Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. okt 2011

@luludi podla mna zdravy gulas nikdy nie je na zahodenie 😀 😀

kafoditka
19. okt 2011

caute baby...tak my sme dnes mali spicha s Mirkou a Noe, bolo fajnovo, aj ked zima 🙂

noemarta
19. okt 2011

@tatianka.g ja sice neplanujem nic, ale chcela by som ist z materskej na matersku, urcite nechcem ist robit a potom znovu, ale pan Boh vie, ako nam to znovu zariadi 😉 A ty ako ???

bambola
19. okt 2011

fotky vyzeraju uz naozaj tak zimne 🙂 chuda nelka ani poriadne nevidela 😀 zabudli ste odfotit tretiu mamicku 😉
a nelka sa s filipom frajeria? 😵 😀

katty17
19. okt 2011

ahojte babule.
my mame teraz nejake divne obdobie. asi som to tu naposledy zakrikla lebo sandricka je cely tyzden ako vymenena. je placliva a este sme aj prekonali dalsiu siestu chorobu :( ma nejake tulive obdobie co nieje u nej zvykom. nerada sa tulila a o pusinkovani ani nevravim..... ALe dnes uz od rana blaboce a blaboce. az na to ze netusim co 😀
Baby, vidim ze ste dnes mali prijemne stretko. fotky su podarene.

noemarta
19. okt 2011

@bambola noooo ona sa so vsetkymi frajeri, bozkava, obijima a neboj videla, to len na foto tak vyzera
😉
@katty17 jak dalsiu siestu chorobu a to sa moze aj viackrat prekonat??? 😕 😕 😕 Ved bud rada ze sa tuli, pusinkuje, ved to je pekneee 🙂 my sa stale mojkame 🙂 🙂

katty17
19. okt 2011

@noemarta - ano, mala ju uz druhy krat.

noemarta
19. okt 2011

@katty17 to fakt, a to je jak mozne??? a horsi priebeh, ci rovnaky....
Posielam cmuk Sandre, nech je rychlo fit. 🙂

katty17
19. okt 2011

@noemarta - neviem ako je to mozne. ani netusim ci to moze byt viackrat. ale bolo to ako pri prvom. na stvrty den sa cela vyhadzala cervenymi bodkami.... ibaze cele dni bola nijaka a v noci vobec nespala. budila sa kazdu hodinu...

noemarta
19. okt 2011

@katty17 pocuj a neboli ste ockovany, my to este nemame za sebou lebo nela po kazde nie je total fit, teraz napr. trochu kasle... ale mne lekarka hovorila ze az po par dnoch mozu dojst teploty a hlavne vysyp.... si bola aj u lekarky???
Vies o tom ze kozolkova si otvorila sukrom.ambulanciu v relaxe na einsteinovej??? aj zvazujem ze tam budem chodit, aleee.... cennik ma doooost odradza.... 😝 😠

katty17
19. okt 2011

@noemarta - my sme uz mali ockavanie za sebou. sandra to zvladla do pohody. ani nezaplakala a nemala ani teploty.
neboli sme u lekarky. len som si s nou mailovala.
o kozolkovej som cosi pocula. moja sefka teraz u nej rodila 😉

noemarta
19. okt 2011

@katty17 ved ockovanie mohla zvladnut v poho, len reakcia na vakcinu je zevraj neskor, tak za tyzden, dva sa mozu objavit teploty a vysyp.... 😕
A co spokojnaaaa s odrodeniiim ???

katty17
19. okt 2011

@noemarta - bola velmi rada ze mala Kozolkovu lebo mala velmi komplikovany porod. :( ale ma krasnu malu babulku. a su zdrave.

monline
19. okt 2011

čaute baby
tak vidím na fotkách, že ste sa mali fajn aj v tejto zime, super 🙂 Už i ja by som rada stretkovala, ale teraz akosi nič nestíham a keď to prefrčí, tak bude úplná zima ☹
My sa máme dobre, malý ma každým dňom niečím prekvapí, poteší, super obdobie 🙂

noemarta
20. okt 2011

dobre ranko,
@monline noooo...uz by bolo na case zacat stretkovat 😉 😉 😉
Dnes je od rana nejak smutno, asi bude liat....este ze sme vcera stihli stretko v peknom pocku.

bambola
20. okt 2011

dobre ranko 🙂
maťka už spapala jogurt a už tlačí chleba s maslom, ona odtial najprv vyje to maslo 😀 ale je fajn, ze sa naje uz sama 🙂
@noemarta vidim, ze k vam prislo nase vcerajsie pocko 🙄

ja by som chcela dnes skocit na nakupy, treba mi malej nejake oblecko a tak ale neviem kam ist poriadne 😅 tak najskor ocekujeme situaciu a vlastne uvidim ako sa mi co bude chciet 😀

katty17
20. okt 2011

dobre ranko . my sme uz na spievankove 🙂 chrumeme jablcko a roztek s maslom a syrom 🙂 samozrejme najskor vyjeda syr 🙂

katty17
20. okt 2011

@bambola - mati a co idete kupovat pre malu? ja som rada ze uz toto mam za sebou . uz len na tuhu zimu kuknem oteplovacky. snehule su uz ulozene v skrini 🙂

lutsine
20. okt 2011

Baby aj vase deti tak vystrajaju ,ze vylezu na gauč a vrhaju sa dole? mojho som dnes nestihla chytit a bum na hlave riadna modrina a velky plac....to sa chce naucit lietat alebo co? este stastie ,ze sa mu nic nestalo...ja uz za nim beham ako stoparsky pes.

katty17
20. okt 2011

@lutsine - sandra lezie po sedacka ako diva ale za to ked zlieza tak opatrne 🙂

mirka285
20. okt 2011

ranko dievcata...my sme teraz vstali,takze Linda este len pije mliecko...
@lutsine veru j nasa toto robila,ale potom ju to preslo a ked niekam vylezie aj pekne zlezie... ja teraz musim chodit na prechadzky ovesana jak vianocky stromcek,musim jej brat odrazadko aj detsku bugyynu,inak je hned bitka ked to niekomu zbada...
@noemarta Macus co nes varis,dak tip...
@katty17 Kati a u vas co nove,Sandra sa uz nezacala trosku pustat chodit?Inak kupit oteplovacky v BA je fuska,ja som kupovala pred tyzdnom a mali jedny jedine,stali 45 eur 😠
@bambola dobre nakup 😉

noemarta
20. okt 2011

@bambola joooj hned by som isla s tebou na nakupy 😉 , @katty17 ze ty uz to mas nastastie za sebou, ja nahodou nakupujem rada a mozem furt... 😝 😀 😀 😀
@mirka285 vies co, mam tam vytiahnute kuracie prsa a chcem ich spravit na takej sladkej omacke s kokosom a ryzu k tomu. a vcera sme mali pyre s vypraz.rybacimi prstami a salat a nele to neskutocne chutilo 😉

bambola
20. okt 2011

@katty17 kati zistila som, že nám treba aj také základné veci, že mi z toho pomaly vyrástla alebo vyrastá, čiže nejaké tepláky, zateplené nohavice (najlepšie na traky 😉 ) , šál, dlhé body, pyžamko a hlavne zimné topánky lebo vlastne teraz nemá žiadne 😅 máme zdedené a skoro sú nové ale bohužiaľ sú jej o dosť veľké keďže ona má teraz nohu max 13cm (aj to sa mi zdá, že skôr 12,5 😅) 😕

bambola
20. okt 2011

@noemarta no však aj ja by som šla rada len tu neviem poriadne kam 😕 to nemám rada, hodilo by sa mi tu wenice 😅

noemarta
20. okt 2011

@lutsine nasa tiez skace po gauci ale zlieza opatrne 😉

noemarta
20. okt 2011

@bambola jooooj tak dobehni do BA 😀 😀 a to si si este neocekovala??? dzivca zlate hor sa do uliiiiic 🙂

katty17
20. okt 2011

@mirka285 - sandra este nechce chodit sama. ale uz aspon za jednu ruku zacala krajsie chodit. poziciala som si od kamaratky to tlacitko tak som zvedava ci ju to trosku nakopne. ale nepredpokladam. ju take zatial nebavia.
Ja nechcem nejake drahe oteplovacky lebo ani neviem ci ich nejako velmi vyuzijeme kedze bude na prechadzkach skor vo fusaku. oteplovacky chcem len tak ked pojdeme na dvor do snehu alebo na lyzovacku. kde ste kupovali vy?

mirka285
20. okt 2011

@noemarta no budem musiet ist skontrolovat mrazak 🙂

kafoditka
20. okt 2011

Bre ranko 🙂 My sme spali do 8, posledny tyzden maly prespi celu noc, okolo 5rano sa preberie, dostane mlieko polovicnu davku a potiahne do 8 😵 takze sa super vyspim. Vcera som zalahla hned po panelaku... a rano ma hned "potesil" pohlad do zrkadla, lebo sa mi vyhodil slusny herpes 😠 dufam @noemarta Maci, ze ho ty neschytas....

@lutsine uvidis, ze casom sa nauci aj pekne zliezat, mne sa tiez Filip najprv vrhal z postele hlava nehlava, ale zakazdym som ho ucila - ze nohami dolu - a potom uz pekne zliezol sam 😉

mirka285
20. okt 2011

@katty17 to boli jedny jedine ake mali...takze nemala som na vyber,kupili sme ich v Mothercare,vsade totizto mali len overali a oteplovacky nikde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre