Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. nov 2010

@monline musim ti povedat, ze som hotova z tvojho Daniela.. Tie jeho oci ma dostavaju do kolien, nemozem sa na neho vynadivat.. 😅 No, budes to mat tazke v ramci autority, ked na teba hodi ten modry kukuč 😉

bambola
20. nov 2010

@kafoditka asi sli vsetci von lebo vraj svieti slnko ale ja tu ziadne nevidim 🙄

monline
20. nov 2010

@kafoditka dakujem...veru, ten jeho modrý kukuč ma úplne opantal 🙂 len dúfam, že to s tou autoritou nebude tak zlé..😀

monline
20. nov 2010

@bambola ja som malého uspala vonku v kočíku, ale zima mi bola, tak som len otvorila balkónové dvere, nech ho počujem ak by plakal...slnko žiadne, riadne prituhlo..

kafoditka
20. nov 2010

@bambola u nas svietilo, ale teraz niekm zaliezlo a tusim sa uz ani neukaze 😒 hlavne, ze som sa namalovala, teraz verim, ze ked si umyjem hlavu tak sa aj rozprsi a ja mam po varenom vine aj ciganskej 😔 🙄

monline
20. nov 2010

@kafoditka Filipko by tuším potreboval štvrorcovú postieľku, aby mal dosť miesta ...šikovný....🙂 ja dávam Daniela do vaku a v ňom sa takto nehýbe..inak by sa vykopal do dvoch minút 🙂

bambola
20. nov 2010

@kafoditka ale snad ti nepoprsi. cigansku by som si veru dala 😝 ideme dnes do babymarketu po ten fusak tak by sme sa mohli aj zastavit. aj ked vraveli, ze tento rok opat zdrazeli 😠 uz minuly rok bola dost draha 😒
no ideme aj my von, musim na nakup a nejaky dezert spravit, poobede mam navstevu 😎

kafoditka
20. nov 2010

@bambola tak ak ma uvidids na trhoch, tak do mna kopni 😀

cigaretka5
20. nov 2010

Baby k rodicaku a materskej- materskú Vám vyplatí za každý jeden deň kedy vznikne nárok, ak Vám teda materská konci 15.12 za 15 dni v decembri dostanete materskú podľa denného vymeriavacieho zákona, rodičovský prispevok dostanete vyšší za cely december, lebo vyplatenie rodičovského príspevku je naviazané na splnenie podmienok na jeho vyplatenie hoc i len jeden deň. Tie podmienky sú - obcan sr nepoberajuci žiaden príjem . Rekapitulacia za december dostanete za 15 dni materskú plus cely rodicak .

merikac
20. nov 2010

@cigaretka5 tak a mame to presne vysvetlene 😵 len skoda, ze je to nespravodlive voci tym, ktori prechadzaju na rodicak zaciatkom mesiaca 😕 , ale zas potesi tych, ktori prechadzaju na rodicak ku koncu mesiaca 😉

ericica
20. nov 2010

ahojte kocky idem si vas trochu preluskat co mate nove,Beky sa ma uz lepsie len dufam ze jej tak aj ostane,zato Edina chuda moje male bola celu noc hore co je u nas nezvyk,tak ju dusilo od kasla ze som myslela ze sa zadusi a rano okolo 5 mala horucku 38,5 a to mala v sebe uz druhu davku atb.....som total nevyspata a to este cakam navstevu takze som musela aj nieco prirpravit...dufam ze tato noc bude lepsie a atb konecne zaberu....
@mojalili aj malinka mala hnacku a hned trikrat po sebe rano,idem jej skusit dat mrkvu hadam jej stolica trochu stvrdne len dufam ze ju spala lebo minule ju vypluvala ,,,chcela len didku 😒

ericica
20. nov 2010

@merikac a neni to dane tym ze sa mala narodila 1.jula ?idem si pozriet papier zo socialky kedy mi konci materska 😉

monline
20. nov 2010

@ericica chúďatko Edinka..už aby ste rýchlo vyzdraveli, veď to je strašné toto trápenie detičiek ☹ ☹ ☹

oacka
20. nov 2010

@kafoditka malý je zlatý, o monlininom ani nehovorím! 🙂 a aj sa Filipko rozpráva v noci,keď takto cestuje? či to cestuje v spánku? lebo naša tak cestuje v noci po napapaní a pritom sa vykecáva.
my máme zamračené celý deň. večer ideme na ples,už teraz mám nervy,ako tu bude malá s babkou. chcem ju uspať a tak vyraziť,ale neviem,či sa to podarí... a stráži ju Romanova mama prvýkrát,tak dúfam,že nebudú problémy.

ericica
20. nov 2010

@cigaretka5 ak mi vznikol narok na matersku 27 maja tak mi skonci presne o 6 mesiacov tj 27 novembra ci ako to je...???

ericica
20. nov 2010

@oacka fiiha tak vy teda dnes tancujete....v dobrom vam zavidim aj ja by som si vyrazila len nech sa kocky uzdravia 🙂
@monline mon to mas pravdu,vies ako mi jej bolo luto ze jej neviem pomoct ☹

ericica
20. nov 2010

inac baby buduci tyzden ma riadne prituhnut,mozno aj nasnezi a mirka moze vyskust nove sanky,vsak miri 🙂 🙂

monline
20. nov 2010

@oacka budeš môcť z plesu odbehnúť za malou? alebo idete niekam ďalej?

monline
20. nov 2010

@ericica viem..presne viem ako sa cítiš..ako trpíš spolu s deťmi, lebo im nevieš viac pomôcť...ako by si najradšej kašľala za Edinu, len aby nemusela ona..ale- ATB zaberú a bdue lepšie..len to musíte dievky vydržať, hlavne nech nie je horšie ☹

strasska
20. nov 2010

@ericica urcite to nie je takto, lebo ja som nastupovala 29.5 a materska mi konci 10.12. Mala som to na takom papieri z UPSVaR

merikac
20. nov 2010

@ericica materaska by mala mat trvanie 28 tyzdnov

merikac
20. nov 2010

@ericica moja, viem ta pochopit,,my sme na tom s tym kaslom podobne,,ale nastastie nam ATB asi zaberaju, dnes to vyzera uz lepsie,,,ale normalne by som zaspala aj na klinci teraz

bambola
20. nov 2010

navsteva ktora mala prist okolo tretej tu este nie je 😠 jasne ze mala je uz ospala a zacne byt aj mrzuta. co ti ludia nechapu, ze asi schvalne som od nich ziadala aby mi dali vediet KEDY pridu. vidno, ze nemaju deti 🙄

lutsine
20. nov 2010

@cigaretka5 kedy odniest ziadosti na rodicak ked mi materska konci presne 27.12? to su sviatky,budu robit na uradoch,ci ist este na zaciatku decembra?

lulu1983
20. nov 2010

ahojte maminky,

prisla mi kuponova knizka na zlavu na plienky Pampers, ak mate niektora zaujem, hodte mi adresu do posty, poslem, my kupujeme ine 🙂

lulu1983
20. nov 2010

ahojte maminky,

prisla mi kuponova knizka na zlavu na plienky Pampers, ak mate niektora zaujem, hodte mi adresu do posty, poslem, my kupujeme ine 🙂

kafoditka
20. nov 2010

Ahojte 🙂
@lulu1983 kuponova knizka prisla aj mne, velmi rada poslem niekomu, kto pouziva pampers..

Tak dnes sme mali pekny den. Pocasie vydrzalo, Filip skoro cely cas prespal. Dala som si varene vinko - aj za teba Miri, cervene 😉 - cigansku, ktora bola nic moc a zabila som to cokoladovou palacinkou 😝 no a viete co? Teraz mi je strasne tazko a pijem matovy caj 😒 Maly je uz okupany, najedeny a bojuje v postielke s vankusom 🙂 Dnes asi velmi rychlo odpadnem do postele, pekne ma to poobedie na cerstvom vzduchu zmohlo 😕 asi uz vazne starnem..
@oacka Fifko takto cestoval zo sna prvy krat. Normalne spal a tolko sa tocil, az skoncil v postielke priecne 😉

cigaretka5
20. nov 2010

Dievčatá dĺžka materskej je 26 týždňov , tak si to kuknite kedy to ktorej konci. Čo sa týka dokladov k rodicaku neviem kedy to treba zaniest v predstihu ale aj tu platí že rodicak je vyplacany max pól roka spätne, takze máte čas-🙂...... Cez sviatky musí každý štátny Urad robiť otázkou ale je, ktorá teta tam bude. Preto by som to riešila radšej v inom čase .......najlepšie na tom je že mna sa cela táto situácia netýka kedže som furt zárobkovo činná, takze od statu ani korunu už nedostanem....... Fnuk

cigaretka5
20. nov 2010

Hups preklep
materská je 28 týždňov.

mirka285
20. nov 2010

caute kocandy 😉 aj my uz sme doma,mala obriadena v postielke,veru bola dnes pekna kosa,mne bolo normalne zima v kabate,svokra normalne nedelny obed nachystala,tak sme sa najedli,Linda bola dobrucka...dokonca pospala hodinku vonku na dvore...dostala som kramy,tak v pondelok mam v plane ist poobede na upsvar odniest papiere na rodicak a hned aj na gyndu nech mi zavedu tu Danu,lebo prerusovana sexovacka ma nebavi 😀
@kafoditka taku chut si mi spravila na to varene vino,ze zajtra zavolam mame nech uvari a v ramci prechadzky sa tam zastavim.....a dnes som mala malu prvykrat vo fusaku,asi sa jej pacilo ked aj pospala vonku 🙂

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 ja tiez vozim maleho vo fusaku, je to lepsie, lebo ho nemusim tak velmi naobliekat. Ale ruky ma vecne az po lakte vonku z neho, aby mohol sibrinkovat s nimi 🙂 No vinko bolo svetove, mam vytipovany jeden stanok, potom vas tam vezmem 😉 Ja som bola normalne dnes z tych troch vin nakurena trochu 😕 taku cerven v licach som mala, ako este nikdy 😀 jajaj, uz som vysla z cviku 😉 a musim ti pochvalit tie zamatove saticky ci co to je, super ladia k tepluckym cizmam a paci sa mi farba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre