja som pravdupovediac este piskotove cesto nerobila, nemam to v repertoari 😀

bambola
19. okt 2010

@merikac bru noc

monline
19. okt 2010

@bambola tak ja ho zajtra upečiem, je to vlastne to isté, čo robievam, len trocha iné množstvo múky a cukru..čo malá? spinká? idem si po vodu a asi tiež zaľahnem..preložím malého, dúfam, že sa nezobudí...dnes už ani čítať nebudem

monline
19. okt 2010

@bambola dobrú noc, pekné sny

bambola
19. okt 2010

@monline spi ale nejako ju trha a obcas rozhadzuje rukami tak neviem kolko vydrzi 😒 dobru noc 🙂

lulu1983
20. okt 2010

bre ranko,

my sme dnes mali na nase pomery rozpravkovu noc: vstavali sme od 0, 2, 4, 6 a zaspali o osmej vecer 🙂 Teraz sa tu pucime a pucime a dufame, ze uz coskoro mlady muz spacha toaletu a pojdeme si snad este zriemknut.

Idem precitat, co ste vcera vecer popisali a ci uz najdem nejake fotose a komentare ohladom vcerajsieho stretka 🙂

lulu1983
20. okt 2010

bre ranko,

my sme dnes mali na nase pomery rozpravkovu noc: vstavali sme od 0, 2, 4, 6 a zaspali o osmej vecer 🙂 Teraz sa tu pucime a pucime a dufame, ze uz coskoro mlady muz spacha toaletu a pojdeme si snad este zriemknut.

Idem precitat, co ste vcera vecer popisali a ci uz najdem nejake fotose a komentare ohladom vcerajsieho stretka 🙂

meruska
20. okt 2010

dobre ranko
@monline my este nie sme odfoteny v zimnej vybave..toto je tenka jesenna vetrovka..na zimu este len kupim overal 😉

sunnygirl
20. okt 2010

@alllexa tak vidím, že je to ozaj prašť ako uhoď, alebo z h.v.a do sr.č.y stými stanicami, či ako to mám nazvať, hrôza 🙄
už ma hnevá, že pozerá e Tv na notebooku a manžel na ňom musí stále pracovať, tak niekedy len počúvam 😒

sunnygirl
20. okt 2010

@bambola malej Maťke aj zosvetleli, alebo už nie, lebo našej ano, ale teraz to stagnovalo a má ich orieškové 😉 ja som bola lond, však ešte stále som ale tatko je ako čert čierny 🙂 ale ryšavá nie je.

sunnygirl
20. okt 2010

ahojte dievčata 🙂 ako to bolo u Vás s prepichovaním ušiek? Kto Vám to robil? Naša detská to nerobí 😨

mirka285
20. okt 2010

dobre ranko...
@sunnygirl ja som dala nastreli normalne v kozmetickom salone a v pohode..podla mna je prepichovanie drasticke...

lutsine
20. okt 2010

ako je to mozne,ze moj syn vecer po nakojení ešte vypije 15O ml z flasky? vecer mam malo mliecka? cez den a v noci je spokojný.

sunnygirl
20. okt 2010

@mirka285 ďakujem za odpoveď, nehnisalo jej to? Dala si aj naušnice do liehu na 24 hodín?
@lutsine ano večer býva menej mliečka, ako ti v noci spinká?

oacka
20. okt 2010

@sunnygirl nám prepichovala pediatrička, dali sme na 24 hodín do liehu, ušká hnisali 2 týždne, treba na to poúžívať framykoin. nám ho dala neskoro,tak sa to preliečilo aj samé. nastrľovacie náušnice dostaneš v salóne,nie mirka? a to tie svoje potom sama zapneš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre