Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. jan 2011

@maxara Peti nemozem,moje utroby su po kramoch panenskea predtym som si robila aj test...

mirka285
11. jan 2011

@maxara ved nastastie je tolko mien,ze kazdy si vyberie ake sa mu paci,no ja by som ich tiez hodne nedala svojmu dietatu,ale nebudem menovat...ale jedno dam do placu-Jakub...to meno je pre moje dieta nemyslitelne a este ked povedia ze KUBo,tak to fakt nic pre mna..

maxara
11. jan 2011

@mirka285 a coze si ty panna?! Ved nemate s gabom tichu domacnost 😀
Mne sa Jakub straaaaasne paci, to je krasne meno, Kubko, Kubik.. ale ma ho moja sestra, tak to by som nedala, ked je to taka blizka rodina. Ale keby ho nemala, tak Jakub je ten jeden z mala, co sa mi paci a dala by som ho 🙂

lutsine
11. jan 2011

@maxara nase miery v pol roku.....7570 g a 70 cm 🙂

maxara
11. jan 2011

Ide ma drbnut z mojho dietata 😠 dnes spala dvakrat po pol hodine a to nehovorim, ze vstavala o hodinu a pol skor, kvoli mm 😠 a ani jest nechce a furt kvili a vymysla, nic jej nie je dobre.. Akurat pred chvilou som ju mala rada, lebo sa prave zoznamila s nasimi chlpacmi Baskom a Larou a straaaasne sa na nich rehotala.. Resp ona ich uz predtym videla aj pocula, ale teraz som si ju dala na koleno a lara doniesla lopticku, tak som ju zavolala a Lara Ninke olizala papucky a zrejme ju to zasteklilo, lebo tak zakopkala nozkami a vygulila na Laru oci a ta vrtela chvostom a tak sa tetelila k nam s tou loptickou v papuli, ze Ninka zrazu spustila brutalny rehot na cely dom 😀 😀 😀 vtom prisiel aj vtirak Baso a to uz bola Ninka v kolenach 😀 normalne som sa rehotala s nou.. a psi sa uplne vytesovali, ze su konecne predmetom pozornosti

maxara
11. jan 2011

@lutsine 😉 okej mam

katarina7777
11. jan 2011

@meruska
@aalexis007 dam vam link na brucho a tam su aj dalsie videa na zadok, nohy...

https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY

prijemne cvicenie damy 🙂

mirka285
11. jan 2011

@maxara nemame tichu domacnost ale v najlepsom nas predvcerom vyrusila Linda,takze nic nebolo,teda nic take z coho by som otehu...som si chcela zdriemnut s malou a hadaj kolko spala,presne 15 minut...ani som neni schopna varit,Tomas si objednal pizzu a Gabo neni doma,ale pisala som mu,ze mi fakt neni dobre tak nech sa laskavo ponahla domov..a boli ma hlava strasne,uz som si aj Panadol dala..este ze moje dieta sa chvilu vie hrat na jednom mieste,staci ze som pri nej a rozpravam jej obcas nieco...

maxara
11. jan 2011

@mirka285 ☹ no teda.. pijes dost? mozno mas tu ovulku.. mne vtedy byva zle.. 😒

gabika41
11. jan 2011

baby poradte cim mam nahradit ovocny prikrm................ovocie neje ani cerstve a ani v poharikoch a ani s keksami a ani primiesane do kase a dnes som yistila,ze ani kasu samostatne nebude.....sa mi zda jeden prikrm malo.... 🙂

mirka285
11. jan 2011

@maxara ked ja neviem kedy mam ovulku...
@gabika41 skusala si jej to ovocie zohriat?inak ma uz nic nenapada...

maxara
11. jan 2011

@gabika41 skusala si jablko do mrkvy? ani moja Nina nechce ovocie..

maxara
11. jan 2011

.@mirka285 kedy ti dosli kramy? okolo 28.12. nie? tak teraz mozes mat akurat.. 😉

katarina7777
11. jan 2011

@mirka285 ja som mala pred 2 dnami ovulku a dost ma bolelo brucho, cela som bola nafuknuta, jednoducho na figu som sa citila... ako pisala maxinka asi to bude ono.

adelaine
11. jan 2011

@mirka285 no sviatky su sviatky 😀 😀
5kg mi nezislo este po porode, ostatne sa nejako poprilepovali, ved som jak delo 😢 😢
ved to je na gulku do hlavy 😝 velka rit, vlasy ziadne, pupaky na ksichte...blaznia sa mi hormony riadne 😔

luludi
11. jan 2011

My sme trochu pospali, navarili a teraz mrncime na deke 🙂 doteraz mi nesiel kon a ked ide, dietak chce dobyjat socialne vztahy.. 😉 idem skusit nemozne.. znovu ho uspat 😉

luludi
11. jan 2011

preco mi nechce pridavat fotky na kona? 😠

maxara
11. jan 2011

@luludi chces pridat nejake retro? 😵

maxara
11. jan 2011

@luludi skusam pridat a vyzera ze funguje to 😉

katty17
11. jan 2011

@maxara - peti, vy ste uz na nocnicku? paradna foto plna radosti. 🙂

katty17
11. jan 2011

@gabika41 - a skusala si zmiesat napr. jablcko alebo hrusku s mrkvickou?

katty17
11. jan 2011

@katarina7777 - kati toto osem minutove cvicenie velmi dobre poznam. je to riadna makacka. ale ked si na to clovek zvykne je to paradicka a hodne ucinne. ale nieje to vobec jednoduche. ja som uz tento link babam davala ;)

katty17
11. jan 2011

@maxara - peti, z toho nespanku si nic nerob. aj moja sandra dnes spala len dva krat po 20 minut. cely den spieva a spieva. az som dostala strach ze zachripne 😀

katty17
11. jan 2011

BABY kedy ste zaviedli lepok? a akou formou ste ho zaviedli?

lutsine
11. jan 2011

@katty17 lepok to su piskotky a sucharikove keksy pre deticky,cestovinky? dokina nam dnes na poradni vravela,ze mozeme....take papkat aj chlebovu korku v pohode...ze najlepsie okolo 6 mesiaca zavadzat lepkove potraviny...

maxara
11. jan 2011

@katty17 😀 no teraz sa mi ju podarilo uspat, tak spi uz 40 minut 😝 dufam, ze aspon 20 este potiahne.. na serbliku sme sa len skusali.. ona teraz kaka strasne tuhe, cize je pekne vidno kedy tlaci, ale uz som ju aj 5 krat rozbalila a posadila na nocnik a vtedy prestala tlacit 😒 takze nam to asi tak lahko nepojde.. ale sak je este skoro, takze to neriesim.. len obcas vyskusam 🙂
lepok som zaviedla zuvanim korky a pridavanim susienok do vyzivy.. chleba asi pred dobrym mesiacom a susienky teraz castejsie davam asi tyzden

aspon som si trosku skulturnila obyvacku.. mm je na ceste domov, idem mu veceru prihotovit.. mame dietnu 😉 varenopecene zemiaky (bez oleja v trube) a k tomu zeleninu na pare 🙂 som zvedava, ci ma vyhodi z kuchyne.. ale ak by moc pindal, tak mu tam hodim k tomu tuniaka.. mne to staci bez

robika
11. jan 2011

@kafoditka ako sa volaju tie susienky, ktore si spominala, ze sa rozpustaju a nedrobia?

mirka285
11. jan 2011

baby je tu este niekde komu je tak zle?ale niekomu v rodine?je mi na zvracanie,boli ma hlava a zaludok 😢

maxara
11. jan 2011

Inak vam musim povedat, ze som prekvapena, ze je tu na koni sama Martina 😀

katty17
11. jan 2011

@lutsine , @maxara a ako casto sa maju davat tie lepkove vecicky? nebali ste sa ked ste im dali korku do pusiny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre