Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
5. nov 2009

helen to dufam aj ja,teraz mi akosik sladkosti nechutia a pri malej som jedla milu na kila a teraz ked si na nu spomeniem tak ma napne...
noraf aj ja som mala vela vody a brucho som mala ku koncu uz take velke ze islo najprv brucho potom ja 😀

helen
5. nov 2009

noraf, aj ja som mala veľa vody, ale nemala som cukrovku. a pichala som tiež, ale fraxáč 😀

maaja
5. nov 2009

ja som pribrala 15 kg ... postupne som vsetko dala dole ,,, a ked som uz znova na vahe pred tehu, tak som otehotnela zasa 🙂

ericica
5. nov 2009

maaja 😀 sme na tom podobne 😀

maaja
5. nov 2009

eri, a teraz si tehu ???
pozeram ze viacere sme este nenahodili do pasu ;)

maaja
5. nov 2009

inak aj ja som spravila asi 6 testoiv, podobne ako pepppe

helen
5. nov 2009

Maja, asi sa bojíme, že to poriekneme 😀

maaja
5. nov 2009

ja ani ne, skor este to je akoze tajomstvo - oficialne ideme oznamovat az v nedelu ... mimochdom v nedelu mam 30 !!!!!!!!

ericica
5. nov 2009

no helen mas pravdu nechcem si to hodit do pasu kym mi to nepotvrdi lekar...pondelok k nemu idem 🙂
ja som si robila dva testy jeden bol nega a o tyzden nato druhy hned pozi 🙂 🙂

maaja
5. nov 2009

eri, a v ktorom by si asi mala byt ?

helen
5. nov 2009

Majka, tak všetko najlepšie už dopredu! 🙂 aj u nás je to ešte fakt veľké tajomstvo, tak dúfam, že ma tu niekto nevymákne.

maaja
5. nov 2009

mna uz vymakla - luminkasp, my sme spolu z apriloviek2007

ericica
5. nov 2009

no maja podla mna asi v 6.t alebo v 7 som zvedava co povie doki...aj u nas je to tajomstvo vedia to len traja muz, jedna kamoska a dcerkina krsna 🙂 jej maaja tak to oslavite co???
sme asi rovnako stare ja mam 30 rokov 3.1.2010

maaja
5. nov 2009

tak ja som asi trosicka starsia, o dva mesiace ;)

ericica
5. nov 2009

hmmm to je velaaa 😀

ericica
5. nov 2009

mas aj dieta o dva mesiace starsie ako vidim 😉 este ti spi poobede?

maaja
5. nov 2009

no sak hej ;)
inak ja sa na to tesim 🙂, nemam problem s tridsiatkou

ericica
5. nov 2009

ani ja ...teraz sa citim na 20 🙂 ja ja sa tesim ale mam aj trochu obavy ci to zvladnem 😝

maaja
5. nov 2009

hej, Marek´je 30.03.2007
no spi nespi ... dneska hej, niekedy ne ...
ale on je uz vyse roka jaslickar a tam "musia" spat ... len teraz je uz mesiac doma, bo je chory ☹ stale len kasle a kasle ... zistili ze to bude na baze alergii a teda ideme po lekaroch alergologoch ... aspon uz ale do skolky moze ist ;)

ericica
5. nov 2009

helen ak sa smiem spytat odkial si? nemas to v pase 🙂

maaja
5. nov 2009

co ci zvladnes 30ku ? ci dve deti ??
ozaj, ste planovali druhe ?????

ericica
5. nov 2009

noo nezavidim ti ☹ s tym kaslom
a musela si ho dat do jasiel alebo to len tak???
no dve deti??ano planovali sme ju a zhoda nahod termin nam vychadza presne na rebuskine narodky,teda den po jej narodkach....ona je 7.7.07. a bejby sa ma podla mojich vypoctov narodit 8.7.2010

maaja
5. nov 2009

nemusela, ale chcela som ist do prace ... ale jemu tam je dobre, nejsu to klasicke jasle ... take opatrovatelske centrum, max 10 deticiek ...

planovali ste "ju" ??? to uz vies ze aj druhe bude dievca ???? 🙂 no inak sranda s tym terminom ...
a jaky protekcny datum ste vybrali tej prvej !!!! by si teraz mala potiahnut az do 10.10.10 aby si nezavideli 🙂

maaja
5. nov 2009

poznm jednu babu, tiez mala termin na narodky prveho dietata, nakoniec sa im druhe narodili o tyzden skor

ericica
5. nov 2009

no dufam ze u nas to tak nedopadne 🙂 ja chcem hrozne chlapca aj prva som chcela chlapca a je dievca comu sa nesmierne tesim ,ale tak by mi to bolo aj jedno len nech je zdrave 😉
no aspon oslavime narodky spolu a nebudu sa bit o hracky 😀 neviem ze to bude dievca bejby je baby ako dieta 😀

ericica
5. nov 2009

taakze ty uz robis?ak sa smiem spytat kde myslim v akom obore???
noo my to teoreticky ani nemame daleko od seba...chodim casto do BA..

maaja
5. nov 2009

ja len ze si napisala, ze ste "ju" planovali ;)

ja som prve chcela chlapca a mame chlapca ;) sa tesim ... druhe mi je v zasade jedno, ale mozno zasa chlapca ;)
neviem totiz vymysliet dievcenske meno ... chlapec bude asi Filip

maaja
5. nov 2009

som advokatka - a vela veci robim z domu, nemam klasicku racu od osmej do stvrtej ,,, to sa tesim, hrozne mi to takto vyhovuje ...
v BA sme stale, maly chodi do jasiel tam ...
ty nerobis ???
inak povodne som zo Sale, co je tiez na skok od NZ 😉

ericica
5. nov 2009

jaaaj ty 😀 preklep 😀
manzel chce aj druhe dievca mne je to uz teoreticy jedno,,,ja ti poradim ja mam hrozne vela dievcenskych mien ale chlapcenske sa mi nepaci ani jedno ☹

maaja
5. nov 2009

tak porad 🙂
mam vybrate Radka - hodi sa mi k prezvisku ... priezvisko zacina na R

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre