Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. apr 2010

strassi je to 95% bavlna a 5% elastan ale znacku som whoops nepozrela.. 😒

sunnygirl
14. apr 2010

carrie: aj mne môžeš poslať tie linky, alebo ich hoď sem na MK 😉

strasska
14. apr 2010

maxi v pohode, dakedy ked budes mat cas, tak napis do IP

maxara
14. apr 2010

no ja som teraz kvoli vam predsa len zmenila postup, aky som popisala, ze by som chcela.. a odfotila som vcerajsi ulovok, vratane tych podprd, samozrejme len krabicku, nie life 😀 tak zachvilku ked to natiahnem a trochu zmensim, tak to supnem do albumu..
inak mi volal kamarat, byvaly kolega, ze maju 2 pasiky 🙂 sa tesim s nim

maxara
14. apr 2010

mirka, robika, bella, strasska, sunny... a ostatneeee 😀 😀 😀 kuk
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

strasska
14. apr 2010

maxi dik, veci super...bozinku, ked ta predajna je az v blave, ja by som tam hned sla

strasska
14. apr 2010

inak som kukala aj tu stranku, ale sa tam neviem orientovat...rozmyslam, koho z Blavy by som tam poslala, ako sa vola ta predajna?

maaja
14. apr 2010

ahojte, kedysi na zaciatku som s vami pisala, potom som nejak prestala a teraz som sa rozhodla zasa pokracovat - nech som v obraze co vsetko mi treba 🙂 lebo vidim ze pomalicky chystate vybavicky ...
no ja asi nemusim toho moc chystat, po prvom mi ostalo ...
ale kocik sme kupili novy, tak sa tesiiim ...
idem citat o com sa najnovsie bavite 🙂

maaja
14. apr 2010

a este jedna otazka - asi troska mimo, ale:
ktora z vas sa chysta rodit do Ruzinova ??????????????

maxara
14. apr 2010

strasska predajna sa vola wenice, maju stranku wenice.sk ale na nej nic moc, iba ak mapu..
maaja ja si ta pamatam 😀 ale neviem, kto sa chysta do ruzinova, takto narychlo..

bellablonde
14. apr 2010

maxi strasne zlate ulovky mas 😵 sa mi velmi paci ta deka aj deka do kocika, chutnee dupajdy 😵

odstavka vody az do vecera, teraz zacali robosi cosi surne opravovat... 🤐

maaja vitaj s5, pis castejsie, ja do ruzinova ee
mozem sa ta opytat ako si "vyriesila" Mareka? bude chodit do skolky ci doma s novym surodencom?

monline
14. apr 2010

maaja- ja sa chystám rodiť v ružinove..možno sa tam stretneme 🙂

maxara
14. apr 2010

maaja pridala som ta iniciativne k nam do tabulky, tak mi prosim posli este tvoj vek v case terminu porodu, dakujeeem

teraz ma napadlo baby (Stanka, Adka, Bella, Zrzulka...), co ste sa tu dohadovali na trampoliny a zoo, ze aj my co sme prvotehule sme na vas zvedave.. ci my sme od macochy? 😅

maxara
14. apr 2010

bella dakujem za pochvalu, aj Kafko je na mna pysna 😉 inak mi velmi pomohla s vyberom, lebo ja ako blizenec mam osobny problem s rozhodovanim.. 😀

strasska
14. apr 2010

maxi ta deka do kocika je super, hned by som brala a podprdy tiez

strasska
14. apr 2010

maxi na mne tiez vidno, ze som blizenca nestihla iba o jeden den, tiez sa neviem rozhodnut

maxara
14. apr 2010

strassi my sme blizenci obaja (aj mm), cize kupime bud prve co vidime, alebo potom lamentujeme dva roky nad tym.. 😒

kafoditka
14. apr 2010

Ahojte kocky 😉 Tak sme sa vratili s manzelom akurat domov, od rana behame, najprv velky nakup v hypke - skoro ma vystrelo pri plateni 😠 a potom sme sli do bybamarketu kupit postielku s madracom. Taka je pekna, sa vytesujem 😉 Idem hodit kura do truby, budeme mat obedoveceru..

maxara
14. apr 2010

Kafkooo uz som sa chcela informovat, kde trcis.. ziadne idem hodit kura do truby, ale idem hodit foto do albumu.. 😀 jasne?

cigaretka5
14. apr 2010

dievcata viem ze ja som riadne pozadu co sa vybavy tyka a to mam termin 20 jula, pomaly zacinam rozmyslat ze aspon kocik by sme mohli vybrat, hahahah. viem ze vela z vas uz ma kupene alebo aspon vybrane, mne sa strasne paci mutsy alebo stoke alebo concord neo, ale necham si porradirt alebo sa aspon insporovat vasimi nakuppmi dakujem
maxi pekne si nakupila,krasne veci musim uz skocit k svagrinej a povyberat veci pre nasho krpoca, nech viem co my treba dokupit,,,,,,,,,
da sa do toho wenice dojst len tak a nakupovat?
inak baby mozno do veci ale ja sa teraz vytesujem z drogisky, objavila som firmu, ktora ale nema pobocky v ba, kde je vsetka dorgiska podstatne lacnejsia napriklad 6 kg ariel ze 10 EVRI

kafoditka
14. apr 2010

Maxi ahooooj, ked bude poskladana, s navlieckami a mantinelom, potom odfotim, oki?? Inak co povedal Michal na nakup? 😉

kafoditka
14. apr 2010

MIRKA.... dnes sme s mm videli v hypke hnedu teutonku, co mas objednanu a zazili sme maly sok. V hlbokej korbe mali dievcatko, ktore tam bolo normalne oblecene - nohavice, tricko, svetrik - nemala ani ziadnu deku ani nic, nemohla mat viac ako 4mesiace a na dlzku bola cez celu korbicku! mozno jej chybalo nejakych max. 7-8cm. tak nas to zarazilo, ze sme stali a kukali do kocika 😲 esteze mamina bola zaujata telefonom a nejakymi kremami, tak si nas nevsimla... Mne sa ta korba zdala v obchode dost velka, ale po tom, co som dnes videla 😖
A mozno sa mylim a to dievcatko bolo starsie..... No kazdopadne manzel hned skonstatoval, ze ked v piatich mesiacoch nenapcha maleho do korbicky, tak mu ju pojde osobne tomu predavacovi co nam tvrdil, ze urcite sa zmesti, obuchat o hlavu 😀 😀

zrzulka
14. apr 2010

maxi krasnu vybavicku si pokupila...... kolko tam stoja tie osusky co mas v albume???? Ak si este pamatas....

zrzulka
14. apr 2010

kafo tie korby pri modernejsich typoch kocikov su asi rovnake, ja tiez ratam ze maly pojde na zimu do sportaciku.... ratam maximalne 6 mesiacov ze vydrzime v korbe....

maxara
14. apr 2010

cigaretka a ty budes mat chlapceka? do wenice normalne prides a nakupujes. K nam hned prisla teta a stale s nami chodila, odoberala nam veci.. aj dobre aj zle.. niekedy som sa citila taka, ze zdrzujem snad.. ale za to bola teta celkom trpezliva.. co myslis kafko? a este mi trosku vadilo, ze tam nemaju take zretelne viditelne velke cenovky (ceny su bez DPH a iba ako kod, cize ja som sa vsetko pytala a teta ochotne hovorila)
kafko - michalovi sa pacilo vsetko okrem ceny, ale ubezpecila som ho, ze ako kazdy chlap, naozaj nema prehlad o beznych cenach.. len on bezne browsi po bazosi a pod a tam to vidi za par supiek.. 😖 no ale nenamietal nic, ani nehovoril nic proti nakupu.. skor ma pochvalil

maxara
14. apr 2010

zrzulka - idem kuknut na fakturu.. ak som ju nevyhodila.. kolko by cca mohli stat?

zrzulka
14. apr 2010

bella neviem ako na Sr ale v Uk ma aj MaS tehu veci. Segra mi kupila krasne kojace podprdy u nich tak skus sa tam pokukat.... Len neviem ako je to cenovo. lebo moja segra nakupuje len ked vidi nieco veeeeeeeeeelmi lacne..... kupila mi dve za 5 libier.... A su sexi. Tiez mam este po malej tie obycky tak sa tesim ze konecne nieco "normalne" budem mat....

zrzulka
14. apr 2010

maxi dik, ja teda netusim kolko lebo taku vec som este nekupovala (myslim tu na SR) ale mam len 4 tak by som asi este nejaka prikupila.... neviem ci mi tie 4 stacia.... Ty si v tom obchode ako tak pozeram musela nechat cely majland 😀 😀 😀 😀

maxara
14. apr 2010

zrzik - tak tie osusky stali spolu 15.71 e, cize jedna vychadza na 7.854
no a nechala som tam cely moj danovy preplatok 😒

kafoditka
14. apr 2010

Maxi, to som rada, ze bol spokojny a ked bude este namietat ohladom ceny, tak mu prosto povedz, ze je to vase prve dlhoocakavane babenko, ze to vsetko potrebuje a hotovo. Alebo mu klikni inu stranku, ktora je dobre predrazena ako napr. predeti.sk a nech porovna ceny 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre