Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
1. jún 2011

@cigaretka5 ano, na laser 😉
@denisse pekne to mas premyslene 😉

denisse
1. jún 2011

dieta mi spi, ale pokasliava a budi sa, tak sa bojim zehlit, bo naparovacia zehlicka funi ... ale asi to idem skusit .. 😉

bambola
1. jún 2011

jaaaaaj, uz je hore 😠 dnes len necele dve hodky, co uz 😒

lutsine
1. jún 2011

my spinkame len po polhodine a kazdy den v inom case......

bambola
1. jún 2011

@lutsine ja viem, ze sa nemam stazovat 😀 ale v noci sa napriklad nemozem od nej pohnut 😠

denisse
1. jún 2011

@bambola
ja sa od nej nemozem pohnut ani cez den 🙂
teraz spala hodinu a stvrt s mnohymi prestavkami, hlavne v prvej polovici, kedy som ju musela uhladkat ... tu druhu cast spala tvrdsie, tak som trosku pozehlila ...

a cim dalej tym tazsie sa od nej odpajam, ked mi pri kojeni zaspi .. v poslednej dobe odpojenie trva aj 15 minut a x pokusov ...

denisse
1. jún 2011

inak ma to dost stve, ze si vecer musim ist lahnut s nou .. ja som sova a dokazala by som dlho do noci este co to robit, ale neda sa ... mozno keby nebola na velkej posteli a nebala by som sa ze spadne tak by som ju aj nechala ... ale ona strasne putuje po posteli a velmi casto si svihne hlavou do steny 😠

bambola
1. jún 2011

@denisse deni o odpajani mi ani nehovor, prave preto v noci nemozem ani odist lebo sa to stalo nemoznym ☹

bambola
1. jún 2011

@denisse mne to vadi kvoli tomu, ze sa nemam potom kedy ucit ale aj ista psychohygiena, vies, dieta spi a ty mas chvilku klud , ticho , pokoj 🙂

bambola
1. jún 2011

uha, a tu sa co stalo? 😕
ja len, ze pondelkovu skusku mam za AAAA 😎

katarina7777
1. jún 2011

Caute , my si uzivame primorskeho zivota... tie ktore chcete ist s detmi k moru, Grado odporucam, je tu vela zelene, ihrisk pre deti, velka cast mesta je pesia zona, ziadne diskoteky cize po desiatej- 11 je tu klud, super zmrzlina a restiky... no proste dobre je tu 🙂
@bambola ty si tusim taka bifloska jak ja... a k tomu mas este malu... sikulka 😉

katarina7777
1. jún 2011

a tu co skapal MAMUT?

bambola
1. jún 2011

@katarina7777 jaaaaaaa kati tak ja mam k biflosovi na mile daleko, ja som lenivec lenivy, to bola lahka skuska 😀 ale aj take musia byt 😀

bambola
1. jún 2011

jaaaaaj, dnes je stredaaaa 😀 😀 😀

aalexis007
1. jún 2011

🙂 😉 🙂

cigaretka5
1. jún 2011

@aalexis007 tento minibazen chceme aj my

strasska
1. jún 2011

Ahojte, hlasim sa po dlhsej dobe, MM ma prekvapil takou mini dovolenkou, boli sme na par dni v Rakusku a dokonca som spoznala aj @maxara. Velmi pekne jej dakujem, ze nam poskytla noclah, veceru a aj ranajky, este nam nabalila aj domov, no proste all inclusive 😉
@denisse
@bambola
napodobne, ked chcem aby Julka dobre spala, musim byt pri nej, inak je milostpani hned hore 😒

bambola
1. jún 2011

@aalexis007 zlaty je 🙂 a kukam, ze ten bazenik je naozaj malinky, ja som ho povodne tiez chcela ale asi kupim ten co ma mirka aby sa v nom mohla hrat aj na rok

bellablonde
1. jún 2011

ahojte
tak sme zase doma (nie nadlho, lebo na dalsi vikend ideme pre zmenu na Cremosne - medzi Bystricou a Martinom na oslavu ujovej 50tky) kufre ani nevybalujem, len som ich pretriedila 😀

rano som stihla hodit zopar fotiek, ale kedze kon isiel prekliate pomaly,,, vyprdla som sa na prispevok a povedala si, ze vecer snad bude lepsie slapat

uzili sme si dosyta - ak nahodou spekulujete o dovci na slovensku, okolie Liptovskej Mary je fakt fajn
tiez odporucam kolibu Holica - pri dedinke Huty. Je postavena na takom mieste, ze vyhlady dovi-dopo, super varia, vyborny servis.
@zrzulka dojmy z villy betuly su super, mali sme apartman ... trochu mam vyhrady voci roztahovaciemu gaucu - zazil uz lepsie casy a dobry tep by mu urcite neuskodil 😖
ale inak bolo vsetko vyborne. Dokonca sme mali stastie na profi casnika someliera,,,skonstatovali sme, ze kvoli kvalitnej obsluhe sa musime trepat az do sielnice 😅

a co vy tu?
@cigaretka gratulujem k skvelej spravicke o buducom potomkovi 🙂
@lutsine aj ty si "v tom"? ci len planujete?
@noemarta este som postrehla, ze Nelka oslavovala prve meniny, posielame pozdravcek
@mirka285 no jejda leto na terase v plnom prude

@aalexis007 gulicky ficia 🙂 zlaty je, .... pamatam si, ze moj maly mi v ziadnych gulickach nechcel byt,,, ani parom koni by som ho do nich nedostala - a pritom su takmer v kazdom detskom centre 😀

mirka285
1. jún 2011

ahojte...baby tak mam dost,Linda az teraz zaspala,a fakt neviem odkial to dievca bere energiu a to spala za cely den len dve hodky...tak sme boli v Ikei kupit tu postielku a nejake drobnosti,stretli sme aj Maxi 🙂 @bambola gratulujem k uspesnej skuske a veru matrac stal tolko isto pomaly ako postielka,ked sme nechceli taky obycajny 😖
@strasska super,aspon si mala trosku zmenu,zlaty manzel 🙂
@katarina7777 no komu lepsie ako tebe 😉 koceny chcem sa opytat,ako zvladaju vase deti cestu autom?to len moja Linda tak nervaci?ona celu cestu do Ikei a spat pistala a chcela vyskocit zo sedacky 😠 normalne mi to islo na nervy 😠 hned som aj skonstatovala,ze mna by na dovolenku autom nikto nenahovoril aj keby mi ju dali zadarmo 😔

bellablonde
1. jún 2011

@strasska caau ivetka, my sme sa obisli,,,, povodne som sa chcela v nedelu nanominovat k peti na navstevu,,, ale kedze sme v ten den cestovali, uz som to nestihla.
Vy ste sa mali ako? Migrovali ste po Rakusku? Ci ste si vybrali jedno miesto?
Pripadne daj tip na ubytko 😉

bellablonde
1. jún 2011

@mirka285 tak moji dvaja musim zaklopat su celkom v pohode, len musia mat stale prisun jedla a pitia ... takze to u nas v aute vyzera ako v ciganskej maringotke 😠 😠 ja to musim raz nafotit

akurat teraz sa vratil mm, co som ho vyhnala povysavat a umyt auto, lebo riskujeme, ze spina pod kobercekmi zacne ozivat 😀 😀

obcas spia, obcas sa strasne hadaju o nejaku hracku.
Ked zacne pistat jeden, druhy sa prida, niekedy na nervy (zhodou okolnosti je to vzdy na spiatocnej ceste od omv-ky zelenec po ba)
ale maju pravdu drobci, z tej pridrbkanej 110tky triafa aj mna 😠 😠

mirka285
1. jún 2011

@bellablonde Juli ja som z toho na nervy jak ta moja je nespokojna,a to ze musi mat nejake chrumky v hube,hracky po ruke,tak to je samozrejme...ona je ticho len ked spi,ale ak ideme v inom case ako ma spat,tak to je konecna,ja vzdy cela vynervacena vystupim z auto,Linda ma obzvlast pisklavy hlas 😠

katarina7777
1. jún 2011

@mirka285 miri linduskin lubezny hlasok mam v zivej pamati 😀
@bellablonde riadne som sa nasmiala na tvojich ozivenych kobercekoch 🙂 super ze takto cestujete aj s drobcami

noemarta
1. jún 2011

ahojte holky,
@mirka285 tak to ti verim, ze si nervna... a tiez by som nesla na dovcu, to neee, to je na palicu ☹
Nela je celkom poho v aute, tak som zvedava ako zvladneme my dlhu cestu....
Nooo a dosla som na to, co bolo tieto posledne noci nele, akooooo... jej idu TRI stvorky naraz, teda ta vrchna je uz prerezana, chuuuuda moje.... ☹
A nas nakup, bol uspesny, aleee... akoze predeti, da akciu,ale nic tam nemali, akoze ani jednu romerku ani maxi cosi, jedina na obj. a dodavka trva 3 tyz. a samoska zlava sa na to nevztahuje, fasaaaa... moj mm nervny, ze sme isli zbytocne.... a bla bla... tak sme sli do babymarketu a kupili sme romerku celu ciernu a za slusnu cenu, takze spokojni sme, a teda hlavne nase dieta. 😉

noemarta
1. jún 2011

@aalexis007 pekny bazenik, nela teraz dostala taky vacsi ale bez striesky...
@bambola ty si ozaj biflaaaaa 😉

kafoditka
2. jún 2011

Dobre rano... baby dalsia prebdena noc za mnou, vypadam aj citim sa jak vygrcane leco ☹ konecne zaspal maly okolo 3 a rano 4:30 sa hnusny Kubisko postavi na chodbu a miesto normalneho smrkania trubi jak slon, samozrejme, ze nas vsetkych zobudil 😠 😠 😠 teraz maly konecne zasa zaspal, idem si spravit kavu a treba mi rychlo pozametat a zmyt podlahy..
@noemarta Maci tak ste nakoniec dobre kupili 😉
@mirka285 viem si to zivo predstavit, z devinskej do ikey ked takto vyvadzala, tak zlateeee nervy 😔
@bellablonde joooj dobre ste sa mali, videla som fotos 🙂
@mojalili Dankovi vsetko najlepsie k prvemu rocku, vela zdravicka, aby vam robil len radost 🙂 🙂 🙂 cmuk

bambola
2. jún 2011

dobre ranko 🙂
u nas noc klasika, na ciciku 🙄 dnes aspon bez bolaveho chrbta, ci uz to len necitiim? 😀
vonku pekne slnecno 😎
@strasska kiezby aj mna chcel niekto takto prekvapit 🙂 a kde ste boli v at?
@mirka285 dakujem. nasa je spokojna v aute ale na dlhe cesty (BB) chodievame tiez v case spanku, pre istotu. ale zase na kratke som nepostrehla, ze by bola nejaka nespoko. uvidime ked teraz vymenime autosedacku.
a linda nahodou super pisti, ako moncici 😀
@noemarta no budem rada ak tuto dalsiu vobec preleziem 😔

mojalili
2. jún 2011

@kafoditka Dakujem, juj, veru to uz prezivam od rana mam slzicky v ociach 🙂

kafoditka
2. jún 2011

@bambola bami moje dieta sa teda necicikuje, ale aj tak krize necitim.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre