Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. feb 2011

@lutsine oki, mam poznacene a gratulujem..
@tatianka.g skus zacinkat lyzickou.. 😉

kafoditka
7. feb 2011

Ahojte.. pekny den vsetkym

bellablonde
7. feb 2011

caute pekne ranko sa praje

ja mam dnes doma obe deti, lebo petko je chory, takze sa zas nezastavim cely den
Alexinka ma zubky zatial v nedohladne, ale ako oslavila pol rocka, uplne sa zmenila .... cely den vykrikuje, dzavoce, zacina sa u nej prejavovat levikovska tvrdohlavost 😎
momentalne kruzi po posteli. toci sa na bruchu 😀 chcela by sa posuvat, ale nejde jej to, tak sa zlosti
dnes bude veselo
😀

tatianka.g
7. feb 2011

@lutsine mi sme veeelmi zhovorcivi, Tominko blaboce uz asi od 4 mesiaca ale zase sa nechce velmi hybat ale aj to sa uz lepsi,uz sa pretaca
@maxara este necinka, pockame
@bellablonde presne taku zmenu sme citili aj my odkedy mal Tominko 6 mesiacov naozaj sa zmenil, zlatucky je velmi

mirka285
7. feb 2011

musim sa pochvalit,Linda uz veselo tvornozkuje,najviac ju zaujima moj pestovany fikus,budem ho musiet asi dat do inej izby a dnes sa aj sama posadila....mam z nej radost,tato bude kukat ked sa vrati 🙂

ericica
7. feb 2011

dobry den babule...
mirka to je super rychlo sa to naucila vsak minuel si este pisala ze nelozi.....tesim sa s tebou 😵 som zvedava kedy sa to nauci moja opicka ,lebo to je taky maly lenivec...teraz zaspinkala tak si idem porobit kym sa da....a v noci sme zas zurovali neviem co je to s nou ale nespinka mi tak dobre ako predtym ☹

bellablonde
7. feb 2011

@tatianka.g Alex je brutal zvedavejsia, zacina si presadzovat nejaku tu svoju babetkovsku volu, a zmenila sa aj v spani,
cez den spi o polovicu menej ako zvykla, aby jej nahodou nieco neuslo 😀
a vecerne uspavanie je trochu komplikovanejsie ako bolo 😠

kafoditka
7. feb 2011

@mirka285 no super, Linda je sikulka 🙂 pockaj, za chvilu bude lozit po celom byte a vsetko ju bude zaujimat 🙂
mne sa maly naucil pit z hrnceka cajik, podareny je.
Ja dnes nemam svoj den ani naladu, vobec som v noci nespala..

maxara
7. feb 2011

@bellablonde @tatianka.g moja Ninka mala 6 mesiacov, potom som isla do nemocky a ked som sa vratila, tak bola vacsia a takato ako pisete 🙂 cize este aj to, ze som bola od nej 5 dni mi pridalo na pocite vacsej zmeny 😔

@mirka285 no teda, mozes byt hrda 😵
vcera som si vybrala golfac, definitivne.. volala som, ci ho este maju, lebo to bolo take neurcite, cybex onyx ale v brutalnej zlave len do vypredania zasob, krasna farba a uz ho nemali ☹ tak ich drbem.. kuknem nazivo v obchode a uz na nete ani nepozeram

miki060707
7. feb 2011

dobré ránko, no ja som tiež v noci nespala, do polnoci som čítala knižku, ktorá ma zaujala a spamatala som sa po polnoci a ked som už zaspávala, tak furt som chodila k šimonovi, a dávala dudel a po tretej mi dcéra oznámi, že je už vyspaná a tak som si išla k nej lahnuť a od tretej sme vôbec nespali, takže necelé tri hodky som si pospala, o pol 7 som ju obliekla a išla do škôlky a bola čulá ako rybyčka na rozdiel odomňa a o pol 6 mi vstal malý a teraz spí....no dve kávičky hádam spravia svoje...a prebudia ma k životu, .. 🙂 🙂 dcéra si pospala cez den veru dosť, tak bola pekne vyspaná....

pekný začiatok dna, ozaaaj, malý ma dnes 7 mesiacov....

miki060707
7. feb 2011

@mirka285 no supeeeer, takže Linda už štvornožkuje...no kym náš bude ubehne vela dní a možno mesiacov, tiež je lenivý, mala mi už tak sedela bez opory a tento sa len nahýna.... 🙂

tatianka.g
7. feb 2011

baby do popuceneho babana davate aj vodu na riedenie?

bambola
7. feb 2011

@mirka285 jej miri to je super, vidis Linda je taky tichy pozorovatel a potom uz len ukaze ako to perfektne ona vie 😉 nebude ti ukazovat predsa nejake pokusy 😀 a stvornozkuje ti normalne aj po parketach? lebo ja sa bojim aby sa malej nesmykalo 😒

bambola
7. feb 2011

@tatianka.g ja nie, vsak banan je fajny mazlavy

tatianka.g
7. feb 2011

ok diky my ho davame prvy-krat tak uvidim ci bude chutit

mirka285
7. feb 2011

@bambola prave ze na parketach jej to neslo,smykala sa,a ked som predvcerom cvicila,nedala som stol na povodne miesto,cize mame pod nim koberec a ona sa to naucila prave na tom koberci....na tych perketach neviem ci by sa to vobec niekedy naucila,ale na koberci ide jak drak....
@kafoditka a co si nespala?maly vymyslal?poznam take dni,ked sa hned rano zobudim so zlou naladou a najradsej by som sa pokrcila a vyhodila do kosa ☹

bambola
7. feb 2011

@maxara maxiiiiiiiiiii nasla som 😀 😀 videla som ho vcera na ulici v praxi a je to podla mna najotrasnejsi kocik na svete (ospravedlnujem sa vopred damam, ktore maju opacny vkus 😀 )

bambola
7. feb 2011

@mirka285 a ked sa to naucila tak lozi len po tom koberci? alebo ide aj na parkety? tak potom neviem kde sa to ta nasa potvorka nauci 😒

kafoditka
7. feb 2011

@mirka285 neviem, co ho bantuje, ci zubky ci co...ale place zo sna, vzlyka, dali sme si ho k sebe do postele, pospal len chvilku.. medzitym vzlykanie a potom neskutocny bolestny plac ☹ dostal viburcol, tak uz neplakal, ale stale mrnkal. teraz spi v autosedacke uz vyse hodiny, ked zamrnka sem tam ho pohupem a spi dalej...
Inak pisem si s jednou kockou co ma ten cross a hovori, ze si ho nemoze vynachvalit, zevraj je lepsi ako pp si, ktore tiez mala ale asi to bude vacsi golfac, lebo pisala, ze sa obava, aby maly v nom nebol strateny..aj mi poslala foto na mail a sedi v nom jej syn, ktory vypada tak na 2,5 roka..

meruska
7. feb 2011

dobre ranko 😉
@kafoditka ty si tusim bola vybavovat pas..maleho aj fotili do pasu, alebo ty si ho len bola zapisat?
ja som si to zratala, tak aj keby mal 2 pasy do 5 rokov bolo by to 16 € a potom dalsi do 13 rokov za 13 €, vzdy ma to stoji menej ako sebe urobit za 33€ a za 3 € ho dat len zapisat..takto by ho napr. babka s dedkom nemohli vziat ani na ziaden vylet bezo mna

maxara
7. feb 2011

@bambola Bambi, tak s tymto sa neda nesuhlasit 😀 😝 ja som ho videla nazivo v brendone a este aj v kozusinovom prevedeni a dovidenia.. nechutne..a tie prachy co za to chcu.. ani zadara.. ved to uz krajsie je fakt to moje pocitacove kreslo.. len rucku z bicykla k tomu prilepim a je to stokke za 800e 😝

tatianka.g
7. feb 2011

@lutsine a bol zubcek sprevadzaný teplotou?

kafoditka
7. feb 2011

@meruska nie, maleho nefotili, len mi ho zapisali do pasu, to je v tej cene 33€.. ja som mala aj tak prepadnuty pas a chcela som novy, ja viem, ze v pohode sa dostanem za hranice aj s obcianskym preukazom ale nikdy nevies 😉 takto mam do Filipovych 5 rokov pokoj a potom ked tak dam urobit zvlast pas jemu..

lutsine
7. feb 2011

@tatianka.g nastastie nie 🙂 len placom a nepokojnymi nocami...budi sa kazdu hodinu...asi bude aj hned druhy...

tatianka.g
7. feb 2011

dakujem lebo dnes sme neuveritelne "skrentny" 😖

meruska
7. feb 2011

@kafoditka jeeej take nikdy nevies by sa aj mne pacilo 😀

mirka285
7. feb 2011

@bambola ide aj po parketach ale nie moc dobre,tam sa jej to proste smyka,a po koberci ide jak sinter....
@kafoditka mozno fakt tie zuby idu,vsak uz by bolo aj nacase...no najlepsie je vidiet kocik nazivo,mne sa zda si cko dost velke,ja by som urcite vacsi kocik nechcela,dokonca by som prijala aj mensi ako je sicko...mam to ako druhy kocik,takze sa mi zda blbost mat dva velke kociky,preto som vylucila aj to pluto

mirka285
7. feb 2011

@kafoditka keby si nemala maleho v pase,ty sice mozes ist do Rakuska,ale mali nie...

kafoditka
7. feb 2011

@mirka285 prave som sa rozhodla, ze idem na kosicku poskusat golface, tam maju aj chicco, aspon si trochu naladu spravim 😉 a podla mna tvoje sicko je uplne super, tak akurat, ani velke ani male a ma vsetko, co ma mat..

mirka285
7. feb 2011

@kafoditka chod moja chod,ja ked mam zlu naladu,tiez stale nakupujem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre