Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
4. jún 2010

@oacka dávaj si pozor, to nie je dobre keď ti je aj blbo, držkaj sa a daj vedieť čo povie Dr. Držím palčiská 😉

alllexa
4. jún 2010

@miki060707 - pomylila som sa, hovorila som o deke z Lidlu, a nie z Ikei🙂
Ale myslim, ze tie deky v Ikei boli nezabalene, ak si dobre spominam... Zabalene mali spacie vaky a osusky s kapucou.

@maxara - Ty budes mat teda poriadny nakupny den🙂 Inak, kukala som si tu stranku Kik, to moze byt tiez fajn obchod, skoda, ze je to tak odruky...

oacka
4. jún 2010

dík sunny... nemôže mi len malá tlačiť na žalúdok... úplne mi jee zle z jedla ale keď som hladná,tak je mi ešte viac zle..... o chvíľu vyrážam na poradňu.
maxara, príjemný deň prajem... na nás sa asi príroda veľmo nasrala,my už máme vodu všade, teda v KE ani nie,ale všade dookola a ešte stále prší...

maxara
4. jún 2010

@carrie84 vitaj v klube.. si tiez kyselinarka? ta moja bude vlasata jak kometa.. (narecovo vlasatica)

@patresko11 no viacerym tvrdne brusko.. niektorym uz dokonca pekne dlho.. mne nie, stvrdlo mi ASI iba par krat, dokonca som mala pocit ze dvakrat aj v stredu v robote, ked som mala ten mensi stres, ale kedze si tym nie som ista, ci to je tvrdnutie, tak neviem.. tak preto iba to ASI

dugyna
4. jún 2010

@sunnygirl takto to vyzera

patresko11
4. jún 2010

@maxara dost som sa vylakala lebo mi tvrdlo skoro celu noc a maly dost kopkal....

sunnygirl
4. jún 2010

to aké deky máte na mysli????? tieto:

maxara
4. jún 2010

@alllexa u nas v PK je vsetko na dosah, a tento je dokonca priamo v hypernove.. a v BA je myslim pri Brendone v Raci a vlastne ani neviem, ci je este niekde.. seru ma, ze u nas su drahsi ako v Rakusku a Nemecku a hocikde inde a vobec sa tym netaja, normalne to maju na stitku napisane, drzaci 😠 ale zas teraz tam maju nejake akcie a aj pre tucniaky (sice z letaku by som si nic nevybrala) maju celkom pekne niektore..
Inak s tym tvojim hanblivcekom, sranda 🙂 uz vydrz, budes taka ako strassulka, ona si nedala povedat a aj napriek strasnej zvedavosti odolala.. no budete mat velke prekvapko 😉

sunnygirl
4. jún 2010

@dugyna koľko to stálo? aký obvod si si zobrala?

sunnygirl
4. jún 2010

no tak si vás idem prečítať, lebo som doteraz nestihla

alllexa
4. jún 2010

@dugyna - a myslis, ze sa pas da hned dat po porode (ako nahrada stlacania bruska)?

maxara
4. jún 2010

@oacka my nemozeme ani stupit mimo betonovu plochu u nas na dvore.. este aj psi sa mi zabaraju.. take maju kratucke labosky a este aj tie maju po kolienka zadrbane od blata.. a navyse, predok este nemame urobeny, mame len beton na dvore taky, aky nam naliali spolu so zakladami a dekou a ten beton rovno pred dverami je tak super vyspadovany, ze otvorim dvere, sup do asi 2cm mlaky a o meter dalej sucho.. cize psi mi vzdy donesu labky na podlahu, lebo tym, ze su nizkoprofilovy, tak nepreskocia tu kaluz.. 😖 ale od pondelka by malo byt vsetko inak.. uz nam to tu zacnu robit, tak sa tesiiiiiim

dugyna
4. jún 2010

@sunnygirl to je jedna velkost a stalo to katalogova cena je 9,90 a je to taky neoprenovy material..ma sa to davat ze na doma pocas nejakej cinnosti uuoratovania alebo tak na 2-3 hodky...
vyzera ze to bude naozaj plniti funkciu aku ma..a mam k tomu aj tocnu 😉

meruska
4. jún 2010

@maxara nemáš náhodou katalóg Kik, alebo stránku kde sa to dá pozrieť? Spomínala si, že majú decké vecičky.

meruska
4. jún 2010

Košičanky urobíme aj my neaké stretko ako navrhla strasska?

dugyna
4. jún 2010

@alllexa tak to neviem s itotou povedat lebo na brusku to nemozem vyskusat..a na noheno stiahne to dost...ale ak by som sila cisarkym nakoniec-tak sa podtym dobre poti takze koli stichom by som si to nevdala....
mne mm kupil take dobre nohavicky co maju taky pas na stiahnutie 😉 takze tie budem nosit...
ale ak by som isla normalne...tak by to aj mohlo mozno taku fukciu plnit....ale je to neoprenovy material..takze by ti v tom aj teplo mohlo byt...

meruska
4. jún 2010

Ak hovoríte o vode, pošlem Vám pohľad z mojej obývačky a kúpelne...sme obkolesení vodou, cesta vedie iba po náš blok, ďalej je neprejazdná

maxara
4. jún 2010

@meruska meru tu je link
http://www.kik-textilien.com/sk/kik-start/
nam prisiel letak do schranky s tou akciou, ale taky trapny..

maxara
4. jún 2010

@meruska 😲 to je strasne.. budem si musiet davat asi velky pozor, lebo k nasim chudim takou skratkou a byva z pola zemina vyliata.. tak mozno sa budem musiet otocit 😖 ale uvidim, potom dam vediet..
Inak tam bez tej vody mate krasne prostredie.. fakt krasne..

maxara
4. jún 2010

baby kuk, podla tohoto clovek bol nakresleny shrek (len pre zaujimavost)
http://www.vitalia.cz/clanky/obri-lide-mezi-nam...

ivka8255
4. jún 2010

@sunnygirl áno, ja som myslela presne tú, ale ja ju mám v moderj farbe.v mojom albume mám pofotené nejaké vecičky a ona je ako podklad, je mäkkučká a veľkosťou akurát pre bábo 🙂

carrie84
4. jún 2010

@maxara - maxi - nizkoprofilovy pes? 😀 😀 😀 😀 😀 Strasne som sa zasmiala 😀
No, neviem, ci som kyselinar - dufam, ze nie 😉 Len posledne dni mam, ze ked sa nenajem, tak ma boli zaludok, a ked sa najem, je to tiez pekne na h*vno, pretoze mi je este horsie.... Vraj mam jest casto a male porcie - uzasna rada ☹

adelaine
4. jún 2010

maxi, u mna sa to tiez v tieto posledne dni tak rozsupovalo s kyselinou,
az je to nenormalne, mam ju stale..blee 😝 ale ja to uz kaslem, stale som na
maaloxe a anacide....

a inak, ako som v noci nespala, teraz som sa konecne vyspala,
ked kukam na hodinky, som riadne dlho potiahla.....
inak, brucho ma pobolieva ako pri MS, ale krce nastastie nemam,
tak nebudem zbytocne plasit, nech nie som za hysterku,
pobalim tasku do finalnej verzie a uvidim..ked to pride,
tak to pride, uz nic nenarobim....
doktorovi volat este nechcem, nechcem aby ma hospitalizavali akurat
na vikend, ked to nebude treba, dufam, ze ako pisete,
bude klud 😉

a kocky, skusali ste uz tu ohrievacku flias z lidlu?
mm som ju pekne zbalila, nech ju ide vratit,
tak som zvedava, ako su na tom vase....

janulienocka
4. jún 2010

caute bambulky, ja mam zas dnes kopec prace 😒 , @meruska paani, to mate ale potopu 😕 nastastie uz ma byt cez vikend pekne, konecne 😵 😵 😵 aj my tu mame na ceste rieku, co zteka z kopcov voda, ale nie je to az take strasne ... idem vas trosku pocitat ... ozaj @patresko11 si sa pytala ci som zo ZA, hej myslim som Ti uz spominala, byvame v Divinke pri Ziline 😉

vierkaha
4. jún 2010

Ahojte,
zase jedna úasná noc za mnou. Už som z toho na nervy, malý zase kopal ako divý, do toho som mala hádam prvýkrát v živote kyselinu a brutálne ma bolela hlava.
@carrie84 mne tiež malý tlačí na žalúdok a tiež mi dávajú také rady ale čo mi to pomôžekeď niekedy zatlačí tak, že rovno idem blinkať 😖 a teraz ma tak bolí hlava, že mi je do plaču ]-
Baby nechcem vyznieť ako krkavčia mater ale dnes som sa normálne modlila aby už bol aspoň 36. týždeň nech už malý môže isť von.

Normálne som sama na seba naštvaná, že len mrnčím, lebo ma všetko bolí a tlačí . 😠 😠 No asi mi nakoniec začne hrabať, no pochopíte to ?

sunnygirl
4. jún 2010

tak ja si musím ísť ľahnúť, lebo dnes som spala len od 3 do 7 a to od rána prší, tak brúúúú noc

carrie84
4. jún 2010

@vierkaha - neboj, chapeme ta 😉 Mne sa teda paci byt tehotna, ale uz to fakt prestava byt sranda 😀 Nejako vydrzime a bude dobre ... Potom ked bude maly revat, urcite budem chciet, aby bol radsej v brusku 😉 😀 Ale s tym zaludkom to uz nie je sranda 😒

vierkaha
4. jún 2010

@carrie84 ja sa na melého stráááášne teším, ale nejako si to tehulkovanie neviem užiť ☹ . Prvé 4 mesiace som mala brutál ranné nevoľnosti ( alebo skôr celodenné) potom 5-6 bolo celkom fajn a teraz je zase tak nejako divne uložený že mi všade tlačí. A to nerozpisujem diagnózy. Ja viem, že nie som sama, že nás je to viac a to mi veľmi pomáha, že sa môžem vykecať, lebo reakcie mojej family - no comment .

Inak aj kamoška sa mi smiala, že mám vydržať, lebo potom keď bude malý celé noci hore si budem želať, aby bol ešte v brušku 😅 Utešujem sa tým, že teraz je to otras a preto po pôrode bude super, aby sa to vyvážilo 😀

lutsine
4. jún 2010

@vierkaha no uz sme 33 tt, o chvilku bude aj 36 tt neboj

adelaine
4. jún 2010

@vierkaha
jasne ze ta chapeme, vsetci hovoria uzi si teku, ale
ked je ti tak zle, co sa da na tom uzit?
ja uz tiez tieto posledne tt trpim, furt frflem,
aj mm ma toho dost, a nemyslim si, ze to bude zle,
ked sa nam drobci narodia...sice to budu starosti, ale
pekne starosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre